"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

beğendim böcüküm. gayet hoş, temiz yüzlü ve senin gibi güleç bi çocuk. çook yakışırsınız bnce

Evet çok utangaç bu hayat gözümü de kapatıp gözü kapalı bi salağa yatabilirim yeter ki soyunsun.

ben de 30,75 oldum; malum 30dan sonra yaşlar böyle ilerliyor :)))

katılıyorum cekucum... ben gömlek hiç giyemem mesela sırf erkeksi geldiği için... feminen olmak lazım

Eğer sen feminensen, erkek kıyafeti giysen de feminen olursun bebeğim...

Evet aynen bu tepkiyi bekliyorum çünkü bu adamalr bize gelince sıfır tepki veriyorlar başka bi şey beklemem yanlış olur:)))

aman yaaa... bazen pek sinir oluyorum kendime...
aslında çok korkunç bir hafta beni bekliyor ; işe konsantre olmam lazım...

ispanyollar ; ingilizler off hepsi birden gelmek zorunda mı... üstelik bu gelecek ingiliz müşteriyi resmen boğazlayasım var ; saçından sürüklemek istiyorum kadını
ben en iyisi bunları düşüneyim :26:

aaa facete şu an online görünüyor... napsam ki...
sizin ikinizin cevabını biliyorum gerçi ama; "hiçbir şey" olacak di mi

Ne istiyorsun kadıncağızdan?:26:
Saçını da yolarsın ha beklerim senden.
E hadi YAZ FUAR ÇOCUĞUNA durma YAZ!
İyi mi ha iyi mi???!!!:)))

Ne istiyorsun kadıncağızdan?:26:
Saçını da yolarsın ha beklerim senden.
E hadi YAZ FUAR ÇOCUĞUNA durma YAZ!
İyi mi ha iyi mi???!!!:)))

valla kadıncağız değil o yaa; ne işkenceler yaptı bana dengesiz kadın...
neyse ayy gerilmeyeceğim onun yüzündenş imdi...

olmadı rapuşşş yaa çok yapmacık oldu beğenmedim
zaten fuar çocuğu da gitti... hay allahım yaa bak hararet yapıyorum ben yine :100:

Çocuk dedi çocuk dedi.

Ben de tutmuştum çocuuu fotolarını gördüğümde hatırlarsan.

yaa onlar 4 sene önceki haliymiş... ben o fotolarını hala beğenmiyorum... son halini beğendim ama onları görmen lazım ; offf aç şu facei sen de artık yaa...
aç da tosbiği önemsemediğinden emin olalım artık

aaa seillam gelmiş...

Boşver kuzum yaa canları Cehenneme.
Gelirlerse gelsinler gelmezlerse kendileri bilirler keyfimize bakalım yaa bu ne be öf.

Y akuzum benim milyon tane öğrencim var ordan buldular beni gerisi çorap söküğü gibi geldi ordaki iletişimlerini sevmiyorum ben aslında bu da gerçek bi neden. Yalnız sizin için bi adres alıcam o olcak he.:26:

istersen yaz cnm ama ben olsam beklerdim. o yazar belkim:26:

ayy bunu görmemişim :)

ya hep kenarda görünüyor zaten ama küçük yeşil kutulu olmamıştı hiç... sanırım sürekli açık telefondan filan giriyor...
anlamadım ama ilk kez yeşil kutulu olmuştu ama 2-3 dk sürdü işte... amaan konuşacak ada konuşur napayım yani...

ben de şimdi 30unda evde kalmış hatun modunda atlamak istemiyorum yaaa... yoksa durmazdım emin olun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…