"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

rapuş bebeğim, gerçekten suratımda kocaman bi gülümsemeyle geçirdiğin akşamı, kahkahalarla da kotunu-çizmelerini çıkaramayışını okudum :))
insanın hedefleyip ulaşamadığını düşündüğü birine takılı kalması normal ama bu takılı kalmayı gözü kör olarak, inatla devam ettirmesi mantıksız olmaz mı? tosbaadan bi numara çıkacak olsaydı, şimdiye kadar bin kere çıkardı. bırak o maddi sıkıntıları, ailesel problemleri ve benzer bahaneleri ile boğuşsun. sen de onunla birlikte problemlere gömülmek zorunda değilsin. hiçbi aşk, böyle sorunlara karşı yeterince dayanıklı değildir, mutlaka biter ya da yara alır ilişkiler.

gel şu abıkata bi şans ver.. hemen kulp takma, biz kusursuz muyuz? eğlenceli, hareketli, keyifli ve kahkaha dolu bi ilişkin/evliliğin olabilir, yanındaki adamın yeterince yakışıklı olmasından daha mı önemsiz şeyler bunlar? iyi düşün bebeğim, güzel fırsatları güzel zamanlarda değerlendirmek lazım, elinin tersiyle itme.

inşallah kuzum... benim için sevinmek için daha erken...
iyi geceler rapuşummm...

atmadım ya ( sizzide yoruyorum dimi pöfff

gamzenkcim yorulmayız biz de ; sen de yap bir güzellik şu çocuğaaa

ben de ojelerim kurusun yatıcam...

gunaydin kuzularrr :)

bugun, dun olanlari bilmeyenler topige ugrayinca kopcak asil tantana :))) cok guzel bi aksamdi dun aksam, insallah bocugum icin de, rapusum icin de harika seyler oluurr

dun aksam cok sevdigim yakin bi arkadasim dogum yapmisti ya iki hafta once, onun bebegini gormeye gittim. zaten 3 gunde bi gidiyorum, bagimlilik yapti bebek kokusu :) neyse bebisi severken kendimden gecmistim ki, telefonum caldi,sevgilimden bi haber, amca oluyorum diye :))) tek abisi var, onun esi hamileymis!!! eltimle de adasiz bu arada :) cok sevindik, bayram havasi esti :) ama olaya gel ki, bebek tam da bizim dugun civari doguyor, bi hafta once-bi hafta sonra, o aralar iste, sans :)

neyse bi de eve gelip yazdiklarinizi okuyunca, benim icin cok mutlu bi aksam olmus oldu, her seyiyle :)

hepinizi cok opuyorum, keyifli bir cuma olsun!

hahaahaaaaa koptum yaaaa, böcüğümmm sen harikasınnnn bi eşin daha yokkkk, valla herkes senden bişiler öğrense kimsenin aşkı içinde kalmaz
çocuk şaşkınlıktan dumur olmuş yaaa resmen tabi ki anlamaz ne dediğiniii :)
ama bence en kısa zamanda arıycak ve harika şeyler olucakk inşallaaaahhhh
rapuşşşş demek ayyaş oldunnn heee tıpkı benim gibi
tatlımm bence önyargılı bakma olaya, insanların fikirleri zamanla deişebilior, görüşmeye devam etmelisin, hem aranızda bişey olmasa bile iyi vakit geçirmiş olursunn cnm :)
miskacımm günaydınn, senin de evlenince mis kokulu bi bebişin olur inşallaahhhh

Son düzenleme:
bu arada dün baya bi gelişme oldu kızlar.. yaaa ben artık benden uzak durmasını istemiorum öyle bir sorunum var.. ama şöyle bi düşüncem var, deişmek ona uyum sağlamak niyetinde deilim, onun deişmesini sağlamaya çalışıcam, aşık olursa belki deişir ne dersiniz
dün ben ablanın şalını çok beğendim boynuma sardım, o da bana doğum günün ne zaman dedi, daha çok var dedim.. sonra ablaya demiş ki "çileğe hediye almak istiorum", bakalım ne alıcak, ya da alıcak mı :26:

günaydın güzel hatunlar :)

çileğim ; inşallah hepimiz için güzel şeyler olacak... yaa şimdi sanki dün hiç olmamış gibi geliyor niyeyse... sanki ben rüya görmüşüm gibi... yani aramazsa hiç şaşırmayacağım gibi hissediyorum niyeyse

miskacım ; hayırlı olsun... inşallah siz de doğru zamanda kendi bebeğinizin kokusuna doyarsınız :)

ayy öpüyorum sizi...

hımm...
çileğim yaw kaç yaşında adam nasıl değişsin ki :26:
sonuçta sen nasıl değişmek istemiyorsan ; istememek onun da hakkı çünkü değişmesini istediğin noktalar öyle basit şeyler değil ki...

belki bakış açınızı genişletebilirsiniz ikiniz de ama tek tarafın çabasıyla çok zor olur sanki... azıcık düşünsen mi ki

bu arada kesin sana şal alacak :))

Son düzenleme:
Günaydııınnn herkese
Böcüğüm okula 7 buçukta ve arabayla gittiğim için kimseyle tanışamadımm zaten rüyamda da görmedim kimseyi yaa :) Dersim 9 da bitti eve geldim 12de tekrar gitcem.Bence uyuyamamıştır o şaşkın bugün de cuma inşallah biyerlere gitmez gördün mü bu sabah.

Rapuş zamana bırakmakla iyi yapacaksın, bak çilek de olmaz olmaz dedi şimdi aşık oldu çocuğa ama önce şu tospanın olumsuz yanlarını düşünüp at onu kafandan, inşallah bu arada seni heyecanlandıracak bişeyler yapmaz da unutulup gider.

