"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

canım ben duydum evt internette satışı çok oluyo dizilerin sponsor kısmında çok yazıyo biterken filan çok cicili bicili ayakkabı modelleri var kelebekli çiçekli tüylü dantelli :))) senin elbisen beyazmı olcak??

evet, super ayakkabilari var.
evet kusum, benim elbisem beyaz super mini, straples. eteginin onunde kisa, arkasinda uzun ucusan tuller var. cakma bi gelinlik yani :KK1: ayakkabim bembeyaz olsun istemedim, fusya ayakkabi giycektim ama kafama gore bulamadim. gecenlerde siparis vermistim ya, yanlis numara gondermisler, komple iptal ettim siparisi sinirle. ama bunlar fusyadan daha cok hosuma gitti, insallah rahattir :)

böcüküm hadı hayırlısı belkıde patronun gerçekten kısmetini ayağına getiriyordur kim bilir .Olumlu düşünelim olumlu olsun :) belkıde beyazlı prensinle ingilterede tanışacaksındır.
Kızlar biz ayrıldık.Bitti allak bullağım güvenmio,inanmıo,seviyor sevıyorum ama güvensiz bir ilişki yaşayamayız en basiti biz faceden dün akşam bırbırımıze girdik cevremde hıc erkek arkadaşım olmasına tahammülü yok çıldırcam.Nasıl iş aklım almıyor dün akşam bır karar vermesini istedim,eğer dedim bana güvenebileceksen devam edelim güvenemeyeceksen yol yakınken bitirelim.Bugün telimi evde bıraktım öğlende dayanamadım aradım.napıosun dıye yemek yıyorum normalde konuşmak isteyen adam hemen kapattı bitti .
Sevmek demekki yetmiyormuş ,kişilerin mantıkken aynı ortamlarda olup bırbırlerıne uyum sağlayabilecek olmaları gerekiyormuş,kimse kimseyi değiştirmemeli,değişmesini beklememesi gerekiyormuş.Belkıde arkadaşlarım haklıydı kim bilir ama bugün kafamı toparlayamıyorum.

Hayat ne kadar tuhaf sevmek bile bazen hiçbir işe yaramıyor güvenmedikten sonra..

Ege'nin bir parçası var... Yanlız sevmek yetmiyor... Ne mutluluklar yaşadık ne acılar paylaştık ...Şimdi anladım yanlız sevmek yetmiyor...

Öyle hayata BAşka önemli kriterlerde var... önemli olan kişilerin denk olması. Erkeklerden ksıkanmak yada bambaşak kuruntularla yaşanmazki... sende bende aramaızda sorunlar başladığında bu işin kötü biteceğinin farkındaydık. Araya mesafe ve uzaklıklar girdimi bağlar kopmaya başlıyor. O yüzden sadece 2-3 hafta ihticınvar.. Ecz. bir şurup al. İnan acayip rahatlatıyor...Benn içtim..pasif...ra :)iş sıkıntılarına birebir:)
erkek arkadaşımda çok sıkıntı çekmişmiş...birdaha huzursuz olamayacakmış.. aramızda huzursuzlık yaşandı diye hayatından çıkardı benii .. işde insna kıymeti bilmeyen insanlar böyle oluyprmuş onu anladım...

Zaten evlen diye başının etini yiyip çöp çatanlık yapan çevrendekiler en çok kocalarından şikayet edenler dertleri baş yakmak heralde sende benim gibi ol mantığı hah :KK9:
Allah gönlüne göre versin canım sadece dostluk değil aşkta olsun ama elinde kumanda bi adam görme yıllar sonra o zaman seni anneleri yerine koymuş oluyolar biz her daim kadın kadın olalım :KK37:
:KK19::KK19:

HAyat mucizelerler dolu sadece zihni temizlemek ve allahtan istemek lazım sanıırm...

