"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

kızlar günaydın...
yaa seillamız hastasını kaybetmiş sanırım, facebookta resmi var çok üzüldüm, gencecik içim acıdı, allah seillamıza ve ailesine sabır versin.....
Ona ne hissetiğiini anlaman için, onun kendini geri çekmesi lazım.
Kendisine söyle ''az çekil'' de:)
Hiçmi şansı yok yahu!
tatlımmm az çekilse daha çok ilgimi çekicek o kesin de bizim sorunumuz biraz farklıııı, yani o bana göre çok fazla tutucu, onu aşabilir miyiz bilmiorummmm.....

ah çilek ahh
bizim istediklerimiz bizi istemez, bizi isteyenleri de biz isteyemiyoruz ne olacak halimiz yaww
aynen öyle cnm yaaa, napıcaz bizz :26:
canım arkadaşının Allah yardımcısı olsun çıkmadık candan ümit kesilmezmiş.Allah yardımcısı olsun.Belkı bır mucize gerçekleşir.

Kızlar berbat bır haldeyım.Benımkısı ıle tamamen bıttı.artık benı sevmıyormuş sevgisi tamamen bıtmış.Dinleyecek yada yapacak hıcbırsey kalmamış kafasında bır karar vermiş ve onu uygulamış.Artık geri dönüşü yokmuş.Çok şükür sevgiside bitmiş oyle dedı.Zaten olamayacak duaya amin demişiz.Başkası yok ama ne aıleler olabılır nede bız dedı.Kafayı yemek üzereyim.Tüm erkeklermı aynı ya anlamıyorum.Bır hafta önce deli oluyordu dakıka başı telefondaydık ve 10 gun sonra sevgısı bıttı.1 senelık ilişkiyi konuşma hakkı bıle vermeden bıtırdı.Başka bırısı degıl sorun bız olamıyormuşuz.Kırmak ıstemıyormuş uzarsa daha mutsuz olacagızmış ve sevgısı bıttıgı ıcınde olmazmış.Ben erkeklere bır daha sanırım asla güvenemeyeceğim bu ıyı dedıgım ınsan bıle boyleyse başkasına ınsan nasıl guvenebılırkı.

herseyden herkesten kaçıp gıdesım var.Ailemi yanımda ıstıyorum ama başka şehirdeler annem dun sabahtan babamın yanına döndü.
İşlerim çok yogun işte düşünmüyorum ama eve geldıgım anda bunlardan uzaklaşamıyorum.Arkadaşlar yetmıyoormuş.İnsan sevdıgı ınsanı ve aılesını yanında ıstıyormuş.Hayat neden bu kadar acımasız ya.

İşlerim gene bugun çok yogundu eve gelıp kafamı dınlemek ıstedım çıktım sırketten yarın sabahtan bır toplantım sonra gene koşturmacam var.Offf.Kaçıp gidesim var herseyden.
cnm olmuorsa olmuordur, benim eski bi ilişkim vardı, sizin durum aynı ona benzior, biz de sürekli kavga eder barışırdık, bi yandan da evlenmeyi düşünüorduk.. dayanamayıp ayrılıordum ama ayrıldığımızda resmen hayata küsüordum.. bi gün bu böyle devam etmez dedim ve o andan sonra o ısrar etse bile bi daha ona dönmedim.. bence sen de otur bi sağlıklı düşün cnm, ilk anlarda üzülürsün doğru ama inan sonradan "ohh bee dünya varmış" moduna geçiorsun.. bi ilşki mutlu olmak için yaşanır, ilşkin artık seni mutsuz ediorsa bitirmen gerekir...
oof upuzun msj yazmıştım size, hepsi gitti bi anda yaaa :KK43:((

hepinize tek tek sorular sormuştum, şimdi hepsini bi daha yazmaya üşeniyorum aslında ama yılmıycam!

