"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

:KK19::KK19::KK19:

sen bu konuda çok dertlisin anlaşılan:KK37:

kocam olacak adama uyuzumda ondan :):):):)

hatuna bak ununu elemiş eleğini asmış dertsiz başa ders diyo :KK15:...

Canım benim güzel arkadaşım benim AŞK konusunda neler düşündüğümü ne fedekarlıklar yaptığımı iyi bilenlerdensin beni yakından tanıyan sayılı kişilerdensin. Ben bile böyle diyorsam vardır bir bildiğim.
yada aman banane yaaa alın başınıza bela :KK53: :KK53: :KK53:

miskacımm geçende benimde bir arkadaşım nişanlandı, resimlerinde gördüm makasın tutulan yerine kadar olan kısmını gümüş ip gibi bişile sarmışlar yada bilmiiyıom ölemi satılıyo. yüzüklerin birleştiği kurdelayada nazar boncuğu takmışlar ama ben onları beğenmedişm çünkü çok büyükrüler:KK37:

ama makas olayını sevdim hem sade hemde şık duruyordu

jelibonumm bence gitmelisin, fırsatı kaçırma derim :KK23:
miskacım tepsiye nazar boncuğu filan da koysanız güzel olurduuuu

yeni bir yere gitmek.. tanımadığın ortamda hayat kurmak.. bunlar korkutuyor biraz beni
nasip kısmet bunlar tabiki belli olmaz ama, başka bir yere gitmek için şuanki şartlarımdan feragat etmem gerekir buda büyük bir risk
ama tabi yinede nasılmış diye bakmaktan zarar çıkmaz dimii:KK53::KK53:

ceren; doğru söylüyorsun aslında bi yerde ama yokluğuda kötü oluyor:44:

miskacımm geçende benimde bir arkadaşım nişanlandı, resimlerinde gördüm makasın tutulan yerine kadar olan kısmını gümüş ip gibi bişile sarmışlar yada bilmiiyıom ölemi satılıyo. yüzüklerin birleştiği kurdelayada nazar boncuğu takmışlar ama ben onları beğenmedişm çünkü çok büyükrüler:KK37:

ama makas olayını sevdim hem sade hemde şık duruyordu

evet gordum o makaslari, oyle satiliyo ama tepsiyle birlikte satiliyolar ve gereksiz pahalilar, bence biz alasini yapariz :KK1: makasi sarmasak da, bi fiyonk ya da nazar boncuklariyla susleyebiliriz.

cilegim nazar boncuksuz olur mu, mutlaka bi yerine ilistiririz :))

ooyyyy kıyamam yaaaa
en büyük yalnızlık kalabalığın orasındakidir canım...
üzme kendini :)

saolasın canım aynen kalabalık içinde yanlızlığımı yaşıyorum...
anladım ki bu hayatta kendinden başka kimseyi düşünmeyeceksin.ancak öyle mutlu olunabilir sanırım..

bocugum, hicbi secenegi atlama bence, mutlaka gor, degerlendir, sonra karar ver. beyaz atlinin nerden gelecegi belli olmaaaaaz :))

Canım benim ben AŞK Kadınıyımdır Aşksız yaşayamam.
İllaki aşık olmam gerek iliklerime kadar geceler boyu düşünmeliyim yokluğunda onu
ve sırf onu görebilmek için Rüyamda uykuya dalmalıyım.
Rüyamda o olduğu içinde işe geç kalmalı ama uyanmamalıyım onu daha uzun görmek için....
Yanımda olduğunda ise kulağına fısıldamalıyım İçimde öten kuşları
Kalbimdeki Aşk heyecanı tenime ateş olarak geçmeli ve o ateşi ellerimden ellerine hissettirmeliyim....
Ansızın yaptığım yemeklerden sırf oda tatsın diye götürmeliyim nerde olursa olsun....
Yalnız olacağımı bilsemde iki kişilik bilet almalıyım sinemaya Aşkıma ve bana diye....
Çiçekçinin önünden geçerken ben ona çiçek göndermiliyim. Hep kadın beklememeli çiçeği erkeğede gitmeli diye....