Allah herkesin yaradılışına uygun insanlar nasip etsin. gönlünden geçeni değil :)..
bir ömür boyu aşkal sevgiyle yaşalanabileceği eşelr versin...

kugulari arastirmaya devam :))

kizlar, NR.39 diye bi ayakkabi markasi var, duydunuz mu hic? ben oranin ayakkabilarini cok seviyorum ama netten ayakkabi almaya cesaret edememistim. nihayet sunu siparis ettim az once:

Eki Görüntüle 260162

nasil :KK69: ben cok sevdim :KK69:

çok şıkmmışş

canım ben duydum evt internette satışı çok oluyo dizilerin sponsor kısmında çok yazıyo biterken filan çok cicili bicili ayakkabı modelleri var kelebekli çiçekli tüylü dantelli :))) senin elbisen beyazmı olcak??

evet kusum, benim elbisem beyaz super mini, straples. eteginin onunde kisa, arkasinda uzun ucusan tuller var. cakma bi gelinlik yani :KK1: ayakkabim bembeyaz olsun istemedim, fusya ayakkabi giycektim ama kafama gore bulamadim. gecenlerde siparis vermistim ya, yanlis numara gondermisler, komple iptal ettim siparisi sinirle. ama bunlar fusyadan daha cok hosuma gitti, insallah rahattir :)

böcüküm hadı hayırlısı belkıde patronun gerçekten kısmetini ayağına getiriyordur kim bilir .Olumlu düşünelim olumlu olsun :) belkıde beyazlı prensinle ingilterede tanışacaksındır.
Kızlar biz ayrıldık.Bitti allak bullağım güvenmio,inanmıo,seviyor sevıyorum ama güvensiz bir ilişki yaşayamayız en basiti biz faceden dün akşam bırbırımıze girdik cevremde hıc erkek arkadaşım olmasına tahammülü yok çıldırcam.Nasıl iş aklım almıyor dün akşam bır karar vermesini istedim,eğer dedim bana güvenebileceksen devam edelim güvenemeyeceksen yol yakınken bitirelim.Bugün telimi evde bıraktım öğlende dayanamadım aradım.napıosun dıye yemek yıyorum normalde konuşmak isteyen adam hemen kapattı bitti .
Sevmek demekki yetmiyormuş ,kişilerin mantıkken aynı ortamlarda olup bırbırlerıne uyum sağlayabilecek olmaları gerekiyormuş,kimse kimseyi değiştirmemeli,değişmesini beklememesi gerekiyormuş.Belkıde arkadaşlarım haklıydı kim bilir ama bugün kafamı toparlayamıyorum.

Hayat ne kadar tuhaf sevmek bile bazen hiçbir işe yaramıyor güvenmedikten sonra..
canım üzüldüm gerçekten dün farklı şeyler konuşmuştuk bugun ayrıldık dedin :44: ama hayırlısı olsun şimdi bundan sonra yapabileceğin şeyleri yap arama lütfen biraz uzak kalın kafanız dinlensin ve özleyin birbirinizi temize çekin..eğer o senin gerçek aşkınsa zaten dönücek sana..ama kafandaki sorunalrı ve engelleri kaldır..sevmek tabi ki yetmez çok sevenler çok daha sorunlu ilişkilerdir bunu unutma sevgi yetmiyo sevgiyi tamamlayan bir sürü şey var olması lazım yanında.. uzak mesafe ilişkisi ilişkilerin en zorudur..

"uzak mesafe ilişkisi: bu tarz iliskiyi bozacak olan sey iki tarafin etrafindaki potansiyel sevgililerden ziyade guvensizlik duygusudur. iliskiyi surdurebilmek icin gecmiste yasanir, birlikte gecirilen guzel zamanlar hayal edilir, gece yataga girildiginde ruyada sevgiliyi gormek icin dua edilir. bu boyle devam ederse sevgi azalmaz, aksine artar. fesatca davranarak carki ters yonde dondurmek de mumkundur. sevgilinin etrafindaki her yaratiktan suphelenilir, gecmiste yasanan b.ktan olaylar dusunulur. sonra da bir bakilir ki sevgili apayri bi insana donusmus kafanin icinde. bu iliskinin surmesinin tek yolu iyimser olmaktir. uzaktaki sevgilinin ne yapiyo oldugu onemli diildir, nasil olsa hicbi zaman bilinemez, anca tahmin edilir. cesareti olan, yanilmak pahasina da olsa sevgilisine guvenir. belki cok aci cektiren bi iliskidir ama, insana her gun daldan dala konmaktan cok daha fazla sey ogretir."

