"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

ayy allahım çok fena bi kız oldummm benn, evlenicez die arkadaşları da sattık iyi mi
böcüğüm harbiden şu takip işini bi denesen yaaaaa, içinde kalırsa çok kötü.. bak o üni.de aşık olduğum çocuğa ben yıllar sonra sölediimde "yaa neden söylemedin, çok üzüldümm belki biz evli olucaktık" dedi..
en azından bi bağlantısı var mı öğrenmemiz gerek, tek yolu da takip gibi gelior bana :26:

evet çok utangaç bir hatunumdur yaa
kuzucuum ben karar verdim ; bu gözlük kafayı adam edicem... kolay mı öle hemen benden kurtulması... :82:

böcükkk aslında bende bücürüğümden vazgecmek istemiyorum ama benim pek bi şansım yok gibi çünkü bi iletişim yada kesişim noktamız yokkk ama aklımda adam içime kaldı yaaaaaa ööfffff

kızlarrrrrr bende geldimm
bakıyorum yeni arkadaşlarda gelmişş

ben geldim gelmesine de bir havadis yok şimdilik bende:44:

o zaman böcüğü boşver ben alırım

firlama yaaa

katinam bi gorumce adayi olarak hepinizi inceler bak, fazla acik vermeyin, hanim hanimcik durun

seillam benim 84 model istanbulda ama yaa, uzak iliski de istemiyor ama seni buraya alirsak neden olmasin :))) ankarada da iki tane 85 model var, biri muzip bi sey, biraz geyik bi adam ama cv`si iyi, bilgisayar muhendisi. digeri de pek munistir, onun da cv`si iyi, fizik muhendisi.. yine ankarada 83 model bi jeoloji muhendisimiz var. yaslari biraz kucuk mu kaldi bunlarin?

çileğim şahanesin yaaaa

valla miskacan bana hepsi müsait:)))) ama arkadasının da dediği gibi mesafe olayı var işte aslında aynı şehirlerde olmuş olsakkk hiçbirimiz boş kalmayız birbirimizin sayesinde öle geliyo banaa

vallaha ya benimkilerde hep benim yaşıtım 84 85 86 hımmm yine bi araştırma içinde olayım bakalım belki arkadaşlarımın arkadaşları çıkar

jelibon şekeriii senin yakışıklı napıorrr hııı
yaa miskacım bana uygun yok muu ühüüü

ayy bilmiomki çileğimm
herzaman görebilme şansım yok benim onu
en son buraya yazdığım gün gördüm, bir dahada gelmedi

aslında ben birazda düşünce olarak kaptırmamaya çalışıyorum kendimi
diyorumki acaba ben beğendiğim için onunda ilgisi var olarakmı algıladım
eğer böyle bir yanlışanlaşılma olduysa benim tarafımda, sonrasında da kendimi toparlamak zor olmasın diye düşünmemeye çalışıyorum şu aralar

o zaman hep oraya geldiğini hayal et tatlımm, belki işe yarar :))
ama istediğin şey gerçekten onun gelmesiyse öyle iste, bak mesela ben canla görüşeyim die istedim hep ama şu an o aklıma gelince çekim yasasına başlıycam, nerden istedim diorum

hoşgeldin jelii demek sende yok bi gelişme kaptırmaman güzelde öbür türlüde anlaşılmıyoki bunlar bak benim bücürüğe ben hiç beğenmemiş hiç yüz vermemiştim o akşam ama o etrefımdaydı hep bakışlerı üstümdeydi sonra ben ilgileneyim dedim adam uctuuuuuuuuuu ayyy ne dertliyim bugün ben yaaaaaaa amaannnnnnn

yaaa kızlar harbiden miskacım iyi fikir verdii.. benim de çok iyi çok sevdiğim arkadaşlarım var.. tanışmak isteyen olursa tanıştırabilirim.. hepsi iş güç sahibi iyi çocuklar.. bursada ve eskişehirde oturanlar var.. yaşları 30 civarlarında.. valla tanışmak isteyen olursa ben çok isterim tanıştırmayı :)

çileeeeekkkkkkkkkk ben napıyımmm bücürüğüm için

bu arada bugün okullar açıldı dimi hadi bakalım öğretmencanlar yeni eğitim öğretim yılınız mutlu kutlu osun vedeeeeeeeeee sizin için hayırlara vesile olsunn

hayırlısı neyse o olsun canımcım
ben nasıl bir erkek istiyorum yada bir erkekte neleri istemiyorum diye hayal ediyorum ama henüz bişi çıkmadı karşıma
ayy şu çekimyasası bedevilik ve olumsuzluk olunca aklımdan ölesine bile geçirdiğim şey şıpp diye oluyor
ama böle şeyler olunca nedense uzun sürüyor

h.b. bebeğim
ayy bilmemki, bide adamın bir ilgisi yoksa boşu boşuna onun etrafında dönen bir tip olucamm
yine çok soğuk davranmıcam ama bakıcam artık duruma göre
bir ışık görürsem o zaman yaparım bende bişiler

canım çok doğru diyosun o benimle güzeldi insan zaten hayalinde ki aşkı oturtuyo karşısındakine benim çok güzel günlerimde oldu ama son yaşadıklarım bastırdı hepsini..ben zaten inanıyorum hepimiz bulucaz doğru aşkı gerçek aşkı..

katinam su serptin içine canına kıymasın ve toparlansın yeter bana..haberim olmasın hatta iyi veya kötü ne yaşadığından yoksa ben çok takıyorum kafama yaa..canımı yakmak için yapıyo evt ilgi görmek için ama suratıma telefon kapattığı günler geliyo aklıma küfür ettiği anlar..o kızla nispet yaptığı zamanlar buzz kesiliyorum..yalnızlığını biliyorum ona bişey diyemem ama ben boşluk dolduran olmucam bundan sonra..3 sene erteledim zaten herşeyi ama yaşamam gerekiyomuş yaşadım dedim..ben onu sevgiyle affettim özgür bıraktım bilinç altımı temizledim..yoksa hep aynı adamlar benimi buluyor diyoruz ya bi öncekini kafamızdan bilinçaltımızdan temizlemediğimiz için..korkularımıda attım..ben sevmeye ve sevilmeye layık bi insanım..

dogru valla.aynen böyle yengecim.

canımmm cuma kına c.tesi düğün hafta sonuna denk getirdim :))))

tamam canımm gerçekçi olalım dimiii

bende benim salağa diyodum okuldayken açsaydın duygularını şimdiye 3 çocuğumuz olmuştu :26: geç kaldık birbirimize...

kızlar adaylar mı buluyorsunuz birbirinize.iyi fikirmiş aslında
yengeç istanbula mı gidicen ekimde ne güzelll benim yerime de gez.canım bide sen eski erkek arkadaşını özlemişsin anlaşılıyor ama senin en ufak bir konuşmanda dediğin gibi tekrar başlıycaksınız ilişkiye ve bence güzel gitmiycek.çünkü daha önce onun sana yaptıklarını unutamazsın.tekrar başa dönünce de toparlanman zor olucak.ne güzel şimdi yavaş yavaş toparlanıyosun bence bozma bunu.
ay misafir telefon yazamadım.
seilla iki buçuk yıldır yalnızım (gerçi bir yılında ailem geldi sağolsunlar:)) ilk yıllar dogru dürüst yemek yapmıyorduım baktım aç kalıyorum olmuyor başladım mecbur yavaş yavaş yemek yapmaya.
ay yazacaklarımı da unuttum şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…