"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

kıızlar ben geldim eve gelir gelmez sizlere yazıyım dedim.hıcbır sayfayı okumayamadım özür dilerim fakat çok yorgunum buyuzdende okuyamayacağım.
Başlıyım bendeki gelişmeleri anlatmaya: süperdi tek kelime ile muhteşemdi.İlk gece gittiğmde beni görür görmez özür dilemeye başladı deli gibi sürekli beni üzdüğü için özür diledi ve çok özlediğini sürekli söyledi.Akşam uyuduk uyandık sabha bırlıkte kahvaltı hazırladık hatta o bana kendı ellerıyle kahvaltı hazırladı bırbırımıze sorunlarımızı,sorunlarımızı nasıl çözebileceğimizi herşeyi anlattık ve bana ıkı yol var ve bırısını tercih etmemi söyledi.Ne bu tercihler derseniz birincisi hayatımda o varmış gibi sürekli yaşayacagım bırbırmıze karşı sorumlu olacağız ve huzurlu mutlu olaysız bır ılıskı yaşamayı deneyeceğiz bunu başarabılırsek seneye asaletını aldığında evleneceğiz.İkincisi ona gene güvensizliğim devam ederse hayat boyu böyle bır ılıskı yaşayamayacağımız için ilişkimize nokta koymak ıkı yol var hangısını tercıh edersen onu göreceğiz dedi ve ben safcana arkadaşınıza bır soru yöneltti ılıskımı ıstıyorum ılıskımı nasıl bırısı ıle yaşamak ıstıyorum diye verdıgım cavap olgun bırısı ama o yada onun dışında bırısı bır sure bunu dedım dıye 1 saate yakın konuşmadık evde bırbırımıze baktık.Onun gözleri doldu ben onu teselli etmeye kendımı anlatmayı falan denedım sonrasında hersey normale döndü Allahtan fazla uzatmadı.Ama bırlıkte halasını aradık,kuzenı merak içinde aradı falan barıştınızmı noldu dıye ınsanlar çok mutlu oldular hatta halası bızımkısı cok sevıyor ama yiğitliğe sürdürmüyor buyuzden bellı etmıyor dedı telde ve super bır gun geçirdik.Dün edirneden aılemn yanına geçtim.bu gün sürekli teldeyiz hatta herkes sevgılısıyle dıye mesaj attım oda elımden gelenı yaptım ama olmadı fakat söz verıyorum sana asaletımı alınca hep yanında olacağım ve bırlıkte yaşam kuracağız dıye mesaj attı.Edirnedekı arkadaşlarıyla falan tanıştırdı hersey muhteşemdı.Çok sevıyorum onu.Çok şükür hersey yoluna girdi.
Umarım sizlerdede hersey yolundadır

çok sevindim cnm yaaa.

iyi geceler kızlar..
nasıl bir ruh halindeyim bilmiyorum çok yoruldum artık.. akşma bunalım msjlar yazmış bana intiharın kıyısındayım nolur bi ses ver sen olarak değil bi sese ihtiyacım var lütfen filan 1 saat sonra gördüm yani gerçekten ne halde olduğunu bilmiorum kendini öldürecek cesareti olurmu olmazmı o kadarmı kaybetti umudunu inancını bilmiorum çok yalnızım demiş bende yalanda söylese cevap yazdım ne bileyim iyimi yaptım kötümü hiç bişey bilmiorum teşekkür etmiş sonrasında gerçekten çok kötüyüm bir sese ihtiyacım vardı demiş..bişey demedim..tam kabule geçiyorum seni affettim yaşadıklarımı kabullendim özgürsün artık yolun açık olsun diyorum karşıma çıkıyo..kıyamıyorum ama bir kere başlarsam yazmaya en başa dönücez bunu istemiorum ama kendine bişey yapmasın buna dayanamam eskiden olsa yapmaz derdim ama şimdi emin olamıyorum gerçekten zor durumda olabilri ve o gerçekten çok yalnız ailesi bile destek olmuyo ama ya diğer kız eski sevgilisi??
belki bana kızıyosunuz hala daha hattım açık olduğu için yada facemi dondurmadığım için ama bilmiyorum yaa oooffffffffffffff :85:

elimi kime atsam kuruyor yaaa.. hah diyorum tamam beraber olabileceğim bir insan. bir öğreniyorum sevgilisi var. kurşun falan mı döktürsem ne yapsam :44:

günaydın kızlaaar :)
ne çok kaynatmıssınız ben yokken.umarım iyi geçmiştir haftasonu.benim eh işte ..niye yoktun derseniz kendşimi dışarılara attım,bi de temizliğe verdim.iyi oldu.sevgilime 1 seans bile iyi gelmiş valla.bugün de gidiyor.aman hep gitsin.şimdi işlerim var biraz sonra hepsini okuyacağm ne oolmus ne bitmiş.hepinizi öperimmm :) kardeşim de 80 doğumlu bu arada :))

günaydin katinam hadi okuda gel bugun morale çok ihtiyacım var..
1 seansın bile yaramasına sevindim sevgilin için umarım dahada iyi olur....

günaydınnnn cannnlaaarrrrrrrrrrrr bitaneler

ben cok yorgunum bugün ve de sancılı birazda gergin galiba dün iki düğün vardı istemeye istemeye sırf bizimkileri kıramadığım için gittim bide zaten gitsen bi dert gitmesen bi dert durumları nese herkeste bi gerginlik bi durgunluk biyerlderde oturduk dönüşte ayy nedesem benim kanka tersliyo yanlış anlıyo alttan alıyorum ortam bozulmasın ayağına eve bıraktı beni kouşmuyoruz hiç ii geceler dedim ağzında geveledi zorla ii geler suratıma bile bakmadan cekti gitti normalde arar sayardım dedim boşver bölesi daha ii olur sabahda ben bakmadım topluca günaydın dedim gectim bu tabi bbaktıki ben bakmıyorum hemen aradı günaydın nasılsın die yine dedim bozmıyım güzelce konuşurtum akşamki halin neydi die allahım beni suclu cıkardı cok konuşmuşum üzerine gitmişim sinir huyunu bildigim halde dikkate almadan devam ettirmişim konuyu bidaha dedim ok seninle ilgili konularda yorum yapmam ozaman ölemi dedi öle dedim nese ben yine sinirleniyorum kapatılım dedi hiç sevmediğim halde saygısızlık yapıp kapadım suratına direk teli yok yere gerildim yani ortada bişey olsa gam yemicem konu su ki gecen akşam başka çok yakın bi arkadaşla oda kanjkamız yani bi konu üzerine konuştular o onun hatasını söledi oda onun banada yorum yaptırdılar sorsanız ben konuyu uzatmışım dün akşamada onunla ilgili takılmışım ama ben hiç bişey yaptıgımı sanmıyorum yada farkında değilim öffff nese özetim bu sabah sabah sıkmıyım canınızı boşverelim yani okadar anlattım boşvcerelim ne komiğim ya:)))))

rapussusmmmm ya hiç bişey görmedim rüyamdaaaaa cok üzgünüm o yüzdende hevesliydim oysaki ama olmadı senin rüüyanda cok ilginç olmuş hakikaten bu erkekler dengemizi bpzuyo bizimmmm

strawımm secret he temmuz düğün ayıı hadi bakalımmm olacak diyorum bende

böcekimmm gecmemdi arpacık demek umarım bugün daha iyidir aslında su koca gözlğükleri takman içinde bi fırsat olabilir bu gibi

gamzenk begenmelere devam

hayata güzel haberlerine sevindim

suskuncum cok takılma bu tellere kapat telini öle uyu yada bi kez olsun ac belki konusur arayan

yengeccim senin durumund canını sıkıyor biliyorum ama en iyisini sen bilip karar vereceksişnde benim düşüncelerim aynı yönde sadece seni üzer bu durum