* katinam, nasılsın? opr.tarihi belli oldu mu, keyfin moralin nasıl?
* böcük, kurumsal aradı mı? hiç karşılaştın mı? fuar bebesiyle iletişim kurdun mu, durumlar nedir?
* rapuş, abıkattan intikam aldın mı? bücürükle durumlar nasıl? tospik sayfası kapandı mı? kapanmadıysa gelişme var mı :)
* çileğim, adama şans verme olasılığın yok mu?
* gamzenk, yeni aday işe yarar bi şey mi :))
* ceku, hala aday yok mu?
* seillam, sana sorucam soruya cevap vermişsin zaten, allah sabır versin, acil şifalar diliyorum.
* hayata, bu adam zaten bi şöyle bi böyleydi. hakkında hayırlısı olsun, umarım kısa zamanda toparlanırsın.
* jelicim, sende bi gelişme yok mu dicektim, yok demişsin zaten :))

yeni gelen arkadaşlara da hoşgelmişler diyorum, hepinizi öpüklüyorum :)
miskacım yaa daha çok geeelll, yorumlarını özledimmmmm :KK54: bi şans verebilir miyim ben de bilmiorum ki cnm yaa, görmeyince görmek istiorum, görünce de ama olmaz ki diorum, yani bi gel diorum bi git, adam da napıcanı şaşırıcak yakında :KK1:
ziyaretçiler kim acaba :)

hem dizi izledim hem çalıştım ben bu akşam ; birazdan da duş alıp yatacağım...
yarın yoğun yoğun yoğun bir gün olacak hem de sabahtan başlayacak... muhtemelen uğrayamam yarın...

hayata ; artık durumu kabullenip bir an önce toparlanmaya çalışmaya başla bence... bu da zaman alacak birşey çünkü... bence sana olan sevgisi bitmemiştir ama belli ki kalbiyle değil mantığıyla hareket etmeye karar vermiş... kararından da dönmeyecek gibi... bahsettiğin farklılıklar çoğu zaman seni rahatsız ediyordu ; şimdi bunu düşünmek istemiyor olabilirsin ama bir süre sonra belki de "iyi ki de bitmiş" diyeceksin... hayırlısı olsun ; çok düşünmemeye çalış...

miskacım sorularına cevap veriyorum ve de soruyorum sen neler yaptın tatilde hiç anlatmamışsın ?

kurumsal aramadı ; aramasını da beklemiyorum artık... karşılaşmıyoruz çünkü ben daha erken gidip daha geç dönüyorum tabii karşılaşmak için de türlü bahaneler yaratmamamın da faydası yok değil... :) fuar çocuğu sessiz belki de tepkisiz... fuar dönüşünden beri ben seslendim o cevap verdi... konuşmalar; yazışmalar soğuk değil ; gülen suratlı ; görüşürüzlü ama kendiliğinden birşey yapmadı hiç... ondan bir tepki bekliyorum ama niyeyse gelmeyecek gibi hissediyorum...

çileğim yaa ne diyeyim bilemedim... sizin ciddi ciddi konuşmanızdan sonra o yönde ikna edici birşeyler yaptı mı; yoksa sadece sevimlilikle mi seni ikna etmeye çalışıyor?
ekinin dediği yol işe yarayabilir sanki :KK37: bu arada resimleri göremiyorsunuz yaa ; sanırım ekleyen arkadaşın ayarları ile ilgili...ama toplaştığınız bir ara buraya ekleyip sonra kaldırabilirim belki... ya da faceten mail atarım istersen :)

gamzenkcim sana da sabır diliyorum ve de sabrın tükenmeden veletle birşeyler olmasını... :)
böcüküm ben fotoları görmedim amaa :KK5:

Canım geleneksel ailede yetişen biriyle olmuyor olamıyorr:KK43:( Hepimiz belli ölçüde geleneksel olabiliriz ama anneler genelde müdahaleci oluyolar erkek bebelerine.:KK47: Senin kendi ailesiyle anlaşamayacağını ya da ailesinin seninle olan ilişkisinde rahat bırakmayacaklarını düşünmüş olabilir mi? Önceden yazdıklarına göre diyorum.
hem de o erkek bebelerini şımartıp duruorlarrr :KK47:
beyefendiye annesi sabahları işe gelirken sigara böreği yapıor, düşünün yani, evlenince de istemez mi bu adam al başına belayıı :KK1:

Son düzenleme:
yaa bu arkadaşımın sevgilisi her öğlen geliyor ; dışarı yemeğe gidiyorlar yaa... çok sinirlerim bozuluyor ama ciddi ciddi bozuluyor yaaa :KK14:

anlamadım kuzum yaa ; neyi düşüünüyorsun :44:
senin facende nasıl bir hareket yapacağımıı tabikideee:KK23::KK23:
bu arada ben birlikte olan fotoları ne zaman görcemmm:26:

