"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

hımm jelim demek eskilerden biri ha ama böcük pek tutmadı bu adamı anladıgım kadarıyla sende de pek heyecan göremedim tatlım oyüzden bi yorum yapamadım ama bak böcüğün kurumsalının aşkı tam senlik hele bi iletişimleri artsın bak senin içinde güzel şeyler olacak

bak bende unutmuşum böcüğk yaa miskacım eniştemiz cok düşünceli maşallah :Nazar: cok güzel bi jest olmuş bi masamda olsun acaba boş bi çerçeve mi alıp koysam belki ekime kadar dolarrrrrr nedersinizzz evrene msj olayııı:)))

evet canım bende zaten hiç bir zaman heyecan yartamamıştı bu arkadaşş
birde üzerine tutarsız davranışlarını ekleyince daha bir şansını kaybetti
0 bile diyemeyeceğim, eksilerde durumu

aaaaa bak bu boş çerçeve olayı iyi fikirrr, evren kesin duyar bunu bence:KK23:

Ben geldim yineee
Ders programımız tekrar değişmiş bu seferki daha güzel çok beğendim ben. Bir günüm boş en azından
Böcük yok giderkende tanışamadım yine kimseyle :)
Miska tokat civarındaki arkadaşlarını yönlendirebilirsin bana :KK1: özellikle eniştemiz gibi düşünceli ve romantik olanları
Suskunum bende beğendim yazdıklarını güzel şeyler çıkar bunlardan
Çilek inanamıyorum sen kendini tamamen kaptırmış kıskançlık moduna geçmişsin, ama bu çocuk fena çıktı söylüyüm aşık edecek kendini sana
Böcüküm akşam arar inşallah kurumsal
Topicde hep böyle action olsun durgun geçmesin günler :)
Bu arada ben hala donuyorum, hasta olcam heralde :KK43:

dikkat et kendine cekucumm, grip aşısı falan olsan
birde okulda olduğun için hastalık kapma riskin daha bir fazla olur senin
bizim dün şirkette genel bir aşılama vardı:KK53:
ben olmayacaktım, ama sonradan fikir değiştirip oldum grip aşısını
nemelazım birde sık hasta olurum falan sonra bizim müdürün çenesinden duramam valla:KK37:
birde benim bademciklerde ikidebir kendini gösteriyor, birde grip olursam üstüne hiç çekilmezz:KK25:

hımm anladım jelicim sansı yok bu abinin

ayyy alsam mı ki ya şöle pembeli falan tüylü müylü aşkı çağırannnnnnnnn:)))))))))))))))))

evet canım bende zaten hiç bir zaman heyecan yartamamıştı bu arkadaşş
birde üzerine tutarsız davranışlarını ekleyince daha bir şansını kaybetti
0 bile diyemeyeceğim, eksilerde durumu

aaaaa bak bu boş çerçeve olayı iyi fikirrr, evren kesin duyar bunu bence:KK23:

dikkat et kendine cekucumm, grip aşısı falan olsan
birde okulda olduğun için hastalık kapma riskin daha bir fazla olur senin
bizim dün şirkette genel bir aşılama vardı:KK53:
ben olmayacaktım, ama sonradan fikir değiştirip oldum grip aşısını
nemelazım birde sık hasta olurum falan sonra bizim müdürün çenesinden duramam valla:KK37:
birde benim bademciklerde ikidebir kendini gösteriyor, birde grip olursam üstüne hiç çekilmezz:KK25:

Evet aşı olmayı düşünmüştüm aslında, en kısa zamanda eczaneye uğrayayım ben en iyisi. Benim bademcikler de öyle sürekli şişer bi de buna faranjit eklenince kışın zor geçiyo günler

Seilla çok güzel olmuş programım sevindirik oldum hemen :)

