"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

delüüüüü

canım ben öyle zor günler yaşadım ki burda toparladım kendimi seninle aynı şeyi yaşayan insaları gördükçe ve onların toparlandıklarını okudukça ben neden yapamıyorum diyosun ve bi destek görüyosun herşey yoluna girecek üzülme..

yirim seni

böcüğümmmm hemen tanışmalısııınnnn, umarım hoş biridir tatlımm
jelibonum hemen yerleşmek olmaz tatlımm, bence sen önce küçük bi ziyaret yapıp adayları gör, sonrasına bakarsınn

kuzum ; dediğim gibi kasımda tanışcaz... ya bu benim patronum çok seviyor çöp çatmayı... miska ve senden fazla olmasın ama pek sever yani adam...
yani ne bileyim benim aklıma gelmez aaa bunlar bu süper olur diye .. yani bi de arkadaşım olsa bir nebze de... bilmem ne kurumundan biri ve elemanı... farklı çalışıyor bu adamın zihni...
grçi en gözde elemanı benim tabii de

alemsin:)) onlarda bi zamana kadar mutlu ediyor be canım bakıyon etrafındaki herkes evlenip yuva kurmuş özeniyor insan haliyle..evlenince de bekarlığa özeniliyor heralde oda ayrı mesele

yaa birde şöyle bir şey var canım... kimse evlenmese ben de hayatımda birinin eksikliğini hissetmem ki... ama bizim toplumumuzda geçerli olan bir kurum evlilik ve evlenmediğin takdirde yalnızlığı iliklerine kadar hissettiriyorlar sana... dışarı çıkmak istersin bulamazsın kimse; evli arkadaşınla buluşursun kocası da gelir muhabbet kitlenir konuşacak konu sadece onların çocukları olur ; kaldı ki bizim derdimiz evlenmekten ziyade yalnız olmamız... kendimizi özel hissettirecek birinin yokluğu en başta... evlilik elbette zordur ama güzelleştirmek ; sorunları çözmek de kişilerin elindedir diye düşünüyorum... tabii ben evlensem süper bir evliliğim olur diye de düşünmüyorum tabii ama tadı tuzudur o da hayatın :)

ay süper :)) darısı hepimizin başına.jumboda mı hatırlamıyorum tam,kristal kuğular varmış,yüzükler onların boynuna takılıyormuş,tepsinin içine öyle konuyormuş diye duydum geçenlerde.bir bak istersen canım.

ay böcüğüm ne güzel dimişin benim 10 senelik arkadaş grubum var 2 kişi kaldık bekar şimdi inan bir araya geldiğimizde onlar çocuk peşinde koşturmak muhabbet edemiyoruz ettiğimiz muhabbette kocaları kaynanaları..
işte anneler babalar torun beklio millet evlenmeni beklio ben yalnızlık hissetmiyoum sevdim sevildim bişeler yaşadım bitti şimdi tek derdim unutmak sonra gene mutlu bi aşk yaşıcam inanıyorum.. hepimiz için en güzeli olsun...

ayyyy çok rumantik dicektim unutmuşum yazmayıııı

Son düzenleme:
yaa birde şöyle bir şey var canım... kimse evlenmese ben de hayatımda birinin eksikliğini hissetmem ki... ama bizim toplumumuzda geçerli olan bir kurum evlilik ve evlenmediğin takdirde yalnızlığı iliklerine kadar hissettiriyorlar sana... dışarı çıkmak istersin bulamazsın kimse; evli arkadaşınla buluşursun kocası da gelir muhabbet kitlenir konuşacak konu sadece onların çocukları olur ; kaldı ki bizim derdimiz evlenmekten ziyade yalnız olmamız... kendimizi özel hissettirecek birinin yokluğu en başta... evlilik elbette zordur ama güzelleştirmek ; sorunları çözmek de kişilerin elindedir diye düşünüyorum... tabii ben evlensem süper bir evliliğim olur diye de düşünmüyorum tabii ama tadı tuzudur o da hayatın :)[/QUOTE]

aynen canım cok iyi anlatmışsın cevremızdekilerin cogu evli olunca onlarla ortak noktalarımız azaldıgından paylasımlarda azalıyor.

Sevdiğim Bir Gün Bana,
Yar Demedin Yar Demedin.
Gece Gündüz Tenhalarda,
Ağlayanım Var Demedin.
Ağlayanım Var Demedin, Var Demedin Yar.

Seni Sevmek Suç Mu Bana,
Ağlıyorum Yana Yana.
Bir Merhem Verip Yarama,
Sür Demedin Sür Demedin.
Sür Demedin Sür Demedin, Sür Demedin Yar.