böcüğüm yaw ben beraber çekildiğiniz fotoları göremedim nasıl görebilirim, ya da görebilme ihtimalim var mıı :)
rapuşş çabuk gel, geç kalırsan geldiğinde ben gitmiş olabilirim :KK37:
kızlar bu arada enişteniz olmaya kararlı olan vatandaş hiç vazgeçicek gibi deil, bu ısrarı da sevimli gelior yaw, bazıları itici olur ya bu öyle deil, öff ona karşı ne hissetiğimi bi anlasaaaammm :KK31:
bugün bize çikolata almış getirdi, sen ne istersen yaparım senin için dior :)))
bu yaştan sonra bana böyle aşık birini daha bulamam sanırım, ahh keşke bana daha uygun bi insan olabilseydiii :KK30:

bir zaman sonra aşk yerini alışkanlığa bıraktığında gözardı ettiğin şeyler karşına sorun olarak çıkıyor çileğim
yinede sen daha iyi bilirsin ama bence mantığıda elden bırakmamak lazım diye düşünüyorum:44:
ufak tefek farklılıklar tabiki gözardı edilebilir ama uçurum olarak gördüğün farklılıklar canını yakabilir ilerde
karşındaki erkeğin yapabilirliliği çok önemli, hem olumlu hemde olumsuz yönde
sağlam, dediğini yapan ve etrafınada kabullendirmeyi becerebilen bir erkekse ne ala
ama diğer türlüyse hiç bulaşma derim ben
ki seninkide annesinin çekim alanından pek çıkamayan bir tip
hakkında en hayırlısı neyse o olsun çileğim, yeterki seni musmutlu edebilen biri olsun her zaman ve her konuda:KK34:

Sıcak gülüş işlemıyy ekiiiinnn. :KK53:
Yakında popoya pandik atçaz yani o kadar maloşlara çattııık:))
Tabi sen normal gelişmeler yaşamışsın belli, hem çok ilgili hem hareketsiz erkek görmemişsin:)):KK53:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
deli yaaa öldüm gülmektenn :KK60::KK60::KK60:

böcükle jelii gördüm siziiii, sakın kaçmayın, çok yalnız kaldımmmm, kimse yok geneee ühüüüü :KK5:

ayy bebeğim geldim gelmesinede, yemeğe falan gittim gelip okuyup yazana kadar sen gitmişin:KK37:

yaa bu arkadaşımın sevgilisi her öğlen geliyor ; dışarı yemeğe gidiyorlar yaa... çok sinirlerim bozuluyor ama ciddi ciddi bozuluyor yaaa :KK14:

oldu olcakk onuda işe aldırt sen böcüküm yaaa:99:

gamzenk senin şu yeni adayın senin yakınına gelmesi gibi bir ihtimal olamazmı??
birde siz şu eski adayla selamlaşmıyonuzmu yahuu, öle melül melül bakıyo sana
yok hayır selamlaşmıyosanız baktığında göz kırpma yerine merhaba de baride, belki oda alışır seninle konuşmaya
bu arada faceden ekleyen sensin sanırım, önceki sayfalarda yazmıştın dimi

katinacım sen nasıl oldun, epeydir göremiyorum senin yazılarını,
bayram tatilinde yazdıysan onlardan haberim yok nete giremediğim için
umarım iyisindir, bekliyoruz seni tekrar sahalara:KK34:

miska sen hiç anlatmamışın bayram nasıldı diye ama maşallah fotolardan belli, çok güzel geçmiş anlaşılan

cekuuuuu, senin şu kuzenin eşine seni beğendiğini söyleyen çocuk nolduu???
bi şans verseydin keşke ona

bu arada yeni gelen arkadaşş, ekindi sanırım; yorumlar 12'lik :KK34:

böcüğüm istersen sevgilisini ortadan kaldıralım senin de canını sıkamasınlarrr, olur muu :KK47: :KK19:

ayy ama sürekli bık bık asabım bozuluyor... sabah işe bırakıyor ; öğlen yemeğe ; akşam iş çıkışı geliyor... gün içinde de en az 3 telefon görüşmesi...
hayır yani anlamlı bişi konuşsalar yine neyse... jelinin dediği gibi çocuk burda çalışsa tam olacak...

ayy ben koştur koştur müşteri gelcek ; toplantı hazırlığı içindeyim bu da böyle karşımda olunca valla sinirlerim bozuluyor... bir de dalga geçer gibi bana soruyor sen de gelir misin yemeğe diye... hay allahım yaa evet çok isterim :KK22: kıskanmak değil bu valla ; böğğ geldi resmen... benim hayatımda biri olsa bu kadar görüşmeye katlanamam ben zaten... ayy çok mu negatifim neee :26:

jeliiim uslu dur yaaa... :)

