"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

aman bu erkekler hiç birine yüz vermeyeceksin.. msj atma konusunda ...destek olma iyidir ama erkeklere çok yüz vermemek gerekiyro.. sınırı koy...

cekucum..aynen burasısda buz gibi tatlım..

çilekim öpüyorum seni... knularınız hep kaçırmışım.. özür dilerim... eskiye dönüyorum ama yazacakken unuturyom... konularınız karışıyor kızlar...

abikat.. ne acaba diye düşünürken ne olduğunu sanıırm çözdüm.. av... olack sanıırm... elektrik alamış rapunzelim ama dışarıda eğlenmek sarhoş olmak iyi gelmiştir.

sevindim... eskiyi düşünme ve rapunzel Allah sana nasip etmediyse mutlaka daha iyisi kısmet olacağı içindir...

evet. sanırım biraz konuya giriş yaptım kızlar...

ama bende aşk yok.. uzun bir sürede olamaz sanırım. hep kızların mekanlarındayım. malesef yaş ort. küçük oğlanların...

kpss kursuna akşam gurbuna katılsam mı.. acep çok mu saçma oldu... hep kızların olduğu yerde çok gürültü oluyor... sınıfta azıcık erkek olsaydı .

bebegim insallah haftasonun olaganustu guzel gecer :) isil isil, keyifli, harika bi aksam gecirsen soyle, asktan basin donse, seni eve birakinca arasa hemen, doyamasa sana, sabahlara kadar telefonda konussaniz, pazara uykusuz uyansaniz ama yumuk yumuk gozlerle pazar kahvaltisi yapsaniz birlikte ay cok ozledim yaa asik olmanin ilk anlarini :))

benim tatli ve dusunceli nisanlim da, nisanda cektirdigimiz fotograflar arasindan bi 40-50 tanesini bastirmis, 3 tanesini de cervelemis, kargolamis bana. nasil guzel bi surpriz oldu :) cercevelerden birini hemen calisma masama koydum :)) gozum iki de bir fotografa kayiyo, suratimda sapsal bi gulumseme olusuyo :)

suskuncum, yazdigin seyler cok sevimli, beni gulumsetti :)

ahaha aklima sey geldi yaa, o uzuuun iliskim bittikten sonra baya bi kimseyle yapamamistim falan. neyse, hem degisiklik olsun hem de adaylar bulurum belki diye dusunerek fotograf kursuna yazilmistim. bi gittim ayy herkes kiz!!! 24 kisi mi neydik, bi tane erkek vardi o da 50 yasinda falan hayallerim suya dusmustu

ben bu adama küstüm, bana hediye almamış çekinmişmişmişşşş, ama oturmuş tatilde rus kadına çiçek verdiğinden bahsediorrrr, naısl çekinmekse buuu uyuz oldummm
böcüğüm ismini bana da yazsana merak ettimmm

bi servise gittik birlikte işimiz vardı, orda imza atıcaktı, kalemi yoktu, bi bayan kalem verdi, kadının verdiği kalemi bana verior, al lazım olur dior ama rus kadınlara çiçek veriorrrr

bi servise gittik birlikte işimiz vardı, orda imza atıcaktı, kalemi yoktu, bi bayan kalem verdi, kadının verdiği kalemi bana verior, al lazım olur dior ama rus kadınlara çiçek veriorrrr

ay kiskandirmaya, dikkatini cekmeye calismis saf cilegim benim, sen de dusmussun hemen? bi seyler oldu sana haa, uyanik ol kizim azcik, noluyosun :))

tanrım çilek kıskanıyor bu adamı ama adamı tebrik ederim ii tongaya düşürmüş seni umarım ona belli etmedim anlasana bal çileğim benim adam seni deniyor tepki tavır ölçüyor bence artık oda farkında senin eğiliminin bu hareketi onu işaret etti bana bozulma hemen öleeeee

miskacım bu oje işini bende bazen işte yapıyorum ama wc uzak bana biraz bikeresinde üşenmiştim actım camı camın önünde hemen pıt pıt sürdüm ik dakikada ama tabi koku gidermi müdürm bi geldi odaya burası ne kokuyo böle seilla hanım dedi kaldım hönk die hava almak için cam açmıştım sanırım dışarıdan geliyo dedim:)))) hihihi cok komik olmuştu

suskunum yaz bebeğim ya yazzz bence hoş olmuşşşşşş

böcüğümmmmmmmm muck sana yaaa harikasın sen

ayy miskacım yaa bence öyle olmayacak ama çoook güzel dilekler bunlar

çileğim yaaa koptum sana... hakikaten uçtun sen ne oluyor yaww ; aç gözünü bakalım... oyuna geliyorsun heeey

suskuncum yazılabilirsin akşam kursuna :)

ayyy bak miskacım ca da aynı düşünmüş çileğim benim ama sen bu adamdan hoşlanma ilgi duyma moduna gectiğin için de kıskanıvermişsin hemen:))))))))) çileğimmm yaa hadi hayırlısı olsun bakalım kısmetleri açılıyo topiğin aman nazar değmesinnn

