"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

noktası virgülüne aynı durumdayım arkadaşım.yaşımda aynı.rahibe hayatm da aynı.imrenek -kıskanarak(bu sende var mı bilmiyorum)- baktığım da aynı.şuan iyice cnm sıkıldı.facede hangi eski arkadaşımın profiline baksam yanında sevgilisi.ne yani çok mu çirkiniz biz ya.hayır böyle olduğnu da düşünmüyorum.sorun ne o zaman.ben de soğuğumdur bunu gizemli bulan bi allahın kulu da yokmu yavvv.belki belli etme özürlüyüm ben de öcü değilimmmm

Son düzenleyen: Moderatör:
26 yaşındayım
benm yaşımdakiler ya evli
ya da sevgilileri var sap gibi ortadayım

ohoyyy kıyamam ben sana,kelime ilaç bulsam ilk sana vericem o ilacı yani kardeş:13:
daha bugün ortaokuldan sınıf arkadasım evlendi
hayali sevgili yaratalım kendimize bizde

benimkinde
-yarım kilo kerim ve onun aşık bakışlarıylan,boyu posu(fatmagülün suçu ne)
-azıcık ağlamaklı vural(fatmagülün suçu ne)
-bir doz halil(menekşe ile halil)
-200gram gülali ve onun maçolukları(karadağlar)
-100gramda cansel elçinin beyefendiliği ossun
-biraz ezel karizması,
-azıcıkta cem yılmaz komikliği,
-sadece bir doz da erdoğan psikopatlığı alayım tamamdır.

işte azıcıkta mal mülk
iyi giyim kuşam
sonsuz sadakat
aşırı ilgi

ya çok şey istemiyorum aslında ama böyle yazınca çok görünüyor

sizlerin hayalindeki erkekler nasıl aa dostlar

Bence dizi izlemeyi azaltmalısın.

canım aslında bir tek fatmagüü seyrediyorum aa diğer dizilerdeki erkekler dikkatimi çekiyor sadece
ya ne yapalım aradığım aşkı dizilerde,romanlarda,filmlerde,şiirlerde buluyorum.
çaresizlik ne yaparsın.

yaaa ben seni yerimne tatlısn
seni nasıl yalnız bırakmışlar:44:

bendee hımm :2:bi düşüneym:44:buldum

adnan ziyagil gibi zengin
vural gibi seksü
kerim gibi seven
cem yılmaz gibi esprili
temiz ve bakımlı
kültürlü olsun

çok şey mi istedm

sanada iyi pazarlar canım.
bende evde temizlik yapıyorum.
üniversiteli özgür gençkız ve hamarat ev kızı arasında bir yerlerdeyim.

daha köfte ve tiramisu yapıcam
(evlenilecek kızı kest )

Son düzenleme:

bende epilasyon ve bakım yaptım
yalnızda olsam güzel olim di mi

pilav-tavuk felanda yaptm

off otur dur anca:97:

kuzum ben sınavlar nedeniyle bakımsız kaldım

önceden ya fön ya maşa mutlaka şekillendirirdim saçlarımı.şimdi ören bayan modunda sürekli topluyorum.:97:

manikür pedikür hak getire.toynaklarımla uğraşamıyorum:18:

bir ara nasıl olsa üstüne mont giyiyorum diye kıyafetimede dikkat etmemeye başladım.

ve en az 10 kilo fazlam var:26:

birde soruyorum neden yalnızım diye ohoyyy öleyim ben öleyim

canım aslında bir tek fatmagüü seyrediyorum aa diğer dizilerdeki erkekler dikkatimi çekiyor sadece
ya ne yapalım aradığım aşkı dizilerde,romanlarda,filmlerde,şiirlerde buluyorum.
çaresizlik ne yaparsın.

:)) Ben artık oralarda bile aramamaya başladım. Bir yandan da içimde çok güzel hisler var biraz uğrayıp gidiyorlar orası ayrı.

Benim de iki kilo fazlam var belli olmuyor hiç ama vereyim diyorum, bugün tüm gün haşlanmış patates yedim, yarına vermiş olurum inşallah. :)) Ayrıca Türk kahvesi istiyor canım fal bakan da olsa ne iyi olur. Ama arkadaşlarımın hepiciği evli ve çoluk çocukla geçiriyorlar pazarlarını.

"Bana bi koca lazım o da bu gece lazım" diye bir şarkı var bilirsiniz, çok şirin bir şey, onu dinliyorum şu an. Bu istek her ânıma sirayet eder oldu.

