"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

gez gamzenckim gez tabiiii ; gençsin seeen...

biz de jeliyle 30unda gençler olarak gezeceğiz ; az önce konuştuk... işten çıkıcam ; güzellik salonuma gidicem sonra da jeliyle gezicez :)

yaşlı rapuş da battaniye altında türk filmi izlesin... ayy bari hint filmi izle de azcık keyfin yerine gelsin

rapuşum evet aslında avatarın ; kendine gel sarsıntısı modunda ama benim kafa atasım var ya ondan öyle yorumladım

yaa bu stres olayı da sanırım işle ilgili 2-3 hafta önceki muhabbet olabilir en çok ona canım sıkılmıştı... zaten uçuğum ; arpacığım hiç eksik olmaz... ee yüzüme habire masek yapıyoruz ya uçuk çıkamadı zona olarak pörtledi doktor hanımmm

buna da kocamaaan amin diyorum canım... çoook ihtiyacım var mucizelere...
az önce kendi kendime yazdığımı bir yazıyı gördüm ; nisan ayında yazmışım...

o aralar gripin dinliyordum ;biraz depresif moddaydım işte...
cezam müebbet diye yazmışım bikaç satır... bir de herkesin evlenmesine takmışım

offf şimdi bu kurumsal aramazsa adaysızlıktan yine o psikolojiye girebilirim sanki :26:

Gezin gezin jeliyle, belki karşılaşırsınız oturup bi yerlerde bişiler içersiniz aramasını beklemene gerek kalmaz:)
Ahh ne yaşlısı içimden neler geçiyor da işte kaldım böle ateşli ateşli:))
Stres olayını tahmin ettim canım işinle alakalı olabilir diye, neyse ki geçti dimi o durumlar.
Valla nerde keyif ortaya yerleşceksin aslında bu ne be gerim gerim geriliyoruz saçma adamlar yüzünden, tamam karar veriyorum hepsini eledim yaşasın özgürlük:))))

ayy çok hızlı oldu yavrucum bu ; bari yeni bir aday bulup öyle eleseydin topunu

geçti evet ; o sorunu çözdük bir şekilde... ayy karşılaşmayalım yaa arasıııın

E canım kasımda fuar var fuarda diğer adayın var, kim bilir kimlerle tanışcaz daha, bak kimseleri tanımıyoduk bir yıl öncesine kadar mesela, ben biriyle tanışma olasılığına inancımı kaybederken hep bunu düşünürüm, kimler geldi kimler geçti onları da tanımıyordun zamanında demek ki bi yerden çıkıcak birileri diye:)) Aaa birileri çıkacak diye düşünüyorum bak, eşim gelecek diye dedğil. Ve birileri çıkıyor sadece:)) Yanlış mesaj verdiğimi biliyordumm.

ayy çok hızlı oldu yavrucum bu ; bari yeni bir aday bulup öyle eleseydin topunu

geçti evet ; o sorunu çözdük bir şekilde... ayy karşılaşmayalım yaa arasıııın

Yok yok, şu yeni gelen ilgili baya,ona yoğunlaşcam gribimin geçmesi lazım, dip dibe çalışcaz çünkü, 24 kasım için:))

yaa fuardaki çocuk hiç sarmadı beni ; zaten çocuk gibi bişi...
neyse dediğin doğru tabii ; kimler nerden çıktı geldi de işte ne bileyim umutsuz çalışan kadın olmak istedim bugün galiba

öğretmenler günü etkinliği mi yapıcaksınız ; şiir mi okuyacaksınız birlikteee

Ya Ankara merkez kutlama programını üç okul aldı eğer bizim okul seçilirse tv de görebilirsiniz beni çıtırı ve tospiği.:)))

hadi beee :))) eee o zaman tosbik de mi görev alacak bu organizasyonda... çıtır çıtır yemesin çocukcağızı :18:

Valla bak:)) Müdür bana sunucu ol demişti, tiyatromdan dolayı çalışmalara katılamam dedim o da kabul etti yerinize birinş önerin dedi ben de bi bayan arkadaş var onu önerdim, neyse müdüre bi de erkek sunucu lazım denilince bizim tospiği sunucu yaptı:))) Bana da bi öğretmen anısı okuyun bari sesinizden yararlanalım dedi ısrarlara dayanamadım şekerim:)) bu çıtır da anının bir bölümüne katılıyor arkada dönecek slayta foto seçemiyorum siz gelmeden dedi haha, ben de pzt yerine salı gitmeyi düşündüm benimki de görsün diye:)) Napıyorum sence ben? Pek anlamadım da.

Bi ara fotolarını göstereyim sana üçünün de hangisi daha uygunsa onu seçelim bana:))

şimdi gösterebilirsin msndeyim az sonra çıkacağım ama yarım saa sonra filan...

sen napıyorsun ; tabii ki tosbikten intikam amaya çalışıyorsun o seni alamıyor ya ondan
bu arada çıtırı da kullanıyorsun...

Ahahaha tamam:)) Sanki hepsi sıraya dizilmiş de beni almak için ben seçiyorum işe bak. Tospik uçmuş durumda, abıkat aramadı bile bak, çıtır da adı üstünde çıtır:)) Geldim geldim.

Ahh ahh bu güzel cumartesi gününde annesinin baskısıyla kendisini temizliğe vermiş ve çok yorulmuş ceku geldiii
Nasılsınız çıtırlar herkesde bir depresiflik sezdim sanki. Rapuuuşş 3 adayla depresyona giriyosa ben napıyım yaa intihar mı etsem acaba

Selam ceku şimdi ayaklarını şööle bi uzatıp dinlenme zamanı. böcükün bi 10 dk sı vardı laklak yaparken fotoları yollamayadım iyi mi:)) Neyse oybirliğiyle seçecez inşallah:))) Bunlara aday bile demiyorum bebeğim ben, bi işe yaradıkları mı var sanki, üzülme aynı yerde sayıyoruz işte beraberce. Depresyonda diilim ki ben, sadece grip oldum hem. :))

Battaniyeme sarındım sıcak su torbamı aldım limonlu çayımla baş başa Türkçe dublajlı idiots arıyorum.

Ben yorgunluktan yanlış anladım demek ki, Geçmiş olsun inşallah çabuk atlatırsın canım
Acıkmışım ben yaa gidim de bişiler yiyim en iyisi kolay gelsin sana

Ben yorgunluktan yanlış anladım demek ki, Geçmiş olsun inşallah çabuk atlatırsın canım
Acıkmışım ben yaa gidim de bişiler yiyim en iyisi kolay gelsin sana

Yok yok yanlış anlamış değilsin, karamsara bağlamayın emrini aldık ya böcükten, ona atıfta bulunmuştum:)

böcüm Aamir cidden hoş çocukmuş, sana da yakışacak bi tip tam tipini bulmuşsun:) Aamir gibi birini bul işallah:)
Filmi çok beğendim, devamını izleyemedim henüz ama yarısına geldim süperdi, çocuğun sahnedeki konuşmasını değiştirdiler ya aklıma bir fikir geldi.

utanma canım gayet süper bişi yapmışşın bence ne beklicen ama sanırım sen ne kadar cesursan kurumsalda o kadar çekingen gibi bence kesin arayacak da bi işi falan vardır belki ama gerçekten kartın arkasındaki numarayı görmemişse sizin iş türk filmine dönebilir

şu an anlatacak bi hikayem bile yok dün bi arkadaşım çöpçatanlık yapmaya çalıştı son en taze action foto falan gösterdi çocuğada benimkileri göstermiş ama cıkkk hiç içimden gelmedi tanışmak çağın sorunu elektirikler yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…