"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Selam kızlarrr
Seilla tesbih bozmuş bu çocuğu yaa, tam tarzını oluşturamamış o daha. Dayın da az değilmiş, iyi akşamlar dayıcım deseydin sen de.
Rapuş düşünme sen de evlilik filan boşver relax ol, uçuklar ne alemde geçtiler mi
Gamzenkim sana da geçmiş olsun kuzum, tavsiye vermeye gerek yok sen bizden iyi bilirsin :)
Katinam bu son hafta olacak ve sen çok güzel haberlerle geleceksin inşallah, dualarımız seninle Allah yardımcın olsun.

Böcükk senden nbr var mı bir icraat fuar çocuğunda

Ben bugün çıkıp gezip dolaşcam biraz. Belki sinemaya gideriz kuzenimle uzun zamandır sinemaya gitmedim. Öpüyorum hepinizi güzel bir pazar geçirirsiniz inşallah

Selam iyidir senden?
Gelişme var mı?
Yani diğer alternatiften var mı, yoksa seninkinde gelişme olmaz o ayrı. :KK1::KK47:

dier alternatiften gelişme yok çünkü onla sadece face üzerinden konuşuoruz face e girmediğim için konuşamadık. ama bu sene içinde görüşme durumumuz olabilir:18:

evt veletten gelişme yok tabi ki. en son bayram mesajı atmıştı işte başka bişe olmadı :KK50:

senin tospik ve çıtır napii?

ben hala tospikten bi atraksiyon bekliorum nedense. çok mu polyannayım ben ya :26:

Selam kızlarrr
Seilla tesbih bozmuş bu çocuğu yaa, tam tarzını oluşturamamış o daha. Dayın da az değilmiş, iyi akşamlar dayıcım deseydin sen de.
Rapuş düşünme sen de evlilik filan boşver relax ol, uçuklar ne alemde geçtiler mi
Gamzenkim sana da geçmiş olsun kuzum, tavsiye vermeye gerek yok sen bizden iyi bilirsin :)
Katinam bu son hafta olacak ve sen çok güzel haberlerle geleceksin inşallah, dualarımız seninle Allah yardımcın olsun.

Ben bugün çıkıp gezip dolaşcam biraz. Belki sinemaya gideriz kuzenimle uzun zamandır sinemaya gitmedim. Öpüyorum hepinizi güzel bir pazar geçirirsiniz inşallah

saol cnm. hemen ilaçlara sarıldım valla :KK1: iyileşmem lazım bi an önce. şükür ki boğazım ağrımıo şu an. grip çok problem deil. geçer bi iki güne..

Hepimiz sırayla grip geçiriyoruz anlaşılan gamzenk geçmiş olsun.
Uçuklarım iyi çok şükür ceku. Deli durumda değiller en azından, fontotenle kapanacak kıvama geldiler.:KK53:
Alternatiflere açık olmak lazım umarım bu yıl içinde görüşürüsünüz ve sen de senin şu uyuz tospikten kurutulursun gamzenk.Tospikten bir atraksiyon beklemen evet Polyannacılık olur canım çünkü adam perperişan şekilde dolanıyor bi şey yapabilecek olsa farklı olurdu, pantolonunu bile çekmiyor sanırım bi gariplik var adamda:))) Duygusal bir boşluğa düşebileceğini düşünmemişimdir hiçbir zaman erkeklerin, moralleri bozuksa kesin kendilerini istedikleri yerde göremedikleri içindir o yüzden acımıyorum ona, gezsin öle.

Çıtırı anlatmıştım işte en son ben ondan uçuklarımı kaçırıyodum, yarın stüdyo kaydı varmış müdür aradı, beraber stüdyoya gidicez çıtırla, gitmişken bi cd de yaparız artık:)))))

Hepimiz sırayla grip geçiriyoruz anlaşılan gamzenk geçmiş olsun.
Uçuklarım iyi çok şükür ceku. Deli durumda değiller en azından, fontotenle kapanacak kıvama geldiler.:KK53:
Alternatiflere açık olmak lazım umarım bu yıl içinde görüşürüsünüz ve sen de senin şu uyuz tospikten kurutulursun gamzenk.Tospikten bir atraksiyon beklemen evet Polyannacılık olur canım çünkü adam perperişan şekilde dolanıyor bi şey yapabilecek olsa farklı olurdu, pantolonunu bile çekmiyor sanırım bi gariplik var adamda:))) Duygusal bir boşluğa düşebileceğini düşünmemişimdir hiçbir zaman erkeklerin, moralleri bozuksa kesin kendilerini istedikleri yerde göremedikleri içindir o yüzden acımıyorum ona, gezsin öle.