Epilasyona zamanım kalmadı ama ağda bantlarımı aldım bugün yarın yolunmuş tavuk gibi olurum. Geh bili bili çil horozum dinlerim biraz da.

Allah sonumuzu hayretsin amin.

kısmet ablalar kısmeet. yoksa yok varsa var. kaderci olunca kafa rahat oluyo. tavsiye ederim.

öff pöff öff pöff:84:

sıkıldım valla ya

kaç zamandır kontör bile yüklemiyorum.lazım olmuyor çünkü

ya seferberlik başlattım tüm yakın arkadaslarıma toplu mesaj attım bana birini bulun diye ama kmse birini bulamadı

en yakın zamanda hepimize ideallerimize göre birer ikişer üçer kısmet nasip eyle yareppim (Allah Bismillah dinimiz Amin)

Selam Kızlar

Herkese iyi haftalar, neşeli olmaya çalışarak başladım bu haftaya.Hafta sonu evde işleri bitirdim attım kendimi kuaföre. Saçımı boyattım bir de modelini değiştirdim.Yıllardır uzun kullandığım saçlarım kısacık oldu.Sabahta makyajımı yaptım iki dirhem bir çekirdek işime başladım. Yani pozitif olmaya çalışıyorum umarım bugün bir şeyler değişir, ne dersiniz

inşallah inşallah duy Yareppim sesimizi:81:
inşallah günün güzel geçer.
inşallah her gören vurulur sana
bari birimizi sevigili sahibi yapsın kader

ben 27 yaşındayım ama sevgilimi 25 yaşında buldum..çok beklemiştim ama beklediğime değdi..
nasıl söylesem;
bir kere çok yakışıklı; (bu benim için önemliydi)
Karizmatik bir mühendis
Aile zengin, evin tek erkek çocuğu..ama şımarmamış..
çok şefkatli ve sevecen çok fazla kültürlü,görgülü maşallah
hoş sohbettir..espirileriyle beni çok eğlendirir..ki normalde her şey bana komik gelmez..
sigara içmez, spor yapar..kitap okur ( bu da çok önemli benim için)
Kaynanamla arkadaş gibiyiz çok severiz birbirimizi.. henüz arada ailevi bir söz yok ama beni hediyelere boğar...(evlilik sürecine girdiğimizde düşünemiyorum..)
sevgilim bana çok anlayışlı ve ilgilidir, hasta olsam yaşadığım şehre gelir hemen...
çok sadakatli, ki bunu kendini zorlayarak değil içinden gelerek yapıyor.. çünkü hiç bir kadını benden daha güzel ve iyi bulmuyor..
daha sayamadığım bir sürü özelliği var...kendimi bir peri masalının içinde görüyorum..geçenlerde evlilik teklifi yaptı ki sormayın..çok heyecanladım..
neyse demek istediğim ben böyle şeyleri filmlerde dizilerde olur sanırdım.. ama bizzat yaşadım..tv aleminden sıyrılın gerçek hayatta çok tatlı insanlar var... gözlemleyici olun, farkında olun yaşadığınız hayatın...biraz da sabredin...sizinde prensinize kavuşmanız dileğiyle...

allah nazarlardan saklasın arkadaşım inşallah hep böyle mutlu olursun

darısı da bizim başımıza.sen peri masalına kavuşmussun.ne güzel

ama biz kaf dağının arkasında unutulmuş bir avuç prensesiz.

paralelkenar, uzun uzun sevgilini anlatınca bakııın benimkisi böyle hıh mı diyor dedim ama sonunu okuyunca çok hoşuma gitti, yoksa gazabımızdan kurtulamazdın, hadi yırttın. :))) Mutluluklar. Darısı başımıza. Ben de yakışıklı karizmatik ve tertemiz bir insan istiyorum. Bir aday da var gibi gibi ama nolucak hiç bilmiyorum. İlişkiye başlarken pekkk çokkk nazlıyım bu huyumu yenemedim yaa.

Psipsiserooo:) saçların uğur getirsinnn, ben de tam tersine uzattıkça uzatıyorum bakalım.

Psipsiserooo:) saçların uğur getirsinnn, ben de tam tersine uzattıkça uzatıyorum bakalım.[/QUOTE]

Sağol canım:) Valla pek birşey getireceğini sanmıyorum ama pozitifçilik oyununa bugün de devam ediyorum. Böyle evden işe işten eve hayatımda değişen ne olacak bilmiyorum ama iyi olmaya çalışıyorum. Kardeşm doğum yapacak iki hafta sonra ona hazırlanıyorum harıl harıl. Aman neler var bebekler için içim gidiyor alırken valla:) Rabbim hepimize nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…