"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

kiprit miii kıprıslı mı yoksaa

yaa niye sen sunucu olmadın kiii ; diksiyon senden sorulmuyor mu oralarda

kiprit miii kıprıslı mı yoksaa

yaa niye sen sunucu olmadın kiii ; diksiyon senden sorulmuyor mu oralarda

Sorma o karizmanın altında bir kazma yaşıyor:))
Müdür bana demişti başta çok ciddieye alarak çalışıyorum ben bi iş verilince.
Şu an elimde 200 sayfalık bir tiyatro var, zamanım olmaz demiştim o da anlayışla karşılamıştı ama şu an pişman oldu anlayışlı müdür olduğuna.

ne ateşi ayol ; yanıyorum demiyorum ki...

Fazla voltaj çıtır çıtır ateş attırır ya hani ondan...
Yanmama daha var diyosun?

Son düzenleme:

kaçırılmış fırsat olarak baksın artık müdür bey ; seneye inşallah
yakıcam seni o olacak rapuş ; sardın banaa...

kaçırılmış fırsat olarak baksın artık müdür bey ; seneye inşallah
yakıcam seni o olacak rapuş ; sardın banaa...

I ıh, ben artiz olmak istiyorum sunuculuk bana göre diil.
Ya ne sarcam yaa saran sarsın seni yaa:))
İspanyol göndersene bana yaa, Türk abiler ağır oluyolar İspanyollar gelsin de eteklerimiz havalanır belki...
İyi geceler.

saran filan yok beni ; zaten dinlediğim şarkıya bak "benden geçti aaaşk" :26:

yarın dersin yok mu yat artık yavrucummmm...
ayy gelen ispanyolların hepsi hatun ama üzgünüm...

cidden yatıyorum artık ; tatlı rüyalar sana da hadiiii yatağaaa...

Ay bana da mail falan atan yok.
Tüm gün evde onun mailini beklememi istiyor olmalı.
Of ya aman ya of yaa, çekip gidesim var gezesim dolaşasım yeni insanlar göresim var benim yaa.
Bu ne gıcıklıktır be kaardeşim.

Of ya aman ya of yaa, çekip gidesim var gezesim dolaşasım yeni insanlar göresim var benim yaa.

ahaaha ha... nasıl bir gülüş oldu bu yaaa
bakıyorum sen de "offf pofff" moduna geçmişsin

çık gez yavrucum ne oturuyorsun bilgisayar başındaaa...

jeliiim uslu dur yaaa... :)

at yavrum att, içinde kalmasınn:90::90:

hiç belli olmaz bu işler, kime niyet kime kısmett

başka yer derken, başka şehirmi canım??
eğer yakın şehirlerse sık sık görüşmeye çalışırsınız, hemen kestirip atmasaydın
insan bazen dibindeki kişiyi tanıyamıyor ona bakılırsa

olsun rapuşum zati önce elektrik sonra alışkanlık haline dönüşüyor, sendede tersi olsun artık
önce alışkanlık, sonra elektrikk

telefonun yokmu onda, mail attığını haber versin sana

seillanın prf.lindeki resmi bende gördüm ama kondurmak istemedim öyle bişeyi
ama buraya da gelmediğine göre sanırım doğru çileğin dediği..
Rabbim geride kalanlara sabır versin..
başın sağolsun seillacımm..

hayata, sende farketmeden demişim diyosun ama epey katı konuşmuşsun..
erkek arkadaşının duyguları ile mantığı yer değiştirmiş sanırım, üzülme belkide böylesi daha hayırlıdır..

çileeeekkkkkkkk nerdesin kuzummm

böcüüüükkkkk

miskacım sende iyice araştır bence ev işini, çünkü bitmemiş inşaatlar hiç bir zaman söylenen sürede bitirilmez
öyle bişey olursa herşey altüst olur, dikkat et..
umarım gönlünüzce bir ev bulursunuz

katinadan ses yok sanırım hala:26:

ahaaha ha... nasıl bir gülüş oldu bu yaaa
bakıyorum sen de "offf pofff" moduna geçmişsin

çık gez yavrucum ne oturuyorsun bilgisayar başındaaa...

Yazılı okuyorum, çizmelerim de ayağımda.
jelim yok telim onda artık ne zaman alabilir telimi ne zaman arayabilir meçhul.
Şu an tospikle beraber provadalar zaten ay ne hoş dimi.
Of tabi of tabii.

Yazılı okuyorum, çizmelerim de ayağımda.
jelim yok telim onda artık ne zaman alabilir telimi ne zaman arayabilir meçhul.
Şu an tospikle beraber provadalar zaten ay ne hoş dimi.
Of tabi of tabii.

