"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

hımm ; devlet memuru olunca tabii rapor filan istenir mi detayları bilmiyorum...
yardım teklifi için de yok zaten ben de halledip gelmeye çalışacağım dersin ; 2 saat sonra arar müdürüm gelemiycem ben sanırım dersin...
üst kat komşu muslukları açık unutup annesine gitmiş gece ; sen de hastasın ya ilaçtan derin derin uyurken su sesini duymamışsın...
bütün ev ; halılar ; duvarlar feciii ; biraz da ağlamaklı konuş :KK5:

Hmm tımam. :)
Her halükarda okula gidip izin işlerini halletmem gerekir, eh okula gitmişken de derse gireyim diyorum ama sabahki duruma bağlı biraz da. Cidden kötüyüm yani. Avukattan öc alcam derken stras yaşadım sanrıım, yok kızım bu erkekler yaramıyor bana:)))))))

Hmm tımam. :)
Her halükarda okula gidip izin işlerini halletmem gerekir, eh okula gitmişken de derse gireyim diyorum ama sabahki duruma bağlı biraz da. Cidden kötüyüm yani. Avukattan öc alcam derken stras yaşadım sanrıım, yok kızım bu erkekler yaramıyor bana:)))))))

nası yaa evden çıkamıosun işte ; niye okula gidip izin alman gerekiyor... ayy hiç anlamıyorum benn...
gelebilcek olsam zaten derse gelirim ; olmuyor mu öyle?

ayy ne stresi löp löp yemedin mi yemekleri :)))

Öyle olmuyo işte:KK43:( Yedim de bi tarafından çıksın dedi herhalde adam ben ona dememiştim halbuki:))))

Bak bu yeni aşkım: Malkoçoğlu:)))
O kara kaşlarr gözlerrr Yarabbim benzerinin benzerine bile razı olabilirim:))
KIyafeti de aynı olsun pliz:)))

$malkocoglu-topkapi-sarayi.jpg

Öyle olmuyo işte:KK43:( Yedim de bi tarafından çıksın dedi herhalde adam ben ona dememiştim halbuki:))))

Bak bu yeni aşkım: Malkoçoğlu:)))
O kara kaşlarr gözlerrr Yarabbim benzerinin benzerine bile razı olabilirim:))
KIyafeti de aynı olsun pliz:)))

Eki Görüntüle 286525

:)

hindistana git ; onların da kafası böyle sarmalı hem de kara kaşlı kara gözlüler :)))
ama bu kadar ağır değiller ; illa 2 bel kıvırıp popo sallayacaklar...

yalnız dün bir magazin programında duydum ; bülent ersoy da pek beğeniormuş bu yağızı...
rakibin sağlam haberin olsun :KK53:

Ayy kapalı erkek istiyoruz ikimiz de galba:))) Popo sallatırım ben ona yeter ki elime geçsin:))

Kafasına sardığı sarığı olayım onun, beline dolanayım, hamamda peştemali olayım, hamam sonrası lokumu da olabilirim:))) Çekil Bülent aradannn, sevene yardım edermiş Yaradannnn!!!:21:

Ayy kapalı erkek istiyoruz ikimiz de galba:))) Popo sallatırım ben ona yeter ki elime geçsin:))

Kafasına sardığı sarığı olayım onun, beline dolanayım, hamamda peştemali olayım, hamam sonrası lokumu da olabilirim:))) Çekil Bülent aradannn, sevene yardım edermiş Yaradannnn!!!:21:

benimkinin göğüs dekoltesi biraz fazla olmuş ama :KK23:
rapuşum korktum ben senden ; lenslerim de kaydı bulanık görmeye başladım...
sanırım yavaştan yatacağım :26:

benimkinin göğüs dekoltesi biraz fazla olmuş ama :KK23:
rapuşum korktum ben senden ; lenslerim de kaydı bulanık görmeye başladım...
sanırım yavaştan yatacağım :26:

Niye korkuyosun yau uçuğumu görmedin ki:))
Libidom yerinde azcık sana bişi yapmam korkma bebek, henüz lez olmadım:))))))
Ben de kaçar, erken yatarsam iyi hissederim belki yarın. Of.:KK50:

İyi geceler herkese...:KK3:

kimsecikler yoook mu?

