"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Bituful olan benim yangır boy ile yaptığımız beraber okuduğumuz ses kaydındaki anı canım, arkada fon müzikleri, siyah beyaz fotolar ekolu ses böle süsülü bi kayıt bunu beğendiler çok man. Sunucular ise beğenilmediği için programı alamayız TRT ye siz kendi çağınızda takılın dediler. Yani adı lazım diilin diksiyonu yüzünde no kanal no tv! Kibrit yerine kiprit deyip beni şoka sokmuştu zaten:)))

kiprit miii :KK30: kıprıslı mı yoksaa :KK1:

yaa niye sen sunucu olmadın kiii ; diksiyon senden sorulmuyor mu oralarda :KK23:

kiprit miii :KK30: kıprıslı mı yoksaa :KK1:

yaa niye sen sunucu olmadın kiii ; diksiyon senden sorulmuyor mu oralarda :KK23:

Sorma o karizmanın altında bir kazma yaşıyor:))
Müdür bana demişti başta çok ciddieye alarak çalışıyorum ben bi iş verilince.
Şu an elimde 200 sayfalık bir tiyatro var, zamanım olmaz demiştim o da anlayışla karşılamıştı ama şu an pişman oldu anlayışlı müdür olduğuna.

ne ateşi ayol ; yanıyorum demiyorum ki... :KK57:

Fazla voltaj çıtır çıtır ateş attırır ya hani ondan...
Yanmama daha var diyosun?:KK1:

Son düzenleme:
Sorma o karizmanın altında bir kazma yaşıyor:))
Müdür bana demişti başta çok ciddieye alarak çalışıyorum ben bi iş verilince.
Şu an elimde 200 sayfalık bir tiyatro var, zamanım olmaz demiştim o da anlayışla karşılamıştı ama şu an pişman oldu anlayışlı müdür olduğuna.

Fazla voltaj çıtır çıtır ateş attırır ya hani ondan...
Yanmama daha var diyosun?:KK1:

kaçırılmış fırsat olarak baksın artık müdür bey ; seneye inşallah :KK34:
yakıcam seni o olacak rapuş ; sardın banaa...

kaçırılmış fırsat olarak baksın artık müdür bey ; seneye inşallah :KK34:
yakıcam seni o olacak rapuş ; sardın banaa...

I ıh, ben artiz olmak istiyorum sunuculuk bana göre diil.:KK1:
Ya ne sarcam yaa saran sarsın seni yaa:))
İspanyol göndersene bana yaa, Türk abiler ağır oluyolar İspanyollar gelsin de eteklerimiz havalanır belki...
İyi geceler.:KK53:

I ıh, ben artiz olmak istiyorum sunuculuk bana göre diil.:KK1:
Ya ne sarcam yaa saran sarsın seni yaa:))
İspanyol göndersene bana yaa, Türk abiler ağır oluyolar İspanyollar gelsin de eteklerimiz havalanır belki...
İyi geceler.:KK53:

saran filan yok beni ; zaten dinlediğim şarkıya bak "benden geçti aaaşk" :26:

yarın dersin yok mu yat artık yavrucummmm...
ayy gelen ispanyolların hepsi hatun ama üzgünüm...

cidden yatıyorum artık ; tatlı rüyalar sana da hadiiii yatağaaa... :nazar:

saran filan yok beni ; zaten dinlediğim şarkıya bak "benden geçti aaaşk" :26:

yarın dersin yok mu yat artık yavrucummmm...
ayy gelen ispanyolların hepsi hatun ama üzgünüm...

cidden yatıyorum artık ; tatlı rüyalar sana da hadiiii yatağaaa... :nazar:

Ay bana da mail falan atan yok.
Tüm gün evde onun mailini beklememi istiyor olmalı.:KK47:
Of ya aman ya of yaa, çekip gidesim var gezesim dolaşasım yeni insanlar göresim var benim yaa.
Bu ne gıcıklıktır be kaardeşim.:KK19:

Of ya aman ya of yaa, çekip gidesim var gezesim dolaşasım yeni insanlar göresim var benim yaa.

ahaaha ha... nasıl bir gülüş oldu bu yaaa :KK53:
bakıyorum sen de "offf pofff" moduna geçmişsin :KK1:

çık gez yavrucum ne oturuyorsun bilgisayar başındaaa...

