"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

katinaaam ne güzel haber vermişsin sen öyle inşallah kalanlar da temiz çıkacak canım... toplu dua işe yarıyor sanırım
bize haber vermen de büyük incelik haftaya daha da çok dua ederiz ; sen haftasonu gez toz özgürlüğün tadını çıkar sevgilinle sonra öbür hafta da azıcık dinlen artık :)

okyanusus ; ayy utandım şimdi sen de geldin madem anlat hikayeni... cekunun dediği gibi çoğalarak büyüyelim... ben kendimi burda çok iyi hissediyorum ; burayı keşfetmeden önce yalnızlığın depresif hallerinde geziniyordum ama şimdi dalga geçebiliyorum her halimle...

gamzenkcim ; inadım inat taktiğe devam diyorsun ... haydi bakalım haftaya güzel şeyler olsun

rapuşum yaa ; biraz ağırdan mı alsan hepsini acaba... :44:

aramadı yaw bu kurumsal... ben dün bugün için arar diye düşünüyordum... jeli de diyor ki belki de bu haftasonu planı var ; herkes bizim gibi değil ki
off ama ufaktan ya aramazsa moduna geçiş yapıyorum sanırım... :100:

sağol canım ,evet işe yarıyor valla :)
bu hafta daha cok edin olur mu :)))))) öperim.ben şimdi gidip biraz çalışayım :))

Selam kızlar boğazım öyle bi ağrıyor ki yutkunamıyorum bile. Ateşim de var of yani, kendimi üze üze hasta ettim başka bi şeyden değil, bu yalnızlık koyuyor bana oooooooooofffffff. böcük hemen aramasını bekleme bence canım, bu akşam ya da yarın arayabilir gibi geliyor bana da.

jeliii, avatarımdakiler birbirini öpüyor mu sencee? Biri diğerine kendine gel yapıyor diye düşünmüştüm:)))

Son düzenleme:
geçmiş olsun yavrucum...
ben de sabahtan doktora gittim ; hafta başından beri sırtımda kırmızı birşeyler vardı ; zonaymış :105: ilaç filan verdi ; işten çıkınca nöbetçi eczaneden alıcam artık... neyse ki çok ağrılı olmayacakmış benimki ; çünkü ağrılı olan önce ağrıyla başlıyormuş bende direkt kırmızı lezyonlar oldu... sıkıntıdan olurmuş...

hadi gel elele verip sıkıntıdan hasta olmamızı kutlayalım

yaa bence avatarındakilerden biri diğerine kafa atıyor

evt cnm bu kadar bekledim iki gün daha dayanim dedim. bakalım umarım güzel şeyler olur. ama sınavdan kalırsa pek güzel geçmiceği aşikar

Kutlayalım canım , insanın kendine ettiğini kimse edemez derdi rahmetli anneannem. Ağrılı olanını görmüştüm bi yakınımızda canım çok zor oluyor, Allah'tan ağrısızmış, ilaçlarını kullan hemen, ben de bu hafta bi paket sigara almıştım kederden dün de içip bitirdim hepsini sabahki halim berbat, tüm ciğerlerim fırlıycak yerinden faranjitimi ciğerlerimde hissediyorum. Alkolik sigarakolik olmadan bi koca bulabilseydim yaa:))

Ağırdan aliyim diyorum ben de ağır ağır eleyim bugün mesela tospiki eliyorum yarın abıkatı, bi tek çıtır çerez kalıyor nasıl?

Ya arar bence de kötü düşünmeyelim, adam şoktadır belki hala:))

bnmde başım ağrıo üzülmekten başkalarnın işi çabucak olurken bizim ki neden bu kadar zor

neyse isyan etmiim sabah sabah herşeyde vardır bi hayır sonu güzel olur inş. üzme kendini rapuşş. sabır sabır sabır !!! herşey çok güzel olucak :))

annem de çok der valla... haklı da kadın
yaa sen naptın öyle bir paket sigara filan... ağırdan al diyoruz sana ; içeceksen ağır ağır iç bari

sigaraa mı fena fikir deil. içmeyeli baya oldu. bende mi alsam bi paket

annem de çok der valla... haklı da kadın
yaa sen naptın öyle bir paket sigara filan... ağırdan al diyoruz sana ; içeceksen ağır ağır iç bari

Böle yılda bir iki doz alıyorum toptan alıp bi yıl idare ediyorum öyle garip bir içiciyim:))
Kafamı boşaltmak istiyorum karamsara bağlamaya hiç niyetim yok böcüğüm.
Güzel olacak her şey çünkü, mucizevi bir şekilde güzel olacak.

sigaraa mı fena fikir deil. içmeyeli baya oldu. bende mi alsam bi paket

Küçüklere kötü örnek mi oluyorum ne? Kızım ne sigarası be:))

böcükkk geçmiş olsun cnm..

evt stresten olur bu zona. bu virus vücutta sinsice bekler stresli bi anda vücudun direnci düşünce, patt ortaya çıkar. uçuk virüsü ailesindendir. stresli oldumuz da hemen uçuk çıkarırız ya. onun gibi olmuş sen de de.

bir aönce iyileşirsin inşş cnm..

Avatar yorumlara açık, kafa atıyor da denebilir gerçekten. Bana da böyle değişken anlamlara gelebilecek bi avatar gerekiyodu ruh halime göre yorumlarım artık bu kalsın bari:))

Canım battaniyenin altında Türk filmi izlemek istedi:) Annem de dışardaki işleri halledelim diyordu telde sesimi duyunca tanıyamadı beni:))) Hor gor bişiler dedim kadına korktu:))

bncee kendine gel dio sarsıyo biri dierini..

öpüşüolar benzetmesine koptum ya

neyse kızlar ben benim gibi yanlız olan arkadaşlarımla kafa dağıtmaya gidiorum. gezim dolaşıyimm iyi gelir..

görüşürüzzzz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…