birazcık aman geçsin ve bu süreçte onu arayan sen olma dayanmak zorda olsa en azından ayrılık sonrası kötü bişey yaşamayın çünkü bu son görüşmeniz olmayabilir.

ayyyy pamuk prenses gibiiiiii :KK69:

Ege'nin bir parçası var... Yanlız sevmek yetmiyor... Ne mutluluklar yaşadık ne acılar paylaştık ...Şimdi anladım yanlız sevmek yetmiyor...

Öyle hayata BAşka önemli kriterlerde var... önemli olan kişilerin denk olması. Erkeklerden ksıkanmak yada bambaşak kuruntularla yaşanmazki... sende bende aramaızda sorunlar başladığında bu işin kötü biteceğinin farkındaydık. Araya mesafe ve uzaklıklar girdimi bağlar kopmaya başlıyor. O yüzden sadece 2-3 hafta ihticınvar.. Ecz. bir şurup al. İnan acayip rahatlatıyor...Benn içtim..pasif...ra :)iş sıkıntılarına birebir:)
erkek arkadaşımda çok sıkıntı çekmişmiş...birdaha huzursuz olamayacakmış.. aramızda huzursuzlık yaşandı diye hayatından çıkardı benii .. işde insna kıymeti bilmeyen insanlar böyle oluyprmuş onu anladım...

HAyat mucizelerler dolu sadece zihni temizlemek ve allahtan istemek lazım sanıırm...

Allah herkesin yaradılışına uygun insanlar nasip etsin. gönlünden geçeni değil :)..
bir ömür boyu aşkal sevgiyle yaşalanabileceği eşelr versin...

çok şıkmmışş
bende ayrıldıktan sonra ilaç kullanmıştım iyide geldiğini düşünüyorum..

Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin..

miskacımmmmmm ayakkabı harikaaaa, bayıldımm bennn, yaa seni o kıyafetle aklıma getirdim de, süper bişi olcaksınnn, dikkat et de eniştemizin yüreğine inmesinnn :KK23:
öfff ben de evlenmek istiorumm bananeee yaaaaa, nerdeyse çıksın hemen ortayaaa :KK3:

Son düzenleme:
miska bende cok begendım ayakkabını güle güle giy hem kırmızı hem beyaz elbiseyle harika durur eminim:KK69:

canimm, cok tesekkur ederim :)

cilekim, o senin guzelligin bebegim, sen de afet bi gelin olucaksin, onumuzdeki yaz miydi??

hayata, umarim hakkinda hayirlisi olmustur. biraz sukunete ihtiyacin var bence, eminim dinlenmek sana iyi gelecek, bu kadar hirpalama kalbini, ruhunu... bi gun once sabah muhtesemken, mutluluktan ucarken, aksamina fikir degistirmen, ertesi gune iliskini bitirmen kesinlikle yalniz kalmaya ve kendini tazelemeye ihtiyacin oldugunu gosteriyor. sana ruh dinginligi ve huzur diliyorum tatlim.

Canım benim ben AŞK Kadınıyımdır Aşksız yaşayamam.
İllaki aşık olmam gerek iliklerime kadar geceler boyu düşünmeliyim yokluğunda onu
ve sırf onu görebilmek için Rüyamda uykuya dalmalıyım.
Rüyamda o olduğu içinde işe geç kalmalı ama uyanmamalıyım onu daha uzun görmek için....
Yanımda olduğunda ise kulağına fısıldamalıyım İçimde öten kuşları
Kalbimdeki Aşk heyecanı tenime ateş olarak geçmeli ve o ateşi ellerimden ellerine hissettirmeliyim....
Ansızın yaptığım yemeklerden sırf oda tatsın diye götürmeliyim nerde olursa olsun....
Yalnız olacağımı bilsemde iki kişilik bilet almalıyım sinemaya Aşkıma ve bana diye....
Çiçekçinin önünden geçerken ben ona çiçek göndermiliyim. Hep kadın beklememeli çiçeği erkeğede gitmeli diye....

