"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

çileğim ; secret güzelim ben iyi hissediyorum kendimi yaaa sen de çok iyisin değil mi ; hatta bugün güzel şeyler olmaya başladı bile değil mi
benim okumadığım kuantum kitabı kalmadı okurken çok iyide sonrasıda unutuyo insan uygulayabilmek önemli ama secrettan çok çok daha güzelleri var tavsiye edebilirimmmmmm :))

böcüğümm ben süperimm beyaz atlı prensimi bekliorummm, yolda gelicek biliorumm, beraber bekliyelimm tatlımmm, seillaa kankaları boşver sen de gel, prensler yola çıktı bak onları beklioruzzz

gunaydin melekler, profiterollu pastalar

yaa pazartesi cok zor oluyo benim icin, birikmis isler bi yandan, birikmis forum sayfalari bi yandan :) hem islerimi toparlamaya calisiyorum, hem sizlere yetismeye :)) haftasonu foruma giremiyorum, malum enisteniz evde oldugu icin, kk`yi kesfetmesini istemiyorum, yoksa baska sebebi yok cilegimm :))

katinam, ilerlemek icin bazi adimlar atmaya karar vermesi cok guzel, umarim ise yarar ve bi an once guzel haberlerini aliriz :)

hayata, senin icin de cok sevindim, seni mutlu gormek ne guzel :)

elimde bi tane 84`lu, bekar, esprili, fazla sikintisi derdi olmayan bi arkadas var ama istanbul`da, isine yarayan olursa basvurabilir

super otesi bi haftasonu gecirdim ben, gez gez gez canim cikti :) pastirma yazi, son bogaz havalari, pazar kahvaltilari, deniz gezmeleri, tadini cikarmak lazim :)

diger kuzular, herkese tek tek yazmak istiyorum aslinda ama, cok is var bugun, hepinizi cokk opuyorum, cok ozledim valla:*** ugrayabildikce gelicem yine :)

Günaydın kızlar:)
Uzun zamandır giremedim.umarım iyisinizdir.
katinam olumlu gelişmeler olmuş ya senin adına sevindim canım.
yengec msj atmakla iyi yapmışsın bence de sonuçta uzun bir beraberliğiniz olmuş ama bunlar tekrar seninle yakınlaşma çabaları gibi geldi bana.
strawberry canım ben de bir ara kişisel gelişim kitapları okuyodum insana iyi geliyor ama daha sonra unutup tekrar sıkıntı stres yapıyordum kendime önemli olan uygulamak.secreti duydum ama okumadım ben de bulursam okumayı düşünüyorum.çünkü bu biraz farklı belki hayatımızda güzel şeyler oluyormuş gibi yaşarsak bunlar gerçekleşir.ben de düğün ayımı seçiyorum eylül:))
seilla bazen kankalar arasında olur böyle şeyler yanlış anlamadan kaynaklanmıştır düzelir gene aranız canım:))
miska haftasonunu güzel geçirmene sevindim canım.Bide istanbul gibi bir şehirde bambaşka olsa gerek İstanbula hep gitmek istemişimdir inşallah bir gün eşimle gider gezerim :))
hayata senin adına da çok sevindim inşallah bundan sonra birbirinizi hiç kırmayıp devam edersiniz.
küçük böcük geçmiş olsun canım inşallah geçer arpacığın..
ben ne yaptım haftasonu kızlar internetim yoktu öyle evde temizlik yaptım.dolma yaptım kendime iki gün yedim arkadasım olmadığı için öyle evde geçirdim işte kızlar.

yasemen mrb cnm
secretı aldım okuorum şu an güzel ama sonrasında okumayı bitirince pozitif düşünmeye devam edebilir miyim bilmiorum cnm, öff bazen o kadar bunalıorum ki, herşey üstüme üstüme gelior ama gene de neşeli olmayı denemekte fayda var :)
evet seni de eylülde evlendirioruzzz, başka ay seçen yok mu kızlarr

Son düzenleme:
yasemencim hoşgeldin canım bende düşünüyorum akşamdan beri iyimi yaptım kötümü diye yani derdi beni konuşturmakta olsa yazmasaydım aklımdan kalcaktı belki amacı beni bu şekile telaşlandırıp dikkat çekmektir ama olsun dengesizliği var çünkü biliorum canına bişe yapmasın dün akşam korktum bu yüzden..ben zaten duygusal olarak bi karşılık versem başa döncez ve yakınlaşcaz biliyorum bende çok özledim kokusunu içime çekmeyi hafta sonu bütün gün sanki yüzü elimde yanakları avucumdaydı hayalimde ama dağıtmadım kendimi dağıtmamda ona desem böle bişe herşey başa dmner sonrada suyu çıkar o kendini toparladıktan sonra..
kişisel gelişim kitaplarıyla ilgili bende aynı öyle oluyorum okurken iyi unutunca başa dönmece :))
senin hafta sonunda güzel geçmiş bak dolma istettin canımı :)
bende ekimde izine çıkıcam istanbula gidicem kuzenime gezicem tozucammm...

