"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

gelin olabileceğimi sanmıorum ki miskacımm, ara ara geliorlar banaa

bak seni polyanna kardeşliğinden atarız ona göre

hımm... herkesin böyle arkadaşı olması lazım... ama ben hatırlayamadım o arkadaşın bekar mıydı :44:
ya bişi sölicem bodrum dediğin şurdan 4 saat mesafede bir yer... o kadar uzak değil... havalar soğumadan bir haftasonu git nolcak ki :82:

miskacım ben de pek beğendim ayakkabılarını... ben de ufak detaylarla farklılaştırılmış aksesuarları severim... bir bakayım netten duymamıştım bu markayı daha önce...

cekuuuu kolay gelsin sana canım...

miskaaaa bilmezmiyim ya bayılıyorum ben o markaya cok cici modeller var cok sık gelin ayakkabıları hatta alt isim yerleri bile hazır olanlar senin ayakkabında cok cici bi secim olmuşşş canım cok beğendimm nişan bencede tepsi olsun kararın yastıkları niyeyse bende sevemedim yada annem gibi küçük süslü bi sandık hazırla takı sandıkları vardırya ayakkabındaki gibi minik kalpler serpebilirsin içine yada gül yaprakları makasınıda beyaz tüllerle kendin de sarabilrisin nişan konseptine uygun ayrıntılarla süsleyebilirsinin tepsini canım eminim cok cici olacak herşey

böceğimmm ya senin patrondan bana da lazım benim müdürde anca bi bu kızım bekar kaldı ama buda adam secer öle herkesi begenmezki derr hep ya ben etrafa böle bir izlenim mi veriyorum acaba farketmeden herkes sen kimseyi beğenmezsin diyo halbuki ne alaka ya nefes alsın yeter dimi böcükkk:)))) canım hayırlısı diyorum değerlendirmeye al hemen ama katılıyorumda fikrine kahve olayını es gecme yani

cekucan gel bebeğim sende gellll bende cok inanıyorum herşey harika olacak die bizimde yakındır miska gibi tatlı heyecanlarımız hatta ben yapıyorum bile nasıl bi nişaanlık nasıl bi gelinlik istiyorum tüller ucusan seyler gördüm mü bak bunu böle yapabilirim su söle olur bak bunuda not alıyım hoş bi ayrıntı olur die içten içe bi hazırlığım var yanii annemde aynı bak senin nişanında biz öle değilde böle yaparız kınanda su olur hatta annem nişanb kıyafetimi bile hazır etmiş kafasındaa oda benden ucuk kadın yaa yani cekucan mutluluğumuzu bozmadan içten içe hazırlanıyoruz umutla yeni ilişkimize:)) umarım yanılıyoruzdur kanka konusunda bebeğim yaaa

çileğimmm böle düşünceleri sil kafandan noldu polyannacı ruhumuza bizim bak bana ben kafamda ne törenler yapıp bozuyorum hergün yeni bişeyler keşfedip detaylar oluşturuyorum kafamda cok ayrıntıcı olma die kızanlar bile var sonra hiçbiri istediğin gibi olmuyo üzülürsün die olsun diyorumm bunlar benim şahsi düşüncem sevgilimle ortak kararlarımız farklı olur onun zevkleri istekleri önemli diyorum
yani delimiyim ben ortada fol yok yumurta yok ama asla bu konular acıldıgında geride durmuyorum hemen atılıyorum benim şöle bi fikrim var böle bi isteğim var diee noldu senin çekim yasana

ihhh gec kalıyorum cıktım bennnnnnnn

miskacım ben de pek beğendim ayakkabılarını... ben de ufak detaylarla farklılaştırılmış aksesuarları severim... bir bakayım netten duymamıştım bu markayı daha önce...

super ayakkabilari var, gelin serisi falan cok afili de, sadece netten satis yaptiklari icin gidip deneme gibi bi imkani olmuyo insanin.. gelsin, gorucez bakalim degiyo muymus o fiyata kalitesi :)

kizlar kuafor de ayarlandi gibi, size bi dert yandim, her sey cozulmeye basladi ugur bocuklerim benimmmm

canım benimmmm ne güzel heyecanın valla benim içim kıpraşıyoo

yaa ben hiç konsantre olamıyorum öyle hayallere... sevgilim varken bile yoktu öyle hayallerim... sanırım benim sorunum bu ; seillacım sendeışık görüyorum ben :82:

benim patronum da der aslında "sen beğenmezsin" kimseyi diye... bundan 1,5-2 ay kadar önce şirket yemeğinde de söylemiştim var tanıştıracağım kimseler de korkuyorum senden demişti... artık bu çocuk nasılsa patronumun tüm korkuları gitmiş hani biri aradı dedim ya o kurumdan sabah da patronuma mail atmış evrak işi için... ben de ccdeydim... o maili gönderen kişi olabilir mi diye facede arattım ama bişi bulamadım... isminden çok var ama işyeriyle bağlantılı bişi bulamadım ayrıca da hoş birini göremedim boş durmadım yani :) ama tabii ki gözlük kafa olayını netleştiricem...

