"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Hoşgeldinn
Mutluluğunuz bebeğinizle taçlanır inşallah :)
Biz umutsuzlara tanışma hikayeni anlatırmısın (bir sakıncası yoksa tabi)

Hoşgeldinn
Mutluluğunuz bebeğinizle taçlanır inşallah :)
Biz umutsuzlara tanışma hikayeni anlatırmısın (bir sakıncası yoksa tabi)

Amin hepimize nasip olsun..
İşyerlerimiz yanyana idi.Tesadüfen karşılaşırdık ama ben nedense o aralar pek hazzetmezdim.
Sonra bir para mevzusuyla diyalog kuruldu aramızda, sonra ben bunu kıskacıma aldım.Tam 6 ay uzaktan bilgi toplama, etrafına arkadaş salma yöntemleriyle epey bir samimi oldum.
Onun haberi yok tabi.Selamlaşıp , hal hatır sorma dışında..
Tabi ben o aralar 22 yaşında bıcır bıcır, yanlış anlarmı? diye düşünmeden rahat davranıyorum ama arkadaşca!
Hiçbir artniyetimi farkettirmeden:)
(He bunlar hep kapı önü karşılaşma, ayaküstü sohbetlerinden ibaret)

6 ayın başlarında bir sabah işe geç kalmış hızla ulaşmaya çalışırken arkamdan biri ''Günaydın'' diye seslendi.Tabi ben 3. seslenişinde duymuşum arkamdan bayağı bir yırtmış kendini..
O günden beri Günüm aydın işte:)
Kahvaltı yapalım mı?dedi.
İşe geç kaldığımı belirtince akşam görüşelim o zaman dedi.
Görüştük vee başladı işteeeeeeee

kısa etek ve ceketle hoş olur bence

ben kaçtım kuzum...

Boynerden kravat aldım, süper bişi. Etekle ceket planlıyorum ben de. Ama aklım takımda kalıyor nedense.

sen de mi çıtırlığa özendin rapuşş

kısa etek ceketle güzel olur bence de. pantolan ceketle takarsan tam erkek olabilirsin :)

Ben zaten çıtırım canım senin için geçmiş, ondan öyle diyosun.:))

Ya bizi sonrası ilgilendiriyor işte veee'den sonrasııı, ne dedi naptı nasıl oldu, sen ne dedin, sevgili olarak mı başladınız, evlenelim diye mi, aşık mıyım dedi, flört mü ettiniz ne olduuu???

Bu arada tospikle abıkata gıcık olmanı tebriklerimle karşılıyorum. :))

Ve den sonrası:)))
Ya o 7 yıl sürdü..
Sevgili olalım,çıkalım muhabbeti olmadı...Aslında karşılıklı ilgimiz aynı zmanlarda başlamış, sadece cesaretini toplaması zaman almış.
Veeee benim ilgili davranmam, onu harekete geçirmiş.
Çokta ayrıntılı hatırlamıyorum ..6ay hergün beraberdik sonra pat diye ayrıldı bu ben tabi bitkisel yaşama girdim.İlk ayrılığımızdı sonrasında defalarca yaşayacağımı bilmediğim için epey etkiledi beni.
Ayrıl barış. Toplasanız bu 7 yılın 3 yılı beraber geçmiştir:)
En son ben artık evlilik fikrinden tamamen uzaklaşmışken, annecimle yaşlanıp gideriz modundayken çıkıp geldi yine..
Bu defa öylesine görüştüm ve bana benimle yaşlanmaya ne dersin?Dedi.
Vazgeçtiğim an oldu herşey..
İyisiyle kötüsüyle tanıdığım bir insan o yüzden evlendikten sonra değişti muhabbeti olmadı bizde.
Çoookkk sevdim.Rabbim nasip etti.

Teşekkürler paylaştığın için. İlgili davranman harekete geçirmiş demek. Artık ne kadar ilgilendinse adamla, dibinden ayrılmadın herhalde:)) Pat diye niye ayrılır kafasına esince niye gelir evlenme teklif eder erkekleri anlamak gerçekten kolay değil...

Yok canım o kadarda değil.
Karşılaşmalarımızda görmezden gelmedim.Varlığının farkında olduğumu farkettirdim.
İşin sonunda karşılıksız olup rencide olma riski vardı sonuçta:)))
o kısmını kendi bile açıklayamıyor.
Biyolojik saati gelmiş..Öyle diyor..
O ayrılıklarımızda asla saygısızlık yada hakaret yaşamadığımız için biraraya gelip kırgınlıklarımızı telafi etme şansımız fazla oldu.
Aksi mümkün olmazdı sanırım.

Eveet anlıyorum, ortayı buldum diyorsun.
Biyolojik saati gelen birer tane de biz istiyoruz hayırlısıyla:))
Mutluluklar sizinle olsun canım bebeğinize de kavuşursunuz en kısa zamanda İnşallahhh!
Hatalarımızı görürsen söyle nolursun. :)
İlişkiler konusunda eleştirilmeye ihtiyacımız var.

Evet elbette söylerim ama bu yaşlarda insan sınırlarını keskinleştiriyor.
Ve içinden geleni yapıyor.
Mesela senin şu tosbaaa, oldu ki aşka geldi ve ayrı yaşama konusunu halletti.
Amaa yinede ailesine bu kadar bağlı değil bağımlı düşünmesi ilerisi için sorun olacaktır.
Erkekler evlenince aileleri daha kıymet kazanıyor.

affet abla sustumm :)

Ablan kurbaaan olsun sana.