Vee ona saçma sapanda olsa yüreğimden kopan gelen kafiyesi bile tutmayan tamamen benim hislerimi duygularımı anlatan satır aralarında AŞK olan şiirler mektuplar yazmalıyım.....
İçtiğim kahvenin falında hep o çıkmalı başkası olamaz çünkü olmamalı....

Daha neler yazardımda sinirlerim bozuluyor....

Bendeki bu yğce duyguları bile köreltti erkek milleti bilemedi içimdeki Aşkın kıymetini ben daha ne diyim....

Ama ne var biliyormusunuz
AŞKI YAŞADIM BEN VE YAŞATTIM HER AŞIK OLDUĞUMA....
HİÇ DEĞİLSE AŞKIN NE OLDUĞUNU BENDE GÖRDÜLER.....

böcüğümmmm hemen tanışmalısııınnnn, umarım hoş biridir tatlımm :KK70:
jelibonum hemen yerleşmek olmaz tatlımm, bence sen önce küçük bi ziyaret yapıp adayları gör, sonrasına bakarsınn :KK16:

saolasın canım aynen kalabalık içinde yanlızlığımı yaşıyorum...
anladım ki bu hayatta kendinden başka kimseyi düşünmeyeceksin.ancak öyle mutlu olunabilir sanırım..

Aynende öyle canım...
Bir süre sonra malesef en yakınım dediklerin bile senin güvenini kaybettiriyorlar....

En iyi dost en iyi Sevgili yine sensin kendine....

ben de hic sevmiyorum o studyo olayini, alabildigine dogal ve eglenceli fotolari seviyorum. o yuzden dugunumde alternatif fikirli, modern ve cilgin bi fotografciyla calismak istiyorum, insallah bulabilirim tabi :)) ama simdi nisan icin fotografci tutmak da istemiyorum, cok pahali oluyo cunku o konsept fotografcilar. kardesime vereyim diyorum benim canonu, ceksin de ceksin :)) benim derdim simdilik, o kadar hengamenin ortasinda foto cekcek zamani nerden bulucaz.. muhtemelen bulamiycaz.. pff..

yaaa fotoğaf için vakit ayırmanıza gerek yok ki... kardeşine biraz iş olacak o kadar... siz normal davranacaksınız o da çekecek şipşak :KK53:

yeni bir yere gitmek.. tanımadığın ortamda hayat kurmak.. bunlar korkutuyor biraz beni
nasip kısmet bunlar tabiki belli olmaz ama, başka bir yere gitmek için şuanki şartlarımdan feragat etmem gerekir buda büyük bir risk

noluyoorr orda yaaaw :KK53:

bocugum, hicbi secenegi atlama bence, mutlaka gor, degerlendir, sonra karar ver. beyaz atlinin nerden gelecegi belli olmaaaaaz :))

valla zaten mecbur göreceğim çünkü fuarda olacakmış zaten patronumun bahsettiği kişi... ama kasımın başında bu fuar daha 1,5 ay var...
o zamana kadar bu gözlük kafaya bir kahve teklifi gider benden... yoksa yine aklımda kalacak...

bundan önceki sarışın çocuğun ; eski sevgilimleyken hep dönem dönem aklıma takıldığı gibi... o yüzden olmayacaksa da önce o sayfayı kapatırım...
hımm baktım gözlük kafadan iş çıkacak gibi ; patronuma söyleyecek değilim sevgili buldum ben diye... mecbur 2-3 gün aynı ortamda olacağız zaten fuarda o çocukla da tanışırım... ayy çok mu kötü düşünüyorum acaba :26:

ayy yengeec cok guldurdun beni :))) ya evet yastiklari gordum de pek sevemedim, yine tepsi candir :)) umarm her birimiz icin boyle heyecanli kosturmalar olur topigimizde, hepinizi cook seviyorum ve mutlulugunuzu gormek icin can atiyorum ballarim peteklerim :KK69::KK71:
bende çokkk seviyorum hepiciğiniziiiiiii canımmmmmmmmmmm :KK70: düğün topiklerimiz ossun inşallahhhh :KK64:

ayy kızlar yaaa komik bişi oldu ; kasımda ingilterede fuar var ona katılıcaz patronumla... vize işlemleri için istanbula gitmem gerekiyormuş patronuma söyledim... haftaya da ist.da fuar va ona gideriz o zaman hallederiz dedi... sonra da sordu kalmak istermisin ingilterde fazla dedi... yok dedim kimse yok gerek yok tek başıma dedim... sever o erkek arkadaşın da gelsin demeyi ; dalga geçmeyi... neyse sordu va mı senin erkek arkadaşın diye... ben de yine dalga geçicek sandım yok dedim... ciddi soruyorum dedi... yok dedim... dedi ki bu ingiltere fuarını organize eden kurumda bir çocuk varmış çok iyiymiş onunla tanıştırmak istiyorum seni dedi... güleyim mi ne tepki vereyim anlamadım... çok iyi biri ; bençok yakıştırdım dedi... " yazık olmasın çocuğa " dedim... genelde patronum benim biraz cadı olduğumu düşünüyor da... yok yazık olmaz dedi ; ii peki dedim ne diyeyim :KK53:

az önce de o kurumdan biri aradı ; fuar katılımı ile ilgili ki normalde işlemlerle muhasebede bir arkadaş ilgileniyor... beni niye aradılar bilemiyorum... çocuk da pek bir kibardı acaba diyorum bu o mu; kesin patronumun işi :26:
canım tabi ki kaçırma insanın gerçek aşkının neren gelceği belli olmaz en azından bi gö tanışşşş ay hade hayırlısı :KK66:

kocam olacak adama uyuzumda ondan :):):):)

Canım benim güzel arkadaşım benim AŞK konusunda neler düşündüğümü ne fedekarlıklar yaptığımı iyi bilenlerdensin beni yakından tanıyan sayılı kişilerdensin. Ben bile böyle diyorsam vardır bir bildiğim.
yada aman banane yaaa alın başınıza bela :KK53: :KK53: :KK53:
yavrum ben senin kocandan dert yandığını hiç görmedim ki :44: daha doğrusu belkide benden sana sıra gelmediiiiiiiiiiiiiiiii :KK9: ama aşk için neler yapacağını neler çekeceğini çektiğini biliyorum bi tanem:KK34:

yengeciimmm kolay gelsin tatlımmm :KK16:
saol bitanemmmm:KK16:

jeliboncumm bende aynı düşünüyorum neden böle??? sınırlarım var bu şehir konusunda aşamıyorum aşmakta istemiyorum tabi ki nasip ama Allahım gönlüme göre ver diye dua ediyorum hep şu şehir konusunda :KK34:

yavrum ben senin kocandan dert yandığını hiç görmedim ki :44: daha doğrusu belkide benden sana sıra gelmediiiiiiiiiiiiiiiii :KK9: ama aşk için neler yapacağını neler çekeceğini çektiğini biliyorum bi tanem:KK34:

o kocamı varya o kocamı anasıylan birlikte kaynar kazana atıp üstünede kuru fasulye patates soğan nohut ne avrsa dolduracam çıkamasınlar kazandan pişsinler orda ana-oğul.... ayyyhhhhhhh halka açık yerlerde konuşturma beni yavrum yaaaaaaaaa ooofffffffffff

Aynende öyle canım...
Bir süre sonra malesef en yakınım dediklerin bile senin güvenini kaybettiriyorlar....

En iyi dost en iyi Sevgili yine sensin kendine....

şiir gibi konuşuyosun canım duygularıma tercuman oldun.

