"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

rapuş çizmeler ne renk? benim bi kaç tane siyah, taba, gri, vizon çizmelerim var, annem yakında beni çizmelerimle beraber kapının önüne koyabilir... ama ben bi de beyaz ve kırmızı istiorummmmm... çizme manyaklığı var bendeeeee.............

38 yaşında hayatacım, yani nerdeyse torunları olucak yaşta

bırak bu yaştan sonra adam kendı arkadaşını bıle seçemiyorsa , hıcbırsey olmaz o adamdan.
Üzgünüm senı kırmak ,üzmek istemem ama üzülen bırtek sen olursun.Nolur yarın öbür gün annesi ile tanıştırır sen çok aşık olursun herseyı kabul edersın,oğlum onun şuyu var der cocuk bır anda soğur.Ve üzülen sen olursun.38 yaşında ve kendı arkadaşını bıle seçemiyor ise o insan o ınsanın hıcbır şekilde benım gözümde kişiliği yoktur.Ve senın gıbı ayakları üzerinde duran kız için hiç uygun bır tıp değil.

hayata ; bence biraz zamana bırak... bence olması gereken şey olmuş... şimdi kaybetme hissi ile sevgin ön planda kalıyor ama zamanla sen de doğru olduğuna inanacaksın...
diğer çocuk için de biraz mesafe koy ; yoksa sen belki de sadece destek oluyor diye düşünürken farklı bir şeye dönüşecek ama sağlıklı olmayacak... biraz zaman...

çileğim yaaa ; dont panic pleaseee... yalnız diilsin bak bir sürü hatunuz burdaaaa
bence sen de doğru olanı yapmışsın... off çocuk değiliz ki artık ; hayatımıza giren insanlarla hayatı paylaşmak istiyoruz da tabii artık herkes buna uygun değil maalesef...
keşke sümüklü ilkokul çocuğu olsaydık da herkesle oyun oynayabiliyor olsaydık sıkma canını noluuur...

katinam nasıl acaba yaaa... heralde operasyonu geçekleşmiştir bugün perşembe... iyisin di mi katinam ; sen okuyorsundur kesin

seillam da bir ses verse bari...

jelimmmm seslenmişsin sonradan görmüşüm...

çıkıyorum ben ve de öpüyorum sizi... akşam giremeyeceğim çok kaynatmayın :)

canlarım ballarım tşk ederim hayatacım, böcüküm
yaaaa ben hepinizi çok seviorummmmmmmmmmmmmm, iyi ki varsınızzzz, keşke ist.la gelseniz yaaaaaaaaaaaa..........
bu arada seillamızın hastası gerçekten vefat etmiş, faceteki yorumlarda öle yazıor
çok üzüldüm gencecik çocuk, allah seillamıza ve ailesine sabır versin... allah rahmet eylesin....

selam bebekler, geriden takip eden mişkanız geldi :) gün geçmiyo valla sizinle yazışmayınca ama iş yerinde verimliliğim arttı bayaa size yazmaktan çalışamıyomuşum bre! :)

balım, peteğim ya kuşum, valla arada kaldım, bi yerde çok cazip fiyatla, içini kendimin seçip yaptırabileceği bi ev var ama dediğin gibi, gayrimenkul dolandırıcılığı da az duyduğumuz şey değil, Allah korusun. iyi araştırıp, düşünmek lazım. buranın yerlisi olan tanıdıklar var, onları soktum araya, müteahhiti araştıracaklar. ona göre karar vereceğiz. bakalım, önümüzdeki hafta netleşmiş olur araştırma sonuçları, bekliycez.