Evet ben de bunu düşündüm hep, diyelim ki ayrıldı ailesinden, kendi hayatını kurdu beni dahil etmek istedi.
Ee adamın zihniyeti baştan bozuk, çok radikal bi değişim yaşaması lazım ki bu da mümkün olmaz, olamaz.
Kendi de farkında olduğu halde şimdiye dek tüm kararları ailecek aldıkları için alışkanlık olmuş artık tek başına karar veremiyor. Başkasıyla verdiği kararı kendine yapılan bir kötü niyet olarak algılıyor. Sanki gelin demek kötülük yapıcak biri demek gibi yer etmiş kafalarında ama aslında kendi kalpleri kötü olduğundan böyle düşünüyorlar. Yolun yarısına gelmiş bir erkeği değiştirmek ne kadar mümkün olabilir ki? Hem olsa da tadı mı kalır?

Eşinin ailesi de kıymet kazandı mı peki?

Kesinlikle doğru düşünüyorsun.Ama bir yandanda ona karşı boşta değilsin.Umarım daha iyi biri onu aklının köşesinden çıkarır.
Eşim bekarken en erken gece 12 de eve giren biriyken, şimdi ilişkilerini daha da sağlamlaştırdı:)
Ve ailesine haklı eleştirilerde bile agresif bir yüz ifadesi oluşuyor.
Ama kimse mükemmel değil, objektif bakmayı öğrenmeyede başladı.
Evet belli yaştan sonra büyük değişimler zor ama eğitim her yaşta gerekiyor:)
Ailesi çok müdahaleci değil Allah'tan yuvarlanıp gidiyoruz..

Kesinlikle boş değilim ona karşı.
Onunla olabilmeyi çok ama çok isterdim.
Başlarda hiç hoşuma gitmemişti sonradan alışkanlık oldu resmen ilgisi.
Kendi kendine tuhaf bi iletişim geliştirdi aramızda.
Ama noktayı benim eve çıkmam koydu.
Şu an çok öfkeli ve bana sataşmaya yer arıyor.
Sanki eve çıkmasam onunla evlenecektim hayret bir şey.

Her şey kısmet...Diyebileceğim bir şey kalmadı artık.

Umarım unutturacak biri çıkar karşıma.
Unutmaya çoktan hazırım, beni mutlu eden şey bu duygu.
Önceden yıkılmışlıklarım olmasaydı daha ağır atlatırdım belki ama şu an üzülmeye vaktim yok.

herkese slmmmmmmm
rapusss öncelikle sana slm tatlım bir ucuklamışım ki sormaaaaaaa yok böle bişey yaa tam kıyıdan sırıtıyo bide agzımı acamıyorum o pispis gülüyo ben gülümseyemiyorum bile acıdan öffff (allahım ya fonda sebnem ferah ve hoşcakal zaten içim bayılmış)
öncelikle yeni gelen arkadaslar hosgelmiş
e rapus edebiyat hocamkuvvetli öğreniyorum yazmayı bacımmmmmmmmmmmm :))))
böcüküm fuar cocugum değil artık fuar delikanlısı o artık bravo ona tarzı hoşmuş hadi hayırlısı bakalım ayy bide rapusa negüzel izin bahaneleri bulmuşsun öle bayıldım
cekummm ya apartmandan kimseyle bayramlaşmadım bi karşımızdaki yaşlı teyzeyi gördümmmm okadr ama dün gece dayıcım mikemmel havalı hummer cipiyle beni eve bırakırkene bu yakısıklı kapıda bitiverdi yeşil alt eşofmanı ve deri ceketiyle bide eline bi tespih almış beğeniyle ıyyyy arası bi imaj oluşturdu kafamda ama yinede bakmaya calışıyorum hh benim canımın canı dayıcımda yawru görüşürüz demesin mi camı acıp peşimden dayıııııı die bi pofurdadım ama dayımın yüzünde zafer işareti vardı sırf uyuzluguna yaptı gıcık yaaa nerdenmi geliyoduk gecenin bi yarısı abimler gitttttiiiiii( cok üzgünüm cocuk demiştir bu neydi şimi die hummer dan indi bıyıklının biri yawruu die seslendi kmbilir neler gecti aklından garibimin ahhh ahhhhh
ya bole işte abican gittiiii cok moralsizim hastamın yanınada gittim bugun pek ii değildi elini tuttum biraz kaldım yanında konuştum sacma sapan sonra eve geldim iştee böle kızlar bir garip ruh hali içerisindeyim bu aralar bakalım nezaman toparlanacam
katinam güzel haberlernle bekliyoruz seni yine canımmmm
ayyyyy miska nerde yaaaaaaaaaaaaaaaa özledim yaniiiiiiiiiii

Ayy canım çok kötü oluyo yaa sana da geçmiş olsun uçuklu kaçıklar kulübü mü kursak ne halt etsek:))
Siz bu çocuğu böcükle gri eşofman altlıklı düşünmüştünüz yeşil ne yau. Bi de tespihh şıkır şıkır:)))) Dayın kafaymış:))

Günaydınlar...

katinam doğru söylüyorsun ben de bunu yapabilsem diyorum işte aklımdan atabilsem kocayı daha rahat ederim, olursa daha kolay olur çoook haklısın takıntı gibi bi şey oldu artık bende.

Topikte de yemek tarifi makyaj malzemesi filan konuşsak iyi olur aslında:))))

Biz de seni öptüük.

slm kızlarrr nasılsınızz?

bn çok feci grip olmuşum ya ( yarın da okul var umarım yarına iyileşirim biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…