şöyle bi topikte yazılanlara göz attım da dert edindiğim şeylere nekadar yakın paylaşımlar var burada.
Allah herkese kıymet bilecek güzel aşklar yaşatsın umarım..

şiir gibi konuşuyosun canım duygularıma tercuman oldun.

şöyle bi topikte yazılanlara göz attım da dert edindiğim şeylere nekadar yakın paylaşımlar var burada.
Allah herkese kıymet bilecek güzel aşklar yaşatsın umarım..

Valla canım asla ve asla kimsenin içini karartmak istemem.
Ama keşke hep ilk günkü gibi kalsa aşk ve yaşananlar....
Yıllar geçipte alışkanlık kazanınca birşeyler ya aşkını değiştiricen yada kafanı....

Ben daha kafamı değiştiremedim özüm bu
ama aşkımıda değiştirmedim beklemedeyim :):):)

Yaaaa boşverin kızlar gençliğinizin güzelliğinizin özgürlüğünüzün tadını çıkarın yürekleri hoplatın anacım yaaa erkekler koşsun peşinizden
bir kızı bir günde on evde konuşurlarmış....
Bırakın konuşsunlar sizi ve marifetlerinizi güzelliğiniz yaafff

Aaahhhh aaahhhhh beni ne doktorlar ne mühendisler istedi diye başlarmışım :KK53: :KK53: :KK53: :KK53:

bende gide gide bir işçiye vardım :KK60: :KK60: :KK60: :KK60: :KK60:

Valla canım asla ve asla kimsenin içini karartmak istemem.
Ama keşke hep ilk günkü gibi kalsa aşk ve yaşananlar....
Yıllar geçipte alışkanlık kazanınca birşeyler ya aşkını değiştiricen yada kafanı....

Ben daha kafamı değiştiremedim özüm bu
ama aşkımıda değiştirmedim beklemedeyim :):):)

Yaaaa boşverin kızlar gençliğinizin güzelliğinizin özgürlüğünüzün tadını çıkarın yürekleri hoplatın anacım yaaa erkekler koşsun peşinizden
bir kızı bir günde on evde konuşurlarmış....
Bırakın konuşsunlar sizi ve marifetlerinizi güzelliğiniz yaafff

Aaahhhh aaahhhhh beni ne doktorlar ne mühendisler istedi diye başlarmışım :KK53: :KK53: :KK53: :KK53:

bende gide gide bir işçiye vardım :KK60: :KK60: :KK60: :KK60: :KK60:

alemsin:)) onlarda bi zamana kadar mutlu ediyor be canım bakıyon etrafındaki herkes evlenip yuva kurmuş özeniyor insan haliyle..evlenince de bekarlığa özeniliyor heralde oda ayrı mesele:KK37:

alemsin:)) onlarda bi zamana kadar mutlu ediyor be canım bakıyon etrafındaki herkes evlenip yuva kurmuş özeniyor insan haliyle..evlenince de bekarlığa özeniliyor heralde oda ayrı mesele:KK37:

Bekarlığa değilde Evlenmeden önceki özgürlüğümü istiyorum ben o zamanlar yaşadığım hasreti özlemi beklemeyi hayal kurmayı özlüyorum
hayaller suya düşünce yada aksi gerçekleşince insan hayallerini bile özlüyor....

ammaaaaannnnn ne diyim Dost hayatınıda övemem yaniii :KK60: :KK60: :KK60:

Bekarlığa değilde Evlenmeden önceki özgürlüğümü istiyorum ben o zamanlar yaşadığım hasreti özlemi beklemeyi hayal kurmayı özlüyorum
hayaller suya düşünce yada aksi gerçekleşince insan hayallerini bile özlüyor....

ammaaaaannnnn ne diyim Dost hayatınıda övemem yaniii :KK60: :KK60: :KK60:

merak ettim canım kaç yıldır evlisin:26:

X