Çıtırı anlatmıştım işte en son ben ondan uçuklarımı kaçırıyodum, yarın stüdyo kaydı varmış müdür aradı, beraber stüdyoya gidicez çıtırla, gitmişken bi cd de yaparız artık:)))))

yapı meselesi ya. kimi erkek istediği kızı allem edip kallem edip elde edio. kimisi de bişe yapamıo işte. kuzenin başına da aynı olay gelmiş. bi çocuk okulda sürekli bakmış. herkes biliomuş nerdeyse kuzenimden hoşlandığını ama gelip açılamamış ki kuzenim de istediğimi belli ettim bnde dio. okul bittikten sonra çocuğun arkadaşı gelmiş ilgilenmiş kuzenimle kuzenimde hoşlanmış çocuktan. bi süre çıkıp ayrılmışlar tabi ötekinin haberi yok. aradan 1 sene geçio çocuk kuzenimi arıo naptın evlendin mi die soruoyo. buluşalım filan dio. kuzenimde artık istemio onu tabi. geçiştirio. çok sinirli o çocuğa keşke zamanında söyleyebilseydi şu an her şey çok farklı olurdu dio :KK43: umarım çıtır bu cesaretsiz cins tiplerden dedildir. erkek dediğin inatçı olmalı ya. şimdikilerse tam tersi resmen :KK43:

oh olsun tospiğe de. :KK47:

ya aslında bnde velete zil zurna aşık deilim ki. şöle hoş bi çocuk gelip ilgilense oo veleti iki dk da unuturun gibime gelio. :26: çünkü biri ilgilenince insan illaki etkilenio..

yapı meselesi ya. kimi erkek istediği kızı allem edip kallem edip elde edio. kimisi de bişe yapamıo işte. kuzenin başına da aynı olay gelmiş. bi çocuk okulda sürekli bakmış. herkes biliomuş nerdeyse kuzenimden hoşlandığını ama gelip açılamamış ki kuzenim de istediğimi belli ettim bnde dio. okul bittikten sonra çocuğun arkadaşı gelmiş ilgilenmiş kuzenimle kuzenimde hoşlanmış çocuktan. bi süre çıkıp ayrılmışlar tabi ötekinin haberi yok. aradan 1 sene geçio çocuk kuzenimi arıo naptın evlendin mi die soruoyo. buluşalım filan dio. kuzenimde artık istemio onu tabi. geçiştirio. çok sinirli o çocuğa keşke zamanında söyleyebilseydi şu an her şey çok farklı olurdu dio :KK43: umarım çıtır bu cesaretsiz cins tiplerden dedildir. erkek dediğin inatçı olmalı ya. şimdikilerse tam tersi resmen :KK43:

oh olsun tospiğe de. :KK47:

ya aslında bnde velete zil zurna aşık deilim ki. şöle hoş bi çocuk gelip ilgilense oo veleti iki dk da unuturun gibime gelio. :26: çünkü biri ilgilenince insan illaki etkilenio..

Kesinlikle etkileniyo insan canım, hele sevdiği/n halde senden ayrı günler geçirebilen bi erkekten sonra en ufak bi ilgi bile büyük görünüyo insana içinde biriken duyguların oluyo çünkü.

Reddeilme travması yaşamış olması lazım bi erkeğin bu kadar düşünerek gelmesi için, kendine güvenmiyomuş demek ki o çocuk. Sevip sevmediğinden emin mi değildi dicem ama insan ya beraber olabilecek kadar sever ya da olmaz der geçer ne yani atla deve değil ki bu karar. Belli bi zamandan sonra da tabi gönül kırıklıkları oluyo şu an tospik gelse ben ne derim bilmiyorum bile. İçimde öfke kaldı sadece.

İşin kötüsü mü desem iyisi mi, çıtır doğu görevini yapmadan önce aynı okulda çalışmışlar ve arkadaşlar bunlar:)) Abimin Face i ile bakıyorum da bazen kontrol ediyorum:)) ordan gördüm Face te de arkadaşlar bunlar.:KK1:

İnsanın karakteri kaderidir diye bir söz var. Diyorum ki karakterimden mi kaynaklanıyor bütün bunlar. Bir şeyin dümdüz ve hemen kolaycacık olmasına tahammül edememişimdir hiçbir zaman. Belki de bu yönüm yansıyor.:KK37:

Kesinlikle etkileniyo insan canım, hele sevdiği/n halde senden ayrı günler geçirebilen bi erkekten sonra en ufak bi ilgi bile büyük görünüyo insana içinde biriken duyguların oluyo çünkü.