Vee ona saçma sapanda olsa yüreğimden kopan gelen kafiyesi bile tutmayan tamamen benim hislerimi duygularımı anlatan satır aralarında AŞK olan şiirler mektuplar yazmalıyım.....
İçtiğim kahvenin falında hep o çıkmalı başkası olamaz çünkü olmamalı....

Daha neler yazardımda sinirlerim bozuluyor....

Bendeki bu yğce duyguları bile köreltti erkek milleti bilemedi içimdeki Aşkın kıymetini ben daha ne diyim....

Ama ne var biliyormusunuz
AŞKI YAŞADIM BEN VE YAŞATTIM HER AŞIK OLDUĞUMA....
HİÇ DEĞİLSE AŞKIN NE OLDUĞUNU BENDE GÖRDÜLER.....

burcun ne tatlım senin?

böcüğümmmm hemen tanışmalısııınnnn, umarım hoş biridir tatlımm :KK70:
jelibonum hemen yerleşmek olmaz tatlımm, bence sen önce küçük bi ziyaret yapıp adayları gör, sonrasına bakarsınn :KK16:

yok yok çileğim yerleşmek diil öncesinde tanışmak tabiki
arkadaşımda beni oraya ziyarete çağırıyor, sen gel biz sana dizelim sen seç beğen al diyor:KK1:

y

noluyoorr orda yaaaw :KK53:

böcüüümm bende sana sorcaktımm, noluyooo bakiimm :KK23:

Hayata denedin gördün olmadı ve olmayacak da, lütfen artık toparla kendini ve geçmişe dönme. Hepimiz zamanında çok sevdik hatta sen de ondan önce başka birisini sevmişsindir. Ama görüyosunki hiçbirimiz eski erkek arkadaşını özlemiyor çünkü unutuluyor hepsi. Sadece zaman ve istemek lazım. Biraz kafanı boşalt düşünmemeye ve aramamaya çalış, çünkü her aradığında soğuk tavırlarıyla karşılaşacaksın ve üzüleceksin. Senin de dediğin gibi sadece sevgi yetmiyor karşılıklı anlayış ilgi ve uyum da gerekiyor ilişkilerde. Ben inanıyorum hepimiz hakettiğimiz evliliği birgün gerçekleştireceğiz sadece biraz sabır :KK34:

Yengeçcim ve suskuncum sizler çok güzel toparladınız kendinizi, bir ilişkiyi kafamızda bitirdiğimizde devamı geliyor gelip yalvarsalar bile geri dönme isteği gelmiyor içimizden.

Miska ayakkabıya bayıldım çok zevkli bir seçim gerçekten hem çok sevimli hem de çok şık :KK31::KK31: Hazırlıklar yetişmeyecek diye üzülme eminim herşey dilediğin gibi ve unutulmayacak kadar güzel olacak :nazar::nazar: Allahım nazarlardan korusun sizi. İnşallah düğün hazırlıklarını kendi emeklerinle içine sinecek şekilde tamamlarsın

Böcükkk burç yorumundaki aşk şu patronun dediği çocuk olmasın :KK34: inşallah öyle oluuurrr

Seilla senin kankanın konuşacağı şey ikinizle ilgili bence de, tabi yüz vermedin çocuğa bunalıma girdi zavallı :)) :KK1:

Rapuş pes etmek yok, çok kararlısın elinden geleni yapacaksın unutma. programında boşluklar varmış hiç uymuyor mu boş saatleriniz yaa. bizim okul da çok karışık haftaya herşey düzene girince birlikte geçireceğiniz vakit artar, acele edip soğutma kendini lütfen bu işi çözeceksin ve sonu mutlu olacak bence :KK31:

Seila beni de polyanna grubuna alın yaa aday adayım bile yok ama ben mutluyum hayatımdan biri çıkacak eminim :KK69:

