"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Her şey yoluna giricek haftayaaa:)
Az kaldı katinam sabır:)
Kendine gelirken bizden bahset olmaz mı:)
Çünkü biz senden bahsediyor olacağız.

Ben de düşündüm aynısını biraz gizem yapayım ehehe, saklanınca işe yarıyor da sankim.

Selam Kızlar..
Birkaçgündür topiğinizi okuyorum hepiniz çok tatlısınız..
Bende 30 yaşında evlenmiş biri olarak yaşadığınız heyecanları keyifle okudum.
Umarım hepiniz beklediğiniz Aşkı yakalar.Mutlu evlilikler yaparsınız.
Geç evlenmenin tek dezavantajı olarak bende çocuk aşkı içindeyim.
İnşallah hiçbiriniz bunu yaşamazsınız.
Topiğinizi ve sizleri çok sevdim.Kabul ederseniz, arada sizede uğrarım.

günaydın kızlar... bugün bir arkadaşımın doğum gününü unuttuğumu hatırladım...
biraz koştur koştur hediye alıp sonra ona gidicem iş çıkışı... şimdiden hepinize iyi haftasonları :)))

ya biraz yoğun çalışıyor bu velet; hatta o da bazen mesai filan kalıyormuş benim gibi...
ama ilgisinin çok yoğun olduğunu söyleyemeyeceğim... benim de öyle yani hani hemen göreyim gibi bir isteğim yok; o ağırdan alırsa ben de alırım :)
ama mesela kurumsal olsa böyle olmazdı çünkü onda acayip heyecanlanıyordum... bundaki biraz beğeni sanırım ; yani tipi, tarzı, işi, yaşamı vs... iyi gibi...
Facete beraber fotoğrafımız var ama 5 kişilik bir grubuz... yanyana olduklarımız ya da sadece ikimizin oldukları da vardı ama o başka bir arkadaşın makinesinde ; onları henüz almadık...
ayy pek de çirkin uykulu çıkmışım o fotolarda ama saat gecenin 2si filandı :))

yaa tosbiki boşver artık yaa; bayramda filan hiç konuştunuz mu merak ediyorum aslında ama sormak da istemiyorum...
ayy odanın önünden tık tık kaçışın gözümde canlandı çok komik görünüyorsun valla
artist bir de duymamış gibi yapmış pztye geçer inşallah uçuk canavarların yaaa...

katinaaam ; haydi bakalım yüzdün yüzdün kuyruğun sonuna geldin ; kuyruğa geldin miydi yoksa :44:
neyse işte bitiyor yani onca dert tasa ; inşallah haftasonuna taş gibi gelceksin aramıza ; dualarımız seninle...

:) ayy sen de çok tatlısın... genelde böyle tepkiler almıyoruz da
inşallah sen de hayırlısıyla bebeğini sağlıkla kucağına alırsın... eee şimdi kaç yaşındasın ; çalışıyor musun anlat bakalım

bu arada rapuş ve jeliii ; sizinle aynı gün doğan arkadaşım dün akşam beni arayıp sağ parmağında ne olduğunu tahmin etmemi istedi

onun adına çok sevindim ; hatta yaşıtımız olduğu için de kendimi kötü hissetmedim
telefonda şaşırdığımdan çok tepki veremedim ama sonra mesaj yazdım ; ondan gelen cevapta o kadar güzel bir cümle vardı ki ; hepimiz için onu diliyorum

"inşallah en kısa zamanda karşımıza emin olacağımız insanlar çıkar"

Çizme almaya gidicem bakalım neler alıcam, 24 Kasım için de planlarım var, hareket zamanı! Cevaplar cevabın içinde kaldı:))) Bknz yukarısı.

Son düzenleme:
Böcük kurumsalı görmedin mi hiç ondan sonra?
İkisi aynı gün arıyolarmış hehe naparsın o zaman?

