"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

kızlarrrr ne oldu yine ya sevineyim mi üzüleyim mi kaptıryayım mı takılmamyayım mı napayım ben bu adamı yaaa

su benim platonik vardı ya ugradı az önce slm vermek için başladım ben artık buralardayım ama tam anlamıyla haftaya olurum sanırım burda dedi nasılsın falan hal hatır hiç bozmadım bende gayet normal iş akadaşım mış gibi olan olmuş dedim biten bitmiş dedim gönül koymadım yani nese tam gidecek hoşcakalın dedim görüşürüz dedi bi adım attı geri döndü herzamnakşi gibi sırıtarak aa baka dedi son günlerde cok sevdiğim bi parca var sende dinle bi dedi eğilip pc de parcayı actı gülümsedi görüşürüz dedi gitti hiç duymadım daha önce ben ve bakın ne calmaya başladı
günce yorgancılar seni seviyorum

diyo ki dün sarhoşken söyledim bugün ayıkken dinle seni seviyorum

Allah Allah durup dururken nerden çıkmış şimdi bu?

ne hoş sohbet etmişsiniz ben yokken yaaa
herkes cok ii maşallah

miskacım bak sende cok takılma sakın bu olaya enişteyide kendinide bunaltma sen ne kadar serin sabırlı anlayışlı davranırsan bence cabuk kapanır bu olay öle kötü seyler getirmiyoruz aklımızaaaa sakın güzle düşünüyoruz güzel oluyo herkeste oluyo bu evlilik bunalımları falan bize farklı yansıyo onlara farklı kontrolünü kaybetme sakın üstesinden geleceksin

ben takıldım şarkıya ama şarkıyı sevdim yani sakin cok hoş bi melodisi var sadece bu kısmına yani çünkü bu adama güvenmiyorum hoşuna gidiyor heralde böle yapmak o yüzden bi mana cıkarmamaya karar verdim karşılaştığımızdada teşekkür edicem gayaet ifadesiz sayenizde repertuarıma bi parca daha eklendi melodiside cok hoş diyip düzgün bi şekilde gülümseyip gecicem hiç mana bcıkarmadıgımı oda anlasın die nasıl olurmu sizce

strawım muckk sana böcüküm sanada muck hep,inize muck

:)) Bilemedim ki seillacım, sırıtıyodu üstelik, benim yerime çanta sevebiliyosa bana ulaşmasına epey vakit var demektir diyomuşum. :)))

Sen naptın canım?

bak hiç bu acıdan düşünmemiştim :))))))
sakın uzatmasına müsade etme sakın cünkü sizin uzatacak bişeyiniz kalmamış ki yaşayın artık günlerinizi vakit kaybetmeyin

Kızlar kafam karışıyor cevaplamak istediklerimi bile cevaplayamıyorum. Neyse ha gayret:))

seilla senin şu şarkı olayını okudum da şimdi, güzel bi jest yapmış adam ama bence gidip şarkı şöyle böyle deme o sorsun sorarsa?

yani canım dimi bende öle düşünüyorum işte yanına gidip demem hayatta da işte karşılaşınca konusu olunca tavrım o şekilde olsun diyorum zaten tuhaf bi şekildede rahatım dedim ya hiç bi anlam cıkarmadım önceden olsa senin profilindeki smiley gibi olurdum gözümde pembe gözlükler kafamada kalpler bulutların üstünde leyla leyla geziyor olurdum ama şimdi biri beni tutup silkeliyor anında toparlanıyorum

niye kafan karışık senin canım hayırdır

Canım ama şehir değişince insanın ruh hali de değişir mutlaka. Bir de hani senin sınavdan kazandığı yeri beğenememiş gibi tavrın olmuştu, ondandır bence. Erkekelr bunlara çok dikkat eder şimdi barışmış işte demek ki normale dönüyor neden bu kadar takıyorsun ki? Gider gitmez birini bulacak değil değil mi?

Evet normalde seni seviyorumlu bi şarkı dinletince tabi öyle olman lazımdı. Neden olmadın? Demek ki gerçek sebeplerin var. Ben anımsamıyorum bu adam napmıştı da kızmıştın? Kusura bakma. Nolmuştu yaa? Çok istekli de değil çok umursamaz da değil orta kararda bi açıklama yaparsın yeri gelince tabi ki gidip söylemek derken karşılaşmanızdan bahsediyorum canım.

