"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Hmm tımam. :)
Her halükarda okula gidip izin işlerini halletmem gerekir, eh okula gitmişken de derse gireyim diyorum ama sabahki duruma bağlı biraz da. Cidden kötüyüm yani. Avukattan öc alcam derken stras yaşadım sanrıım, yok kızım bu erkekler yaramıyor bana:)))))))

nası yaa evden çıkamıosun işte ; niye okula gidip izin alman gerekiyor... ayy hiç anlamıyorum benn...
gelebilcek olsam zaten derse gelirim ; olmuyor mu öyle?

ayy ne stresi löp löp yemedin mi yemekleri :)))

Öyle olmuyo işte( Yedim de bi tarafından çıksın dedi herhalde adam ben ona dememiştim halbuki:))))

Bak bu yeni aşkım: Malkoçoğlu:)))
O kara kaşlarr gözlerrr Yarabbim benzerinin benzerine bile razı olabilirim:))
KIyafeti de aynı olsun pliz:)))

:)

hindistana git ; onların da kafası böyle sarmalı hem de kara kaşlı kara gözlüler :)))
ama bu kadar ağır değiller ; illa 2 bel kıvırıp popo sallayacaklar...

yalnız dün bir magazin programında duydum ; bülent ersoy da pek beğeniormuş bu yağızı...
rakibin sağlam haberin olsun

Ayy kapalı erkek istiyoruz ikimiz de galba:))) Popo sallatırım ben ona yeter ki elime geçsin:))

Kafasına sardığı sarığı olayım onun, beline dolanayım, hamamda peştemali olayım, hamam sonrası lokumu da olabilirim:))) Çekil Bülent aradannn, sevene yardım edermiş Yaradannnn!!!

benimkinin göğüs dekoltesi biraz fazla olmuş ama
rapuşum korktum ben senden ; lenslerim de kaydı bulanık görmeye başladım...
sanırım yavaştan yatacağım :26:

benimkinin göğüs dekoltesi biraz fazla olmuş ama
rapuşum korktum ben senden ; lenslerim de kaydı bulanık görmeye başladım...
sanırım yavaştan yatacağım :26:

Niye korkuyosun yau uçuğumu görmedin ki:))
Libidom yerinde azcık sana bişi yapmam korkma bebek, henüz lez olmadım:))))))
Ben de kaçar, erken yatarsam iyi hissederim belki yarın. Of.

İyi geceler herkese...

kimsecikler yoook mu?

fuar çocuğundan mail geldi ; face hesabın varsa ordan görebilirsin fotoları demiş ; diğer fotoğraflar da başka bir arkadaştaydı onları da istemiş... bir de ben patronumdan çok onu gördüğümü yazmıştım ; o da beni görmende fayda var demiş ... artist yaaa... :)

evt hem face ten beğenip hem msj atması benim de hoşuma gitti. aslında ben msj atcaktım bu bayram. cvp vercek mi veya nası bi cvp vercek merak ediyodum. ama o benden önce davrandı. soğuk davranmak işe yarıo valla velette sanki. son hafta da hiç bakmadım havalı havalı dolandım etrafında. hem böyle insan kendini daha iyi hissedio. yeri gelince de ilgimi belli ediyorum öyle çok soğuk ta değilim. ben durumu ona bıraktım gelirse gelir gelmezse de kendi bilir ya napim. öyle erkeklerin yakasına yapışan tiplerden olamıcam sanırım. zaten şu an bende de durumlar karışık aklım sadece velette değil. kesin bişeler olmadığı için pek bahsetmiyorum. bi de ilk etapta veletle olsun istiyorum tabi. o yüzden hep ondan bahsediyorum

aa ne güzel. face ten eklesene o zmn yada sen söyle o seni eklesin

ayy herkes kayıp ; ben de kendi kendime yazayım bari...

ekledim ben fuar çocuğunu ; o da beni eklemiş az önce...

yaaa iyi böcük ; iyi

baktım fotolarına da ; baya bi gezenti görünüyor ; bir de ot çöp resmi çekmiş durmuş ; fotoğrafa merakı var sanırım...

aaa böcük bakarsın bol bol fotoğrafını çeker senin

ayy öyle mi olur kiii ; keşkeee

yaaaa nerdesiniz yaaa

güzel şeyler oluyor böcüğüm, aşk seni buldu inşallah
fazla bekletmeden bir kahve teklifi bekliyoruz fuar çocuğundann
öyle hemen üstüne düşecek birine benzemiyor ama fırsatları da atlamamış faceden iletişim halinde olabilirsiniz, senin düşüncelerinde de biraz ılıklık hissettim sanki

pek ısındı benim düşüncelerim cekucum
evet pek üstüme düşmeyecek gibi ama cümleleri biraz iddialı arkadaşın :)

ya sonuçta denemek istiyorum ; neden olmasın ki... ama daha önce de dediğim gibi hani süper bir elektrik filan olmamıştı orda ama insan düşündükçe de etkileniyor

burdayız böcük :) naber ceku?
hadi hayırlısı böcüküm,inşallah fos çıkmaz.böyle kadir kıymet bilen ,ask meşk dolu biridir inşallah.

Kızlar yemeğimi dışarda yedim, yemek yapmaya üşendim halsizim de hâla:)
Çok mu sosyal bu velet yoksa ilgileniyor mu tam anlayamadım henüz ama gelişmeler güzeel.:)
Bi de bişi sorccam Face'e beraber çekindiğiniz fotoları mı komuş?

Son düzenleme:
Bana gelince, kaç kaç öldüm bugün rezilliğimi kimse görmesin diye.
Toplantımı yaptım, çıtırın odasının önünden geçerken tık tık tık koştum resmen, kapısı açıktı gördü sanırım çıktı arkamdan öğrenciye seslenir gibi yaptı filan dönemedim tabi.
Sonra öğrt. odasının önünden sıvıştım ders ararlarında bebelerimle sohbet ettim.

Tospiği görmemek iyi oluyomuş meraktan ölmüştür kesin beni takip edemedi bugün.
Çıtırı görsem iyi olurduu. Neyse pzt acısını çıkarırım İnşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…