"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

evraklar hala postada yarın ulaşırmış sordurdum hemen arayıncada acıcam konuyu
bakalım nolucak yavaştan yavaştan vericem ayarı

ohh be aciliyo sonunda utangac tazemiz :)))

hic bi firsati kacirma iletisime gecmek ve iletisimi uzatmak icin :)) bak adam sana daha nasil belli etsin seninle ilgilendigini, resmen flortingen :) biraz da sen cesaret verip ortam yaratmalisin, yoksa ilgisinin karsiliksiz oldugunu dusunup kendini cekebilir.

ayy o zaman is basa dustu..

ne yapip edip disarda gorusmen lazim kizim, is ortaminda kasabilir. bi de okul mu yoksa senin is ortamin, yanlis mi hatirliyorum ben?

İvit okul. :86: Yazdım sana.

seilla, telefonda adamı azarlamışsın ya resmen ne deyim ben sana. :)))) Yanına gelince de döv oldu mu canım?

Son düzenleme:
İvit okul. :86: Yazdım sana.

seilla, telefonda adamı azarlamışsın ya resmen ne deyim ben sana. :)))) Yanına gelince de döv oldu mu canım?

yok canım okadard asert yapmadım ya yarın alırım ben onun gönlünü
hepinizi öpüyorum ve cıkyorum arkadalar harikasınız iyiki varsınız
şimdi gipi bankalık işlerimi halledeyim offf offff

yok canım okadard asert yapmadım ya yarın alırım ben onun gönlünü
hepinizi öpüyorum ve cıkyorum arkadalar harikasınız iyiki varsınız
şimdi gipi bankalık işlerimi halledeyim offf offff

Al canım gönlünü al, o sana trip yapar şimdi sesimi tanımadı diye, sen de bana niye ters davranıyor dersin işler karışır. Karışmasın yani trip yaparsa bundandır bil.

Sizler de iyi ki varsınız miskanın dediği gibi voltran oluşturuyoruz az kaldı 1-2 kişi daha katılırsa tamamdır.

konunun başlığını okuyunca beni anlatıyo dedim
iyi bir işim var, arkadaş çevrem ve ailem de iyi, eh çirkinde değilim ama uzun zamandır bi ilişkim yok
hatta elimi attığım kuruyo

Nazar değmesin bugünlerde bunun eksikliğini pek hissetmiyorum..
Hatta hazır yalnızlığa alışmışken başka birisi yine hayatıma girip yine çıkmasın istiyorum..

Ve onu özlüyorum ama yokluğuna alışıyorum;artık içim ilk zamanki kadar derin ve şiddetle acımıyor..

Duamı da eksik ettirmiyorum anneme..
İnşallah beklemedğim bir zamanda gerçek sahibim gelir..

Son düzenleme:
konunun başlığını okuyunca beni anlatıyo dedim
iyi bir işim var, arkadaş çevrem ve ailem de iyi, eh çirkinde değilim ama uzun zamandır bi ilişkim yok
hatta elimi attığım kuruyo

pozitif enerji, pozitif enerjiiii :))) rapunzel ve seilla bana kizabilir, surekli ayni seyi soyluyorum ama kotu dusundukce, kotu seyleri ceker insan kendine, buna cok inaniyorum napiyim...

nly, belki nazar vardir biliyo musun :44:

günaydınklar kızlar hoşgeldiniz
bende elimi attığım kuruyo diyenlerdenim şimdi bişeyler var ama bakalım sonuç ne olur

dünkü tel olayını anlatmıştım sabah geldim odama girdim 10 dakika sonra kapıda platonikim belirdi
ne güzel gülümsüyo ya günaydın dedi günaydın dedim hayırdır elindeki zarfı gösterdi
ben halledicektim zahmet ettiniz dedim sonra toparladım ama olsun buyrun oturun birlikte bakalım dedim ama keyifsiz geldi gözüme aslında onun için geldim bende dedi uzayabilir benim işler sanırım bu ayda gelemicem dedi sadece hımmm diyebildim niyeyse bu ara hiç bir işim rast gitmiyo dediiçimden senide mi kendim gibi yaptım diye düşündüm öle düşünmeyin dedim vardır bi hayırhem belki sizin için daha iyi olur dedim veee ne içersiniz ne ikram ediyim dedim olur dedi ama hiç keyfi yok çay söyledim kahvaltı yaptınız mı dedi güzel bir gülümseme ile hayır dedim durun poğaçada söyleyelim dedim yine olur dedi eee dedim şimdi ozaman ben evraklarınzı işleme koymuyorum sizden haber bekliem dedim
tamam dedi çaylar ve poğacalar geldi bizim buyrun afiyet olsun dedim ama pek bi sessiz bi keyifsiz bizim oralara gidicekmişsiniz dedi evet dedim biraz değişiklik olsun işlerim umduğum gibi olursa birlikte gideriz sizin içinde uygun olursa dedi gülümssedim neden olmasın dedim öle havadan sudan bir iki sohbet ettik ben artık vaktinizi almıyım dedi rica ederim nedemek aksine memnun ldum herzaman beklerim dedim gülümsedi kalktı tekrar teşekkür ederim haberleşiriz ozaman dedi yine omzumu okşadı ve gitti

durum bu ama ben pek memnun kalmadım açıkcası sıcak samimi bir sohbetti ama sanki bi keyifsizdi çözemedim ben ona bakarken gözlerini kaçırdı ama bakmazkende iyice inceledi yarım saaat belkide biraz daha fazla oturdu ve gitti ama ben dünkü kadar mutlu olamadım acıkcası

pozitif enerji, pozitif enerjiiii :))) rapunzel ve seilla bana kizabilir, surekli ayni seyi soyluyorum ama kotu dusundukce, kotu seyleri ceker insan kendine, buna cok inaniyorum napiyim...

yok canım doğru diyosun sürekli güzel şeyler düşünüyorum güzel de olacak inşallah

bence seninle ilgisi yok keyifsizliginin, belli ki isle gucle ilgili bi seye kafasi takilmis. bence olaya soyle bakmalisin, keyifsiz ve durgun oldugunda insan hicbi sey yapmak istemez. ama o yine de seninle cay icip kahvalti yapmayi istemis ve yaninda kalmis, seninle vakit gecirme firsatini kacirmamis.

olacak seilla olacaaakkk

inşallah canım ya
bende pek kendi üztüme alınmadım aslında ama
keyifsiz oluşunada üzüldüm orda kalmak istemiyo
sıkılıyorum falan diyomuş sanırım problem bu nediyim en kısa zamanda döner umarım

umarim her sey istedigin gibi gelisir arkadasim :))))

Ben ya çok iyimser ya çok kötümser oluyorum ortası yok.

bütün gün burdaymış geç farkettim arabsı duruyodu otoparkta sonra camdan kolladım
son derece sinirli ve suratı düşük bi halde hızlıca çekti gitti
noluyo anlamadım yaa tipik ikizler işteeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…