Son düzenleme:

böcük mü dedi biri
ne güzel miskacım yaa diğer herşey de girecek yoluna teker teker...
saçını nasıl yaptıracaksın ; senin saçlar uzun değil çünkü...

evt gerçekten insan yaklaşmak isterken uzaklaşıo.

umudunu kaybetme cnm. dua edelim
bnm içinde normal bi gündü. dersten çıktıktan sonra kantine giderken karşıma çıktı toplantı varmış hbr verdi. sonra toplantıda yanımıza oturdu. öyle muhabbet ettik biraz. normal bi gündü yani. uzaktan bi kaç kere bakışını yakaladım. hemen gözlerini kaçırıo.

bnde kendimi derslere vercem. stajlarımdan kalmak istemiorm. zorlu bi 3 hfta beni beklio aynı şekilde bakmayada dvm edicem ama çok fazla takmıcam.
seviosa o bişeyler yapsın artık. sonuçta ilk önce o geldi ilgilendi benimle. şu an ne fikirde bilemiorum ama. :18:

kızlar bugün beni üzen bi olay oldu da ondan kötüyüm, sizin de canınızı sıkmak istemiorum ama işte kötüyüm, aşkla ilgili deil başka bi mesele
neyse ben yrn dans kursuna görüşmeye gidicem, belki biraz kafam dağılır..
öpüorum hepinizi

Son düzenleme:

cekuuu toparladın mı işlerini ?

pearl777 senin hikayen ne :)

hiçbişeyin içinden çıkamadım yaaa planlarımı yaptım da not hazırlamam lazım hala
Bu hafta zaten çocuklar yarım yamalak geliyorlar okula ders işlenmiyor. Haftasonu ayarlıycam herşeyi
şimdi kuzey güneyi izliyorum sen ne yapıyosun canım

ben de film izleyeceğim canım... arkadaşımla konuşuyordum...
okulun ilk haftası her zaman aynı yani :)

gamzenkcim istersen 3 sene bekleme :82:

canım konuya hakim olamasam da şunu mutlaka söylemek isterim ki GÜVEN bir ilişkideki en önemli şeydir:) o olmadı mı olmaz ,eninde sonunda patlak verir :)) sağlıcakla kal ..

gamzenkcim bu sözlerim direkt sana ,abla tavsiyeleri :) benim dr arkadaşlarım derler ki bu aşk mevzularında;
kızlar 5 yıl yüzümüze bakmazlar,sonra ne olursa olur ,birden son sınıfta senle ilgilenmeyen hatunlar peşinden koşarlar ,derler.koca bulma merakının gayet farkındalar yani.
şöyle kafası çalışan birini bul ki ihtisas alanı senden daha iyi olsun.sonra kompleks yapıyorlarmış.liseden bir arkadasım pratisyendi karısı uzmandı,ezim ezim eziliyor diye duymuştuk. sonracıma dr kadın kısmı kocalarının akademik ünvanlarını yarıştırmayı pek bir seviyorlarmış.onunki doç oldu benimki niye böyle falan diye.dr arkadaşların yalancısıyım aklında bulunsun.tabii bunu söyleyenler 30 lu yaşlarda hala bekarlardı :) 1i hariç :)

vayyy çilekdesende dansa ha sanırım benden önce de başlarsın sen beni hala aramadılar niye her işim böle aksi gidiyor anlamadımmm kii haftasonuna kadar bekliycem olmadı cuma iş cıkışı ugrıycam bakalım nolcak
böceğim aslında ben hiç heveslisi değilim evliliğin ama olacakasada herşeyi en ince ayrıntısına kadar hesaplamam gerek huyum bu benim bazen cok yorucu oluyo ama herşeyi sen kendin halletmek istiyosun öle akışına bırakamıyosun o yüzden ben gözlemlerimi aklımın bi köşesine not ediyorum hep bişeyleri atlamıyım die e tecrübelide sayılırım abimnişa, düğüm vs işleri keza bir kuzen birde arkadaş var tek tek her ayrıntılarıyla ilgilendiğim o yüzden yaniii
ama miska ayakkabılar cok cici yaaa sacının kısa olmasıda vantaj bence böceğim sıradışı bişeyler yapar cok hoş modeller varr
ayyyy cok hevesim geldi ya yanlış iş yapıyorum ben organizatör olmalıydım gözümde çeşit çeşit düğün nişan kına konseptleri oluşuyo ama bakalım ben hayalimde düğünü gerçekleştirebilcekmiyim bide sevgulum abuk bi adam cıkarsa öle abrtı ucuk seyleri sevmezse nolur bilmiyorum aslında o normal olacak abuk olan benimmmm
ama etrafımdakiler okadar normal insanlarki umarım sevgilim benim gibi ucuk bi tip olurrrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…