"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

denemeye karar verdim. ama çok ağırdan alarak. yapamayacağımı görürsem vazgeçicem. bu şartla kabul ettim karşımdakinin ısrarını. bi de bunu deneyelim, çaba sarfetmeden bişeyler kazanılmıyor ne yazıkki.

Kolay gelsin sanaa. :KK66: İstediğimiz bir ilişki ve erkeklerin hemen hepsi aynı maddeden yapılmaysa neden olmasın ki?

Ben de yeni kararlar alma aşamasındayım bahardan mıdır nedir insan yenilenme ihtiyacı duyuyor. Daha rahat davranmak lazım. Kasıl kasıl nereye kadar. :KK53:

gönül ister herşey doğal yoldan olsun ama olmuyo. bu kadar gözüme sokulunca dedim vardır belki bi hayır, yoksa maksat illa ilişki olsun değil yani. zaten yok da şu an. bakalım tavlancammı, ben de merak ediyorum. :KK53: ama şu an iğrenç hissediyorum kendimi, o yüzden kimseye tavsiye etmiyorum. aşkın ne olduğunu iliklerine kadar yaşamış insansanız, sanırım, zor bu işler.

Aşkı iliklerine kadar yaşayanlardanım evet, işte bu yüzden sabahları uyanırken bile burnumda tüten bir sevgili beklemekteyim. Ama bir de işin şu yönü var ki aşkı yaşamış ve ayrılmış bşir insansanız, yaralarınız sizi rahat bırakmıyor güven ve atılım konusunda.

belki aradığımız huzurdur aslında, kimbilir?

december öncelikle deneme aşamasında çook kolay gelsin diyorum umarım herşey dilediğin gibi yolunda gider.huzur konusuna gelince,acaba biz ne istiyoruz?huzur diyoruz,gerçekten huzuru verecek adam çıkıo ama hissetmeyince bişeleri sadece huzur da karın doyurmuo di mi?yani ben böle düşünüyorum belki de yanlış düşünüyorum kızlar bilmiyorum ama aradığım tek başına huzur diil,huzur diebilmem için o ilişkiye,karşımdakinin yanımda olması içimi kıpır kıpır etmeli,yoksa huzurluyum diememki ben.ahh ah!dediğinz gibi gerçekten,özellikle de aşkı fena derecede yaşamış olunca aradığını bulmak zor ve zaman zaman ümitler tükenio.yok galiba ya da olsa da benm karşıma çıkmicak...

eflaaa, huzur yukuda gibi yaşamak demek değil evet, iç huzur olmalı bir ilişkide bir yanda da çılgınlıklar... Huzura erebilmeli ki insan, gerçekten yaşamak istediklerine sıra gelsin.

Son düzenleme:
ben zamanıda öyle güzel aşklar yaşadım,öyle güzel sevildim ki
şimdi tutkulu aşk olmasa ben mutlu olmam
elbette huzur ve güvende şart...
ama önce aşk olsun,kankada olalım
çok şey istedm yine...

...aşk...nerdesin?

çok yalnızım,ilkokul bebelerinin bile sevgilisi var:KK25: bi ben yalnızım,kimsesiz gibiyim...
aailem,arkadaşlarım var çok şanslıyım.iyi ki varlar :nazar:
ama aşk istiyorum,biri beni sarsın istiyorum

eyy kk söyleyiver
çok mu şey istedim?

Çok şey istemiyorsun zhebani, çok şey istemiyoruz, sadece yapmamız gerenleri yerine getirmiyoruz belki de. Emek vermediğimi düşünüyorum ben bazen, yeterince tavizkar olmadığımı, kendini beğenmiş bir imaj çizdiğimi düşünüp kendimi suçluyorum. Özeleştiriler harekete geçirmeli insanı, harekete geçmeliyiz nerden başlasak?

Yedi yıl hiç sevgilim olmadı. Doğuda çalışıyordum, beğenilen de biriydim tanışma teklifi çok almıştım ama tanışmak isteyenlerin bir kısmının ya tipini beğenmiyordum, görüştüğüm kişilerle de frekanslar tutmuyordu çünkü ben kusursuz dört dörtlük birini arıyordum. Nitekim çalıştığım beldede havalı, kendini beğenmiş ve kimseyi beğenmiyor diye dedikomu yaparlardı. Dört dörtlük birini buldun mu diye sorarsan tam tersi belkide Türkiye'de en problemli adamı bulup aşık oldum.

kadın ne kadar donanımlı olursa erkek milleti komplex yapıp ulaşılamazlar sınıfına koyuyo kadınları bence...evet genelde beğeniliyorum, potansiyel kariyerim de var (öğrenciyim ama belli bişeyler şimdiden ) ama 24 yaşıma kadar 1 erkek arkadaşım oldu 8 ay sürdü, ciddi ilişkim olmadı olamadı..Deneme-yanılma yöntemi de uymuyo bana..
nasip kısmet diyorum ama 3-4 ayda bir 1 arkadaşım daha evleniyo,nişanlanıyo yada uzun süreli ciddi ilişkileri var..insanın gözüne batıyo yahu :KK51: sorun ne bi anlasam...

