"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

katılıyorum miskacım sana da bide bunları yapacak ortam lazım
adam gözümün önüğndeyken umursamadım dikkat etmedim farkındaydım ama
kaçırıyodum kendimi hep adam gitti kıymete bindi son gördüğümde okadar heyecanlanmasaydım yine umrumda olmazdı ya hoş beni aklım başıma geç geldii umarım geç kalmamışımdır onun da hayatında uzun zamandır kimse yokmuş ama flörtleri oluyodur eminim

katılıyorum miskacım sana da bide bunları yapacak ortam lazım
adam gözümün önüğndeyken umursamadım dikkat etmedim farkındaydım ama
kaçırıyodum kendimi hep adam gitti kıymete bindi son gördüğümde okadar heyecanlanmasaydım yine umrumda olmazdı ya hoş beni aklım başıma geç geldii umarım geç kalmamışımdır onun da hayatında uzun zamandır kimse yokmuş ama flörtleri oluyodur eminim

yani haklisin canim, yaninda olmayinca bunlar mumkun degil.

o zaman geriye facebooktan ekleyip muhabbet acmak, sonrasinda da telefona gecmekten baska care yok :)

evet sanırım sorun bu bide ben uzun süredir hayatıma kimseyi alm almadım
alıştımda bu halime nasıl sevgili olunur onu bile unuttum :78:
onun da etkisi var sanırım ama beyimizin maşallahı var hoş ben burda hiçbişeyini görmedim herkesle mesafeli ama çapkınmış aradığını bulamamış daha bulsa uslanırmış falan öözünde çok iidir diyolar
ayyyy aayyyyy :nazar:

Demek onun hakkında konuşuyorsunuz iş yerinde ay o ne çapkındır o falan. :)) İnanma milletin dediklerini boşver bence. Ben kimsenin ne dediğini önemsemem hiç, kendim beğenip hissedeyim yeter. :KK53:

yani sekerim, isve-cilve oyle ogretilecek bi sey degil ki, icten gelir :) bi de adamina gore degisir tabi ki. cok sicakkanli bi adama mesafeli durursan, "aa ne agirbasli, ne hos kadin" demez yani, "of bu ne be, bununla hayat mi gecer" der.

eger sinyal aliyorsam, cesaret verecek bir seyler yaparim. mesela soyledigi bir seye gulerken, gozlerine bakarim, hem de oyle hemen cekmem. hoslandigin adamla konusurken, korkmadan gozlerinin icine bakacaksin. eriyecek bakislarinla, eli ayagina dolasicak.

ikincisi, ufak tefek temas etmek. mesela gulerken bi an koluna dokunacaksin. ya da kapidan gecerken ona degerek gececeksin. bu minik minik fiziksel temaslar, hem flort gostergesi, hem de onu cok heyecanlandiracak.

sonra, onunla ilgili bi kac ayrintiyi aklinda tutup, farkli zamanlarda bunlardan bahsedebilirsin. boylece onunla ilgilendigini anlayacak.

bakislar, sicacik gulumsemeler, biraz cilveli ses tonun, kucuk kacamak dokunuslar... bi sey soylemene gerek yok ki, bu sekilde istedigin adami alirsin :)))

ben soyleyim, ben boyleyim diye akilli bi kadin oldugunu hemen belli eden akilsiz kadinlardan olmamak lazim. ben de yapamiyorum bunu ama, bunu da basirirsan isin gayet kolay olur. adam sende huzur, mutluluk, eglence, ask, sukunet ve dirlik-duzen bulacagini dusunsun.

olay budur.

Sen benimkini görmediğin için bunları yazabiliyosun. Bunlar genel geçer şeyler ama benimkine geçmiyor. Gerçi ufak dokunuşlar kısmını yapmadım ama. :KK60:

pek konuştuğumuz söylenemez ben çaktırmadan bilgi topluyorum ama kulak asmıyorum benden öncesi zaten beni pek ilgilendirmez benden sonrasına bakarım biz siznle paylaşıyorum burda işte ama bişaeyler olacak inancındayım niyeyse tabi geç kalmadıysam :kk77:

pek konuştuğumuz söylenemez ben çaktırmadan bilgi topluyorum ama kulak asmıyorum benden öncesi zaten beni pek ilgilendirmez benden sonrasına bakarım biz siznle paylaşıyorum burda işte ama bişaeyler olacak inancındayım niyeyse tabi geç kalmadıysam :kk77:

elini cabuk tut sekerim, vakit akiyor.

