"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Rapuşş geçmiş olsun çok mu kötü şu uçuklar, rapor al müdürün bişey diyemez o zaman biraz da kısık sesle konuş Çıtırla çalışmalar noldu kaynaşamadınız mı

Çok kötü canım yaa bıyığımda uçuk var düşün yani.:)))) Dudaklarım yetmedi tabi yüzüme taştılar offf! Neyse ya uçukladıktan sonra kendime gelirim ben küçüklüğümden beri, demek ki iyileşmeme az kaldı. Nasıl bir Polyannaysam artık:))

Çıtırda flörtöz hareketler var iişte bilindik şeyler, bunları saymıyorum ben gelişme olarak çünkü artık somut bi şe olması lazım değil mi ama cekucan?

Haklısın canım ama aynı ortamdasınız ya senden emin olmadan adım atamaz. Burcu neymiş yine bir oğlak vakası değildir umarım :)

Haklısın canım ama aynı ortamdasınız ya senden emin olmadan adım atamaz. Burcu neymiş yine bir oğlak vakası değildir umarım :)

Hmm evet biraz gaz vermem lazım şu uçuklarım iyileşsin de:)) Beraber halletmemiz gereken işler yarım kaldı umarım yarın çağırmaz beni. Çağırısa da gitmemem lazım nazikçe haber yollarım artık:)))))) Of Burcunu bilmiyorum canım ama romantik takılıyor. Kova veya balık olabilir sanki. Sorayım bi ara.

Sen görüşmedin demek?

Son düzenleme:

yok canım görüşmedim

merhaba kızlar ; yoğun bir gündü ; tekrar uğrayamadım...

katinacım ; herşey yolundadır inşallah :)

seillam yaa ne güzel yazıyorsun ; öyle acele acele benim de hoşuma gidiyor... hemen arka arkaya sıralıyorsun yazacaklarını aman aklımdan gitmesin dercesine :)
tatilin güzel geçmiş sevindim; biraz koşturmalı olmuş ama olsun ; kafan dağılmıştır... haftasonu dinlenirsin biraz zaten bir yarın var...

miskanın tatili devam ediyor ; jeli de 2 gün izin almıştı.. onlar izinde çeşitli nedenlerle nete giremeyenler familyasından :)

rapuşum sen niye tutturdun cuma gitmemem lazım diye ben onu anlamadım :44: tamam gitme benden sana izin ama niye gitmemen gerek ?

cekucum ; çieleğim öpüyorum...

fuar çocuğu bugün mailime cevap verdi... teşekkürlük birşey yapmadığını; birlikte vakit geçirdiğimizi yazmış... numarasını vermiş bir de görüşürüz demiş... bir de benim mailimi müdürüne olduğu gibi iletmiş ; müdüründen de yanıt geldi tanışmak güzeldi filan diye sonra ben bir mail daha attım öğleden sonra birazcık daha samimi ; fotoğrafları istedim; görüşürüz dedim...
ondan yanıt yok... heralde yollar artık fotoğrafları... böyle işte... :26:

Aaaa okumamışım ben burayııı ee yeni telefonu eski telefonu mu? Yani güzel tel nosunu mu vermiş bu sefer?
Hadi bakalım fotoları gönderiversin artık o da canımm:)

:) Noldu hemen küçümsedin bekarlarımı? :))

aman ya gözümüzde büyütsek noluyor sanki peeeh :)

Aaaa okumamışım ben burayııı ee yeni telefonu eski telefonu mu? Yani güzel tel nosunu mu vermiş bu sefer?
Hadi bakalım fotoları gönderiversin artık o da canımm:)

:)) yeni canım... bambaşka bir telefon numarası ama arayabilmem için cesaret verecek birşeyler yapması lazım...
face hesabı kapalıydı ; açmış... ben de açtım ama ekleyen filan yok... bakalım beklemedeyim...

ayy bekle bekle sıkıntı geldi yaa...

ben de ne dengesizim yaa tanımadığım adama gidip numaramı veriyorum ; başka birinin numarası var arayamıyorum

benim de duş almam lazım, biraz da üşüyorum banyoya girmek istemiyorumm

ayy soğuktur sizin orası :) yalnız haftasonu daha da soğuyacakmış haberiniz olsun...

Ararsın yakındırrr, kaçmaz senden hehe:))

var di mi o potansiyel...
off yaaa; sıkıldım ama ben yaa...

senin uçuklar ne alemde ?

Böyle bi gelişme oluncaki tavırlarına bayılıyorum ha:)))
Ellerini arkadan popo hizasından bağlamış küçük bi kız sallanır ya sevinçli azcık ama umursamaz gibi.
Ayynı öle oluyosun aklımda:)))

İlaç sürüp duruyorum yaa pütür pütür pütürcükler var işte nolsun(
Yarın için plan yapıp duruyorum kafamda, kaçma planları.
Kessin ikisiyle de burun buruna gelecem.

haha
benzetme süper de cidden beklemekten nefret ediyorum ben yaa...
yemin ediyorum çatlıycam bir gün ortamdan karpuz gibi caart diye... :100:
hadi bunu da hayal et...

yaa dur bakalım ; sabah arasan müdür yardımcısını ; sesin kısılmış taklidi yapsan...
ya da gıda zehirlenmesi desen ; midem ve bağırsaklar fena desen... bu bana çok sık olur da

ya daa evi su bastı desen ?

Napalım kızım çağın erkekleri bekletiyolar işte...
Amann ona üzül buna üzül valla halim kalmamış hemen hastalanıyorum.
Çok beklemezsin umarım bu sefer çabuk gelişir her şey.
Ve gelişmesinden de önemlisi bir ilişki yaşanması.
Gelişip gelişip ilişkiye dönüşememesi de fena olüyür.
Karpuzun çatlaması filan baya seksi bi hayal oldu:)))

Sesim kısık konuşursam adam yanlış anlayabilir:)))
Gıda zehirlenmesi dersem rapor isterler.
Evi su bastı iyi fikirmiş, yardıma gelelim derler mi acaba:)))

hımm ; devlet memuru olunca tabii rapor filan istenir mi detayları bilmiyorum...
yardım teklifi için de yok zaten ben de halledip gelmeye çalışacağım dersin ; 2 saat sonra arar müdürüm gelemiycem ben sanırım dersin...
üst kat komşu muslukları açık unutup annesine gitmiş gece ; sen de hastasın ya ilaçtan derin derin uyurken su sesini duymamışsın...
bütün ev ; halılar ; duvarlar feciii ; biraz da ağlamaklı konuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…