Erkekler gerçekten kadınlar kendilerinden üstün olunca bunu kabullenemiyorlar. Sen yarım adım öne geçsen bile onlar bunu 1000 km gibi düşünüyorlar. :KK37: o yüzden atalarımız boşu boşuna dememişler davul bile dengi dengine diye hele de herşeyin insanın dış görünüü ve diploması olduğu zamanımızda. Erkekler hırs yapıp kendilerini geliştirmedikçe biz vasıflı hatunlar ne kadar güzel olursak olalım yalnız kalmaya devam edeceğiz. :KK37::KK33::KK53::KK1::KK52:

Çok şey istemiyorsun zhebani, çok şey istemiyoruz, sadece yapmamız gerenleri yerine getirmiyoruz belki de. Emek vermediğimi düşünüyorum ben bazen, yeterince tavizkar olmadığımı, kendini beğenmiş bir imaj çizdiğimi düşünüp kendimi suçluyorum. Özeleştiriler harekete geçirmeli insanı, harekete geçmeliyiz nerden başlasak?

işte ben bi söyleyebilsem içimdekileri:KK25:
bilemiyorum...
biraz üzüldüm ben galiba
yeni bi ilişkiye başlayıp sonunun eskiler gibi olmasını istemiyorum

off diyorum,bu da bitecek:KK31:
ve sonuç belli

yaa biri sarsın
öpsün
çekeyim kokusunu içime
mesela çok üşür ellerim,ısıtsa ya avuçlarında

bugün çok güzelsn desin mesela
sabAh uyanınca çapaklarımı temizlesin,aşkla öpsün ---tamam burası iğrençti:KK53:---

bak mesela kardeşim şimdi çıktı
makyajını ben yaptım.kıskanmıyorum ama özendm,üzüldüm:KK14:parAmparça içim

bense pcdeyim
neden ya:KK25:

Yareppim ait olduğum yeri buldum.:KK16:
Ben bu topice aitken başka topiclerde dolaşıp durmuşum:KK66:
bende gencim güzelim öğrenciyim
iyi yemek yaparım:KK56:
gezmeyi yemeyi içmeyi eğlenmeyi bilirim:KK76:
yerine göre ağırbaşlı yerine göre deli dolu olurum.:KK52:
amma velakin hiç yarim olmadı.:KK43:
bir kaç ilişki başlatma denemem olsada bir sonuca bağlanamadı.
bitemeyen değil,başlayamayan aşklarım var benim :KK14:
hoşgeldim ama hoşgeldim:KK57:

hoşgeldin canım:KK19:
seni dizi topiğide görünce bu da bizden dedim:KK1:

umarım çözüm buluruz :KK19:

nasıl bulucaz ki.etrafımda hiç erkek yok:26:
sadece okulda arada sırada gördüğüm tatlı bir çocuk var:KK17:
ama bizim fakültede olup olmadıgını,ne okuduğunu,adını sanını hiç birşeyi bilmiyorum.
platonik aşk resitali benimkisi:KK43:
en sonunda çekici olmadığıma karar verdim.ya giyimime bakımıma dikkat ediyorum.:KK75:
afrodizyak etkili parfüm kullanıyorum:KK75:
büle dik durayım çekici gibi yapayım diyorum
ama benden sadece araba çekici oldu zira sürekli ezilme tehlikesi yaşıyorum yollarda:KK76:

Yedi yıl hiç sevgilim olmadı. Doğuda çalışıyordum, beğenilen de biriydim tanışma teklifi çok almıştım ama tanışmak isteyenlerin bir kısmının ya tipini beğenmiyordum, görüştüğüm kişilerle de frekanslar tutmuyordu çünkü ben kusursuz dört dörtlük birini arıyordum. Nitekim çalıştığım beldede havalı, kendini beğenmiş ve kimseyi beğenmiyor diye dedikomu yaparlardı. Dört dörtlük birini buldun mu diye sorarsan tam tersi belkide Türkiye'de en problemli adamı bulup aşık oldum.