bunlar kaldı aklımdaaa

diğer kızlarada kocaman öpücüklerrr
süperrr bi gün olsun

günaydın kızlarrr :
yengeç cnm bence cvp vermekle iyi yapmışsın, sonuçta uzun süre birlikte olduğun birisi onun için endişelenmen normal.. ama bundan sonrasında dikkatli ol cnm, herşeyin eskiye dönmesine müsade etme, yani en azından onun deişmeye başladığını görmedikçe geri adım atma ve canını sıkma tatlımm olur muu
katinam, hayata sizlerin adına sevindim herşey yolunda gider umarım..
rapuş ve gamzenke bol şanslar :)
böcüğüm gelmedin mi halaa, bi haber var mı bakalımm
seillacım muckk
yaa bu bizim eylül gene nerelerdeeeee acabaa....
seksi miskamız da hala kayıpp, tabi buldu sevgiliyi uğrar mı buralaraaa
joey cnm herkes aynı durumda merak etme, şimdi ki trend bu, erkekler kaçıor biz kovalıoruz, birini yakaladığımız anda elden bırakmamak gerek yoksa her an kapılabilir
suskun madem böyle merak ediorsun, tlf ettiğnde ara konuş, tlfdan seni yemez anacımm korkma

ne hoş cok sevindim hadi bakalım herşey güzel olacak gibiii sizin için

günaydin katinam hadi okuda gel bugun morale çok ihtiyacım var..
1 seansın bile yaramasına sevindim sevgilin için umarım dahada iyi olur....

hayırdır msjlar mı sıktı canını?

canım inan ne yapıcağımı hiç bilmez haldeyim üzülüyorum sadece (((

senin kankiler kızmı erkekmi? alınganlarmış biraz yok yere afra tafra yapmışlar..

günaydin canım.. zaten eskiye dönmek gibi bi niyetim yok canım boşluk doldurmakta istemiyorum ama ayağa kalksın istiyorum tek başına bunu yapabilecek gücü olsun intihar filan beni çok üzüyo böyle bişeyi düşünmek bile istemiyorum hayatı bi düzene girse artık (((

hayırdır msjlar mı sıktı canını?
onun içinde bulunduğu durum canımı sıkıyo dünkü mesajları çok üzdü beni inan ki ağlıcam yani şuan o derece kötüyüm
"çok yalnızım o kadar yalnızım ki ne kadar kalabalıksa o kadar yalnızım ve hiç gücüm yok bu yalnızlıkla boğusmaya.. teslim oldum sadece bekliyorum ne olacağını o kadar tembelleştim ki elimi kaldırmaya takatim yok yatıyorum yatmamam lazım deyip kalkıyorum.. kalktığımda elim ayağımın dermanı yok yatıp uyusam ya diyorum" bu mesajı dağıttı beniii :85:

erkek ikiside birinde bi problem yok oda benim gibi beni asıl kankanın abarttığını düşünüyo bu aralar bi garip en iyisi biraz uzak durmak olacak

senin durumda gercekten can sıkıcı tabi zaten bu moralsizliğinde gayet normal ama neden hep yanlız kaldıklarında sığınılacak liman oluyoruz kendilerini iyi hissettiklerinde herşey yolunda oldugunda mutlu mesutkende bu durumunuda paylaşıyomu seninle sanmam bu erkekler böle nezman çaresizlik hissetseler hep beni en iiyi sen anlardını arıyolar

günaydın kızlar ; hadi herkes moralini bir düzeltsin... yeni bir hafta başladı... pazartesi olmasına rağmen güzel br gün bence bugün
çayımı içip ufaktan çalışmaya başlayacağım ...

önceee ; yengeçcim bence hiç moralin bozuk olmasın... bitmiş gitmiş bir ilişki var ve de bitmesi gereken zaten... üzerinde düşünüp hiç canını sıkma... sen yapmak zorunda olmadığın halde mesajına cevap vermişsin ama bence devamını getirme... hatta bunu istersen son bir mesajla belirt "destek olmak isterdim ama artık görüşmemiz doğru değil..." gibi birşeyler yaz mesela... sana acı veren birini hayatında tutmak ne kadar doğru sence ?

katinacım ; işlerin yoluna giriyor olmasına sevindim... bundan sonrası daha da hızlı ve güzel gelişir umarım :)

rapuuuuş ; ben koçum yaaa... hiç koç tanımıyorum demişsin ayyy ne yapıyorsun acaba şimdi tosbaa paşayla...

hayata ; senin için de sevindim... güzel güzel oturup konuşmanıza... bence 1.seçenek olmalı ama bunun için gerçekten çaba harcaman gerektiğini düşünüyorum...