Bir Gün Bana Gül Demedin,
Göz Yaşımı Sil Demedin.
Bir Ömür Koştum Peşinden,
Gel Demedin Gel Demedin.
Gel Demedin Gel Demedin, Gel Demedin Yar.

saol canım benim..
aslında coğu sey yoluna girdi ama bendeki bir cok seyi de aldı götürdü.tek hissettiğim yanlızlık duygusu:44:

aaa bu kristal kugu supermis hakkaten!!! hemen arastiriyorum, insallah vardir gercekten de, bence de cok romantik

hmmmmm Serdar Dinliyorsun :)

böcüğüm ne iyi patronun varmıs yaaa :)) kacırma fırsatııı derim :) hadi hayırlısı :))))

aynen de böyle valla.birlikte gülüp eğlendiğin ,vakit geçirdiğin kızlar birer birer evlenir.seni gerçekten dr lar müh ler isterken ve sen hepsine bir kulp bulup,yok kalbimin titremesi lazım,yok kasının üstünde gözü var derken onlar senin taliplerinin tt-yarısı kadar özellikteki adamlarla evlenirler.sonra tabii ki hayatları daha bir eğlenceli geçmeye başlar.eğlence derken; sen ev ,iş ,alışveriş,belki bir hobi dörtgeninde gezinip sıkılırken ,monotonluktan kuruyacakken onlara her gün yeni bir ugrası cıkar.cocuk da cabası :) sonra konustugunuz tek konu aman kocası soyle aman boyle yok efendım keske evlenmeseymıs,bekarlıgın r-tadını cıkaralımmıs,mademo kadar kötü kimse de boşanmaz ama sadece kafa şişirirler:) sonuıc olarak aksamları yalnız yatılmaz,bir derdin olsa her zaman yanında olacak biri olur hayatında.evet hep alıstık her işimizi kendimiz halletmeye,evlensem bi,le sunu şöyle yap diyemem birine,ben yaparım .ama yalnız kalmamak da büyük bir lüks olsa gerek.evet tadını cıkaralım herseyın,ama maksimum 32- 35 ine kadar cıkaralım.sonrası 2 kişi yaşlanmak güzel.bana da dua edin şekerlerim.bu adam benim aynı zamanda en iyi dostum oldu,hayatımda sadece onu istiyorum :)

evet di mi biz atraksiyonsuz hayatımızda ev iş arada dışarı çık bir de kurs bul kendine yaşar gideriz... ama onların akrabaları ; çocukları ; kaynanaları ; kocaları... ayy kimin hayatı sıkıcı acaba
elbette yalnızlığı özler insan ama yalnız kalmak değildir özlenen kesinlikle... neyse dilerim hepimiz burnumuzun dibinde horlamasından şikayetçi olsak da bizi sevip sayan bir adamla yaşlanırız
tabi horlaması şart değil ; lütfen kayıtlardan çıkartılsın

kugulari arastirmaya devam :))

kizlar, NR.39 diye bi ayakkabi markasi var, duydunuz mu hic? ben oranin ayakkabilarini cok seviyorum ama netten ayakkabi almaya cesaret edememistim. nihayet sunu siparis ettim az once:

nasil ben cok sevdim

Zaten evlen diye başının etini yiyip çöp çatanlık yapan çevrendekiler en çok kocalarından şikayet edenler dertleri baş yakmak heralde sende benim gibi ol mantığı hah
Allah gönlüne göre versin canım sadece dostluk değil aşkta olsun ama elinde kumanda bi adam görme yıllar sonra o zaman seni anneleri yerine koymuş oluyolar biz her daim kadın kadın olalım

böcüküm hadı hayırlısı belkıde patronun gerçekten kısmetini ayağına getiriyordur kim bilir .Olumlu düşünelim olumlu olsun :) belkıde beyazlı prensinle ingilterede tanışacaksındır.
Kızlar biz ayrıldık.Bitti allak bullağım güvenmio,inanmıo,seviyor sevıyorum ama güvensiz bir ilişki yaşayamayız en basiti biz faceden dün akşam bırbırımıze girdik cevremde hıc erkek arkadaşım olmasına tahammülü yok çıldırcam.Nasıl iş aklım almıyor dün akşam bır karar vermesini istedim,eğer dedim bana güvenebileceksen devam edelim güvenemeyeceksen yol yakınken bitirelim.Bugün telimi evde bıraktım öğlende dayanamadım aradım.napıosun dıye yemek yıyorum normalde konuşmak isteyen adam hemen kapattı bitti .
Sevmek demekki yetmiyormuş ,kişilerin mantıkken aynı ortamlarda olup bırbırlerıne uyum sağlayabilecek olmaları gerekiyormuş,kimse kimseyi değiştirmemeli,değişmesini beklememesi gerekiyormuş.Belkıde arkadaşlarım haklıydı kim bilir ama bugün kafamı toparlayamıyorum.

Hayat ne kadar tuhaf sevmek bile bazen hiçbir işe yaramıyor güvenmedikten sonra..

süpermiş evet bende giriyorum ındırım sitelerinde çok görüyorum fakat topuklu ayakkabı giyemediğim için sipariş veremiyorum.

canım ben duydum evt internette satışı çok oluyo dizilerin sponsor kısmında çok yazıyo biterken filan çok cicili bicili ayakkabı modelleri var kelebekli çiçekli tüylü dantelli :))) senin elbisen beyazmı olcak??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…