"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

oyy senimi kırcamm seillacımm, katılırım tabikidee, zaten benim için çok zor bişide değil
yay burcuyum ben, bilirsiniz bu burçlar en koyu polyannalardır hepp, ama bazen oda yoruyor beni
bide 3-4 güne kadar da regl olucam onunda etkisi başladı sanırım:44:

çileğiimm
banada dün akşam bir arkadaşım seni yanıma alayım dedi ama benimde gözümde büyüyor başka şehre gitme fikri, belkide korkutuyor.. bilemiyorum..

böcüüüümmmmm

hımmm diyorsun ki istanbul aşığıyım ama belli olmaz o atlar gelir belki sen yine olabilrlik kısmını atlama bu adamın bak çizme öle hemen adamııı çilek baka uzmanda olmuş aferin ona

böceğimm sen iste ben sana fizandan getirtirim o kahveleri ama ama bak tutu bu fikri tutuşturuverirsin eline anlat bakalım diyeee:))

ayy ne yazacaktım yaaa unuttum yineeeeee yetişemiyorum valla hızımızaaa

p.tesi uyku tutmadı uyuyamadım, dün akşamda arkadaşım geldi muğladan daha doğrusu bodrumdan
hani sana bahsetmiştim ya, işte o
daha dorusu 3-5 gün olmuş geleli, dün akşam onu görmeye gittim, eve gelip yatıp uyumam 12 yi buldu
dündende yorgunluk var zaten, bide işlerde çok yoğun, fenayım yaaa

yok hayatım ne saçmalaması , gayet de iyiydin sadece kendini kastın o kadar

Kızlar başınıza belamı arıyorsunuz yaaaa yalnızlık ne kadan güzel boşverin şu erkek denen mahlukları amaaannnnnn

dertsiz başınıza dert açacaksınız....

Kızlar başınıza belamı arıyorsunuz yaaaa yalnızlık ne kadan güzel boşverin şu erkek denen mahlukları amaaannnnnn

"varlığı bir dert ; yokluğu yaraaa" ... gerç para için söyleniyordu bu ama olsun ben böyle hissediyorum

dun butun gun o topiklerde dolastim canim, zaten ordan ogrendim, bilmiyodum ki suslendigini? :26: bence de cogu cok abarti ve arabesk, ama yine de tepsi susleme olayi hosuma gitti. annem ve teyzemle konustuk, ikisi de rahatlatti beni, bi gunluk is, hallederiz diye :) boyle beyaz tuller, inciler ve minik beyaz guvercinler olabilir mesela, zarif ve abartisiz ama şık

zaten bohca yapmadim bi sey yapmadim, oyle ayrintilara takilip ugrasmak falan istemedim ama bana o gunu hatirlatacak minik hosluklar istiyorum sadece, kucucuk detaylar, basit ama anlamli seyler. sadece ne yapacagimi bilmiyorum

bu tepsi susleme olayini ondan sevdim mesela. ya da sevgilimle oturup nisan sekerleri yaptik, bizim icin anlami oldugundan jelibonlarla :)) fotolarini eklerim :) onun disinda, arkadaslarimiza mail atmak icin guzel bi davetiye dizayn etmek istiyoruz, bu hafta biter insallah. pasta desen keza, basit bi detay gibi gorunuyo ama hos olsun istiyorum. baska ne yapabilirim ki o gun icin kizlar, yaratici fikirlere acigim :))

ama kızlar bi de çok gülüorr, o öyle gülünce benim onun boğazını sıkasım geliorr, katil mi olayım yani
jelibonumm, kim bakiyim o seni çağırsaannn
böürtlen hoşgeldin cnm, kendini tanıtabilir misin?
harbiden varlığı bir dert yokluğu yara böcüğümm aynen katılıorummm :)
ceren54 ne yaşıorsun bilmiorum ama eminim evli olmasan sen de biizmle aynı durumda olurdun cnm

miskacım ben yardımcı olmak isterdim ama şu zamana kadar hiç ilgilendiğim şeyler olmadı bunlar, ben de senin için bakiyim bi netten, hem alıştırma olur bana da hem de çekim gücü oluşur belli mi olur

Son düzenleme:

ben de hic sevmiyorum o studyo olayini, alabildigine dogal ve eglenceli fotolari seviyorum. o yuzden dugunumde alternatif fikirli, modern ve cilgin bi fotografciyla calismak istiyorum, insallah bulabilirim tabi :)) ama simdi nisan icin fotografci tutmak da istemiyorum, cok pahali oluyo cunku o konsept fotografcilar. kardesime vereyim diyorum benim canonu, ceksin de ceksin :)) benim derdim simdilik, o kadar hengamenin ortasinda foto cekcek zamani nerden bulucaz.. muhtemelen bulamiycaz.. pff..