Reddeilme travması yaşamış olması lazım bi erkeğin bu kadar düşünerek gelmesi için, kendine güvenmiyomuş demek ki o çocuk. Sevip sevmediğinden emin mi değildi dicem ama insan ya beraber olabilecek kadar sever ya da olmaz der geçer ne yani atla deve değil ki bu karar. Belli bi zamandan sonra da tabi gönül kırıklıkları oluyo şu an tospik gelse ben ne derim bilmiyorum bile. İçimde öfke kaldı sadece.

İşin kötüsü mü desem iyisi mi, çıtır doğu görevini yapmadan önce aynı okulda çalışmışlar ve arkadaşlar bunlar:)) Abimin Face i ile bakıyorum da bazen kontrol ediyorum:)) ordan gördüm Face te de arkadaşlar bunlar.:KK1:

İnsanın karakteri kaderidir diye bir söz var. Diyorum ki karakterimden mi kaynaklanıyor bütün bunlar. Bir şeyin dümdüz ve hemen kolaycacık olmasına tahammül edememişimdir hiçbir zaman. Belki de bu yönüm yansıyor.:KK37:

aa çok ilginç demek arkadaşlar. o yüzden okulda konuşuolardı. sen face i açmadın mı hala. açsana çıtırı da eklersin hem :KK52:

benim face ten yazıştığım çocukla velette arkadaş :KK1: geçen velet face te siyasi bi yorum yapmış çocuk ta tam ters bi fikri savunmuş. baya uzun yorum yapmış. velet hiç bi cvp yazmamış ona yada yazamamış :KK1:

aa çok ilginç demek arkadaşlar. o yüzden okulda konuşuolardı. sen face i açmadın mı hala. açsana çıtırı da eklersin hem :KK52:

benim face ten yazıştığım çocukla velette arkadaş :KK1: geçen velet face te siyasi bi yorum yapmış çocuk ta tam ters bi fikri savunmuş. baya uzun yorum yapmış. velet hiç bi cvp yazmamış ona yada yazamamış :KK1:

Yazamaz:)) Bi cümleden fazla konuşamıyolar zati bu tospik türleri hemen tıkanıyolar korkaklar nolcak:)) Ya gamzenk biz seninle pembe dizi çevirsek ya, benimki onla arkadaş bununki şunla filan:))

Herkes herkesle arkadaş yaşasıın. :122:

Hesabım donuk arada aktifleştirip kapatıyorum, açarım belki sonra, çıtırı eklemem o ayrı:))

Yazamaz:)) Bi cümleden fazla konuşamıyolar zati bu tospik türleri hemen tıkanıyolar korkaklar nolcak:)) Ya gamzenk biz seninle pembe dizi çevirsek ya, benimki onla arkadaş bununki şunla filan:))

Herkes herkesle arkadaş yaşasıın. :122:

Hesabım donuk arada aktifleştirip kapatıyorum, açarım belki sonra, çıtırı eklemem o ayrı:))

dizi işi süper olur :) dizilerde de sevenler bi türlü kavuşamıo ztn. 6-7 sezonluk yaprak dökümü gibi bi dizi çıkar ortaya :KK9:

bu arada bayram bana baya yaramış :KK43:( 2 kg almışım ya:KK5: nası vercem ki ben şimdi. ders çalışırken de rejim yapmak zor oluyo :KK43:

şu yiyip yiyip bi türlü kilo almayanları çok kıskanıyorumm:KK37:

dizi işi süper olur :) dizilerde de sevenler bi türlü kavuşamıo ztn. 6-7 sezonluk yaprak dökümü gibi bi dizi çıkar ortaya :KK9:

Bana ömürlük bi dizi olurmuş gibi geliyo:)))
Aman ağzımı hayra açayım. :KK1:

bu arada bayram bana baya yaramış :KK43:( 2 kg almışım ya:KK5: nası vercem ki ben şimdi. ders çalışırken de rejim yapmak zor oluyo :KK43:

şu yiyip yiyip bi türlü kilo almayanları çok kıskanıyorumm:KK37:

Bende tam tersi bi etkisi oldu bayramın nedense, hastalıkla uğraşmaktan ve yerimde duramamaktan sanırım, 2-3 kilo fazlam vardı bi ayda 5 kilo kadar vermişim, göbeğim azıcık küçülmekle beraber duruyor. :KK1:

Sen de zaten incesin dert etme olur o kadar.

Yazılı sorusu hazırlıyorum sabah 10:30 dan beri, gruplar cevap anahtarları derken şu saati bulmuşum işe bak, dışarı çıkmam gerek, halim de yok.