jeliiim uslu dur yaaa... :)

:KK19::KK19::KK19: :KK53::KK53::KK53:

Teşekkür ederim canım o senin süperliğin:KK66:
Akıl dağıtılırken kaçmışlar tüm akıl bize kalmış.
Sen de üzülme inan ki DEĞMEZ!
Bir haftada o boyuta gelse kaç yazar on yılda gelse ne yazar.
Erkenden kurtulman daha iyi gelicek belki de sana.
Hiiiç kafana takma gerçekten.

jelim ya napim yaa ama haksız mıyım bi pandik atmadığımız kaldı adamlara.
İnan onu da yapacam artık adım sapığa çıkacak.
Guru meselesi oldu kardeşim bu dava benim için, niye kaçıyo bu adamlar benden?

at yavrum att, içinde kalmasınn:90::90:

yeni adayın gelme ihtimali olur mu bilmiorum.

veletle konuşuourz cnm konuşmaz olur muyuz. ama bazen o bön bön bakıo. o da bişe demio bende diyemiyorum. yoksa normalde konuşuyoruz arkadaşız sonuçta. evt face ten ben eklemiştim. biz bi seminere katılmıştık şehir dışında. o zamana kadar bunla sohbetimiz yoktu. ben fotoları almak için bunu ve bununla birlikte yeni tanıştığım bi kaç kişiyi eklemiştim..

hiç belli olmaz bu işler, kime niyet kime kısmett:KK34:

Selam kızlar
Jelicim o çocukla görüşmedim başka yerde çalışıyor görüşmemiz sorun olur tanıyamam diye düşündüm. Hem de başkalarının tanıştırmasıyla biriyle görüşmek istemiyorum.
Miskacım adaylar var da ben görüşmüyorum. Sana da kolay gelsin bütçenize ve gönlünüze göre bir yer bulursunuz inşallah
Dün annemi bir arkadaşı aramış beni sormuş annem de istemeyeceğimi bildiği için direk olmaz demiş :KK1: O da anladı beni hiç ısrar etmiyor artık.
Hayatacım kendini ona anlatman çok zor artık, biraz hiçbişey yapmadan bekle sonra yine adım atarsın ama şu an bişey yaparsan daha da çok soğutacaksın kendinden. Sabırla bekle sadece
Seillacım inşallah iyisindir çok üzme kendini sen elinden gelen herşeyi yaptın.

başka yer derken, başka şehirmi canım??
eğer yakın şehirlerse sık sık görüşmeye çalışırsınız, hemen kestirip atmasaydın
insan bazen dibindeki kişiyi tanıyamıyor ona bakılırsa

Bizim 24 Kasım programını izlemeye kurul geldi, ve sonuç: sunucuların diksiyonlarında problem var, sizin okul merkez ilçede program yapabilir:KK1: Bu arada bizim çıtırla hazırladığımız kayıt çok beğenildi. Orijinal, şimdiye dek hazırlanmamış bir çalışma dendi, adı lazım değil o sırada öfke nöbetleri geçiriyodu mosmor olmuştu bildiğiniz.

Çıtırla gelişmeler var gibi: Bana en beğendiği cd sini kopyalayıp verdi dinle diye, bi de mail adresimi istedi, yarın yollaması gereken bi şey varmış programla ilgili, sanki cuma veremezdi peh:)) Çok rahatım onun yanında, sanki önceden tanışıyor gibiyiz, pek elektirik hissetmiyorum ama olabilir de. :)

olsun rapuşum zati önce elektrik sonra alışkanlık haline dönüşüyor, sendede tersi olsun artık
önce alışkanlık, sonra elektrikk:KK23::KK23:

telefonun yokmu onda, mail attığını haber versin sana :KK1:

seillanın prf.lindeki resmi bende gördüm ama kondurmak istemedim öyle bişeyi
ama buraya da gelmediğine göre sanırım doğru çileğin dediği..
Rabbim geride kalanlara sabır versin..
başın sağolsun seillacımm..

hayata, sende farketmeden demişim diyosun ama epey katı konuşmuşsun..
erkek arkadaşının duyguları ile mantığı yer değiştirmiş sanırım, üzülme belkide böylesi daha hayırlıdır..

