"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

canım hangi tenis kursuna yazıldın acaba? bende araştırıyorum ama bulamadım kafama yatan biyer

canım hangi tenis kursuna yazıldın acaba? bende araştırıyorum ama bulamadım kafama yatan biyer

canım yaşadığım şehrin bi spor kulubü var ona yazıldım bi çok kurs var içinde hocayla konuşup anlaşıyosun resmi olraka işlemimi yapmadılar henüz cumartesi gidicem bi denniycem tamamdır dersem yazılıcam sende öle yap vardır illaki spor tesisleriniz

ankaradsın diye okumuştum o yüzden sordum canım

:86: ay okadar ii anlıyorum ki herşeyde girişken konuşkan hatta geveze olan ben tutuluyorum adamın karşısında adam ben alışverişverişten gayet ii anlarım bak bilirim bu işlleri diyo bende hım güzelmiş diyip önüme dönüyorum deseneki ölemi bidahaki alışverişşimde yardımlarınızı bekliyorum ozaman yokk sonrada sohbet başmaldan bitiyo malesef sayemde

Bence dikkatimizi karşımızdakinin ne diyeceğine verdiğimiz için oluyor. Ben şunu demenin bir yolunu bulmalıyım demek lazım. Bi de ben ne konuştuğumuzu unutuyorum konuşurken gayet rahat görünümü veren ben sonradan nasıl da kasıldığımı anlıyorum insan ne konuştuğunu unutur mu? 2 saat sonra geliyor en az aklıma ne dediği.

bilmiyorumki ben suratımdan direk anlıyomuş gibi hissediyorum açık veriyomuşum gibi geliyo ondan öle oluyorum ki kesin anlıyo :26: yani bakışlarından öle hissediyorum ondan kasılıyorum nolucak benim bu halim :78:

Bakışabiliyorsunuz demektir bu da güzel. :))) Aynı ortamdaysak sırtım bile dönük olsa fark ediyorum geldiğini o da aynı şekilde, bunlar özel şeyler ama gerçekten sıkılmaya başladım. Ben bi erkeğe yaklaşmam ama bunu ısırasım var.

evet sanırım sorun bu bide ben uzun süredir hayatıma kimseyi alm almadım
alıştımda bu halime nasıl sevgili olunur onu bile unuttum :78:
onun da etkisi var sanırım ama beyimizin maşallahı var hoş ben burda hiçbişeyini görmedim herkesle mesafeli ama çapkınmış aradığını bulamamış daha bulsa uslanırmış falan öözünde çok iidir diyolar
ayyyy aayyyyy

Kız sen olsan napardın ne derdin bi desene yaa... Ne dalga geçiyonn biraz yardım et arkedeşlerine. Apla.

yani sekerim, isve-cilve oyle ogretilecek bi sey degil ki, icten gelir :) bi de adamina gore degisir tabi ki. cok sicakkanli bi adama mesafeli durursan, "aa ne agirbasli, ne hos kadin" demez yani, "of bu ne be, bununla hayat mi gecer" der.

eger sinyal aliyorsam, cesaret verecek bir seyler yaparim. mesela soyledigi bir seye gulerken, gozlerine bakarim, hem de oyle hemen cekmem. hoslandigin adamla konusurken, korkmadan gozlerinin icine bakacaksin. eriyecek bakislarinla, eli ayagina dolasicak.

ikincisi, ufak tefek temas etmek. mesela gulerken bi an koluna dokunacaksin. ya da kapidan gecerken ona degerek gececeksin. bu minik minik fiziksel temaslar, hem flort gostergesi, hem de onu cok heyecanlandiracak.

sonra, onunla ilgili bi kac ayrintiyi aklinda tutup, farkli zamanlarda bunlardan bahsedebilirsin. boylece onunla ilgilendigini anlayacak.

bakislar, sicacik gulumsemeler, biraz cilveli ses tonun, kucuk kacamak dokunuslar... bi sey soylemene gerek yok ki, bu sekilde istedigin adami alirsin :)))

ben soyleyim, ben boyleyim diye akilli bi kadin oldugunu hemen belli eden akilsiz kadinlardan olmamak lazim. ben de yapamiyorum bunu ama, bunu da basirirsan isin gayet kolay olur. adam sende huzur, mutluluk, eglence, ask, sukunet ve dirlik-duzen bulacagini dusunsun.

olay budur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…