"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Sağol ama benim için yani bizim için bir katologdan ziyade konuya getireceğin yorumlar değerli.

Bu konuyla ilgili getirilecek tüm yorumlar bence zaten getirilmiş olmakla birlikte, ben zaten getireceğim yorumu sayfalar öncesinden getirdim, son bi yorum daha getirip sonsuza kadar susayım öyleyse...

Mesela şu bana verdiğin cevap gibiyse genelde üslubun, biraz gereksiz ciddi geliyor olabilir insanlara...Yani benim alındığımı düşünme sakın, ama bunu gerçek hayatta geçen bir diyalog olarak düşün...

Bana böyle bir cevap veren insan için bırak birilerini kafamdan geçirip ortam hazırlayıp tanıştırmak için çabalamayı, tanıştıracagım insanı da ilk fırsatta tersler filan diye korkarım ve kimseyle birlikteliğine ön ayak olmak istemem. Çünkü o bi geyik cümlesiydi, ben cidden katalog da hazırlamam, karşıdakine insan pazarlar gibi, ya da onun buna ihtiyacı varmış gibi bi hava içine de girmem. Ama sırf geyiğine ettiğim bi laf için bile aba altından "ciddiyete davet" edildiğimde, inan ki o insandan soğurum ve yalnızlığıyla başbaşa bırakırım... Ha sadece arkadaşına birini ayarlamaya çalışan biri olarak düşünme bu yazdıklarımı, karşı cins olsaydım da böylesi bir gizli iğne üsluptan sonra çok da uğraşmazdım sanırım.
Umarım bu yorum getirilmesi atlanmış bir yorumdur da bi işe yarar.

Off çok güldüm ya Marjinal,çok tatlısın..

Sen de Esra Erol potansiyeli gördüm yerel bir kuruluş olarak çalışabilirsin.
Öncelikle Ankara,sonra iç anadolu falan

Haaa o manada mı, esra erolla evlen benimle gibi, marjinalle evlen benimle demek istedin...

Yok be, ben genelde vesile olmuyorum bu meselelere..İyi olursa Allah'tan kötü olursa kulundan ya hani

evet giyimde iyi fikir insan kendini iyi hissediyo bende seviyorum sık sık da yenilik yapıyorum kendimde
insan kendini mutlu ve iyi hissediyo

Ne gibi yenilikler mesela? Ben sürekli pantolon giymekten sıkıldım, etek elbise alışverişi düşünüyorum.

Olur mu hiiç, sanat müziği yaşlıların dinlediği bi müzik değil, üstelik biz de genç sayılmayız dermişim. Şu aralar dönüp dönüp dinlediğim bir şarkı var: Zekai Tunca'dan, "Umudu Kesmez Gözlerim" :)) Anneciğine selamlar, keşke benimki de evden çıksa biraz.

Birilerinin tanıştırmasını asla istemedim, bu tavrıı tanıyorum o yüzden, yine de teşekkürler.

mehmet günsur filmine kız arkadaşını götüren adamın aklına şaşarım. sizin yaptığınız daha mantıklı, dalga geçmiyorum.

hahaha kızlar bakın dans kursu iyi fikirmiş, kesin bizim gibi düşünen erkekler de geliyodur ama ben ordan çıkcak kısmetten umutlu olmam, gerçi belli de olmaz bu işler :))

tanıştırma-tanıştırılma işlerinin sağlıklı olduğu anlar olabiliyor bu arada... iki tarafı da tanıyan bir insan, birbirinin huyuna suyuna uyan iki kişiyi tanıştırdığında, senin adına ilk gözlemleri yapmış oluyor ve eğer güvendiğin biriyse haklı olma ihtimali yüksek. hoş, bu demek değil ki her eşleştirme işlemi başarılı.. (bkz benim son ilişkim.) ama önyargılı olmamak lazım, neyin nerden çıkacağı belli olmaz :)

nasılsınız hacılar:76:
var mı bir gelişme?
bende var
artık kırolar,apaçiler bile dönüp bakmıyor,laf atmıyorlar bana

editecho burada acılarıyla alay etmeye calsıyor.)

dısarıdan bakınca böyle;

içeride bir yerlere bakınca; :84: :18:

Son düzenleme:
kessinlikle beklenti yüksekliğinin bi sonucu bu...armutun sapı üzümün çöpü derken bi bakmışsın sap çöp ayırt edecek biri bile kalmamış etrafında 4/4lük erkek yok 4/2lik bulduğunda tutup bırakmamak lazım

mükemmelliyetçilik

ama yani her teklifi değerlendiremiyor ki insan yani insanın kriterleri oluyor, ona uymayan biriyle ben oturup karşılıklı konuşamam bile

bir de en ufak hatası eksik yani gözüme batıyor, sanki ben çok mükemmelmişim gibi

ilk görüşte aşık olmam lazım, yoksa kedimle yaşlanacağım aaaaaaa!:84:

Annemin bir arkadaşı da erkeğin hiç öküz olmayanını ararsan evde kalırsın marifet en az öküz olanlarını bulmak der

konser harikaydı sonrasındada korodaki bayanlardan birinin oğlunun açtığı yeni bir mekana gittik ayy harikaydı sabaha kadar eğlendik benim yaşımdaki geçler de vardı cok eğlendim ertesi gün şu kurs işine baktım dans için adımı yazdırdım sınıf sayısı tamamlanırsa arıyacaklar o yüzden tenise yönlendim haftaya cumartesi gidicem gelin bi deneyin görün üye yapalım sizi kulube dediler bakalım başlıycam işte
bu arada mehmet günsür konusuda içten katılıyorum :81:

Kızlarrr, istediğim tatili hemen yapmaya karar verip Ürgüp-Avanos yaptım hafta sonum muhteşemdi. Uçan balonla uçtuummm ayrıca. 3 kişiydik, ben, cadoloz bi arkadaşım ve onun kızkardeşi. Yani süpürgeli cadılar olarak uçtuk balonla havalandım çok iyi geldi moralim düzeldi tavsiyemdir kızlar.

Birini bulma çalışmaları içindi kafamdaki tatil planı ama ona yalnız gitmek lazım sanırım. Cadı cadıya gevezelikten kimselerle ilgilenmek mümkün olmuyor. Hem aklıma hep "o" geliyor.

Neyse hüzün zamanı değil, akışına bırak, dertlerini balon yap zamanı.

ayy ben de yılbaşında ordaydım, muhteşemmddiii!!!
kızım süpersin, hemen icraate geçtin :)

bence olacak o adam, olacak

ayy ben de yılbaşında ordaydım, muhteşemmddiii!!!
kızım süpersin, hemen icraate geçtin :)

bence olacak o adam, olacak

Evet koca konusunda icraate geçmem yıllar alsa da gezme tozma konusunda iyiyimdir.

İNŞALLAH olur yaaa hayırlısıysaaaa amaaa büyük bir engelimiz var.

harika yapmışsın çok başka bşi havası var oraların bende geçen sene gitmiştim 3günlük bi tura katılmıştık çok eğlenerek dönmüştüm bu eylüldede gap turu yapıcaz bide oraları bi göreyim seviyorum gezmeyi arkadaş acaba çok geziyorum diyemi evde kalıyorum buda bi eksi olabilir mi ayyy herşeyden nem kapar oldum yaaaaa

neymiş o engel? :44:

Ailesiyle oturuyor ve sanırım evlendiğinde de öyle olacak. Bugün yine gördüm yüreğim ağzıma geldi, o da aynı durumda biliyorum.

Geziyoruz gezmesine de sorun bu değil bence çünkü ev iş arası hayatımız geçiyor diye de söylenen bizlerdik burda. Şehir dışı geziler işe yaramıyor demek ki. GAP ı ben de çok merak ediyorum. Aklıma düşürdün iyi oldu.

Off of...

valla fırsat varken geziyorum ilerde gezemeyebilirm o yüzden bulduğum hiçbir fırsatı kaçırmıyorum
bu arada o diye bahsedilen şahıs kim ben kaçırmışım o kısmı sanrım bi aday var galiba bende güzel bi tur buldum program düzeni falan hoşuma gitti öle yazıldım bakalım nasıl geçicek

Ailesiyle oturuyor ve sanırım evlendiğinde de öyle olacak. Bugün yine gördüm yüreğim ağzıma geldi, o da aynı durumda biliyorum.

yavru kus, hemen evlendikten sonrasini neden dusunuyosun, gun dogmadan neler dogar. bakarsin sartlar degisir o zamana. bence oncelikle uyusup uyusmadiginizi anlamak icin, adamdan bi numune almalisin

Turlar güzel oluyor da iyi seçmek lazım, ben bi keresinde bir tura düştüm hep emekliler vardı hasta etmişlerdi beni muhabbetleri ve düşük çeneleriyle.
"O" ya gelince:)) uzatmalı flörtümsüm benim o.

yavru kus, hemen evlendikten sonrasini neden dusunuyosun, gun dogmadan neler dogar. bakarsin sartlar degisir o zamana. bence oncelikle uyusup uyusmadiginizi anlamak icin, adamdan bi numune almalisin

Evet umarım değişir yoksa ben biraz zor dururum kaynanayla falan. Büyük onuşmuyorum Allah'ımm duy beni. :))

Numune derken napıcam tam anlayamadım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…