Canım geleneksel ailede yetişen biriyle olmuyor olamıyorr:KK43:( Hepimiz belli ölçüde geleneksel olabiliriz ama anneler genelde müdahaleci oluyolar erkek bebelerine.:KK47: Senin kendi ailesiyle anlaşamayacağını ya da ailesinin seninle olan ilişkisinde rahat bırakmayacaklarını düşünmüş olabilir mi? Önceden yazdıklarına göre diyorum.

benım kendı aılemle anlaşamayacagını yapamayacagını onun yaşadıgı sehre gıttıgımde söyledi zaten.olamayız aynı mantıkla bakamazlar.benımkıler köylü senınkıler daha farklı .Bır yerden sonra bu mu o aile derler dıye ayrılma gerekçesi gösterdi ve kırmak ıstemıyormuş ama bunu soylerken bıle içim paramparça oluyor sevmıyorum degıl ama dıyen adamın 1 haftada sevgısı bıttı.

ben göremedim ya fuar bebesini sizi çok kıskandım :KK43:
bu arada sacıuzunum resım eklemişsin süpersin :)
Bu erkeklerin aklı yok aklı..

ben göremedim ya fuar bebesini sizi çok kıskandım :KK43:
bu arada sacıuzunum resım eklemişsin süpersin :)
Bu erkeklerin aklı yok aklı..

Teşekkür ederim canım o senin süperliğin:KK66:
Akıl dağıtılırken kaçmışlar tüm akıl bize kalmış.
Sen de üzülme inan ki DEĞMEZ!
Bir haftada o boyuta gelse kaç yazar on yılda gelse ne yazar.
Erkenden kurtulman daha iyi gelicek belki de sana.
Hiiiç kafana takma gerçekten.

jelim ya napim yaa ama haksız mıyım bi pandik atmadığımız kaldı adamlara.
İnan onu da yapacam artık adım sapığa çıkacak.
Guru meselesi oldu kardeşim bu dava benim için, niye kaçıyo bu adamlar benden?

kızlar çok kötüyüm az önce neden bittiğini öğrendim ve kendımden gerçek anlamda utandım.
Yardımınıza ihtiyacım var benımkısı sonuna kadar haklıymış.Ev arkadaşı evlenıcek askere gıtmeden evlenemıyor dıye askere gıdıcektı zaten ve helallik istemek için aradı o sırada onun son zamanlarda yanında o var dıye cocukla konustum.
Anlatıyım yorum yapın ve lütfen bana akıl verın aklımdan bende olsam bıtırırdım hatta bu kadar bıle dayanmazdım sözleri geçiyor lütfen benı yargılamayın olayları anlattıktan sonra hangi psıkolojı ile bu hareketleri yapmışım bende bilmiorum anlatıyım.

Birincisi ben özel bir okulda okudum aılemın durumu orta halli bir aile ama benim için her türlü fedakarlığı yaptılar ve arkadaşlarımında aıle durumları ıyı.Benımkısı küçük bir ilçede yetişmiş burslu okumuş,aile durumu bıraz daha az olan bır aılesı var.Ve aılesınden başka bır sehre para kazanmak için gitmiş durumda.Ailesi köy gibi bır yerde yaşıyor asla yargılamıyorum suanda çok sevıyorum onları ama o dönemde fotografları görünce yargılamışım.Ne bıcım ınsanlar basma etek ayağında terlık,yerde yemek yiyorlar falan yapmışım.
Benımkısı aılesıne yardım olsun dıye kredı çekmiş,öğrenim bursunu ödüyormuş hemde yaşamaya başladıgı sehırde ev kirası ödüyormuş.Tabı benım sadece ev kirasından haberım vardı.Aldıgı maaş 2300 bunun 1800ü bunlara gidiyormuş.Geri kalan parayla ben 1 ay geçinmeye çalışıyor ,ben geldıgımde durumu bana bellı etmesın dıye eve yemek vs alıyormuş,diğer zamanlarda peynır ekmek vs idare ediyormuş.Ben eve gittiğimde sabah kalktığımda o kahvaltıyı hazırlamış oluyordu.Kahvaltıda farkında olmadan benım aılem bu peynirisi masaya bıle koymaz falan demişim.Sonra işte bulaşık çıkmasın ıkımızde bunlarla ugraşmayalım nolcak bırbırımızden ıgrencek degılız dıye tavada yemeye kalktıgında ablam olsa kırk yıl konusur su manzara karşısında diyormuşum.Sonra cocuk zaten eve para harcarken ben gelcem dıye yemek alırken ben dışarı cıkmak onu yapalım bunu yapalım dıye tutturuyormuşum.Ve anadolu kültürü oldugundan dolayı parası olmadıgını falan söyleyemiyormuş.
Sonra eski kız arkadaşlarının resmını görmüştüm aşkım neden sılmedın yerıne unutamadın demekki diye dünyaları koparmıştım ve facebookta malesef bır arkadaşımla olan konuşmamızı okumuş ve konuşmada kız benden bır numara küçük ben oyle bır kızı masama bıle oturtmam yazmışım arkadaşımda o da oyle x okullu olduguna bakma yazmış.Benımkısıde bunu okumuş.
Sonra ben ıstanbulda surdayım burdayım dıyormuşum yanımda o olmadıgı ıcın acaba bırısı asılırmı,başıma bırsey gelırmı dıye kafayı yıyormuış.Arkadaşlarım bellı kesımden olup bellı yerlere gıttıgı ıcın o gelmeye cesaret edemıyormuş.Yukardakı ekonomık durumdan.
En son tartışmamızdada ben demişimki işim ile anlatırken çok sıkıldım arkadaşımın babasına da ablamada soylıcem başka bır şirket bulsunlar oraya geçiyim demişim,o kendın bul demiş sorumluluk alamam nıye alıyım kı demişim.