:) bende aynen şans yok. inglzce kuruna yazılmıştım... okulum bitmiş iş arıyorum.. kursta 5 kişiydik ..sınıfımız bir ara 6-7 kişiydi ama onlarda lise öğrencisi bende minyon olunca mıdır nedir. ufaklığın biri gizli gizli sankim beni fotoğrafımı çekiyordu... arkadaşnı çekiyor.. hop telefon bana doğru kayıyor. şans yok sanırım.

artık görücü çağrısı yapıyorum.. tanığım bayanlara içsel sesim.. aklında tut beni. tanıdığına öner beni diyorum arada.. tabi kendi kendime gülüyorum o ayrı

ayyyyyy nolcak benim bu halim, çalış çalış nereye kadar yawww
yap yap bitmiyor üsteli,k bu işler artıkk

bir sefkili adayım bile yokkk, arada planlar yapayım
Allahım nedir benim bu kaderim, sen bana ne anlatmaya çalışıyorsun ben anlamıyorum ciddenn yahuuu
ne zaman sevgili sevgili desem, ne zaman ben aşık olmak istiyorum desem hep ama hepp eskilerden birileri çıkıp geliyorr yaaa
5 dk önce yıllardır benimle birli,kte olmak isteyen ama bi türlü olamayan
geçen sene bu zamanlarda verdiğim fırsatıda eline yüzüne bulaştıran tip aradı
ajandana bakarmısın bana ayırabileceğin bir zamanın varsa en yakınından istiyorum ben diyor
ben bir zamanlar öyle demiştim ona, görüşelim dediğinde bilemiyorum bu aralar çok yoğunum ve zaman ayırmam gereken çok insan var etrafımda bir ara bakarız demiştim oda ondan öyle diyor
ama o aralar gerçekten hiç vaktim yokru, kursum vardı, işlerr yoğundu arkadaşlarım hep isyanlardaydılar

ayyyy bu arada muhabbete geç katıldım ama anca gelebildim, malum bugün cuma ben yoğunluktan çıldıriiiciiiimmmmm

böcüküm sonunda konuştuuu, nasıl sevindim nasıl anlatamam, devamıda gelecek ben inanıyorum, çocuğun tepkileri o yönde gibi geldi bana
zaten sonrasınıda sonra düşünürler
affffferin sana bitanemmm, heykeli dikilesi kadınsın vesselamm

sen ne dersen de rapuşum bu yazdıklarını ağzım kulaklarımda okudum ben
bana çok sevimli, ilgili bir tip geldi
bu kadar özene, bu kadar çabaya karşın bence denenebilir
bir düşünsene eskilerini, kimbilir haketmeyen kaç kişiye şans vermişizdir acaba diyerek
onların yanında bu cilloppp cillopppp bebeğimm

işte miskanın bu dediklerinin her bir kelimesine ayrı ayrı katılıyorum rapuşumm
bu arada seninde kuzucuk haberlerini alırız inşallah zamanı geldiğinde miska

cekummm ben onu kendime aşık edip vazgeçemeyeceği duruma getirip öyle buluşmak niyetindeyim

insan zamanla pek bir yakın hissediyor bu hisse kendini çileğimm
ama o o değişme kısmına kesinlikle katılmıyorum benn
kendine yaparsın bebeğim,
kişiyi şartlara uydurmaya çalışmaktansa, şartlara uygun kişiyi bulmaktan yanayım ben bu gönül ilişkilerinde

benimde yok anlatacak hikayem ama yazmaktan geri kalmıyorum canımcım, sende gel yalnız bırakma beni

başka yazmadığım varmı gerçekten unuttum kızlar, bölük pötrçük oldu okumamda, yazdıklarımda
o nedenle kusur bakmayın der hepicinizii öperimmmm

sm79 :)) son ana kadar şansını deniyor. seni gülümsetmeyi başarmış ne güzel işde... adayım yok...

o kadar beklemişim diyorum şöyle olgun bakan milet vekili olsun.. nerde milletvelili beni nerden bulacak ... bende millet vekili olurum belki

adayımda aradığım özellikler = Yaşı 30-35 arasında , orta boylu, zeki, uyumlu sevimli, muzip, kültürlü, sportmen, ahlaklı, temiz kalpli, içkisi sigarası-kumarı olmayan, bir aday gelsin... mümkünse arabası olsun evi olsun. şimdiye kadar parasını biriktirmiş biri olsun. artık otuzunu geçmiş kişiliği oturmuş biri olmalı ...

