"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

hosgeldin bebek! herhalde kizim, nerde kaldi o teklif etmeler falan, eskidenmis o. artik boyle basliyo iliskiler murebbiye hanim, guncelle kendini :)) cok guzel olacak insallah, ben bile umutlandim bu tosbaadan bu sefer, hadi bakalim :)

bugünde konşamadık.

o grup erken bitirdi.

aynı binanın içindeyiz. aynı kantinde yiyoruz. aynı mahallede oturuoruz ama rastlaşamıoruz (

kızlar dualarınızı bekliorum. yrn artk rastlaşmak istiyorum

yaaa ne güzel yazmışsın öyle yüreğim hopluyor ; sal gitsin filan sal gitsin tabii canım yaaa...
geçen sene farklısını denemiştiniz belki şimdi böyle böyle yola gelcek tosbaa enişte hadi maşallah diyelim sana da

hosgeldin bebek! herhalde kizim, nerde kaldi o teklif etmeler falan, eskidenmis o. artik boyle basliyo iliskiler murebbiye hanim, guncelle kendini :)) cok guzel olacak insallah, ben bile umutlandim bu tosbaadan bu sefer, hadi bakalim :)

di mi ya zamana ayak uydurmak lazım

bugünde konşamadık.

o grup erken bitirdi.

aynı binanın içindeyiz. aynı kantinde yiyoruz. aynı mahallede oturuoruz ama rastlaşamıoruz (

peki bu geceki dua listemde "gamzenkle küçük tosbaası yarın karşılaşsın allahım" cümlesi de olacak... ama lütfen karşılaşınca konuş gamzenk...
keşke senin yerinde olsaydım ; ama tanımadığım bir adam var yani benim aklımda

teşekkür ederim tatlım

bi karşılaşsak hiç susmucam valla..

yrn karşılamayı umuyorum artık..

sen naptın tatlım. son durumu bilmiorum ??

Son düzenleme:

Acaba "sevgilim ol" dedi de bi yerde ben de "tabi aşkuum" dedim de heyecanlandığım için unuttum mu diye düşünmeye başlamıştım ki, kendini güncelle dediniz kendime geldim kızlar.

Evet biraz yenilenmek lazım. :)))) Ben de gelip "baayan benimle arkadaş olur musunuz?" gibi bi teklif beklemiyorum tabi ki ama diyorum ya tavırları kafamı karıştıtıyor işte, her neyse ben yola gelmişim bu kesin.

Evet ben sürekli beklenti içindeydim ondan ama çaktırmıyordum güya, bu düşünce bende dengesizlikler yaratıyordu
sinirleniyordum ona, şimdiliki yiyim inşallah böyle gidebilirim.

Şu bi gerçek ki beklentim yok.

benim bilgisayara format atıldığında son 1 aylık maillerimin hepsi uçtu ; sana da öyle bişi oldu sanırım
öyle bir muhabbet kesin geçmiştir...

bir süre böyle geçsin bakalım canım ; biraz daha iyi anlamaya başlarsın onun da düşüncelerini... sonra da beklentilerini gözden geçirirsin...

Değişik şekillerde geçti tabi, olayın sevgili boyutuna taşınması söz konusu olmayınca tüm muhabbetler havada kalıyor. Bakalım zaman neler gösterecek, şimdilik keyfim yerinde şükür.

Seninki de az nazlı değil anlaşılan.

miska yüzüğü buldun mu? Alışmadık k.çta don durmazmış. Şu kırmızı ayakkabı oje olayına bayıldım hebaerin olsun, vazgeçme derim ben, süper!!! Nişanda ayakkabıda değil de farklı bi yerde değişiklik yapabilirsin. Çok farklı bir kemer dizayn edebilir ya da ettirebilirsin, onunla da uyumlu bileklik veya kolye gibi durabilecek farklı bir boyunluk:)))) takabilirsin adını tam şeyapamadım sen anla. Hani tango yaparken filan boyunda olan şeylerden, ben onlardan günlük olarak da kullanıyorum bazen.

Farklılıklar güzeldir. ben de kesinlikle düz bi şeyler yapamazdım, muhakkak bi delilik olurdu bi yerlerde.

Bu arada eniştemiz okuyor mu? :44:
Kavuşuyosunuz az kaldı canım darısı bizim gibi çıtırların başına:)))

eylül kesinlikle kısmetlerimi engelliyor haklısın ama engelledikleri de bi şeye benzemiyo zaten:)) Hem kendi kısmetlerini de engelliyoor.

Son düzenleme:
hayata yaaa öyle unuttum sildim bi tatile çıktım erkekleri anladım demekle olmuyormuş değil mi? Seviyor ve unutamıyorsan evet unutamıyorsundur, hiçbir şey 3 günde unutulmaz geçip gitmez. Gerçekçi olmazsak günün birinde patlak vereceğine inanırım ben hep, psikolojimizi bozmamak için gerçek durygularımızı her ne olurs aolsun yaşamalıyız kafamızda.

Ben bu iş olabilir diyorum yine de. Bunca şeye rağmen sana hayatnın hesabını veriyorsa düşman değilsiniz, geçmişiniz var, eğer sen değişebilirsen neden olmasın?

bugünde konşamadık.

o grup erken bitirdi.