Çerçeve olayı olabilir de boş boş mu duracak masanda, yanlış anlaşılmalara yol açmasın sonra:KK1: Tokattaki arkadaşın zeengin mi :) evi arabası yatı katı yoksa olmaz yani

inşallah kuzum yaaa :98:

ayy evet hatırladım da o da öle dümdüz bir günaydın mesajıydı... evet hayatımızı böyle tutarsızlar için doldurmaya hiç gerek yok...
şöyle doğru düzgün biri olsun bi de sigara içmesin hem sen de içmezsin belki o zaman :KK23:

süper fikir ; hemen bir çerçeve alırsın sen şimdi bu akşam ilk iş :1:

aynen öyle düz bir günaydın msjıydı:KK19:
o değil 40 fırın ekmek yemek 40bin fırın ekmek yese yinede olmazzzz
büyük konuşmuyorum ama Allahım, ne zaman büyük konuşsam başıma geliyor çünküüü:44:
zaten son zamanlarda şu sigara olayı bana sıkıcı gelmeye başlamıştı, bırakma gibi bir düşünce belirmişti aklımda
birde bu zamlardan sonra direk bırakma fikri yerleşti sanki:KK9:
olur olur içmesede olur, onada okey böcükümm:21:

hımm anladım jelicim sansı yok bu abinin

ayyy alsam mı ki ya şöle pembeli falan tüylü müylü aşkı çağırannnnnnnnn:)))))))))))))))))

all all alll alll allllll :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:
seillam ne seker bi hatun kisisin sen yaaa :)) o pembeli tuylu muylu cerceveyi hayyatta bos tutamazsin sen, suslu bi fotografini koyarsin hemen :KK1:

bocukum senin icin hayal kurarken kendim heveslendim resmen :)

kizlar islerim cok yogunlasti birden, yine gelirim. opuyorum :**

kızlar bugünde göremedim ama face e girmiş depresyonu atlattı heralde :)

dün bi kaç ark konuşurken konu sınavlardan açıldı. benimkiinin ark ı direk bana dönerek velet te çalışmayı bırakmış geçemicem die baksaba okula da gelmio dedi. bnde hadi ya nie bıraktı yapmasın öle çalışsın filan dedim. ilgimi belli ettim baya. bu hbr velete gider kesin. daha öncede benzer bi durum olmuştu ordan biliorum:)

çoğunuz msj at demişsiniz. bu kadar bekledim. pztsi yada salı kesin görücem. o zmn yanına gider konuşurum. o da benim sınavlarım varken hep yanımdaydı. msj da atsam mı die düşünüorum bi yandan da :p

rapuşş nie yorum yapmıosun yaw.. olayları en iyi sen biliosun. yorumunu bekliorum :)

kızlar bugünde göremedim ama face e girmiş depresyonu atlattı heralde :)

dün bi kaç ark konuşurken konu sınavlardan açıldı. benimkiinin ark ı direk bana dönerek velet te çalışmayı bırakmış geçemicem die baksaba okula da gelmio dedi. bnde hadi ya nie bıraktı yapmasın öle çalışsın filan dedim. ilgimi belli ettim baya. bu hbr velete gider kesin. daha öncede benzer bi durum olmuştu ordan biliorum:)

çoğunuz msj at demişsiniz. bu kadar bekledim. pztsi yada salı kesin görücem. o zmn yanına gider konuşurum. o da benim sınavlarım varken hep yanımdaydı. msj da atsam mı die düşünüorum bi yandan da :p

rapuşş nie yorum yapmıosun yaw.. olayları en iyi sen biliosun. yorumunu bekliorum :)

sen atsammı atmasammı diye düşünürken çocuğun aklı hoooopppp diye başka birine kayıvericek:26:
madem o senin yanındaydı, ve madem bu haber ona kesin gidicek diyosun eeeee ne duruyosun sen kendin belli et onun yanında olduğunu
birde arkadaşından duyunca şöyle bir göğsü kabarsın azcıkk, bu işler böyle ilk zamanlar gazı vereceksin, sonra baktın bu rayına girmeye başladı o zaman ufaktan naz yapacaksın ama ufacıcıkkkk olanındann:KK9:

yaz şimdi hemen, duyduğuma göre dersleri boşvermeye başlamışsın, yapma öyle gibisinden bir bahanende var hazır:KK34:
ee msjın içeriği ve süsleme kısmınıda sen aranızdaki muhabbete göre genişletebilirsin :21:

