"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

yenge'cim derken

çileğim paylaşırız artık 79 modemiiii 80 modelimiii :44: bursalımı kuşum bunlar :)))))

yenge'cim derken
benim gariiii

ayy çileğim karıştı ben sanki katinaya sesleniosun gibi düşünmüştüm :44:

deryacım ingilizcem zayıf ama istesin kursa bile giderim
böcüğüm aslında yengece yazar gibi görünp katinaya sesleniorum, uyanık hemen de anladın
yengeç cnm ikisi de bursalı.. biri göçmen.. biri kemalpaşalı.. kemalpaşalı olan maden müh. diğeri benim meslektaş makina müh. faceten beni eklersen fotoları gösteriyim

Son düzenleme:

Ahaha ben de bayilirim yaa, isim gucum cop catmak zaten buralara kadar elimin uzanacagini dusunmemistim sadece :))

straw sen su adaylarin face`i varsa, bana facebooktan bi atsana isimlerini, bakim fotolarina, ben de sana benim kuzenin adini soylerim bi bakarsin. yuva yapanin yuvasi olurmus kiziiim, buyuk sevap bak :))

benim adaylardan 84 model istanbullu olan deryalardan birine uyuyo sanki? yok mu ankaradakileri sahiplenecek?

bana da bana da dur tatlımm faceten gönderiyim hemen ama makinacı daha yakışıklıı, bu arada makinacı olan sigara alkol kullanmıorr ama harika bir insann, çok severim ben onu...

sen istanbulda mısın :) istanbuldan istiyor yakın olsun :)

ekliyom canımm e bende maden şirketinde çalışıyorum :)))) kemalpaşalıyada ben bakayım barek bakalım ilk izlenim çok önemli ama dimiiiii

bana da bana da dur tatlımm faceten gönderiyim hemen ama makinacı daha yakışıklıı, bu arada makinacı olan sigara alkol kullanmıorr ama harika bir insann, çok severim ben onu...
kuşum öbürkünde varmı alkol sigara :)))

ooo harika harika, benim kuzen de ne alkol kullanir, ne de sigara. cok iyiymis :) sen yaz ismini bana face`den, ben senin listenden bulurum. benim arkadas listem gizli olabilir, ben de ayarlarimi degistiririm eve gidince, yazarim kuzenin adini sana, bakarsin bi fotolarina :) ayyy, heyecan yaptim bak :))

yengeccim, benim kuzen utangactir, eger bulusursan madenciyle, benimkini de yaniniza katin da oyle gorussun makineciyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…