çileeeekkkkkkkk nerdesin kuzummm:KK16:

böcüüüükkkkk:KK3::KK3:

miskacım sende iyice araştır bence ev işini, çünkü bitmemiş inşaatlar hiç bir zaman söylenen sürede bitirilmez
öyle bişey olursa herşey altüst olur, dikkat et..
umarım gönlünüzce bir ev bulursunuz

katinadan ses yok sanırım hala:26:

ahaaha ha... nasıl bir gülüş oldu bu yaaa :KK53:
bakıyorum sen de "offf pofff" moduna geçmişsin :KK1:

çık gez yavrucum ne oturuyorsun bilgisayar başındaaa...

Yazılı okuyorum, çizmelerim de ayağımda. :KK9:
jelim yok telim onda artık ne zaman alabilir telimi ne zaman arayabilir meçhul.
Şu an tospikle beraber provadalar zaten ay ne hoş dimi.
Of tabi of tabii.:KK20:

Yazılı okuyorum, çizmelerim de ayağımda. :KK9:
jelim yok telim onda artık ne zaman alabilir telimi ne zaman arayabilir meçhul.
Şu an tospikle beraber provadalar zaten ay ne hoş dimi.
Of tabi of tabii.:KK20:

çizme aldın mıııı ; eee niye söylemiyorsun :)
ya da söyledin ben mi farketmedim :26:

offf off offf... yaa her numaramızı verdiğimiz bizi arasaydı keşke :KK53:

bişi söliceeem ben :KK17:
az önce facee girdiğimde kuzenimin bir iletisini gördüm ; sarhoştum hatırlamıyorumla bağlantılı bi ileti... bu fuar çocuğu da baya bir kullanıyor bu cümleyi... ben de o iletiyi ona gönderdim tam sana göre diye... güya sessiz kalıcaktım ama dayanamadım yaaa ne salağııım :83:

bu arada patronum da sabah durup dururken sordu çocukla görüşüyormusunuz diye toplantının ortasında... halbuki dün akşam toplantı sonrası eve o bırakmıştı beni de hiç konuşmadan gelmiştik çünkü ben kızmıştım kendisine ; trip attım :KK1: dün soramadı ya bugün toplantının ortasına kadar dayanabildi...

yok dedim ; niye dedi ; bilmem dedim... çağırmadı mı yemeğe dedi ; yok dedim... o zaman dedi kabahat onun... ehh dedim ben de ... ama utandım ; kızardım sonra da ben çalışıyorum; kapatalım konuyu dedim :KK37:

Evet evet aldım çizme:)) Çok şükür beğendim 3 saat daha gezip 10 çizme daha denedikten sonra aldım.:KK53:

Acaba patron yemeğe çıkalım dese kabul eder mi bizim kız diye ağzını mı aradı?
Ayy bence öle olduu.:KK9:

Evet evet aldım çizme:)) Çok şükür beğendim 3 saat daha gezip 10 çizme daha denedikten sonra aldım.:KK53:

Acaba patron yemeğe çıkalım dese kabul eder mi bizim kız diye ağzını mı aradı?
Ayy bence öle olduu.:KK9:

güle güle giy o zamaaan...
şu çizmeler kadar içimize sinen ; ayağımızın dibinden ayrılmayan kocalar da bulabilsek keşke :KK37:

yaa yok yavrucum yaa ; sen de ne polyanna çıktın :KK1:
yemeğe çıkmak isteyen adam arar sorar ne var ki...

güle güle giy o zamaaan...
şu çizmeler kadar içimize sinen ; ayağımızın dibinden ayrılmayan kocalar da bulabilsek keşke :KK37:

yaa yok yavrucum yaa ; sen de ne polyanna çıktın :KK1:
yemeğe çıkmak isteyen adam arar sorar ne var ki...

Valla bugün yarın arar o zaman.:))
Mesaj atmakla iyi etmemişsin ebet.:KK47:

Patron şu kız bi evlense de tripleri azalsa diyodur:)))))))
Bence çocuğa da soracak yemeğe çıkmadınız mı diye ya da sordu bile.:KK56:

jelicim evet kesınlıkle oyle bazen dilimin kemiği yok asla onu aşağılamak istemedim.Ama en son bana dedıgı laf sen benı,ailemi çok aşağılıyorsun sineye çekiyim ama nereye kadar sineye çekicem bende ınsanım,hep sana aa oradan degıl bıde benım yerımden bak demekten bıktım artık sen bırsey derken benı hiç düşünmüyorsundu.O zaman ne demek istediğini anlamamıştım.Halası vardır bır hikmet o boyle yapıyorsa ama ketumdur,sinirlidir demişti.Varmış bende olsam bır daha onunla görüşmezdim.O da boyle yapıyor günlerdir uyku uyuyamıyorum onu suçlamaya çalışıyorum ama yok suçlayacak en ufak şeyim gene yok.Bazen dıyorum kendı kendıme mı dedım dedirttirdiki dedim ama naparsa yapsın sanki tepeden bakar gibi olmaya hakkım yoktu.Çok pişmanım ama ne yazıkki pişmanlık çare etmiyor.

Ve nasıl bırseyse kızlar benımkısının yaşadıgı yerden döndüğümde ben bır normal arkadaşımla görüşmüştüm ve çocuk 2 gündür yemeğe cağırıyor.Kafamda hep düşünürdüm keşke o da boyle olsa dıye ama bu cocuk o deil,iyisiyle doğrusuyla,kötüsüyle yanlışıyla ben benımkısını ne cok sevmısım ama farkında degılmışım.Ama erkekler ne kötüler ayrıldığını fırsat bilip hemen asılıyorlar bırde benımkısıne yok bırsey o benım arkadaşım dıyordum.Off..

Ben nasıl kendime gelicem ya çalışamıyorum bıle sürekli acı içindeyim,uyuyamıyorum bır-ıkı saat uyuyorum gün içinde o da ancak serviste kafamı yastığıma koydugum anda hemen iç hesaplaşmam başlıyor.
Yerımde olsanız napardınız sessiz kalmak birçare olmamasından korkuyorum.Kendımı nasıl ifade edebilirim?
Sen ara napıyosun canım sıkıldı hadi biryerlere gidelim diye.
Bu arada böcüküm bence patron senın ağzını arıyor onada yemeğe gittinizmi neden davet etmedin diye soracaktır kesin sana baştan soruyorki sen kabul etmediysen cocugu mahcup etmesin diye.
Sacıuzunum hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan canım çizmelerini.
Bende bu aralar kendıme sıcak sıcak giymek için fırsat bulabilirsem ayıcıklı terliklerden beğenip,almak istiyorum.

rapuş ben şimdiye kadar hep once mantık sonra aşk şeklinde ilişki yaşadım hatta cokta sevdım o insanları,bana değer vermeleri yetıyordu.Elektirik olmasada zaten o ınsana alışıp ,elektirik alıyorsun.

merhaba kızlar...
jelimmm ben kötüyüm canım sıkkın, sabah müdür moralimi bozdu..
dün de benimle ilgilenen kişiye "artık benden uzak dur bu iş olmaz" dedim, çünkü olmaz, olanaksız.. neden derseniz annesi onun arkadaşlarına bile hala müdahale ediormuşşşşş, alkol kullanan bi arkadaşı var onunla
görüşme diormuş, bunları da duyunca yuhh artık yani dedim.. "beni bi daha arama, görüşmeyelim benden uzak dur." dedim.. "seni üzmek istemem hiç" dedi, ben de "uzak durursan üzülmem" dedim.. bugün tabi ne geldi, ne de msnde online oldu...
offf ben çok yalnızım vallaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, iğrenç bi gün bugünnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :KK59:

merhaba kızlar...
jelimmm ben kötüyüm canım sıkkın, sabah müdür moralimi bozdu..
dün de benimle ilgilenen kişiye "artık benden uzak dur bu iş olmaz" dedim, çünkü olmaz, olanaksız.. neden derseniz annesi onun arkadaşlarına bile hala müdahale ediormuşşşşş, alkol kullanan bi arkadaşı var onunla
görüşme diormuş, bunları da duyunca yuhh artık yani dedim.. "beni bi daha arama, görüşmeyelim benden uzak dur." dedim.. "seni üzmek istemem hiç" dedi, ben de "uzak durursan üzülmem" dedim.. bugün tabi ne geldi, ne de msnde online oldu...
offf ben çok yalnızım vallaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, iğrenç bi gün bugünnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :KK59:

Yuh daha neler kaç yaşında ki?

Ya dırekt anne kuzusu bence en ıyısını yapmışsın.Boyle bırısı yanında olacağına hıc kımse olmasın daha ıyı .

X