Miskaa hayırlı olsun o yüzden mi minik yenge oldum yazmıştın facee. Git tabi bebişi sevmeye alıştırma olur sanada, inşallah sizin de bebişleriniz olur tatlı tatlı bıcır bıcır :)

Çilek karar verdin sanırım o zaman kafandaki soru işaretlerini konuş onunla bakalım nasıl tepki verecek.

Şaka gibi bu haftayı da bitirdik, zaman çok hızlı geçiyor yaa :)

o zamaaaan 12de tekrar giderken karşılaşırsın belki
her an hazırlıklı olmamız lazım...

görmedim kurumsalı ; zaten erken inmedim de... şapşal şey bakmaz filan sinir olurum diye ya da ben bakamam diye

günaydın tanrım şükür bitirdim okuymayı telefonlara bile bakmadım akşam net işimi hallettim ama pc şarjım bitti ve lanet şarjı bulamadım bi türlü ama böcüğü facede gördüğümde sanki içime doğdu kacırdıklarımmmmm tam yazacakken kapandı lanet yaaaaaaaaaaaaaa öfffffffffffffffffff

evet asıl tepkime geciyorum böcükkkkkkkkkkkkkkkkkkkk aaaaaaaaaaaaaaaa harikasınnnnnnnnnnnnnnnnnn ohhh sana 3 4 kere okudum sanırım görmek isterdim kurumsalın yüzünü şaşkınlığını ahh yavrum yaaaa nasıl mutluyum nasıl heyecnlıyım anlatamam ayyy cok sevinçliyim yaaa ama adını bende merak ettim banada yazzzzzzz bence arayacak bu cocuk seni bi şaşkınlığını atsın içime öle doğuyor ama cok dua ettim çünkü cok ii anlıyorum seniii ayyyy cıglık atasım varyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

rapusssssss bebeğim sende harika bi akşam gecirmişsin abıkatın heyecanıda bana gayet normal ve sevimli geldi senin böle kendini kayyıtsız ilgisiz hissetmende doğal sonucta netice kavuşamamış kafanı ve kalbini kurcalayan bi tospiğin var ama bu adam senin tarafından bir çok kez ödüllendirildi şans tanıdın ona fakat o değerlendirmeyi beceremedi onun kararsızlıkları düzensizliği arasında boğulmaktansa bence sana ilgi duyan hayatına girmeye calışan birileriyle en azından vakit gecirmeyi denemelisin sonucta bu abıkat senin hayatına girmeye calışan kişi bi şansı hakediyo bence lütfen değerlendir bak ne güzel eğlenceli vakit gecirmişsiniz

gamzenkcim sende at bi msjbak böcüğüme lütfennn

suskuncum huzurlu ve mutlu olman cok sevindirici

cekum üşüdün demek sen tez zamanda seni ve içini ısıtacak bi adamla karşılaşırsın umarım

miskam bebiş sağlıkla doğsun ve o kokladıgın kuzucuk gibi seninde kuzucukların olsun umarım tatlım

ayy böcüğüm ya hala heyecanlıyımmm bu arada gri eşofmanlı cocuk olayınada bayıldım bende pek bi beğenirimm içten bir aminnnnnnnnn diyorummmm

dünkünden daha mutlu daha güzel haberlerin oldugu bir gün olsun

ayy çileğim seni unutuyodumm bian sendede eğilimler başlamış bu adama karşı öle seziyorum sende bu yönde hissediyosan bi oturup konuşun derim en azından kaygılarını sıkıntılarını paylaşır bi çözüm bulmaya çalıırsınız ama kendini ii ölç tart ona göre haket et canım senin içinde cok güzel şeyler olur umarım aşk senide 12 den vursun bebeğimmmmmmmmmmmmmmmm

cekum, böcüğüm günaydın canlarımm :)
geldi gene odaya morali bozulmuş, işyerinden saçma sapan bişey için savunmasını istemişler...
herhalde avutayım istedi
kızlar ben onunla konuşamam kiiii, bana açılmadııı, başkaları söylüooorrrr, mesela dün ben az yemek yedim die duymuş hemen yiyecek bişeyler söylemiş, abla yerken dior ki "çileğin sayesinde biz de yiyoruz" ama herkes koptu bu lafı duyunca, o da gülüor, yok öyle bişey abla demior hahaaa
yaşı büyük ama çocuk gibi masum masum bakıor, gülüor, yahuuu bu adam kızları nasıl etkileyeceğini baya iyi biliorrr

seillacımmm günaydınn tatlımmm
o öyle düşünceli davranınca kayıtsız kalmak elde deil kiii, arkadaşım da dior sana çok masum bakıor die, sanırım aşık olmuş gibi bişey :26:
neyse aşk seni de beni de bulsun tatlımmm benimm

canım kararını verdikten sonra konuşması kolay ablaya bir haber uçur anında buluşma yerinde bulursun kendini

seillam

ayy bu öpücüklü çiçeği ararken ne gördüm :113: birkaç ay önce olsa bol bol kullanırdım :)

kuzum inşallah hepimiz için çok daha güzel şeyler olur yaa... yani bir görüşme olacak ama ondan sonra beni stres basacak muhtemelen tekrar arayacak mı diye :18:
neyse şimdilik iyiyim...

çileğimmm ; bazen sözlere dökülmesi gerekmiyor ki bazı şeylerin...
ayy ben çıksam şu adamların karşılarına ne kadar kolaylaştırırım işlerini ama yok bana da hatun gibi adam çıkıyor işte... :84:
hoşlanan erkeğin masumluğu hep öyle kalsa ama nerdeee ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…