Bende de var bu, gidip en sorunlu kişileri buluyorum. Allah dengeyi bir sorunluya bir sorunsuz yazarak mı sağlıyor acaba?:KK9:

Erkekler gerçekten kadınlar kendilerinden üstün olunca bunu kabullenemiyorlar. Sen yarım adım öne geçsen bile onlar bunu 1000 km gibi düşünüyorlar. :KK37: o yüzden atalarımız boşu boşuna dememişler davul bile dengi dengine diye hele de herşeyin insanın dış görünüü ve diploması olduğu zamanımızda. Erkekler hırs yapıp kendilerini geliştirmedikçe biz vasıflı hatunlar ne kadar güzel olursak olalım yalnız kalmaya devam edeceğiz. :KK37::KK33::KK53::KK1::KK52:

Kendini geliştirmiş, sanatla ilgilenen hatta bizzat kendisi sanatçı olan erkeklerle de tanıştım. Onlar daha da kompleksli oluyorlar biliyor musun?

işte ben bi söyleyebilsem içimdekileri:KK25:
bilemiyorum...
biraz üzüldüm ben galiba
yeni bi ilişkiye başlayıp sonunun eskiler gibi olmasını istemiyorum

off diyorum,bu da bitecek:KK31:
ve sonuç belli

yaa biri sarsın
öpsün
çekeyim kokusunu içime
mesela çok üşür ellerim,ısıtsa ya avuçlarında

bugün çok güzelsn desin mesela
sabAh uyanınca çapaklarımı temizlesin,aşkla öpsün ---tamam burası iğrençti:KK53:---

bak mesela kardeşim şimdi çıktı
makyajını ben yaptım.kıskanmıyorum ama özendm,üzüldüm:KK14:parAmparça içim

bense pcdeyim
neden ya:KK25:

Kıyamam, o da senin makyajını yapar bir gün inş. sevgilinle buluşmaya giderken. :)

Hoşgeldin sevgili echoo çok tatlı bir üslubun var anladığım kadarıyla şen şakrak birisin, yakınlaşma sorunu mu yaşıyorsun benim gibi?

Hoşgeldin sevgili echoo çok tatlı bir üslubun var anladığım kadarıyla şen şakrak birisin, yakınlaşma sorunu mu yaşıyorsun benim gibi?[/QUOTE]

teşekkür ederim hoşbulduk:KK17:
neşeliyimdir ama öyle her ortamda değil.arkadaşlar arasında:76:
ya bilemiyorum neden sevgilim olmuyor olamıyor.Önceleri bahaneler uydurdum.

-çok mükemmeli arıyorum,
-çok soğuğum,
-erkekler beni kibirli mi buluyor aceba,
-hiç bir erkek beni üzmek istemiyor(pollyannayı kest!):KK54:

ama sonra anladım ben.Allah cazibe ve cilve dağıtırken ben kesin bir yerlerde tıkınıyordum:KK56:
çekici değilim ben:KK15:

Bir erkeğe dokunmak,bir erkekle aşk dolu konuşmak,bir erkeğe kızmak kırılmak nasıl duygular hiç bilmiyorum.etrafımda gördüğüm çiftlere imrenerek bakıyorum.dün vapurda bir kız sevgilisinin omzuna yaslandı.çocukta kızın saçlarını öpüp kokladı:KK15:

ben hüzünlü bir şekilde onlara bakarken kızla göz göze geldik ne yapacağımı şaşırdım:KK14:

benim kendime ait bir derdim yok mesela.annemin abimin babamın ablamın sıkıntıları var.arkadaslarımın dertleri var.onlara üzülüyorum.onlar mutlu olunca seviniyorum.

kendime ait ne hüznüm,ne heyecanım var.oysa biri olsa herşeyim o olur.çok mutlu ederim biliyorum.

ama olmuyor işte herkes bekle zamanı gelir diyor.ama gelmiyor işte o zaman.21 yaşında bir kız için ondan hoşlanan biri dahi olmaması o kadar onur kırıcı ki..

of dostlar öyle işte:KK14:

deli dolu kız çizgimden kaydırdınız beni hee:KK24:

echo ağladım la yeminle:KK5:
hele o vapur bölümü:KK14:
gel artık doğru irkek:KK25:

çok yalnızım çok :KK43:iyi ki varsıınız kimsenin yanında söyleyemiyorum:KK43:

X