"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

kızlar adaylar mı buluyorsunuz birbirinize.iyi fikirmiş aslında:KK1:
yengeç istanbula mı gidicen ekimde ne güzelll benim yerime de gez.canım bide sen eski erkek arkadaşını özlemişsin anlaşılıyor ama senin en ufak bir konuşmanda dediğin gibi tekrar başlıycaksınız ilişkiye ve bence güzel gitmiycek.çünkü daha önce onun sana yaptıklarını unutamazsın.tekrar başa dönünce de toparlanman zor olucak.ne güzel şimdi yavaş yavaş toparlanıyosun bence bozma bunu.
ay misafir telefon yazamadım.
seilla iki buçuk yıldır yalnızım (gerçi bir yılında ailem geldi sağolsunlar:)) ilk yıllar dogru dürüst yemek yapmıyorduım baktım aç kalıyorum olmuyor başladım mecbur yavaş yavaş yemek yapmaya.
ay yazacaklarımı da unuttum şimdi:KK1:
CANIM ÖZLÜYORUM MUHAKKAK AMA Bİ SICAKLIK GÖRSE BENDEN O YELKENLERİ SUYA İNDİRCEK BAŞA DÖNCEZ AMA SAĞLIKLI OLMUCAK KUYRUK ACIMIZ VAR ÇÜNKÜ HEP İDARE ETCEZ Bİ YERDE PATLAK VERCEK..BEN YAVAŞ YAVAŞ TOPARLANIYORUM ONUN TOPARLANMASI İÇİNDE DUA EDİYORUM.. BAK Bİ HİKAYE YAZICAM BUNU BANA O ANLATMIŞTI....

İnançlı ve oldukça merhametli bir adam bir yılanın kaya kovuğundaki hâline acır ona yiyecek ve içecek götürür yılan da ona bir altın verir. Karşılıklı bir dostluk kurulur her seferinde adam yiyecek götürür yılan bir altın verir bu böyle yıllar sürer. Günlerden bir gün adam çok hastalanır ve günlerce hasta yatar. Yattığı sürece de yılanın yemeksiz kaldığını düşünerek oğluna durumu anlatır ve yılana yiyecek götürüp bir altın almasını söyler. Oğlu ise hemen babasının sözüne uyarak yiyecekleri yılana verir yılan da yuvasından bir altın getirir. Bunu gören delikanlı demek ki “yılanın yuvasında altın dolu her gün gelip altın alana kadar yılanı öldürür altınların hepsini alırım” der ve yerden bir taş alıp yılana fırlatır.Yılanın kuyruğu kopar yılan da atılıp oğlanı sokup öldürür.
Baba oğlunun gelmediğini görüp bir şeyler olduğunu hisseder. Hasta yatağından kalkarak yılanın yanına gider ve sorar
-Yılan kardeş burada neler oldu ?
Yılan da olup biteni anlatır;
O zaman adam oğlunun suçlu olduğunu anlar yılandan özür diler
-Yılan kardeş olan olmuş gel yine eskisi gibi dost olalım
Yılansa;
-Olmaz artık; (sende evlat, bende kuyruk acısı) olduktan sonra asla eski dostluk olamaz, der..

BU HEP BÖYLEDİR.BUNU BANA O ANLATMIŞTI.SONRASINDA İSE BEN SÖYLEDİM ONA DÖNÜŞÜMLÜ YAŞIYORUZ :))))

evet biraz öyle oldu hatlar karıştı :)

benimde bi arkadaşım var 80'li çevre mühendisi istanbul'da isteyen olursa bende tanıştırabilirim :)

gelir gelmez bi aday buldum bakın size :):KK66:

yaaa kızlar harbiden miskacım iyi fikir verdii.. benim de çok iyi çok sevdiğim arkadaşlarım var.. tanışmak isteyen olursa tanıştırabilirim.. hepsi iş güç sahibi iyi çocuklar.. bursada ve eskişehirde oturanlar var.. yaşları 30 civarlarında.. valla tanışmak isteyen olursa ben çok isterim tanıştırmayı :)

ahahahha, yaaa 500 sayfadir biz bunu neden akil edemedik ki :KK60: taktik ve akil vercemize birbirimize, aday bulsaydik bence daha hizli yol alirdik :KK60:

cilegim, bursadaki adaylara yengecten sonra ben de kuzenim icin talibim, 84`lu bankaci bi kuzenim var da orda, fistik gibi, terbiyeli edepli kiz, ona da birini bulsak cok sevaba geceriz valla :))) kendi kendine bulamiycak o utangac da :)))

evet biraz öyle oldu hatlar karıştı :)

benimde bi arkadaşım var 80'li çevre mühendisi istanbul'da isteyen olursa bende tanıştırabilirim :)

gelir gelmez bi aday buldum bakın size :):KK66:

deryalar, ikiniz de hosgeldiniz :)) eliniz bos gelmemissiniz, sagolun, eksik olmayin :KK1: tabii tabagi bos gondermek olmaz, size nerden, ne ozelliklerde aday lazimdi? :)))))

aaa ben bayılırım çöpçatanlığaaa :)
miskacım çocuklardan biri 79lu biri 80li.. ikisi de kamuda mühendis.. yengecim birini sen al biri de miskanın kuzenine :KK1:
ama harbiden çok iyi çocuklar yaa çok isterim olmasınııı :)
deryacımm çevre müh.si yakışıklı mı, ben talibimm :KK23:

Son düzenleme:
amanıın çöpçatan dolumuş burası da haberimiz yokmuş meğer :KK53:
kızlar maaelesef benim önerebileceğim erkek arkadaşım yok... :44:

yeni gelen deryalar kendini tanıtsa yaa :)

_strawberry_ yakışıklı valla olursa sevinirim :)

sigara içmeyen istiyor ama şartlarınıda söyleyeyim :)

İngilizce bilen :) uyarsa sevinirim bende bayılırım çöpçatanlıga :)

X