benim eşim böyle olmalı... aslında aktif hareketli olsun deyince malesef çapkın oluyorlar... o yüzden sadece muzip olsun diyorum..isterken dikkatli istiycem Rabbim duy sesimi...

miskacım yaaa yazmayı unutmuşum ; çok hoşmuş sürprizin

suskunum gönlünden geçenler gerçek olsun inşallah canım

jeliiiiii ; ayy yine mi şansını deniyor yaa ne tuhaf çocuk buuu... ya ben anlam veremedim ona çok istersen tuta çeker alırsın ; olmazsa da pes edersin... bu ne böyle gel git halleri...
geçen gün aramak zorunda kaldın ya ; hemen fırsat bilmiş... ama ilginç olan da üzerinden nerdeyse 3 hafta geçti demi... yok yok sevmedim ben bu tutarsız halini
az bekle ben sana kurumsalın arkadaşını ayarlıcam inşallah ; önce bir kendimi çekip kurtarayım şu hayattan sonra sana el atıcam

yok kuzucum bu saf elinde şansı olduğu zamanlarda kayıplara karışan birisi
o nedenle onun canı istediği zaman parmaklarını şöyyyle şıklattığında ben yanında olmayacağım
fırsatları değerlendirmeliydi
benim ona o fırsatı vermiş olmam bile onun için olağanüstü bişeydi

senin şu aday özelliklerindeki boy kısmını uzun, sigara kısmı olabilir şeklinde revize edersek böle bişi bende istiyorumm
Rabbiiiiimmmm duy sesimiiziiii, evreeeeennnnnnnnnn duyyyyyyy diyoruzzzzz

sorma böcüküm yaa sormaa
o kendi şartlarını, hayatını istediği noktada pırtt diye çıkıp gelebilir ama şimdide benim şartlarım ve hayatım müsait diil onun için, dimi amaa
aaa lütfeennn unutmayalım, bu hafta yada geçen haftamı neydi o zamanda günaydın msjı çekmiştii

evttt evtttt banada el att nolaarrrrr böcüküüüümmm nolaaarrrrrr

hımm jelim demek eskilerden biri ha ama böcük pek tutmadı bu adamı anladıgım kadarıyla sende de pek heyecan göremedim tatlım oyüzden bi yorum yapamadım ama bak böcüğün kurumsalının aşkı tam senlik hele bi iletişimleri artsın bak senin içinde güzel şeyler olacak

bak bende unutmuşum böcüğk yaa miskacım eniştemiz cok düşünceli maşallah :Nazar: cok güzel bi jest olmuş bi masamda olsun acaba boş bi çerçeve mi alıp koysam belki ekime kadar dolarrrrrr nedersinizzz evrene msj olayııı:)))

Ben geldim yineee
Ders programımız tekrar değişmiş bu seferki daha güzel çok beğendim ben. Bir günüm boş en azından
Böcük yok giderkende tanışamadım yine kimseyle :)
Miska tokat civarındaki arkadaşlarını yönlendirebilirsin bana özellikle eniştemiz gibi düşünceli ve romantik olanları
Suskunum bende beğendim yazdıklarını güzel şeyler çıkar bunlardan
Çilek inanamıyorum sen kendini tamamen kaptırmış kıskançlık moduna geçmişsin, ama bu çocuk fena çıktı söylüyüm aşık edecek kendini sana
Böcüküm akşam arar inşallah kurumsal
Topicde hep böyle action olsun durgun geçmesin günler :)
Bu arada ben hala donuyorum, hasta olcam heralde

inşallah kuzum yaaa :98:

ayy evet hatırladım da o da öle dümdüz bir günaydın mesajıydı... evet hayatımızı böyle tutarsızlar için doldurmaya hiç gerek yok...
şöyle doğru düzgün biri olsun bi de sigara içmesin hem sen de içmezsin belki o zaman

süper fikir ; hemen bir çerçeve alırsın sen şimdi bu akşam ilk iş

hoşgeldin cekucum demek sonunda düzene girdi ders programın sevindim senin için zorluyodu seni
ılık bişeyler iç tatlım direncini arttıracak meyve ve sebzeye ağırlık ver bu ara umarım hastalanmadan atlatırsın ilaç içmek cok kötü yaaa
benim var tokatta bi arkadasım aslında ama bilmiyorum bu aralar neler yapıyodur yakın zmana kadar yoktu bi kız arkadası :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…