şekerim senin elinin değdiği herhangi bir çalışmanın orijinal ve çok beğenilen bir şey olmama ihtimali yok zaten, gerçekten izlemek isterdim. çok merak ettim :) tospikin de köküne kiprit suyu yaa, o ne biçim öğretmen öyle! çok kızıyorum böylelerine! benim, dahi anlamındaki -de -da'lar ve bağlaç olan -ki'leri ayrı yazmıyo diye dünya yauşuklusu adamlar reddetmişliğim var yaa, öyle de sadık bir dil kullanıcısıyımdır
şu çıtırla bi şeyler olsun yaa, olsun olsuuunnnn

böcüküm, rapuş kızmış ama bence iyi yapmışsın, arayı soğutmamak lazım. herhangi birine atılabilecek, masum bi mesaj bu, altında hiçbi şey arayamaz. kurumsaldan sonra fazlaca çekingen oldun sen ya, noluyosun böyle, eski cesur böcükü isteriz!
patronun sormuşsa bi bildiği vardır bence, belki de konuşmuşlardır???

canım, en kötü karar bile kararsızlıktan iyidir valla, adamcağızı da şapşala çevirmiştin bi gel bi git diyerek. umarım verdiğin karar hakkında hayırlısıdır, lütfen moralini bozma, aşkların en güzelini yaşamak için bekledik/bekliyouz, yılmak yok :)

bu arada seillamızın hastası gerçekten vefat etmiş, faceteki yorumlarda öle yazıor
çok üzüldüm gencecik çocuk, allah seillamıza ve ailesine sabır versin... allah rahmet eylesin....

ay evet yaa (( seillam, başın sağolsun, bi an önce bize yazarsın umarım, kalbimiz seninle...

katinam sen de okuyorsan, seni çoookk seviyoruz :)) iyileş gel bizeeee :)

sen istdamısın ben istda yaşıyorum :)
Allah yardımcıları olsun,Çocugunda Allah günahlarını affetsin,Allah rahmet eylesin.
Böcük bılmıyorum zaten diğer cocuktan hıcbır beklentım yok yanı sadece arkadaşım.Zaten aklım eskisinde zamana bırakıcam fakat zaman bana onu kaybettıgım ıcın yanlış karar oldugunu gösterirse dıye ıcımde korku var.
Bu arada ben bugun nıhayet hasta oldum üstümdeki tüm ağrı hersey geçti.Sonracığıma kuaföre gittim cilt bakımı ve saçlarımı kestirip boyattım üstümden ölü toprağı kalkmış gibi.
Yarın makyaj yapıp güzel giyinmek ıstıyorum bakalım.

Aminn, çok üzüldümmm, allah sabır versin seillamıza ve yakınlarına, hayatta neler oluyor...

Siyah aldım canım bende bi tane siyah süet bi de nubuk gri vardı, bu da nubuk siyah, ayak bileğinde bi fiyonk var üst kısmı da dize kadar buruşuk buruşuk. Ayakkabı çizmeyi pek sevmem ben.

Kızlar eski bi arkdaşım aradı kızla konuşurken laf döndü dolaştı benim büyükbaşa geldi anlattım ona da olmadı diye işte filan, o da dedi ki sen sevdin bu adamı sesinden belli dedi. Teli kapadım ağladım sonra.

Selam bebekler nabersiniz

Rapuş ilerde bu gelenleri değerlendirmedim diye pişman olacağımı biliyorum ama görüşmek de içimden gelmiyor yaaa, nolacak benim bu halim

Canım benden sana abla tavsiyesi hep diyorum, kendini motive etmelisin, evlenmekle ilgili güzel şeyler düşünmelisin. Her şey zamnında güzelmiş gerçekten, şu an o kadar zor ki hatta imkansız.

sacıuzunum unutcaz başka çaresimi var millet çatır çatır birilerini bulup mutlu yuva kuruyor bız ipsiz sapsız ana kuzularının peşinden koşuyoruz.Bizim kendimize hiç mi değerimiz yok.Onlar değerliyse anneleri değerliyse bız de değerliyiz biz vericez ki kendimize değer ,karşımıza çıkacaklarda versin ağla boşver açılırsın ağladıkca unutursun.Acı çekmeden malesef sanırsam 2imizde ders almıyoruz.