Bana ömürlük bi dizi olurmuş gibi geliyo:)))
Aman ağzımı hayra açayım. :KK1:

Bende tam tersi bi etkisi oldu bayramın nedense, hastalıkla uğraşmaktan ve yerimde duramamaktan sanırım, 2-3 kilo fazlam vardı bi ayda 5 kilo kadar vermişim, göbeğim azıcık küçülmekle beraber duruyor. :KK1:

Sen de zaten incesin dert etme olur o kadar.

Yazılı sorusu hazırlıyorum sabah 10:30 dan beri, gruplar cevap anahtarları derken şu saati bulmuşum işe bak, dışarı çıkmam gerek, halim de yok.

aman yok ne bi ömrü. umarım en kısa zamanda mutlu bi final yaparız :))

inş bnde veririm ya. çok ince deilim ben normalim. ama kilo alınca sinirlerim bozuluo fena halde. :KK47:

inş kolay sormuşsundur soruları :)) bnmde hiç bişe yapmaya halim yok. havada buzz gibi :KK25:

aman yok ne bi ömrü. umarım en kısa zamanda mutlu bi final yaparız :))

inş bnde veririm ya. çok ince deilim ben normalim. ama kilo alınca sinirlerim bozuluo fena halde. :KK47:

inş kolay sormuşsundur soruları :)) bnmde hiç bişe yapmaya halim yok. havada buzz gibi :KK25:

Bilemiyorum artık kısmet...
Katinam'ı dinliyorum ya ben, aklımdan silcem olcak:))
Ayy bende öksürük var kilo verme var, kesin ince hastalığa tutuldum tospik yüzünden:KK1:
Soruları kolay sordum, azıcık yorum yeteneği olan iyi alır.
Fotokopi işlerim var ben mecburen çıkıcam:KK43:
Gelirken de alışveriş yaparım:KK53:

Bilemiyorum artık kısmet...
Katinam'ı dinliyorum ya ben, aklımdan silcem olcak:))
Ayy bende öksürük var kilo verme var, kesin ince hastalığa tutuldum tospik yüzünden:KK1:
Soruları kolay sordum, azıcık yorum yeteneği olan iyi alır.
Fotokopi işlerim var ben mecburen çıkıcam:KK43:
Gelirken de alışveriş yaparım:KK53:

bende mi öyle yapsam. öyle bi söz vardı. bi şey beklemeyi bıraktığın zaman olur. bu hayatın sen bakarken soyunamıyorum demesidir. bu tarz bişeydi sanırım :p

aman dikkat et kalın giyin dışarı çıkarken iyice üşütme.

Küçük böcük şuanda çalışmıyorum
32,5 oldum:)
Ben 2001 yılında flört etmeye başladığım sevgilimle,uzunca bir ayrıl barış sürecinden sonra 2009 yılında evlendim:)
Evlilik her türlü fedakarlığı yapacağın biriyle olursa yürütülebilir.
En azından benim için bu böyle idi.Böyle de oldu.

Bu arada topik geçmişiyle oldukca haşır neşir olduğum için, senin kurumsalına, rapusun abıkatına ve tosbiğine, yengecin ex sevgilisine gıcık olduğumu belirtmek isterim.Belirsizliklerle sizi sürükledikleri için.Bende netlikten yanayım :)
Katinamada ayrıca Allah'tan şiifa diliyorum.

ekincim hikayeniz hoşmuş ; daha da güzel olsun inşallah...
resmen onun aşkıyla büyümüşsün... ben de 30,75 oldum; malum 30dan sonra yaşlar böyle ilerliyor :)))

saydığın tiplere ben de gıcık oluyorum :)) ayy hatta yaın sabah erkenden inip görünesim var adama yaaa şöyle süslenip mini elbise çizme filan; sanırım şeytan dürtüyor beni :KK23:

sen de mi çıtırlığa özendin rapuşş :KK1:

kısa etek ceketle güzel olur bence de. pantolan ceketle takarsan tam erkek olabilirsin :)

katılıyorum cekucum... ben gömlek hiç giyemem mesela sırf erkeksi geldiği için... feminen olmak lazım :KK12:

herkese slmmmmmmm
rapusss öncelikle sana slm tatlım bir ucuklamışım ki sormaaaaaaa yok böle bişey yaa tam kıyıdan sırıtıyo bide agzımı acamıyorum o pispis gülüyo ben gülümseyemiyorum bile acıdan öffff (allahım ya fonda sebnem ferah ve hoşcakal zaten içim bayılmış)
öncelikle yeni gelen arkadaslar hosgelmiş
e rapus edebiyat hocamkuvvetli öğreniyorum yazmayı bacımmmmmmmmmmmm :))))
böcüküm fuar cocugum değil artık fuar delikanlısı o artık bravo ona tarzı hoşmuş hadi hayırlısı bakalım ayy bide rapusa negüzel izin bahaneleri bulmuşsun öle bayıldım
cekummm ya apartmandan kimseyle bayramlaşmadım bi karşımızdaki yaşlı teyzeyi gördümmmm okadr ama dün gece dayıcım mikemmel havalı hummer cipiyle beni eve bırakırkene bu yakısıklı kapıda bitiverdi yeşil alt eşofmanı ve deri ceketiyle bide eline bi tespih almış beğeniyle ıyyyy arası bi imaj oluşturdu kafamda ama yinede bakmaya calışıyorum hh benim canımın canı dayıcımda yawru görüşürüz demesin mi camı acıp peşimden dayıııııı die bi pofurdadım ama dayımın yüzünde zafer işareti vardı sırf uyuzluguna yaptı gıcık yaaa nerdenmi geliyoduk gecenin bi yarısı abimler gitttttiiiiii:KK43:( cok üzgünüm cocuk demiştir bu neydi şimi die hummer dan indi bıyıklının biri yawruu die seslendi kmbilir neler gecti aklından garibimin :KK4: ahhh ahhhhh
ya bole işte abican gittiiii cok moralsizim hastamın yanınada gittim bugun pek ii değildi elini tuttum biraz kaldım yanında konuştum sacma sapan sonra eve geldim iştee böle kızlar bir garip ruh hali içerisindeyim bu aralar bakalım nezaman toparlanacam
katinam güzel haberlernle bekliyoruz seni yine canımmmm
ayyyyy miska nerde yaaaaaaaaaaaaaaaa özledim yaniiiiiiiiiii

seillam öpüyorum seni... geçmiş olsun ; o uçuklar hep sıkıntıdan çıkıyor biliyorsun değil mi ; daha iyi hissetmeye çalış olur mu....
hastanın yanından çıktığın an düşünmemeye çalış ; sen elinden geleni fazlasıyla yapıyorsun zaten...
deri ceket , eşofman altı ve tesbih bence 24 yaşında filandır o çocuk :)
abinle de en kısa zamanda tekrar görüşürsünüz tatlım inşallah ; hemen bir izin ve plan :KK9:

Ayy canım çok kötü oluyo yaa sana da geçmiş olsun uçuklu kaçıklar kulübü mü kursak ne halt etsek:))
Siz bu çocuğu böcükle gri eşofman altlıklı düşünmüştünüz yeşil ne yau.:KK53: Bi de tespihh şıkır şıkır:)))) Dayın kafaymış:))

yaaa ilk aklıma gelen oydu... eşofman altı gri olmalıydı :KK37:
doyamadın topik açmaya da oraya da yine biz toplaşıcaz gibi geliyor bana :26:

slm kızlarrr:KK3: nasılsınızz?

bn çok feci grip olmuşum ya :KK43:( yarın da okul var umarım yarına iyileşirim biraz:KK25:

geçmiş olsun gamzenkcim...

Selam kızlarrr

hangi filme gittin acaba ; ben en son Anadolu Kartalların yani Engin Altanı izledim :KK23:
dün de doğum gününü unuttuğum arkadaşımda kaldım... sabha kahvaltı filan güzeldi... sonra 1 saat güzellik salonuma uğradım; eve geldim temizlik yaptım... burdayım işte...

fuar delikanlısından ses yok... ben görmende fayda var dedi ama faydalı bir iş yapmaya sevketmiyor ki insanı :44:

bende mi öyle yapsam. öyle bi söz vardı. bi şey beklemeyi bıraktığın zaman olur. bu hayatın sen bakarken soyunamıyorum demesidir. bu tarz bişeydi sanırım :p

aman dikkat et kalın giyin dışarı çıkarken iyice üşütme.

yaaa ben hayat karşımda striptiz yapsın istiyorum nolacak şimdi :KK37:

saol böcüküm.

senin fuar çocuğu napıo?

ayy hiçbişi yapmıyor yaaa :84:
bak bu rapuşun benden beklediği tepki ; amaa bu tepkiyi fuar çocuğu görmeyecek tabii :82:

ingilterede vakit geçirdiğimiz bir arkadaş 2foto yüklemiş facee... az önce yorum yaptım ben de ; belki tepki verir diye...
bu arada ordan görebilirsin fua çocuğunu aslında... benim enerjiyle ilgili yorum yaptığım fotoda var 3 kız ve o... bak bakalım :)

X