"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

umarim evdedir yuzuk valla. bi de eve gec gidicem, gidene kadar eziyet artik bana :18: bi yuzuge sahip cikamiyorum

dedikoducu citir cerezler siziii, biz merak edelim diye de burdan yaziyo bak bak, mesajlarini kontrol et diyeee :)))

seillacan, pozitif olmaktan kim zarar gormus, yaslanmazsin bile, daha ne olsun :) Allah nazardan saklasin enerjini.

bocuk ya, sendeki bu kendine guven ve elimi sallasam ellisi tavrina hastayim hee ama bu ozelliklerin adamlari korkutuyor olma ihtimali de var tabi :)

ya az buçuk dedikodu yapıverdik sadece :78:
elimi sallasam ellisi diilim ki ben miskacım ; öle olsa uğraşır mıyım bu bodur bondla geçenlerde bir amca komik gözlükler satıyordu bir camı nerdeyse kafam kadar onlardan alsam bu geçerken de onları taksam diyorum anlar mı ki :82:

yüzüğün için endişelenme tatlım yaaa ; kesin evdediiiir :)

süper fikir en azından ilgisini bu sefer kesin çekmiş olursun.

selamlar arkadaşlar nasılsınız?

sizin topiğe fırsat buldukça bakıyorum umarım herşey yoluna girer hepimiz içinşimdiki erkekler biraz tuhaflar sanırım daha benmerkezciler yahu
umarım doğru insanlarla karşılarşırız hepimiz en kısa zamanda

bence de hepimiz için aşk olsuuunnnn :86:
msj alınmış işte süperrrr aşk olsun aşk aşk
bu kendine güvenen kadın imajı neden erkekleri korkuturki halbuki ne güzel işşte insan guru duyar biz kadınlar bu tip erkeklerle guru duyuyoruzda onalr niye böle?
miskan ya evdedir kesin o
pozitifim ben pozitif pozitif polyannayı gectim valla:))))))

e böcegim ugras sonuc vermiyorsa da gelsin yenşiileri diycez dimi napalımmm
hahaha gözlük olayıda bi secenek bakkk dene bi istersen

süper fikir en azından ilgisini bu sefer kesin çekmiş olursun.

katıldım sanaaaaaaaa

slm canım amin diyelim inşallah hepimiz için hayırlısı olur

Son düzenleme:
bocugum, elimi sallasam ellisi derken; istedigin adami alabilecegine dair kendine guveninden bahsediyorum. oylesin cunku sen, enerjin oyle bi kere :)

kizlar ya, size bi sey sorcam. simdi ben dugunde yirtmacli bi gelinlik ve kirmizi ayakkabilar giymek istiyorum. bunu da kirmizi gullerden bi gelin cicegi ve kirmizi ojelerle tamamliycam. sorum ise su: nisanda da beyaz giyecek olan bu arkadasiniz, fusya ayakkabi giymek istiyor :78: bilegime de fusya bi nedime cicegi taksam tatli olmaz mi sizce iki organizasyonda da benzer seyler yapmam bayat mi olur? gerci nisan dedigin 50 kisi, dugundeki cogu insan hic gormemis olacak ama. bilemedim, napsam??

tamam miskacım yormıcam seni ama öle bir güvenim yok benim maalesef ; öle olsa böle mi olurdum yaw

hımm değişik fikirler diyorsun yani :44: ben biraz geleneksel düşünüyorum o yüzden nişan için güzel ; değişik ve hoş olur... düğün için sanki daha asil bişiler daha hoş olabilir gibi...

ayy miskam bilemdim şimdi bence kombinasyonlar cok sık bende daima bi farklılık olsun bi değişik olsun diyenlerdenim severim yani böle gelinlik altına kırmızı ayakkabıda cesarettir herkes yapamaz ama gercektende tekrar gibi olcak sankide ama sen böle mutlu hissedeceksen sorun yok ben su acıdan düşünürüm sadece sonucta resim cekileceksiniz anı kalacak falan benzer görüntü seni rahatsız etmicekse olabilir benimde hep ucuk hayallerim vardır nişanada düğünede umarım bana uyan birini bulurum

miska bence düğün ile nişanı benzer tarzda değil farklı tarzda yapman daha güzel olur.ilerde sende baktıgında resimlere farklı olsaydım diyebilirsin.ben nişanda bıraz daha geleneksel fakat düğünü kır düğünü ve benzer şekilde istiyorum inşallah o günleri düşüncek hale geleceğim zamanlarım gelir benımde.

