"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Benimde çok düzgün eğitimli erkek tanıdıklarım var evlenecek insan bulmadıklarından şikayetçiler..etrafda evlenecek kız yok diyorlar..demekki sorun bu kişilerin birbirleriyle karşılaşamaması..

Erkekler de böyle düşünüyor demekkk... :44::44:

Ben sadece bizim sorunumuz sanıyordum şu evlenecek adam bulamamak meselesini.
İlginç.

Ben de anlamıyorum sorun ne ahh ah... Beklemekle geçiyor günler haftalar.

Kerim fatmagül'e sahip çıkıyor ve benim çok hoşuma gidiyor.Ne hoş delikanlı ya:)Ne vardı böyle sevenimiz olaydı.Sevdiğini yarı yolda bırakanlar da 'erkeğim' diye geziyor.
Fatmagül artık Kerim'e iyice yakınlaşıyor..Kızım biz mutlu olamadık bari sen mutlu ol:)

Ya işi gırgıra dökmezsek iyice bunalacağız:)

Son düzenleme:
O diziyi izlemiyorum ama sahip çıkan erkek nasıl oluyor bilmem sadece dizilerde mi var acaba? :)
Ben duygularımı yitirdiğime kanaat getirdim şu an. Sahiplense nolur sahiplenmese nolur aman yaa, ben her şeyimi halledebiliyorum zaten, ihtiyacımız mı kalmamış nedir adamlara? Aşka inanan adam yok ki. Paraya tapıyorlar.

Benimde çok düzgün eğitimli erkek tanıdıklarım var evlenecek insan bulmadıklarından şikayetçiler..etrafda evlenecek kız yok diyorlar..demekki sorun bu kişilerin birbirleriyle karşılaşamaması..
evlenilecek kız derken hangi anlamda diyorlar acaba bilmiyorum çünkü benim bi arkadaşım var (erkek) oda böyle diyoır evlenilecek uygun bi kız bulamıyorum falan der ama beni hep över işte çok hanım hanımcık dürüst narin güzel diye ve ona karşı ilgim olduğunuda sezmiştir belli ediyorum e madem evlenilecek kız arıyor niye bana yaklaşmıyor ne istiyor bu erkekler be :84:

benim rastladıklarım genelde 90-60-90 lığa tapıyolar

daha düne kadar bende bu durumdan yakınırken hayatımın en mükemmel erkeğiyle tanışmış biriyim..tavsiyem ne kadar güçlü olursanız olun, erkek ihtiyaç duyulmak ister..dışarıya karşı dimdik ve güçlü olun ama erkeklere karsı üstün olmaya çalışmayın..eşitlikten falan da vazgeçin derim (hak eşitliğini kastetmiyorum o ayrı) ilişkiyi güzel kılan da budur.. çünkü ilişkilerde erkek kendine rakip aramaz velhasıl bazı kadınlar erkekten hiç bir eksiğim yok der gibi bir rekabet içine giriyorlar..madem ki hayalinizde ki erkek sizden bir adım önde olmalıysa, sizde bir adım geride olmaya alıştırın kendinizi ne kadar kariyerli falan fişman olsanızda...
son söz olarak ta biraz aptal olmak mı gerekiyor acaba diyenler olmuş.. bende diyorum ki akıllı adam akıllı kadınlardan hoşlanır...

Bunlar benim ölçülerim.

olay güzellik de diil aslında aklını kullanan yürütüo ilişkisini nazını yapıo ne bilim tribini yapıo,sonra canm balm dyip gönlünü almasını da bilio,biz hala taktik ne ki die merak ediyorz,karşımızdakine göre değişio demekki.kendine güven şart bi de olmicak kişiler baştan belli oluo bunu anlıo anlamazlıktan gelioruz onlarla zaman harcamamk lazım...

Evet bak naz yok bende kapris sıfır. Neden? Çünkü doğal bir ilişki istiyorum.

Bir de çok karamsarlaştım kızlar yaa, umudum sıfır oldu hele bu aralar. Artık kendi düzenimi kurup yaşlanma hayalleri kurmaya başladım. :))

Gerçekten içim içime sığmıyor, bana normal gelen kimsecikler yok. Sosyal faaliyetlerim de var olmasına karşıma çıkan tipler çok ilgililer açılan olmuyor. İlgilerini belirtiyorlar ben daha fazlasını bekliyorum karşılık veremiyorum emin olmak istiyorum. Israr eden erkek yok. Bunu içime sindiremiyorum olursa olur olmazsa olmaz diye ilişki mi olur.