Son düzenleme:

sen atsammı atmasammı diye düşünürken çocuğun aklı hoooopppp diye başka birine kayıvericek:26:
madem o senin yanındaydı, ve madem bu haber ona kesin gidicek diyosun eeeee ne duruyosun sen kendin belli et onun yanında olduğunu
birde arkadaşından duyunca şöyle bir göğsü kabarsın azcıkk, bu işler böyle ilk zamanlar gazı vereceksin, sonra baktın bu rayına girmeye başladı o zaman ufaktan naz yapacaksın ama ufacıcıkkkk olanındann:KK9:

yaz şimdi hemen, duyduğuma göre dersleri boşvermeye başlamışsın, yapma öyle gibisinden bir bahanende var hazır:KK34:
ee msjın içeriği ve süsleme kısmınıda sen aranızdaki muhabbete göre genişletebilirsin :21:

onun aklı başkasına kaysa da bişe yapamaz ya. ilişkilerde biraz başarısız gibi. daha önce biriyle çıkıo gibi olmuştu. kız sürekli diomuş ki
ben çok ilgiliyim o çok soğuk. nitekim kız sonra ailesinin vasıtasıyla biriyle tanışıo ve nişanlanıo. benimki de çok üzülüo seviomuş meğer kızı :p

çok pis kanıma giriosunuz ya atıcam bu gidişle.. evt dediğin gibi bi msj güzel olabilir :KK49:

onun aklı başkasına kaysa da bişe yapamaz ya. ilişkilerde biraz başarısız gibi. daha önce biriyle çıkıo gibi olmuştu. kız sürekli diomuş ki
ben çok ilgiliyim o çok soğuk. nitekim kız sonra ailesinin vasıtasıyla biriyle tanışıo ve nişanlanıo. benimki de çok üzülüo seviomuş meğer kızı :p

çok pis kanıma giriosunuz ya atıcam bu gidişle.. evt dediğin gibi bi msj güzel olabilir :KK49:

orası belli olmaz tatlım, olmaz deme olacağı tutarr

2 gündür kızlar atda att diye çırpınıyorlar, bende sessiz kalamadım bak, at diyorum oyum o yönde benimde :KK23:

Ben geldim yineee
Ders programımız tekrar değişmiş bu seferki daha güzel çok beğendim ben. Bir günüm boş en azından
Böcük yok giderkende tanışamadım yine kimseyle :)
Miska tokat civarındaki arkadaşlarını yönlendirebilirsin bana :KK1: özellikle eniştemiz gibi düşünceli ve romantik olanları
Suskunum bende beğendim yazdıklarını güzel şeyler çıkar bunlardan
Çilek inanamıyorum sen kendini tamamen kaptırmış kıskançlık moduna geçmişsin, ama bu çocuk fena çıktı söylüyüm aşık edecek kendini sana
Böcüküm akşam arar inşallah kurumsal
Topicde hep böyle action olsun durgun geçmesin günler :)
Bu arada ben hala donuyorum, hasta olcam heralde :KK43:

kar var mı orda ceku yaaa ? sen soğuk dedikçe ben üşüyoruum burda :KK53:
ayy hiç de yok ki oralarda benim tanıdığım :26:

yaa arar mı ki bilemiyorum... saat 5 oldu nerdeyse... ufaktan telefona bakmalarım sıklaştı sanki :KK35:

orası belli olmaz tatlım, olmaz deme olacağı tutarr

2 gündür kızlar atda att diye çırpınıyorlar, bende sessiz kalamadım bak, at diyorum oyum o yönde benimde :KK23:

evt belli olmaz tabi ama söyleyebilseydi bana söylerdi hoşlandığından emin gibiyim artık. rapuşun tospaya benzio benimki de sanki..

tmm cnm oyunu göz önünde bulundurcam çok saoll..:KK34:

Kızlar bakim neler olmuş, gamzenkim nasıl yazayıım bebek daha yeni ayıldım:)) Okuldan geldim baktım ilk senin mesajı gördüm canım ve diyorum ki hayır mesaj atmaaaaaaa.

Kızlar bakim neler olmuş, gamzenkim nasıl yazayıım bebek daha yeni ayıldım:)) Okuldan geldim baktım ilk senin mesajı gördüm canım ve diyorum ki hayır mesaj atmaaaaaaa.

ayy haklısın cnm. dün hareketli bi gece geçirmiştin unutmuşum:)

atmıyim ya. ztn ilgilendiğimi sölücek arkadaşı. taktiğe dvm ediim dimi.

sen naptn bugün gelişme var mı tospayla ilgili?