fuar çocuğundan mail geldi ; face hesabın varsa ordan görebilirsin fotoları demiş ; diğer fotoğraflar da başka bir arkadaştaydı onları da istemiş... bir de ben patronumdan çok onu gördüğümü yazmıştım ; o da beni görmende fayda var demiş ... artist yaaa... :)

günaydınn bayram dolasıyle uzak kaldıgım ve özlediğim hatun kişilerrrrrrr :KK16:
evet bir tatil dönüşü daha malaesef iş başı ki tatilden hiçbirşey anlamamış bir kişilik olarakda nerdeyim ben ne oldu ne bitti modundayım zaten abimler cumartesi sabah gidiyo ben cok mutsuzum napsamda yarın izin koparsam die düşünüyorumm hastalıklı bir seilla olarak bitirdim bayramı hastam hala aynı onu da ziyaret ettim tabi bunu dışında genelde köydeydim valla köy kızı oldum ama güzeldi tüm aile ordaydı kalabalık kurban işleri falan tabi ben hastaydım ya cok da memnun olarak uzak durdum herşeyden :21: süper oldu heh dün dersanenme gittik abimle ve kızlar subatta başlıyorum eylülde sınavım önlisans olarak gidiyorum mezuniyetim düşecek ama abime bıraktım kararı zaten su arar dersaneye hiç enerjim yoktu malum olay hakikaten yormus beni halada aynıyım ama inatla iyi olmaya düşünmeyeye çalışıyorum nese mutlu seyler konuşalım dicem ama sırtım belim karnım memuklerim atatkta bugün günüm mü geliyo nedir tarihim de sastı valla haa sacımıda boyadım kahvenin bi tonnu ama ne rengi bilmiyorum koyu yapalım sacımı dedim adam tuttu boyadı ama renk secmedik bu ne dedim güzel olacak güzel dedi sonuc begendim ya zaten pek modumda da değildim ne cıkarsa bahtıma dedim ayy bırakmıyolarki yazıyım ya tam kaptırmış yazıyorum bişey oluyo dağılıyorum konudan konuya oldu yani bayramdada kayda değer bişey olmadı kızlar gelen giden ayy ne güzelleşmişsin sahane olmuşsun falan filan ama sonuc sıfır ben artık karar verdim sorun 2011 de hayırlısıyla bu yılı bi atlatalım yılbaşı ile açılacak sansımız haaa yılbaşındada abime gidicem ayy durun kesin demiyim yine vermezler iznimi bidee onlar gezdircek beni iştee böle gecti gitti bayram :KK31:

katinam canım benim yaa hayırlı haberlerini bekliyoruz gerci yürekten inanyorum güzel haberlerle döneceğine eniştemide bir kez daha tebrik ediyorum senin için kurban kesmesi harika bi davranış birde su komik hatunlar için sıkma canını tatlım yapmışsın gerekeni adı üstünde komik hatunlar işte boşverelim:KK8:

böcüğüm zaten güzelsin tüm işlemler son bulucada tam süper olacaksın korkarım izmir karışacak:))fuar cocugundan hbaer yokmu hala ama faceni bile acması hoş olmuş jelimi dinle sende jelici canım sevgiler benden sana

çileğim yaa öff cıkar su insanları hayatından artık canını sıkmalarına izin verme artık sil engelle yap bişeyler işte üzme kendini bu sacamlıklar için bak dolgu yaptırmıssın kokoşum benim bal olmuşsundur şimdi sen yazık bu mazbut abiye valla adamın içi gidiyo seni görünce

hahaha rapusssssss aldın intikamı demek ohhh cok ii olmuş afiyet bal olsun ama löp löp et olmasın:)) demek tarottada cıtır cıktı sansı yükseliyo bu cocugun giderek ucukların içinde gecmiş olsun tatlım

gamzenkcin tatlilin güzel gecmiş sevindim bunada keşke msjını biraz daha özel bi hale getirseydin faceden begendiği halde sana cepten msj atmış degerlendirseydin ya bunu bebeğim yaa

cekum sende benim gibi akrabba eş dost gecirmişsin bayramı sıfır hareketle bende bol bol ızgara tükettim :KK56: zevkli oldu valla kalabalık kalabalık ama yoruldum ben tatilde dinlemek yerine sanki yaaaaaa:26:

ayyy unuttugum ne kaldı acaba yaaaa iki sattir burdayım ve bölnüyorum sürekli pofff:KK43:((

hah miskacım yokmus göremedim onu işten de uyarı almış yavru kusum fırsat bulur girer inşallah

hayatacım sende yoktun uzun zamandır
suskunda buralarda olurum demişt dimi ama onuda pek göremedim

hepinşizi kocaman öpüyorummm güzel günler bizim olsunnnnnn :KK54:

evt hem face ten beğenip hem msj atması benim de hoşuma gitti. aslında ben msj atcaktım bu bayram. cvp vercek mi veya nası bi cvp vercek merak ediyodum. ama o benden önce davrandı. soğuk davranmak işe yarıo valla velette sanki. son hafta da hiç bakmadım havalı havalı dolandım etrafında. hem böyle insan kendini daha iyi hissedio. yeri gelince de ilgimi belli ediyorum öyle çok soğuk ta değilim. ben durumu ona bıraktım gelirse gelir gelmezse de kendi bilir ya napim. öyle erkeklerin yakasına yapışan tiplerden olamıcam sanırım. zaten şu an bende de durumlar karışık aklım sadece velette değil. kesin bişeler olmadığı için pek bahsetmiyorum. bi de ilk etapta veletle olsun istiyorum tabi. o yüzden hep ondan bahsediyorum:KK25:

kimsecikler yoook mu?