:KK76::KK76::KK76: farkettimde ben bu adamın ses tonundada bayılıyorum
seilla hanım dedi efendim dedim ve kaldım bi saniye lütfen dedim hemen yukarıdaki msjı yazdım:86
evet buyrun dedim kusura bakmayım rica ederim nasılsınız dedi gayet iyi dedim sessizlik bunların gidiş geliş evraklarını ben takip ettiğim için evraklarım elinizine ulaştımı diye sorucaktım dedi ve ben naptım pardon ama ben kimle görüştüm dedim :90: sessizlik bozuldu bu ben ....... unutulmuşum halnuki sesimi ayırd edebilmelisiniz artık dimi dedi kaldım doğrudur ama kusuruma bakmayım yoğun bi gün geçiriyorum ve emin olamadım afedersiniz dedim kırıldım ama neyse dedi ben sesinizi ayırd edebiliyiorum umarım bi gün sizde yaparsınız bunu dedialındınız galiba dedim yooo ama kırıldım dedi yakında dönüyorum artık telafi edersiniz deditaBİ dedim evraklarınızda henüz bana ulaşmadı dedim tamam ben bi ilgileneyim dedi kendinize ii bakın dedi sizde ddim kapadım :KK62:
ilaç gibi geldi bu neydi nerden çıktı anlayamadım ama çok güzel olduuuuu

:KK76::KK76::KK76: farkettimde ben bu adamın ses tonundada bayılıyorum
seilla hanım dedi efendim dedim ve kaldım bi saniye lütfen dedim hemen yukarıdaki msjı yazdım:86
evet buyrun dedim kusura bakmayım rica ederim nasılsınız dedi gayet iyi dedim sessizlik bunların gidiş geliş evraklarını ben takip ettiğim için evraklarım elinizine ulaştımı diye sorucaktım dedi ve ben naptım pardon ama ben kimle görüştüm dedim :90: sessizlik bozuldu bu ben ....... unutulmuşum halnuki sesimi ayırd edebilmelisiniz artık dimi dedi kaldım doğrudur ama kusuruma bakmayım yoğun bi gün geçiriyorum ve emin olamadım afedersiniz dedim kırıldım ama neyse dedi ben sesinizi ayırd edebiliyiorum umarım bi gün sizde yaparsınız bunu dedialındınız galiba dedim yooo ama kırıldım dedi yakında dönüyorum artık telafi edersiniz deditaBİ dedim evraklarınızda henüz bana ulaşmadı dedim tamam ben bi ilgileneyim dedi kendinize ii bakın dedi sizde ddim kapadım :KK62:
ilaç gibi geldi bu neydi nerden çıktı anlayamadım ama çok güzel olduuuuu

ay seillaaaaa :KK4::KK4::KK4: dayakliksin dayaklik!!!
firsat ayagina gelmis, surda hepimizin pozitif enerjisi voltran olusturmus, adam seni aramis, senin triplere bak!! yapsana cilveni nazini, versene adama cesareti En Büyük KK

evraklari gelir gelmez ara bence, geldi demek icin. sonra da konuyu dagit biraz, sohbet ortami olustur. 19 mayisi falan sor. bak doverim cok fena :))

ay seillaaaaa :KK4::KK4::KK4: dayakliksin dayaklik!!!
firsat ayagina gelmis, surda hepimizin pozitif enerjisi voltran olusturmus, adam seni aramis, senin triplere bak!! yapsana cilveni nazini, versene adama cesareti En Büyük KK

evraklari gelir gelmez ara bence, geldi demek icin. sonra da konuyu dagit biraz, sohbet ortami olustur. 19 mayisi falan sor. bak doverim cok fena :))

ayyy dedim dedim gelince ulaışırım ben size diye sıkıştırdım hemen araya adamdan iyice emin olmam lazım miskacım ya ama şimdi bi tel hakkım var:KK51: beklesin bakalım

valla şuan çok heyecanlanıyorum ama 19n mayıs olayıyla ilgili bişey sölemedi bak neden acaba insan bi der gidecekmişsiniz die :26: bu arada ben evraklara ulaşmaya çaılşıyorum

kizim neyin nesi bu adam, hic anlatmiyosun ki yorum yapalim.
yok mu ortak tanidik falan, ortam olussa ya da senin haberin olmadan (!) laf tasinsa falan?

Ya meslektaşız haftada birkaç kez görüşebiliyoruz ve zaten bizi sevgili sanıyorlar o yüzden laf taşıyan olmaz. Satranç gibi kızımmm, nasıl anlatayım bir anda uyur kalırsın valla.:KK53:

valla şuan çok heyecanlanıyorum ama 19n mayıs olayıyla ilgili bişey sölemedi bak neden acaba insan bi der gidecekmişsiniz die :26: bu arada ben evraklara ulaşmaya çaılşıyorum

her seyi devletten bekleme, sen ac konuyu sen accc!!
bana akil vermeyi biliyodunuz konus konus diye, noldu cesur yurekler? :KK60:

Ya meslektaşız haftada birkaç kez görüşebiliyoruz ve zaten bizi sevgili sanıyorlar o yüzden laf taşıyan olmaz. Satranç gibi kızımmm, nasıl anlatayım bir anda uyur kalırsın valla.:KK53:

ayy o zaman is basa dustu..

ne yapip edip disarda gorusmen lazim kizim, is ortaminda kasabilir. bi de okul mu yoksa senin is ortamin, yanlis mi hatirliyorum ben?

X