bıde kızlar bana yorum yaparmısınız ne düşünüyorsunuz?

hayatacım beni sakın yanlış anlama nolur ama ben artıkk bi yorum yapamıyorum çünkü anlayamıyorum sizin durumunuzu ben galiba

en iyisi ben iki ayakkabiyi da gotureyim ankaraya, hem beyazlari hem fusyalari, annem ve kizkardesim bana fikir versin, ona gore karar vereyim. simdi kararsiz kaldim cunku :26:
fotograflar konusunda haklisin seillam, ben de o yuzden tereddut ediyorum. ama diger turlu de dumduz, bembeyaz bi sey olcak, hicbi ozelligi olmayacak... dur bakalim, denemeden karar vermeyim.

hayata, ben bu cocuktan hic hazetmiyorum, o yuzden yorum yapmaktan kacindim. bos kaldikca seni ariyo, elinin altinda tutuyo gibi geliyo bana. umarim tez zamanda gonlunu celen, sana layik bi adamla karsilasirsin da, su dengesiz adam hayatindan tamamen cikar. yok, ben onla mutluyum, hayatimi ikide bir altust etmesi de hic sorun degil diyosan da, mutlu ol derim arkadasim.

Son düzenleme:
canım evet sen eldeki seceneklerini götür dene hepsini bi bak hangisi içine siner hoşuna giderse onu giyersin beyazla herşey uyar sonucta zıt renkleri kombine etmek daha hoş oluyo ama tekrar olur diyosanda yani dediğim gibi benim aklıma takılan resim olayı ve hepsi birekere olacak tamamen zıt şekillerde olmak daha güzel olur gibi geliyo bana sırf beyaz aksesuarlalrla süslersin elbisenide tambilemiyorum ama nebiliyim sırf inci işlemeli yada taş işlemeli ayakkabı canta tac takı yada beyaz tüy yada bilekteki çiçek olayını sacında ayakkabındada kullanabilirsin elne bi dal beyaz zakkum keza sacına da öle yada beyaz parlak deniz yıldızları bile kullanabilirsin bu akesuarları düz beyaz bi ayakkabıya bile kendin uygularsın normalde göze hoş gelmeyen bazı detaylar bile uygun şekilde kullanılınca cok hoş durabilir nişanda bembeyaz kuğ gibi olursun düğündede masum bir dişi karar senin canım umarım düzgün yazdım teller bırakmıyoki

ya evet, cok aradim oyle orijinal bi beyaz ayakkabi ama hicbi sey bulamadim. internette buldum bi-iki sey, ama denemeden alamam ayakkabiyi. oyle kendim yapayim desem de, ne vaktim ne enerjim var ona da yine son ana kadar bakicam ilginc bi beyaz ayakkabi bulur muyum diye, bulamazsam ya fusyayi, ya da dumduz bi beyaz ayakkabiyi giymek zorunda kalicam.. bende de ayakkabi hastaliktir, kiyafetten cok ona takiliyorum :))

Kızlaar ne güzel fanteziler üretmişsiniz valla ben de hayallere daldım okurken. Terasta beniiyle bebek görmeye gitmişiz filan! Yok canlar, bizim okuldan hatunlarla gittik, bu gece giremem anlamında açıklama yapmıştım ben aslında. Bübüüükk çok tatlıydı kızlar yaa, kız bebek böylee elleri ayakları filann, gözlerim doldu severken sevgim nasıl kabardı anlatamam. Darısı isteyen herkesin başına ayy...

Dün de giremedim abim gitmeden azıtıp gezdik gene. Kendimi eve zor attım iki gündür gündüzleri okulda geceleri Ankara gecelerinde.

Benimkiyle görevlerimiz henüz başlamadı miskacım ama sevgili gibi takılın ansızın bi gün elini tutuverir oluverir sözlerine bayıldım. İnşallah öyle olucak, İnşallhhh!!! Zaten diyorum ya sanki o teklif etmiş sevgili olmayı ben kabul etmişim gibi havada maşallah. Ben de saldım kendimi amann dedim boşver nasılsa gözlerine bakınca yüreğin hopluyor sal git...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…