fuar çocuğundan mail geldi ; face hesabın varsa ordan görebilirsin fotoları demiş ; diğer fotoğraflar da başka bir arkadaştaydı onları da istemiş... bir de ben patronumdan çok onu gördüğümü yazmıştım ; o da beni görmende fayda var demiş ... artist yaaa... :)

aa ne güzel. face ten eklesene o zmn yada sen söyle o seni eklesin:KK49:

ayy herkes kayıp ; ben de kendi kendime yazayım bari...

ekledim ben fuar çocuğunu ; o da beni eklemiş az önce... :KK3:

yaaa iyi böcük ; iyi :KK23:

baktım fotolarına da ; baya bi gezenti görünüyor ; bir de ot çöp resmi çekmiş durmuş ; fotoğrafa merakı var sanırım...

aaa böcük bakarsın bol bol fotoğrafını çeker senin :KK1:

ayy öyle mi olur kiii ; keşkeee :KK15:

yaaaa nerdesiniz yaaa :KK4:

ayy herkes kayıp ; ben de kendi kendime yazayım bari...

ekledim ben fuar çocuğunu ; o da beni eklemiş az önce... :KK3:

yaaa iyi böcük ; iyi :KK23:

baktım fotolarına da ; baya bi gezenti görünüyor ; bir de ot çöp resmi çekmiş durmuş ; fotoğrafa merakı var sanırım...

aaa böcük bakarsın bol bol fotoğrafını çeker senin :KK1:

ayy öyle mi olur kiii ; keşkeee :KK15:

yaaaa nerdesiniz yaaa :KK4:

güzel şeyler oluyor böcüğüm, aşk seni buldu inşallah :KK31::KK31:
fazla bekletmeden bir kahve teklifi bekliyoruz fuar çocuğundann
öyle hemen üstüne düşecek birine benzemiyor ama fırsatları da atlamamış faceden iletişim halinde olabilirsiniz, senin düşüncelerinde de biraz ılıklık hissettim sanki

güzel şeyler oluyor böcüğüm, aşk seni buldu inşallah :KK31::KK31:
fazla bekletmeden bir kahve teklifi bekliyoruz fuar çocuğundann
öyle hemen üstüne düşecek birine benzemiyor ama fırsatları da atlamamış faceden iletişim halinde olabilirsiniz, senin düşüncelerinde de biraz ılıklık hissettim sanki

pek ısındı benim düşüncelerim cekucum :KK53:
evet pek üstüme düşmeyecek gibi ama cümleleri biraz iddialı arkadaşın :)

ya sonuçta denemek istiyorum ; neden olmasın ki... ama daha önce de dediğim gibi hani süper bir elektrik filan olmamıştı orda ama insan düşündükçe de etkileniyor :KK17:

burdayız böcük :) naber ceku?
hadi hayırlısı böcüküm,inşallah fos çıkmaz.böyle kadir kıymet bilen ,ask meşk dolu biridir inşallah.

Kızlar yemeğimi dışarda yedim, yemek yapmaya üşendim halsizim de hâla:)
Çok mu sosyal bu velet yoksa ilgileniyor mu tam anlayamadım henüz ama gelişmeler güzeel.:)
Bi de bişi sorccam Face'e beraber çekindiğiniz fotoları mı komuş?:KK53:

Son düzenleme:
Bana gelince, kaç kaç öldüm bugün rezilliğimi kimse görmesin diye.
Toplantımı yaptım, çıtırın odasının önünden geçerken tık tık tık koştum resmen, kapısı açıktı gördü sanırım çıktı arkamdan öğrenciye seslenir gibi yaptı filan dönemedim tabi. :KK43:
Sonra öğrt. odasının önünden sıvıştım ders ararlarında bebelerimle sohbet ettim.

Tospiği görmemek iyi oluyomuş meraktan ölmüştür kesin beni takip edemedi bugün.:KK1:
Çıtırı görsem iyi olurduu. Neyse pzt acısını çıkarırım İnşallah.:KK9:

X