Amin canım amin, karşılaştığınızda normal sohbet etmeye bak madem az görme ihtimalin var, kaçırma çocuğuuuu!!!

Amin canım amin, karşılaştığınızda normal sohbet etmeye bak madem az görme ihtimalin var, kaçırma çocuğuuuu!!!

aslında çok görmem lazım. aynı yerlerde dolaşıp duruoz. ama bu hfta onların pek dersi yokmuş.

ben dersteyken bitio sanırım. gidio

inş hftaya daha çok görebilcem..

naz olduğunu bilsem hadi biraz daha sabrederim de ; bilemiyorum ki... off ya keşke hiç günaydın filan demeseydim... :26:

aslında çok görmem lazım. aynı yerlerde dolaşıp duruoz. ama bu hfta onların pek dersi yokmuş.

ben dersteyken bitio sanırım. gidio

inş hftaya daha çok görebilcem..

İnşallah canım, daha yeni başladı okul, dur bakalım neler olur neler...

naz olduğunu bilsem hadi biraz daha sabrederim de ; bilemiyorum ki... off ya keşke hiç günaydın filan demeseydim... :26:

Ya araya zaman girdi biraz kafa karışıklığı unutma gibi durumlar olmuş olabilir sen olabildiğince fazla görmeye görünmeye bak, nasılsa sürekli görme şansın var. Günaydın demekle iyi ettin bence, iletişime hazır olduğunu bilmesi gerekiyordu senin açındann, sen sırtını filan dönme sakın, gözlükleri de olsa bak gözüne gözüne. :))

canlar ya yeni geldiim eve yatmadan bi bakıyım dedimrapusdan haber varmı öle yorgunum ki uyuyacak bile halim yok
rapuşşşşş bi rahatlamışsalınmış görüyorum seni cok hoş bu kendini rahat hissetmen bence aranızdaki bağada yansıyacak ve sonunda güzel işler olacak ve inanıyorum ilk fırsatta döküleceksinız birbirinize umarım böle olur

miska ya ayakkabı bende de takıntı biliyomusun kıskandıgım tek seydir dost başa düşman ayaga derler ama benimki düşmanlık değil gözüm takılıyo ayakkabılara napımmbulursun inşallah güzel bişey olmadı beyaz giymeyede karar verirsen gelinlikcilerde yada takı shoplarda falan ayakkabının üstüne kondurabilecegin değişik şık seyler bulabilirsin ben yapmıtım bikere bak düz siyah süet bi ayakkabının arka yan kısmına yine siyah kuş tüyü küpelerimi uc kısımlarına beyaz taşlarla tututrarak yapıştırıp harika bi abiye ayakkabıya cevrimiştim herkeste cok begenmişti anlamaıştı kimse benim yaptıgımı:))) bu tarz bişeyler diyorum tsbi kıysfetine uygun olan aksesuarlarla kombinleyebilirisin belki elbisemden tüller sarkıyo falan deiştim aynı tüllerden bulup ayakkabıların arka kısmına mesala bilege gelen kısmından topuklarına dogru bey duvak sekli verip sık bi taşla yada incilerle bile sabitleyebilirsin hoş olabilir ben seviyorum böle aldıgım seylere kendimden bişeyler katmayı üzerinde oynamayı yada bak bisitede görmüştüm pembe bi ayakkabıyı fıtık yeşili tülle yine bilekten topuga sarmışlardı bayılmıştım ama dediğin gibi cesaret edip alamadım zaten ayaklarım cok küçük benim aldıgım her ayakkabıyı küçültüyorum mutlakaa:)))))

ayy ne cok unutuyorum ben ya yaşlanıyorumm ben aaaaaa

he gamzenk ilk günler dediğin gibi boş geciyoya ondan pek kalmıyodur okulda olmadı bi msj atarsın nerelerdesin die nolcak

böcekim sakın öle düşünme nolmuş günaydın demişssen takdirlik bi durum seninki yapmayıp pişman olmaktansa yap pişman ol demişler yada onun gibi bişey işte ama bence cokk ii yaptın günaydın diyerek sen

ayyyy artık herşey cok güzel olsun yarınlarımız bugünlerimizi aratmasın gamzenk karşılassın sevdiceğiyle dua eden herkesin duaları kabul olsun amin
ben ayttım

Evet seillacım bi rahatladım bi rahatladım çok şükür, ekilmekten ötesi ne olabilir ki olmuşum galiba:)) O da yaptığı hayvanlıkların eseri olarak ezik büzük olmuş, karizması dağılmış ona da iyi gelmiş yaptıkları. Zaten aramızda üste çıkma gibi bi oyun vardı terbiyesizlikleriyle üste çıkınca bunu yapmasaydım yaav olmuş öyle bi eziklik var onda da. Tabi bunlar şimdilik gördüklerim. Sonrası Allah kerim hayatım.

Belki de çok umut bağlamadan davranınca daha iyi olacak bilmiyorum ki bakalım. Bi de küçücük pembe bi çanta almıştım yanıma onu aldı eline okşadı baktı falan:))) Ah bir bilsem içinden neler geçiyor? Aynı grupta olmayı geçen sene reddetmiştim çooooook bozulmuştu gözleri yaşarmıştı, şimdi kabul edince çok sevindi garibim, kahkaları ortalığı inletiyordu.

Kızlar bu adamı iş ortamı dışına çekebilmem lazım da nasıl?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…