Benımkısıde bu olaylar karşısında yarın öbür gün tüm bunları bılıyordun sustun neden sustun susmasaydın olmasaydın benımle ,ben senın boyle olduğunu bılseydım devam etmezdım dıye ılerıde daha çok üzülceğinden dolayı ayrılma kararı almış.
Dünkü mesajını soyledım sevmıyorum senı senı kırmak istemiyorum ama lütfen mesaj atma nıye yazar dedım başka türlü ne dese hayır oyle değil boyle değişirim diyeceksın ama an gelecek gene eskısı gıbı olacaksın hatta daha kötü olacak dıye korktugu ıcın sevmıyorum demek zorunda ıste bunları düşün sevmıyor olsa gerçekten o adam sence hangisine katlanırdı sen sevmesen bunları yaşadıgın halde çare bulamayacak noktaya gelınceye kadar devam edermıydın dedı doğru etmezdim.
Ama ben bunları ya bırseye kızdım patlak verdı ya bırsey olduda soyledım yaptım asla bilinçli birşekilde yapmadım kımseyı küçük görmek haddime düşmemiş ,yatmaz kalkmaz bırtek Allah .Ama onun kafasında bunlar var ondan dolayı benden kaçıyormuş nolur bana bır akıl verın benım napmam lazım ,kendimi nasıl ona anlatabilirim.

Teşekkür ederim canım o senin süperliğin:KK66:
Akıl dağıtılırken kaçmışlar tüm akıl bize kalmış.
Sen de üzülme inan ki DEĞMEZ!
Bir haftada o boyuta gelse kaç yazar on yılda gelse ne yazar.
Erkenden kurtulman daha iyi gelicek belki de sana.
Hiiiç kafana takma gerçekten.

jelim ya napim yaa ama haksız mıyım bi pandik atmadığımız kaldı adamlara.
İnan onu da yapacam artık adım sapığa çıkacak.
Guru meselesi oldu kardeşim bu dava benim için, niye kaçıyo bu adamlar benden?

:KK1::KK1:hiç güleceğim yoktu yakında seni tv de görürmüşüz pandık atarken :) yılbaşıda yaklaştı :KK1::KK1:
Canım ya dogru adam cıkacak evrene olumlu enerji ver.Evrende sana onu versin.
Bence güzel kızsın,ayaklarının üzerinde durabiliyorsun dıye adamlar kendılerınde cesaret bulamıyordur.

:KK1::KK1:hiç güleceğim yoktu yakında seni tv de görürmüşüz pandık atarken :) yılbaşıda yaklaştı :KK1::KK1:
Canım ya dogru adam cıkacak evrene olumlu enerji ver.Evrende sana onu versin.
Bence güzel kızsın,ayaklarının üzerinde durabiliyorsun dıye adamlar kendılerınde cesaret bulamıyordur.