Canım benden sana abla tavsiyesi hep diyorum, kendini motive etmelisin, evlenmekle ilgili güzel şeyler düşünmelisin. Her şey zamnında güzelmiş gerçekten, şu an o kadar zor ki hatta imkansız.
benım bu sene çoğu arkadaşım evlendi.Ya ben kendime evliliği yakıştıramıyorum.2 kişi nasıl olurum.Nasıl koca kahrı çekerim nasıl evlenirim şuanda o kadar uzakki zaman geçtikçe yakın geleceğine uzaklaşıyor

umuyorum en kısa zamanda gerçekten hoşlanabilcemiz birileri karşımıza çıkar cnm ya (

ben de velete gıcık oldum bugün. yemekhane de otururken hep beraber. erkekler sınftan birini çekiştiriodu. bi kız da dedi ki kimin dedikodusunu yapıosunuz bakim dedi. ay bunlar bi bozuldu. biz dedikodu yapmayız diolar. yalana bak dedikodunun hası erkeklerde de işte. sonra kız kalktı gittı. bi çocuk kız hakkında bişeler dio. bende dedim ki bak gitti hemen arkasından dedikodu yapıosun dedim. velette yanımda oturuo. döndü bana dio ki yaa hele sen bi git nası dedikodunu yapcaz dio pis gıcık ben de bi de kızlara dedikoducu derler dedim :) bu olay hariç yine kibardı bugün kapıyı filan tuttu geçmem için. ders çalışırken kolay gelsin dedi. öküzlükten kurtuluo mu ne artık tamamen arkadaş olarak görüp öyle davranıorum

Doğru diyosun tüm gerçekleri bilmeme rağmen ağladım işte. Adam kılını kıpırdatmıyor ben de zaten ona karşı neşeli görünüyorum bozuntuya vermiyorum ama olsun isterdim bunu hep diyorum, yaşanmayan şeylerin acısı daha farklı.

Yanına oturmuş gene:)) Arkadaş olunca aşık olcak desene:)))

Benim çıtır mail atmadı. Kendi dedi kendi atmadı ne anlayayım ben bu işten???

kızlar bende dahil olmak üzere suçu kendimizde aramaktan vazgeçeli ya ınanın bu kadar adamların umrunda değiliz .Adamlar adam olsa adam gıbı hareket ederler.Ha benımkısını ben berbat ettım gerçi ama soylede bırsey var benımkısıde adam olsa o kadar özür diledim geri dönerdi.Dönmüyorlarsa,gelmiyorlarsa kendilerini düşündükleri için bızde artık dövünmeyi bırakalım bugüne kadar bırsey olupta bırsey degıştımı hayır bu saatten sonra değişcekmi büyük olasılıkla hayır bırde kendımıze değer verıp,karşımızdaki insanın değer vermesini bekleyelim bakalım bırsey değişcekmi ki bence değişcek yarından itibaren herkese kendınde suçu aramayı yasaklıyorum...

ayy gene tekrar oldu

Son düzenleme:

biliyorum canım bunu en yakın arkadaşımdan dolayı bılıyorum hayatında bırısı olmasına rağmen senelerdır bırısını cok sevıyor ve sırf kızın kilo probleminden dolayı bır araya gelemıyorlar.Yaşanmayan seylerın acısı daha büyük ama şöyle bir söz var Allah dağına göre kar verırmış belkı yaşasanız daha mutsuz olacaktın,daha üzülecektin en azından şimdi yaşamadıkların için üzülüyorsun belkı o zaman senden gidenler için üzülcektin ve acın daha büyük olacaktı lütfen kendine bunu yapma.

Bırak atcam demiş atmamış es geç atmadın dıye eğer atarsa trıp yap eğer atmazsada önündekilere bak.
Valla bak böyle yaptıkca kendımıze yapıyoruz.Ben stresten bu ay hasta olamıyordum arkadaşımın düğünündeki resimlere bunalımdan giydiğim gömleğe sinir oluyorum suanda ben kendımı yıpratıyorum .
Kendimize yapıyoruz naparsak yeter artık cidden.

Son düzenleme:

yok bu sefer ben onun yanına oturdum daha doğrusu oturmak durumunda kaldım. biz sonradan geldik masaya. arkadaşım karşıya geçince ben de veletin yanına oturdum mecbur gibi oldu. ama olmasaydı da otururdum yine cidden artık arkadaş takılcam öyle karar verdim :))

hiç bişe anlaman gerekmio mail atmamasından. her hareketine bi anlam vermek zorunda deilsin ki yaw. atamamıştır bişe olmuştur. çok ince düşünmeye gerek yok :))

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…