Yazılan çok şey var maşallah hangisine yazsam diye karıştı da. Maşallah muhabbetimiz bol, daha da bol olsun İnşallah.

günaydın canım hayırdırrr kimi araman lazım

bizim firmaya gelen biri vardı, sanki arada bir etkileşim var gibi ama emin değilim tabi ben
tabi ben beğeniyorum bu arada
son birkaç haftadır birtakım terslikler oldu çek veremedim ona
sonra bu p.tesi öğrendimki işten ayrılmış, ondan önceki haftada cebini vermişti, telim değişti, buradan ulaşabilirsiniz diye
onu arıcaktım bugün çeki bahane edip, gelebilirsiniz diye, sanki işten ayrıldığından haberim yok gbi yapacaktım
amaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
gerek kalmadıııı kızlarr
o geldi bugün öğlen, başka bir firmaya geçmiş, yine çalışıyormuşuz orasıylada
nasıl sevindim geldiğine, aramam gerektiğini düşündükçe çok gerilmiştim sabahtan beri
birazcık belli ettim, merak ettiğmi söyledim laf arasında konuşurken, inanamıyorum kendime kızlarr
bakalım yarın belki gelir yine, umarım başkalarını yönlendirmezz

seillacım öncesini bilmiyorum ama bu güzel bir hareket bence
birçoğumuz bu netliği görebilmek için beklemek zorunda kalıyoruz değilmi kızlarr
ama tabi şuda varr, kimbilir sen ne kadar bekledin dimi tatlım

canım aslında hiç bişey olmamaıştı bu adam böle işte bakışlar imalar sözler hep bi parmak bala sonra kayboluyodu bende begendigimden hep bi bekleyiş içindeydim bi arkadasımada beni sormuştu sevgilisi varmı nasıl biri falan diye ondan sonra zaten ben takibe almıştım bunu ama sonuc herzamanki gibi hüsran bir sürü plan yapılıyodu bunla ilglil herseferinde iptal oluyodu yılbaşı programı haftasonu gezileri kahvaltı buluşmaları hepsi bi şekilde sonuclanamdıı en sonundada gitmişti başak bi subeye şimdi geri dönmüş işte
yine kaldığı yerden devamö böle yapacak kaybolacak

seillacım yaa ben de bu adamı hatırlamıorum ki tatlımm, ne yaptı ki sana :26:
öncesini bilmiorum ama davranışı hoşuam gitti valla :)
jelibon hadi gözün aydııınnn

Ya böcüüüük o defalarca teklif etti ben olur dedim icraat yoook. Ben teklif edip üstüne de saat vericem o olucak. Ya da kolundan tutup mu çıkarsam ki? Hey Allah'ımm!!! Nerden buluyorsun bana özel bu tipleri:)))

Yok canım başka şey değil kastım, kayve çay yemek filan işte. İş ortamında görüşünce sanki buluşuyoruz sanıyor galiba:)) bu durumdan kurtarmak için dedim. Sağol fikirlerin için...

Bu arada esmer seviyorsun sen de ben gibi sanırım:))

strawım teşekkür ederim işler yolunda başladı umarım öyle gider maceraya dalmadan başlarız:))
İyi olmana çoook sevindim hep böyle oll, olalımmm.

Benim durumum da böyleydi işte, sonra değişir aynı ortamda olduğunuz için daha da ilgilenir bi sorununuz yok ki sizin. O zaman bu şarkı olayın sevinmelisin! Kaçmak doğalarında mı var ne, kaça kaça geliyolar galiba:)))

Ona güven ver bence. Biraz mahzun takıl.:)

ahhh esmer bende esmerlere bayılıyorummmm böcüküm adam cok hoş ama ben kızıda begendim klpteki o da sen oldun benim için

yukarıda bahsettim kızlar kendince flört eden kafamı karıştırıp karıştırp ortadan kaybolan bi tip bana ilgisinden bahsettiği bi kaç kişide vardı ama iş ciddiyete dökülemedi bi türlü işte

jeliboncuk hadi hayırlısı bakalım sevindim senin içinde inşallah güzel gelişmeler olur

strawım yaptıgı hoş ama anca kafamı karıştırıyo bu benim yaaaaaaaa

Adam esmer de biraz tombik mi ne böcük:)))
Yoksa tombik mi seviyorsun? :)

jelibon seilla ve gamzenk in aynı ortamda hoşlandığı kişilerrr.
Hadi kızlar işeeee, okulaaa!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…