Hay onların cesaretine yaa:))
Tadı kalmıyacak sonra iyice soğuycam erkek milletinden diye korkuyorum yau. :KK53:
Canım yazdıklarını okudum tek tek, anlamak için dönüp dönüp okudum inan ki ilk kez bu kadar ayrıntılı yazdın ilke kez ayrıntılı konuşmuş gibisiniz. 2300 lira maaş alıp 1800 ünü ailesine ve kiraya harcayan biri.:26: Adını anmak istemediğim adamın biri de aynısını yapıyor be canım. Madii olarak bağlıyor anaları kendilerine ki çocukların özgürlüğü kalmasın. Kredi çektirip bağlıyorlar, ailene yeri geldiğinde yardım edersin hepimiz ederiz ben de ettim ama yaşam biçimi olduysa bu artık değişmiyor. İş burda düğümleniyor, maddi bağımlılık ruhsal bağımlılıkla aynı şey... Sen kendini şu an ona anlatsan bile çok mütavazi bir hayat istediğine ikna da etsen, adam ailesine karşı çıkamaz. Bak çilek örneğinde de var aynı durum, bende de oldu ve nedenini bilmediğimiz yaklaşmamaların nedenleri de buna benzer şeyler olabilir. Yani sık karşılaşıyoruz BİREY olamamış erkekler ve her dediğiyle yaptığıyla suçlanan kadınlar. Şimdi erkek arkadşın özgür olsa 2300 lirayı alıp çıtır çıtır yiyebilse senden ayrılmazdı emin ol.

canım cocuk daha ışe 6 eylülde başladı hangı arada gitti kredi çekti hangi arada verdı .Birde öğrenim borcu oldugunu bılmelerıne rağmen nasıl çektirmişler aklım almıyor.Çocukcağız napsın ıstemişler ki çekmiş.Ya ınsanların normalde çok fazla paraya ıhtıyacıda yok olsa ıçim gam yemeyecek.Ya ne bılıyım ben tutupta bırsey demedım.Bilsem yaparmıyım bunları .Ben onunla kuru ekmek yemeye razıyım o yanımda olsun ama aılem tutupta 500 tlye bır genc adam nasıl geçinir.Bırde yaşamından çaldılar.Yaşamımızdan çaldılar 1 seneyı bana nolursa ıolsun cıkcam yanlarından demişti .Üniversiteden mezun olunca dırek yanlarına babası hasta dıye gıtmış bız tanıştığımızda da aynı durumdaydı.Hayatımı hep onlar ıcın erteldım ama senın ıcın asla yapmam onlara bırsey derken ne ara para çekti aklım almıyor .Gene beklerım ama çözümsüzüm.Eminim oda çözümsüz bu nasıl bırsey bılmıyorum.

Hey Allahımm annesinin yaptığı sigara böreğiyle okula beslenme çantasıyla gelen bi adam.
Çok seksiiiiiii!:KK54:

Ya benımkısıde pazar sabahları mesaıye gıderken sandvıc yapıyordu bende yaptıgım ıcın normal geliyordu.Ama belkıde orada bırsey alamaz dıye yapıyordu offf kafayı yıcem.Pekı napmak lazım suanda dogru ne?

Ya anlayamadıgım sey ınsanlar benı bılıyor,sevıyor,benım benımkısını adam ettıgımı eskıden cok farklı bırısı olduğunu ,ruhsal olarak onu kendıne getırdıgımı söylerken nasıl bu kadar çaresiz kılabılıyorlar bılmıyorum.

Son düzenleme:
senin facende nasıl bir hareket yapacağımıı tabikideee:KK23::KK23:
bu arada ben birlikte olan fotoları ne zaman görcemmm:26:

bir zaman sonra aşk yerini alışkanlığa bıraktığında gözardı ettiğin şeyler karşına sorun olarak çıkıyor çileğim
yinede sen daha iyi bilirsin ama bence mantığıda elden bırakmamak lazım diye düşünüyorum:44:
ufak tefek farklılıklar tabiki gözardı edilebilir ama uçurum olarak gördüğün farklılıklar canını yakabilir ilerde
karşındaki erkeğin yapabilirliliği çok önemli, hem olumlu hemde olumsuz yönde
sağlam, dediğini yapan ve etrafınada kabullendirmeyi becerebilen bir erkekse ne ala
ama diğer türlüyse hiç bulaşma derim ben
ki seninkide annesinin çekim alanından pek çıkamayan bir tip
hakkında en hayırlısı neyse o olsun çileğim, yeterki seni musmutlu edebilen biri olsun her zaman ve her konuda:KK34:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
deli yaaa öldüm gülmektenn :KK60::KK60::KK60:

ayy bebeğim geldim gelmesinede, yemeğe falan gittim gelip okuyup yazana kadar sen gitmişin:KK37:

oldu olcakk onuda işe aldırt sen böcüküm yaaa:99:

gamzenk senin şu yeni adayın senin yakınına gelmesi gibi bir ihtimal olamazmı??
birde siz şu eski adayla selamlaşmıyonuzmu yahuu, öle melül melül bakıyo sana
yok hayır selamlaşmıyosanız baktığında göz kırpma yerine merhaba de baride, belki oda alışır seninle konuşmaya
bu arada faceden ekleyen sensin sanırım, önceki sayfalarda yazmıştın dimi

katinacım sen nasıl oldun, epeydir göremiyorum senin yazılarını,
bayram tatilinde yazdıysan onlardan haberim yok nete giremediğim için
umarım iyisindir, bekliyoruz seni tekrar sahalara:KK34:

miska sen hiç anlatmamışın bayram nasıldı diye ama maşallah fotolardan belli, çok güzel geçmiş anlaşılan

cekuuuuu, senin şu kuzenin eşine seni beğendiğini söyleyen çocuk nolduu???
bi şans verseydin keşke ona

bu arada yeni gelen arkadaşş, ekindi sanırım; yorumlar 12'lik :KK34:

yeni adayın gelme ihtimali olur mu bilmiorum.

veletle konuşuourz cnm konuşmaz olur muyuz. ama bazen o bön bön bakıo. o da bişe demio bende diyemiyorum. yoksa normalde konuşuyoruz arkadaşız sonuçta. evt face ten ben eklemiştim. biz bi seminere katılmıştık şehir dışında. o zamana kadar bunla sohbetimiz yoktu. ben fotoları almak için bunu ve bununla birlikte yeni tanıştığım bi kaç kişiyi eklemiştim..

İşlerimi bitiridim geldim miska uğramış yazdıklarını okuyunca kendimi tutamıyorum nedense çok komiksin miska:))

:))) yavru kuşum, sen bi de benimle tanışsan var ya, vu huu, vazgeçemezsin benden :)

miskacım sorularına cevap veriyorum ve de soruyorum sen neler yaptın tatilde hiç anlatmamışsın ?

kurumsal aramadı ; aramasını da beklemiyorum artık... karşılaşmıyoruz çünkü ben daha erken gidip daha geç dönüyorum tabii karşılaşmak için de türlü bahaneler yaratmamamın da faydası yok değil... :) fuar çocuğu sessiz belki de tepkisiz... fuar dönüşünden beri ben seslendim o cevap verdi... konuşmalar; yazışmalar soğuk değil ; gülen suratlı ; görüşürüzlü ama kendiliğinden birşey yapmadı hiç... ondan bir tepki bekliyorum ama niyeyse gelmeyecek gibi hissediyorum...

böcüküm yazmıştım aslında uzun uzun ama yazdığım mesaj gönderirken silindi nedense. bi daha yazmaya üşendim dün :) bayram istanbul-manisa-ankara-istanbul arasında yolculuk yaparak geçti. en yakın arkadaşım evlendi bi de, 9 gün ama bana bi ay gibi geldi valla, dolu dolu geçti.

kurumsalı salla ya, gay bence o :)) fuar çocuğuna eğilelim bence, şimdilik kendi kendine girişimde bulunmuyor olabilir ama cesaret verdikçe o da olacak bence.

katılıorum miska gelince topiğin havası deişiyor :))

bayılıyorum size yaaa :KK16:

miskacan sana sesleniyorum okuyamadım filan anlamam. :KK1:
Abıkattan öcümü aldım kuzu yedim tarot baktırdım üstüne o ödedi. :KK1:
Bücürük değil be yau çıtır o çıtır:KK1: Çıtırla aramız iyi, bir araya gelince çok eğleniyoruz.
Şimdilik eğleniyoruz sonra bişiler olursa iyi olur, onu beğendiğimi fark etmeye başladım.:KK1:
Diğeri adı lazım diil depresyonik bi şekilde dolanıyor, aramızdaki elektirik kesildi sanırım trafoyu patlattık. :KK37:

Sen neler yaptın, nasılsın?