24 Kasım planı derken kıyafet konusunda bir plan yanlış anlaşılmasın erkeklere dair bir plan yapmıyorum artık hıh.

Çizme almaya gidicem bakalım neler alıcam, 24 Kasım için de planlarım var, hareket zamanı! Cevaplar cevabın içinde kaldı:))) Bknz yukarısı.

evet niye öyle olmuş :)) sana iyi alışverişler bu arada :) ben aldığım çizmeleri pek beğenerek giyiyorum valla...

yavrucum unuttuğum doğum günü 4 kasımdaydı :)))

bu arada ben sıkılabilirim ; çatlayabilirim ama önemli olan karşı tarafta bıraktığım imaj
yani bizim aramızda kalacak o "yeteer yaaa arasın ; yazsın" mızıldanmalarım ; onun haberi olmayacak... bu da ağırdan almak bana göre

Ya her şeye cevap veremiyorum unutuyorum bazen o yüzden dedim sırayla cevaplayayım, öyle oldu)
Onu anladık yay burcunu övmek için bahane arıyorum anlamıyosun ki...:2:
Hee şimdi böyle oldu önemli olan imajmışmış:)))
Ya aslında son derece sabırlı olgun ve anlayışlı bir erkeği çoook mutlu edebilecek hatun kişileriz.
Mutlu olmayı geciktirmeseler iyi ederler.
Bu arada seninki de çıtırdı dimi?
Ben de tospikte heyecanlanıyodum çıtırla konuşurken o kadar rahatım ki stand up yapıyoruz:)))))))
Bazen fazla cıvıtıyorum diyorum durduramıyorum kendimi.
Hemen olsun istediğim için içim içime sığmıyor.

Çizme konusunda teşk, çok beğenmem çarpılmam lazım benim de almam için, uçuklarımla beraber gezelim diyorum kol kola:))) Hava alsınlar belki çabuk iyileşirler, düzleşseler hallederim gerisini de. Of. :))

tam olarak görmedim diyebilirim :)
yani hep uzaktan ; mesela ben arabaya binerken o uzaktan geliyordu öyle gördüm... ama neyse ki ben köşede beklerken hiç geçmedi önümden... zaten araya londra seyahati; bayram filan girdi ya iyi oldu... aslında prş günü biraz stres oldum beklerken geçerse diye ama hiç arkama bakmadım ve ben arabaya bindikten sonra onu gelirken gördüm...

ayy aramaz artık o ya öyle bir beklentim yok... oldu ki aradı diyelim; tabii ki öncelik fuar çocuğunun...

kıyafet planı demek ; öğretmen hanım

ayy tamam yay burcu insanııı anladım da anlamamazlıktan geldim

önmeli olan imaj tabii yavrucum... mesela çıtır fua çocuğu facete görünüyor ama yazmam da yazmam o bişi yazmadan... hem bugün planım yok ona kalmadım
evet 2 yaş küçük benden ; çok değil demiii

Ayy çıkamadım bulaşık çamaşır derken:)))
Bnim çıtır da öle bişiler tam bilmiyorum ama üç yaş bile olabilir fark, umrumda diil valla bunlar çabuk yaşlanıyor böylesi daha iyi.
Bence de o yazmalı ama sen bilirsin tabi.
Ben başlangıç yapamıyorum ya da yapmıyorum diyelim, arayamıyorum başlatamıyorum yanına ilk giden ben olamıyorum vs ama ilgi görürsem karşılığını veriyorum. Böylesi daha konforlu.

İyi aman boşverelim artık eski defterleri kapattık.

Evet yaa kıyafet planı, kıravat takmayı düşünüyorum.

Küçük böcük şuanda çalışmıyorum
32,5 oldum:)
Ben 2001 yılında flört etmeye başladığım sevgilimle,uzunca bir ayrıl barış sürecinden sonra 2009 yılında evlendim:)
Evlilik her türlü fedakarlığı yapacağın biriyle olursa yürütülebilir.
En azından benim için bu böyle idi.Böyle de oldu.

Bu arada topik geçmişiyle oldukca haşır neşir olduğum için, senin kurumsalına, rapusun abıkatına ve tosbiğine, yengecin ex sevgilisine gıcık olduğumu belirtmek isterim.Belirsizliklerle sizi sürükledikleri için.Bende netlikten yanayım :)
Katinamada ayrıca Allah'tan şiifa diliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…