du bi takvime bakayım :)))
tamam temmuz 13-14 benim olsun çileğim bak günü gününe söyledim sana :)))

bu şekilde olmasına sevindim canım... mümkün olduğunca onunla ilgili şeyler düşünmemeye çalış... elbette güzel olanı hatırlamak istiyoruz ama se yine de gerçek olanı hatırında tut... onun yüzü , ellerini güzel yapan sensin... düşünme bunları bence... kapat sayfayı ve yeniden aşkı bekle doğru insanla birlikte... tam düğün tarihi de verdin ona göre düşün :)

:) tam polyannasın yaaa... sancılar zinde tutuyormuş
hoş ben de arpacığımla buğulu bakışı bağdaştırdığıma göre fena sayılmam polyannacılıkta ne dersin ; senle yarışsak mı ki acaba bu konuda bakalım hangimiz abartıcaz

ayy ayy sevgilisiyle de gezermiş
ya evet birikince benim de aklım kalıyor burda ; sayfa birikeceğine iş biriksin amaan diyerek burda buluveriyorum kendimi
yaa miskacım bana da biraz ufak olur senin arkadaş.. :)

miskacımm ben alırdım da küçükmüş yaw, bi kaç yaş büyük modeli yok mu

kısmet diilmiş çileğim

teşekkür ederim canım...

hadi bakalım

günaydin katinam hadi okuda gel bugun morale çok ihtiyacım var..
1 seansın bile yaramasına sevindim sevgilin için umarım dahada iyi olur....

yengecim yazdıklarının hepsini okudum canım.bu mesaja kadar yani.hayatım sen hiiiç sıkma tatlı canını .adam sana direkt duygu sömürüsü yapıyor.intiharın eşğinde olan insan intihar ediyorum demez,eder.senin ilgini çekmek ,tepki vermeni sağlamak için böyle yapıyor.hiç umursama.evet 3 yıl kolay silinmez ama eninde son unda silinir.böyle bir adam seni ne kadar mutlu edebilir?şu eski sevgili meselesine takığım zaten.canını yakmak için elinden geleni yapmış,sonra da yok ölüyorum,özledim vs vs.sana yeni birini bulsak,bu karmaşada değil tabii.sonra ona da kapak olsa nasıl güzel olur...hiç muhatap olma derim.benim bir sapığım var.zaman zaman hayatıma dahil olmaya çalışır benimle evlen ölüyorum geberiyorum vs vs.posta kutuma notlar mektuplar.ben nişanlıyken bile onu bırak benle evlen diye yollarda diz çöktü önümde.ben ayrıldıktan sonra (tabii onun yüzünden ayrılmamıstım)hadi dedim .tık yok tabii.egosunu tatmin edip benim ayrılamamı görene kadar herşey.ne zaman hayatıma
ciddi biri girse bu dellenir.aktivitelere baslar.şiirler,kartlar,cd ler posta kutuma.nosu engelli ama mesaj atabiliyor.ortak arkadaslarımız ya da kendi hakkında haberler vermeler.aklına gelebilecek her şeyi söyledim ve her yolu denedim.beni sevsen mutlu olmamı istersin,senin derdin kendi egonu tatmin etmek dedim ki öyleydi.velhasıl kelam o orda ötsün dursun boşver.onu kaale alman kendi hayatını ertelemene sebep olur.sakın :)

dogru valla.aynen böyle yengecim.

yengecim o tarih haftosonuna mı gelior, iyi seçseydin, desteksiz olmasın
böcüğüm gene yalnız kaldıkk, neyse napalım elbet çıkar birileri
bence sen katinamın kardeşini bi düşün
katinam bu bizim böcük utanıor soramıorr, senin kardeşin ne iş yapıor, yakışıklı mı onun yerine ben sorayım

Son düzenleme:
kızlar valla herseyi okuyamadım beynim döndü,hepinize iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. kardeş bankacı canım,esmer, yakısıklı :))

slmlar bendeniz polyanna seilla hahahaha:) hoşuma gitti bu ben varım bebeğim:)))) napıyım böcüğüm ya mutsuz somurtuk bezgin bi kız olmak istemiyorum neşeli cıvıl cıvıl olmak istiyorum zaten normalde de böyleydim bu sene noldu bana bilmyorum özüme dönmeye çalışıyorum....

çileğim ya ben sonra secsem bi tarih suan hiç düğn modunda değilim ama eylül yada ekim ayları olabilir gibi

öfff bir sürü insan maydanoz oldu gene kafan dağıldı yaaaaaaaa ne yazacaktım

hıh yasemnnn slm canımm marifetliyiz anlaşılan

miskacan benin içinde gezdinmiii benim de acil tatil için bişeyler yapmam lazım artık çok sıkıldım

senin su 84 modele bir 85 model olarak sanırım ben uygunummm:))

yengeccim böcüğüme aynen katılıyorum bu konuda polyanlacılık yapamıcaz sanırım

eyyyylllüüüüüllllllllllllllll

evet çok utangaç bir hatunumdur yaa
kuzucuum ben karar verdim ; bu gözlük kafayı adam edicem... kolay mı öle hemen benden kurtulması... :82:

eylül için kayıp ilanı mı versek napsak :44:

yaaa polyannacım ; eminim senin beni açık ara farkla yeneceğine ama olsun ben de şansımı deneyeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…