canımmm giremiyosun zaten okullar açıldı açılalı akşamları yorgunmu oluyosun?? gel öslüyos amaaaaa..
öle umudunu kaybetme emi içinden geçen ne varsa erteleme en azından netlik kazanır kasıma kadar bekle bakimmmmm

günaydin canımmmm bu kankilerin senle bi dertleri var ama du bakimmmm :44:

seillacım bazen inan tek başıma düşünemiyorum ama bi yüz versem başa döncek peşime düşcek biliyorum ve bunu istemiyorum.. tilki ve kürkçü dükkanı olayı istemiyorum..

ayyy miskammm sen anlatırken ben heycanlandım canım yaaaa saç yaptırıp seni beklices taa topikte 1 ekimde
canım bi fikir olsun tepsilerin modası geçti böle yüzük için tüylü dantelli yastıklar var bizim donlar gibi sende öle bişe bak :90:

günaydın herkese..
günaydınn seillacımm ben de aşık olmak istiorum tatlımm yaa, biri beni çok sevsin istiorumm ama nerdeeee
ceku aramıor cnm, üzülüorum ama yapıcak bişey yok
canım yaaa kıyamam sanaaa o aramıyosa sende arama ama sana vakit kaybettirmesin canım

yok böcüküm ne aradım ne cevap yazdım Allah onunda yolunu açık etsin toparlasın kendini bana çok kötülük etsede gene de merhametimden güzel şeyler diliyorum onun için...ben eski ben olsam 1 ay önceki ben yanlış adımlar çok rahat atardım :26: ama çok şükür iyiyimmm

ahaaa biri bana aşkını açıklamak üzere ama ben onu istemiordumm, biri bu adamı susturssuuunnn
oooooyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

yaa önemsemekte değilde ne bilim bunun adı ne?? bazen kendimi iyi hissediyorum bazen kötü ona dönmek gibi bi niyetimde yok ama durumu kötü toparlasın istiyorum ama yardım istemesin benden yada bi başkasından..

canım benimde şehir takıntım var Allah gönlümüze göre versin seninle aynı düşüncedeyim...

o telefonu kapatacaksı hemen başka ne yapacaksınnnnnnnnn

hatuna bak ununu elemiş eleğini asmış dertsiz başa ders diyo

kızlar çok yoğunum ancak öğlen tatiline yakın bi zamanda yazabiliyorum hepinizi çoook öpüyorum umut dolu bi gün bi hafta bi ay bi yıl bi ömür diliyorum...

gülmekten kime zarar gelmiş çileğimm, suradını asıp otursa kesin darağacında falan sallandırırdın heralde
yok yok anladığın gibi değil, bu bir kız arkadaşım, bodruma evlendi 1 yıl önce
senide alayım yanıma, beni ziyarete gel ben sana bikaç tane buldum diyor kafamda:86::86:

miskacım ben yardımcı olmak isterdim ama şu zamana kadar hiç ilgilendiğim şeyler olmadı bunlar, ben de senin için bakiyim bi netten, hem alıştırma olur bana da hem de çekim gücü oluşur belli mi olur

heheh cok tesekkur ederim cilegim, hem super fikir bebek, ben de bu yola kendimce gelinlik bilmem ne bakarak baslamistim, hatirlarsan anlatmistim sevgilim bile yoktu :)) ise yariyo yani :))

ceren hakkinda soylediklerine de tamamen katliyorum :) ama merak ettim ceren, seni cok uzen bi sey yoktur umarim???

ayy yengeec cok guldurdun beni :))) ya evet yastiklari gordum de pek sevemedim, yine tepsi candir :)) umarm her birimiz icin boyle heyecanli kosturmalar olur topigimizde, hepinizi cook seviyorum ve mutlulugunuzu gormek icin can atiyorum ballarim peteklerim

ayy kızlar yaaa komik bişi oldu ; kasımda ingilterede fuar var ona katılıcaz patronumla... vize işlemleri için istanbula gitmem gerekiyormuş patronuma söyledim... haftaya da ist.da fuar va ona gideriz o zaman hallederiz dedi... sonra da sordu kalmak istermisin ingilterde fazla dedi... yok dedim kimse yok gerek yok tek başıma dedim... sever o erkek arkadaşın da gelsin demeyi ; dalga geçmeyi... neyse sordu va mı senin erkek arkadaşın diye... ben de yine dalga geçicek sandım yok dedim... ciddi soruyorum dedi... yok dedim... dedi ki bu ingiltere fuarını organize eden kurumda bir çocuk varmış çok iyiymiş onunla tanıştırmak istiyorum seni dedi... güleyim mi ne tepki vereyim anlamadım... çok iyi biri ; bençok yakıştırdım dedi... " yazık olmasın çocuğa " dedim... genelde patronum benim biraz cadı olduğumu düşünüyor da... yok yazık olmaz dedi ; ii peki dedim ne diyeyim

az önce de o kurumdan biri aradı ; fuar katılımı ile ilgili ki normalde işlemlerle muhasebede bir arkadaş ilgileniyor... beni niye aradılar bilemiyorum... çocuk da pek bir kibardı acaba diyorum bu o mu; kesin patronumun işi :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…