Bugün dersim 12de bitti eve geldim oturuyorum, yapmam gereken de birsürü işim var. derslerin kitapları değişmiş ama elimize kitap gelmedi sadece konuları yayınlamışlar onlarla ilgili not bulmam lazım herşey o kadar belirsiz ki ne anlatacağım nasıl ders işleyeceğim bilemiyorum, konular değişiyor ama kitap yok sonra da öğretmenlerin tatiline takar bakanımız önce eksikleri giderip bi işe yarasa keşke. plan hazırlamam lazım, toplantı tutanakları filan, sevmiyorum şu evrak işlerini ama onlar olmadan da başlayamıyorum derslere

hepinizi öpüyorum kuzular ben biraz araştırma yapayım en iyisi

burcun ne tatlım senin?

yok yok çileğim yerleşmek diil öncesinde tanışmak tabiki
arkadaşımda beni oraya ziyarete çağırıyor, sen gel biz sana dizelim sen seç beğen al diyor:KK1:

jelly madem o kadar aday var git bi gör canım :)) birinden birini beğenirsin mutlaka

jelly madem o kadar aday var git bi gör canım :)) birinden birini beğenirsin mutlaka

arkadaşımda bodrumda kendine arkadaş arıyor o nedenle de olabilecekleri kafasında sıralamış kendince
seni alcam oraya diyo, başkada bişi demiyo:KK1:

başka bir şehirde yaşama fikri daha doğrusu burdaki bütün düzenimi bitirip oarada bilinmezliğe gitme fikri ürkütüyor
kısmet tabiki nerden çıkacağı belli olmaz ama:44:

çileeeeekkkkkkkkkk olumlu düşünüyoruzz bitanemmm

böcüüüümm bu meselede ne sölim sana tatlım
sen biliosun bodrumda bir arkadaşım vardıya benim
bu yaz yanına gidecektim gitmedim sonra
işte o gelmiş, ona gittim dünde
takmış kafaya beni yanına alcakk
kızım diyo sana aday arıyom ben, koydum kafaya:KK53:

cekucum, jelibonum, cok tesekkur ederim :KK69: simdi dua ediyorum, ayakkabi rahat cikar insallah da giyebilirim, degistirmek zorunda kalmam.

cilek yaa, deme oyle seyler! hani nerde internetten yapacagin arastirmalar, dugun gunu tayin etmeler?? sadece evlilik degil, herhangi bi konuda da, bilincaltinin kandirilabilir bir olay oldugunu hatirla. gercekten de bir sey varmis gibi davrandikca, zamanla ona sahip oluyorsun. inanmak lazim :)

cekucum, jelibonum, cok tesekkur ederim :KK69: simdi dua ediyorum, ayakkabi rahat cikar insallah da giyebilirim, degistirmek zorunda kalmam.

cilek yaa, deme oyle seyler! hani nerde internetten yapacagin arastirmalar, dugun gunu tayin etmeler?? sadece evlilik degil, herhangi bi konuda da, bilincaltinin kandirilabilir bir olay oldugunu hatirla. gercekten de bir sey varmis gibi davrandikca, zamanla ona sahip oluyorsun. inanmak lazim :)

burcun ne tatlım senin?
benim arkadişim çok romatik bi balıkkkkk palamutum benimmm :KK69:

Yengeçcim ve suskuncum sizler çok güzel toparladınız kendinizi, bir ilişkiyi kafamızda bitirdiğimizde devamı geliyor gelip yalvarsalar bile geri dönme isteği gelmiyor içimizden.

Bugün dersim 12de bitti eve geldim oturuyorum, yapmam gereken de birsürü işim var. derslerin kitapları değişmiş ama elimize kitap gelmedi sadece konuları yayınlamışlar onlarla ilgili not bulmam lazım herşey o kadar belirsiz ki ne anlatacağım nasıl ders işleyeceğim bilemiyorum, konular değişiyor ama kitap yok sonra da öğretmenlerin tatiline takar bakanımız önce eksikleri giderip bi işe yarasa keşke. plan hazırlamam lazım, toplantı tutanakları filan, sevmiyorum şu evrak işlerini ama onlar olmadan da başlayamıyorum derslere

hepinizi öpüyorum kuzular ben biraz araştırma yapayım en iyisi
canımsın umut serpiştiriyosun içime :KK16:

seninde birsürü işin varmış canım ama evdesin en azından :KK76:

X