çizme aldın mıııı ; eee niye söylemiyorsun :)
ya da söyledin ben mi farketmedim :26:

offf off offf... yaa her numaramızı verdiğimiz bizi arasaydı keşke

bişi söliceeem ben
az önce facee girdiğimde kuzenimin bir iletisini gördüm ; sarhoştum hatırlamıyorumla bağlantılı bi ileti... bu fuar çocuğu da baya bir kullanıyor bu cümleyi... ben de o iletiyi ona gönderdim tam sana göre diye... güya sessiz kalıcaktım ama dayanamadım yaaa ne salağııım :83:

bu arada patronum da sabah durup dururken sordu çocukla görüşüyormusunuz diye toplantının ortasında... halbuki dün akşam toplantı sonrası eve o bırakmıştı beni de hiç konuşmadan gelmiştik çünkü ben kızmıştım kendisine ; trip attım dün soramadı ya bugün toplantının ortasına kadar dayanabildi...

yok dedim ; niye dedi ; bilmem dedim... çağırmadı mı yemeğe dedi ; yok dedim... o zaman dedi kabahat onun... ehh dedim ben de ... ama utandım ; kızardım sonra da ben çalışıyorum; kapatalım konuyu dedim

Evet evet aldım çizme:)) Çok şükür beğendim 3 saat daha gezip 10 çizme daha denedikten sonra aldım.

Acaba patron yemeğe çıkalım dese kabul eder mi bizim kız diye ağzını mı aradı?
Ayy bence öle olduu.

güle güle giy o zamaaan...
şu çizmeler kadar içimize sinen ; ayağımızın dibinden ayrılmayan kocalar da bulabilsek keşke

yaa yok yavrucum yaa ; sen de ne polyanna çıktın
yemeğe çıkmak isteyen adam arar sorar ne var ki...

Valla bugün yarın arar o zaman.:))
Mesaj atmakla iyi etmemişsin ebet.

Patron şu kız bi evlense de tripleri azalsa diyodur:)))))))
Bence çocuğa da soracak yemeğe çıkmadınız mı diye ya da sordu bile.

jelicim evet kesınlıkle oyle bazen dilimin kemiği yok asla onu aşağılamak istemedim.Ama en son bana dedıgı laf sen benı,ailemi çok aşağılıyorsun sineye çekiyim ama nereye kadar sineye çekicem bende ınsanım,hep sana aa oradan degıl bıde benım yerımden bak demekten bıktım artık sen bırsey derken benı hiç düşünmüyorsundu.O zaman ne demek istediğini anlamamıştım.Halası vardır bır hikmet o boyle yapıyorsa ama ketumdur,sinirlidir demişti.Varmış bende olsam bır daha onunla görüşmezdim.O da boyle yapıyor günlerdir uyku uyuyamıyorum onu suçlamaya çalışıyorum ama yok suçlayacak en ufak şeyim gene yok.Bazen dıyorum kendı kendıme mı dedım dedirttirdiki dedim ama naparsa yapsın sanki tepeden bakar gibi olmaya hakkım yoktu.Çok pişmanım ama ne yazıkki pişmanlık çare etmiyor.

Ve nasıl bırseyse kızlar benımkısının yaşadıgı yerden döndüğümde ben bır normal arkadaşımla görüşmüştüm ve çocuk 2 gündür yemeğe cağırıyor.Kafamda hep düşünürdüm keşke o da boyle olsa dıye ama bu cocuk o deil,iyisiyle doğrusuyla,kötüsüyle yanlışıyla ben benımkısını ne cok sevmısım ama farkında degılmışım.Ama erkekler ne kötüler ayrıldığını fırsat bilip hemen asılıyorlar bırde benımkısıne yok bırsey o benım arkadaşım dıyordum.Off..

Ben nasıl kendime gelicem ya çalışamıyorum bıle sürekli acı içindeyim,uyuyamıyorum bır-ıkı saat uyuyorum gün içinde o da ancak serviste kafamı yastığıma koydugum anda hemen iç hesaplaşmam başlıyor.
Yerımde olsanız napardınız sessiz kalmak birçare olmamasından korkuyorum.Kendımı nasıl ifade edebilirim?
Sen ara napıyosun canım sıkıldı hadi biryerlere gidelim diye.
Bu arada böcüküm bence patron senın ağzını arıyor onada yemeğe gittinizmi neden davet etmedin diye soracaktır kesin sana baştan soruyorki sen kabul etmediysen cocugu mahcup etmesin diye.
Sacıuzunum hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan canım çizmelerini.
Bende bu aralar kendıme sıcak sıcak giymek için fırsat bulabilirsem ayıcıklı terliklerden beğenip,almak istiyorum.

rapuş ben şimdiye kadar hep once mantık sonra aşk şeklinde ilişki yaşadım hatta cokta sevdım o insanları,bana değer vermeleri yetıyordu.Elektirik olmasada zaten o ınsana alışıp ,elektirik alıyorsun.

merhaba kızlar...
jelimmm ben kötüyüm canım sıkkın, sabah müdür moralimi bozdu..
dün de benimle ilgilenen kişiye "artık benden uzak dur bu iş olmaz" dedim, çünkü olmaz, olanaksız.. neden derseniz annesi onun arkadaşlarına bile hala müdahale ediormuşşşşş, alkol kullanan bi arkadaşı var onunla
görüşme diormuş, bunları da duyunca yuhh artık yani dedim.. "beni bi daha arama, görüşmeyelim benden uzak dur." dedim.. "seni üzmek istemem hiç" dedi, ben de "uzak durursan üzülmem" dedim.. bugün tabi ne geldi, ne de msnde online oldu...
offf ben çok yalnızım vallaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, iğrenç bi gün bugünnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Yuh daha neler kaç yaşında ki?

Ya dırekt anne kuzusu bence en ıyısını yapmışsın.Boyle bırısı yanında olacağına hıc kımse olmasın daha ıyı .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…