Son düzenleme:
kar var mı orda ceku yaaa ? sen soğuk dedikçe ben üşüyoruum burda :KK53:
ayy hiç de yok ki oralarda benim tanıdığım :26:

yaa arar mı ki bilemiyorum... saat 5 oldu nerdeyse... ufaktan telefona bakmalarım sıklaştı sanki :KK35:

Kar filan yok canım hatta hava güzel ve güneşliydi ama ben donuyorum işte, özellikle de ellerim buz gibi. Battaniyeme sarılıp tv izliycem biraz ısınırım belki :)
Olursa bir hareket hemen yaz meraktayız valla,
Dualara devam inşallah arar inşallah arar inşallah arar :KK1:

böcük beklemeye başladıı heyecan doruktaa sayın seyirciler, gözlük kafa aradığında gooollll diye bağırcam burdan.:)))

Abıkat dün gece aradı sağ salim döndün mü diye eve, döndün mü eve sağ sağlim ŞEKER dedi salak. :))) Hiç sevmem bu tarzı ben yahu napıcam yaa kendimi iyi hissederek uyanmadım hiç. Okulda da benim gıcık gıcıklıklara devam etti ben de laf soktum çok güzel oldu. Ben napcam yaa! :KK53:

straw hani bi yere gidicektiniz neden gitmiyosunuz siz abla sen o filan diye konuşmuştunuz hani, gitseniz abla ayrılsa seninki itiraf etse filan olmaz mı? :)) O kesin bi şey söylemeden yapma etme kapılma, sonra iş yerinde toparlamak zor olüyür. İtiraf ettirene kadar göbeğin çatlüyür, iş de işten geçmiş olüyür.

Birilerini boğasım var kızlar. :KK47:

böcük beklemeye başladıı heyecan doruktaa sayın seyirciler, gözlük kafa aradığında gooollll diye bağırcam burdan.:)))

Abıkat dün gece aradı sağ salim döndün mü diye eve, döndün mü eve sağ sağlim ŞEKER dedi salak. :))) Hiç sevmem bu tarzı ben yahu napıcam yaa kendimi iyi hissederek uyanmadım hiç. Okulda da benim gıcık gıcıklıklara devam etti ben de laf soktum çok güzel oldu. Ben napcam yaa! :KK53:

straw hani bi yere gidicektiniz neden gitmiyosunuz siz abla sen o filan diye konuşmuştunuz hani, gitseniz abla ayrılsa seninki itiraf etse filan olmaz mı? :)) O kesin bi şey söylemeden yapma etme kapılma, sonra iş yerinde toparlamak zor olüyür. İtiraf ettirene kadar göbeğin çatlüyür, iş de işten geçmiş olüyür.

Birilerini boğasım var kızlar. :KK47:

şeker mi dedi :KK37:

bnde pek sevmem bu tipleri :KK37:

tospaa nie gıcıklık yapıo öyle ya :KK37:

Son düzenleme:
ben bu adama küstüm, bana hediye almamış çekinmişmişmişşşş, ama oturmuş tatilde rus kadına çiçek verdiğinden bahsediorrrr, naısl çekinmekse buuu uyuz oldummm :KK43:
böcüğüm ismini bana da yazsana merak ettimmm :KK23:

Cinsel kompleksleri var. Ben Rus bile gördüm haha, ne hoş. :)))) Sen de İtalyanla makarna yemiştik diye annatsana.

şeker mi dedi :KK37:

bnde pek sevmem bu tipleri :KK37:

tospaa nie gıcıklık yapıo öyle ya :KK37:

Ay havaya girmiş abıkat, samimi davranıyor aklınca, midemi bulandırcak o olacak.

Ya hayatım allak bullak oldu dedi gene, nerden tutsam çıkamıyorum filan dedi, ben de dinliyorum güzel güzel cevaplar veriyorum, sonra bu kızmaya başladı ben sakince cevaplar verince tabi sinir oldu, iyi konuşsan suç kötü konuşsan gene suç ben napabilirim ay?! Sonra evi sordu aldıklarımı filan anlatıyodum harca harca göm paraları eve dedi ben de nereye gmmmemi isterdin dedim.:KK47:

X