"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

kızlar selam bi süredir yazdıklarınızı okuyorum iş arkadaşım gibi oldunuz resmen artık bi selam vereyim dedim :)

böcük yazıların hepsini okuyamıyrm genelde ama üşenmedim senin dünden beri yazdıklarının hepsini okudum ben heyecanlandım okurken :)) SÜPERSİNNN valla yaptığını yapabilmeyi çok isterdiMM

kızlaaaaaaaaaar :)) ben geldim :)))))
geldim dediysem tamamen değil,haftasonu izinli çıktım hapishaneden pardon hastaneden :)) bir takım tetkiklerim yapıldı ve temiz çıktı:)) 1-2 tane daha kaldı onlar da haftaya yapılacak ve sanırım opr haftaya olacak.inanın çok sıkıldım.ara sıra telden yazdıklarınızı okudum ama pc gibi olmuyor tabii yorum falan yapamıyorum zaten misafir olarak okudum.herkes beni merak etmiş, dualarını yollamış,hepsini okudum.herkese çook teşekkür ederim.pztesi gene hastane yolcusuyum.dr lar benim kadar soru soran birini daha görmemişlerdir sanırım,o yüzden hemen ameliyat edip yollarlar :)) hastane yemeğinden başka pek bir şey yemedim,düzenli yemekten zayıflamısımdır diye ummustum geldim baktım 1 gram bile oynamamıs.bir de sabah bakayım :)
kızlar sallamayın şu adamları boşverin gitsinler hayatta en önemli şey sağlıkmış gerçekten.sıkmayın canınızı şu lüzumsuz yaratıklar için,hatta hiçbir şey için sıkmayın ,yiyin ,için gezin tozun keyfinize bakın :)))))))
nazlım hastaneye geldi :)) uzun uzun kaldı yanımda,ben kontrole filan giderken gözleri dolu dolu oldu farkındayım.bugün gelmesine gerek kalmadan ben kactım hastaneden.yarın bi güzel gezer tozarız.hakkını verelim çok destek,tam destek vaziyetinde kendisi.inşallah şu rahmi de kurtararak ameliyat olabilirsem benden mutlusu olmayacak sanırım.dua etmeye devam edin lütfen tamam mı:)) öperim hepinizi çok.

ona ne senin parandaaaan ??deli mi ne ?? bi de şeker demiş :))))))))) şekerim paradan puldan konuşan adamdan nefret ederim,kimsenin 1 kuruş parasını yemem ama kendiminkini de istediğim gibi harcarım kime ne yaaa.iyi demişsin ama :))

böcüğüm sen de coşmuşsun valla ,adam korkmasın şimdi :))
miska,793,sacıuzun,ceku ,böcük ve unuttuklarım varsa hepinize teşekkürler, ve de sevgileeer :))

katinam canımmmmm hoşgeldim geçmiş olsun canım İnşallah bitip gidecek bu hastalıktan kurtulacaksın en yakın zamanda az kaldı sabır. Aynen yaa paraları ona gömecektim herhalde rahatsız oldu beyefendi kendime harcıyorum diye, halbuki bencillik edip saçma sapan planlar yapan kendisiydi, hayatında huzur ve düzen kalmamış öyle diyor sinir oluyorum konuşmamak için köşelere kaçıp oturuyorum yanıma gelip başlıyor anlatmaya napacam ben yaa. Abıkat desen öylee. Şeker dedi şapşal, uçuk kaçık hafif bi adam sanki, bilemedim işte.

gamzenkim taktiğe devam canım yok hastaymış ustaymış boşvereceksin, sınavlarda senin yanında olup da sanki ne yaptı yaa nasıl geçti dedi işte o kadar, sanki fedakarlığın alasını yapmış gibi hemen duygusallaşıyosun, dur bi durr, şu sınavlar geçsin, sen devam et, haftaya normale dönersin canım sık dişini.

Evet canım can sıkıntısı işte kendi içinde çözemeyince olayları bana sardı bi yandan da kırıcı oluyor paçayı kurtarmam lazım, diğer bekar geliyor yanıma ama tospik yokken gelip konuşabiliyor, onun yaşını başını bi öğreneyim ona saracam ben de. :)) Eğer çok küçük değilse takılırım yani sohbeti neşesi tipi yerinde napayım. :))

................................................

sağol canııııım :)) koşsunlar peşinde hiiiç uğraşma sen canın ne istiyorsa onu yap :)) zaten rahattım,hastane görünce iyice bi rahat oldum ben de :)) şu yeninin de belki öylesine ağzından çıkmıştır şeker meker biraz dene bakalım nolcak :)) sevimli olmaya çalışmış.ama biraz da hızlı arkadaş o kısmına pek güvenemedim,bekleyip görücez artık.çok öptüüm.

Katinam seni burda görmek çok güzel haftaya da böyle keyifli neşeli geleceksin inşallah, herşey güzel moralin yüksek çok sevindim senin adına.

Rapuş inanamıyorum başka bir aday daha mııı maşallah maşallah nazar değmesin Şu tospaya da sinir olmaya başladım, sen kaç ondan bacım huzurunu bozamasın en azından. Hatta 2. dönem yine sabahçı olsana kudursun manyak :)

Ben de battaniyeme sarıldım ferihayı izliyorum, biraz ısındım sanki.

Hoşgeldin okyanusus katıl sen de aramıza hızla büyüyoruz :)

çok haklısın tatlım hemen duygusallaşıorum valla tmm taktiğe dvm ztn o arkadaşı kesin sölemiştir daha fazlasına gerek yok.. eğer bişe olmazsa sonra üzülmiyim bi de onun için

şu çıtırı diosun dimi. öğren bakalım yaşını. ama tospayı fazla sinirlendirme bugünlerde asabi korkuorum valla :) onun olmadığı zamanlar konuş çocukla :)

sonuçlarnın temiz çıkmasına çook sevindim cnm. umarım ameliyatında güzel geçer:))

sagol cekucum ,inşallah cabucak en az kayıpla atlatırım..

Evet ayak bağı olabilir. Gizli gizli görüşmeliyim:)))

Evet canım yeni aday, bugün yakınlaştık sohbet ettik, imalı imalı konuştu tospik yoktu, haftaya beni bekliyor, bir iş bulmuş bahane olarak. Maşallah kısmetlerim çoğaldı da işe yarayan olursa çok sevinicem.

ya yorum yazdım iki kere ikiside gelmedi bakalım bu gelcekmi inadına gelir şimdi bu nese zaten kimsede yok ii gecelerrr(((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…