Bakıyorum benim yarı yaşımdakiler kollarında arkadaşlarıyla geziyorlar inanın ki beceriksizlik başka bir şey değil. Bunu kabullenmek lazım beceriksiz veya tembeliz. Bu işe kendini adayanlar var yaa. :)) Yıllarım geçmeden koca bulmalıyım seramonisi içinde yaşayanlar çok. Ve eninde sonunda da oluyor yani demek istediğim gerçekten istiyorlar galiba. Kafaya koymak lazım ben dengeli düşünemiyorum bir gün çok istiyorum ertesi gün erkeklere kızıyorum böyle rahatım diyorum falan.

Her neyse de yaş bacadan aşıyor artık bu gerçek var elimde. Artık bu konuyu düşündüğümde uyuşukluk çöküyor üzerime.

Allah kimseyi yalnızlıkla sınamasın zor yaa.

kesinlikle haklsın cnm resmen uyuşukluk yapıyoru.z.aynı şeyleri ben de diyorum ,bi gün vardır birileri ama karşıma çıkmıo diyorum öbür gün yok ben sinir oluyorum bu erkeklere,çıkmicak karşıma artık diyip kendi kendimin moralini bozuyorum,kafaya koyacan öle bi koyacan ki bu meselyi halletmeden bırakmican peşini.kesinlikle var,sadece bu konuya odaklanıp evlenmek için uğraşan üşenmeden hertürlü yolu deneyen çok,demekki bu işin sırrı mı bu ne

benim rastladıklarım genelde 90-60-90 lığa tapıyolar

bu kıstas var ya bu kıstas yalanın en büyüğü yemin ederimm yaaa.tamam üst tutmuyo da diğer iki ölçü tutuyo ki bu ölçü oldukça ince bayanlar icin geçerli-ve hic de iyi değill- boyum da ortalama üstü eee hani haniiiiiiiiii:84::84::84: acaba üst tutmuyo diye mi yaa:44::44:

Ya aslında çoğu bekar olsa etraftaki insaların, hiç böyle dertler olmazdı..Hepimiz nasıl ki lisede evlenelim diye tutturmuyoduk, neden sevgilim yok diye deli gibi dert etmiyoduk- çünkü çok küçük bi azınlığın vardı, büyük çoğunluğun yoktu- işte şimdi de öyle olsa keşke...Ben bu ara öyle bi soğudum öyle bi soğudum ki, yemin ederim evli olmamış olmayı tercih ettiğim bi dönemdeyim bu aralar.

Bu gün 26.04.2011 bu konuya yazmalaya başlayalı ne kadar olduHala aynı yerdeyim.Ve nedense bugün daha da moralsizim.İş yerimin penceresine yansıyan görüntümü inceliyorum arada bir.Işıkta parlayan kızıl saçlarım,çok sevdiğim ela gözlerimle edebi bir yalnızın ben.Artık bunun değişmeyeceğini biliyorum,umut bile etmiyorum.Bugün böyleyim yani.Sevgiler herkese...

Bu gün 26.04.2011 bu konuya yazmalaya başlayalı ne kadar olduHala aynı yerdeyim.Ve nedense bugün daha da moralsizim.İş yerimin penceresine yansıyan görüntümü inceliyorum arada bir.Işıkta parlayan kızıl saçlarım,çok sevdiğim ela gözlerimle edebi bir yalnızın ben.Artık bunun değişmeyeceğini biliyorum,umut bile etmiyorum.Bugün böyleyim yani.Sevgiler herkese...

bu...bu...çok duygulandm allam yaabende yalnızım

marjianlfaydalı hala aynı mı düşünüyosun sen??hayır, sakın yaaa! vardır bi yolu,okadar da çıkmazda olamassın,değişik yollar bulmaya çalış,aynı tarzdakiler fayda sağlamıyosa,gerçi bu dediğim bizm için de geçerli yapıos mu?yokama arada da uğraşıoz canımmm.

feci derecede katılıyorum. işimi değiştirmeyi düşündüm bu yüzden. çalıştığım yerde evliliğin lafının geçmediği gün yok. fenalık geldi artık.

ben koydum gitti.
benim beğendiğim bana gelmiyor, madem beni beğenip benim beğenmediklerime açtım yolu ben de. gelişine artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…