başkaaa yok galiba :44:

ben protestoya devam ediyorum ; yine gözlüğü vardı bakmadım kendisine ama arkadaşı baktı... arkadaşının baktığını görünce de hemen gözlerimi çevirdim zaten...
ayy çocuk gibi " bakıyor mu oğlum baksana bir " demiyordur umarım

evt canım biraz uzak dur bakalım sen kızsın diye naz yapıyolar san..

canım 3 senedir eli kolu ayağı aklı bendim her anını bilen bi ben vardı iyi kötü herşeyine şahit oldum tek güvendiği insan bendim ve hayal kırıkklığı yaşıyo beni kaybettiğine emin artık ve sanırım eski kız arkadaşıda yok ki inşallahta öyledir çünkü ondanda hayır yoktu ona yanlız yaşasa elbet iyi günler yaşar ilerde ama en azından ailesi yanında olsaydı keşke..ayrılık sonrası kötü şeyler yaşadım ama bu şekilde konuşması beni üzüyo zaten ben ona hep sığınılacak bi liman oldum :85:

böcüğüm ben artık zaten onun boşluğunu doldurmak istemiyorum onun yalnızlığı babasızlığından başlıyo ruhu yalnız ben ona kucak açmıştım ama engeller vardı aşılamadı sonuçta bittik bitmesi gerekiyodu bittik beni üzdüğü günleri unuttu kendine bişe yapmasın yeter benim için hayata tutunsun bi yerinden ama benim ve bi başkasının yardımı olmasan yapabilsin bunu

o zaman bunu açık açık söyle ona... benim için yapabileceğin en güzel şey toparlanman de... madem pişman bari seni üzmemek için buna çabalasın... ama tabii bu geri dönmen için br umut olmadığını da bilsin... ne bu yaaa her durumda üzüyorlar ya... sanırım depresyona girdi sürekli yatmak istemesi filan... şu anda ona göstereceğin yakınlık ya da iyimser tavır onun bunu yanlış anlamasına neden olabilir... bilemiyorum ben biraz acımasız olabiliyorum galiba bu konularda ama bittiyse bitmiştir sonraki hayatı seni ilgilendirmez ki yanında olmanı isteseydi yanındayken doğru düzgün davranırdı... vicdan sahibi olman seni kullanmasına izin vermen demek değil...

neyse dediğim gibi acımasızlık var kıymet bilmeyenlere karşı

seillacımmm :)

geçmedi kuzum arpacığım ama artık daha az ağrıyor sadece biraz kaşınıyor... ama buğulu bakışalrım oldu teramicyn sayesinde

kankana gelince sen de boşver yaaa bize dediğin gibi... erkek milleti değil mi hep kendileri haklı olsun isterler ; hep kendilerinin yanında olalım isterler... sen sıkma canını ; bak ne güzel bir hava var

çileğim ; secret güzelim ben iyi hissediyorum kendimi yaaa sen de çok iyisin değil mi ; hatta bugün güzel şeyler olmaya başladı bile değil mi

canım söylediklerin o kadar doğru ki sarılasım geldi sana ben bana yaptıklarını sadece üstündn söyledim bana bu hakaretleri etti bunları dedi bu tehditlerie etti dedim ama içeriğini söylemedim benim merhametli ve hassas olduğumu biliyo ordan giriyo damarıma eğer bi daha bişey yazarsa öyle diyecem ona yapabileceğin en güzel şey toparlanman diyecem. bencede depresyonda zaten ilişkimizin son bi senesi öyleydi ayrıldıktan sonra dahda beterdi şimdi biraz sakinlemiş görüyorum ben acımasız değilim ama ona karşı tepkisiz hale gelmiştim dün intihar deyince yazmak zorunda kaldım işte..

bende sana cvp yazmıstım böcükkk ama gelmedi katılıyorum sana canım cok güzel bir hava yeni bir gün yeni bir havta gerginlikleri sallamıyorum takmıyorum mutlu musmutlu olasım var bubun için olumsuzlukları bi kenera bırakıyorum sabha gerilidim ama suan iyiyim sadece hafi sancım var ama oda uyanık kalmamı sağlıyor zinde tutuyor beni :)))))
bökücüm bu sana
çileğimmm buda sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…