okudum okudum kaçırır mıyım artık :) oohh içimin yağları eridi yemin ederim, beter olsun pis abıkat!
ay bücürük kimdi be, ortalık karıştı:KK1: işşşallah bi an önce bi şeyler olur da, eğlence yarım kalmaaaz :KK62:

ya ben de geldiğimden beri ev arama telaşındayım. ev almaya karar verdik ya, bu soğukta ev arama kısmı çok zor yaa, bi de bütçemize uygun evlerde kesin beğenmediğim bi şeyler çıkıyo, biraz zorlanıyorum. gerçi bugün bi emlakçıyla görüştüm, 2 ay sonra teslim bi daire gösterdi. kaba inşaat bitmiş ama içi yapılmamış henüz. hem bitmiş halinden 20-30 bin ucuza alabilicez, hem de içini istediğimiz şekilde yaptırabilicez, böyle avantajları var. belki bunu değerlendiririz, bakalım, haftaya gelsin de benim adam bi baksın.

kızlar günaydın...
yaa seillamız hastasını kaybetmiş sanırım, facebookta resmi var çok üzüldüm, gencecik içim acıdı, allah seillamıza ve ailesine sabır versin.....

miskacım yaa daha çok geeelll, yorumlarını özledimmmmm :KK54: bi şans verebilir miyim ben de bilmiorum ki cnm yaa, görmeyince görmek istiorum, görünce de ama olmaz ki diorum, yani bi gel diorum bi git, adam da napıcanı şaşırıcak yakında :KK1:

böcüküm ben fotoları görmedim amaa :KK5:

çilekim ben de sizi çok özlüyorum ama artık sadece akşamları girebiliyorum malesef :KK43:( bu aralar da ev aramayla geçtiği için akşamlarım, eskisi kadar sık görüşemiyoruz :KK43: seilla konusunda emin misin, çok üzüldüm yaa :KK43:( çok sarsılmıştır kuzucuğumuz..

bu arada böcüküm, ben de görmedim fotoları, noolur faceden msj atsanaa :)

:))) yavru kuşum, sen bi de benimle tanışsan var ya, vu huu, vazgeçemezsin benden :)

böcüküm yazmıştım aslında uzun uzun ama yazdığım mesaj gönderirken silindi nedense. bi daha yazmaya üşendim dün :) bayram istanbul-manisa-ankara-istanbul arasında yolculuk yaparak geçti. en yakın arkadaşım evlendi bi de, 9 gün ama bana bi ay gibi geldi valla, dolu dolu geçti.

kurumsalı salla ya, gay bence o :)) fuar çocuğuna eğilelim bence, şimdilik kendi kendine girişimde bulunmuyor olabilir ama cesaret verdikçe o da olacak bence.

bayılıyorum size yaaa :KK16:

okudum okudum kaçırır mıyım artık :) oohh içimin yağları eridi yemin ederim, beter olsun pis abıkat!
ay bücürük kimdi be, ortalık karıştı:KK1: işşşallah bi an önce bi şeyler olur da, eğlence yarım kalmaaaz :KK62:

ya ben de geldiğimden beri ev arama telaşındayım. ev almaya karar verdik ya, bu soğukta ev arama kısmı çok zor yaa, bi de bütçemize uygun evlerde kesin beğenmediğim bi şeyler çıkıyo, biraz zorlanıyorum. gerçi bugün bi emlakçıyla görüştüm, 2 ay sonra teslim bi daire gösterdi. kaba inşaat bitmiş ama içi yapılmamış henüz. hem bitmiş halinden 20-30 bin ucuza alabilicez, hem de içini istediğimiz şekilde yaptırabilicez, böyle avantajları var. belki bunu değerlendiririz, bakalım, haftaya gelsin de benim adam bi baksın.

çilekim ben de sizi çok özlüyorum ama artık sadece akşamları girebiliyorum malesef :KK43:( bu aralar da ev aramayla geçtiği için akşamlarım, eskisi kadar sık görüşemiyoruz :KK43: seilla konusunda emin misin, çok üzüldüm yaa :KK43:( çok sarsılmıştır kuzucuğumuz..

bu arada böcüküm, ben de görmedim fotoları, noolur faceden msj atsanaa :)

hele şükür miskamız gelmiş.
Canım hoşgeldin iyi bir tatil yapmışsın ne güzel.Ev alma telaşından sonra bırde eşya almak,yerleştirme telaşı var .Kolay gelsın sımdıden çok yorulcaksınız.
Seilamızın hastasını kaybettıgını bılmıyordum çok üzüldüm başın sağolsun seila.
Bızde senı cok özlüyoruz ya..sen sıteye neşe getiriyorsun.
Bence ya kurumsal evli falan yada gay o yüzden onu boşver böcüküm zatende oyle sanırım:KK9:

X