"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

iste kimse kimsenin icini bilemiyo ki, kim bilir ne dertleri vardi, belki de kimseyle paylasamadiklari bi seyler yasandi.. allah herkesin hakkinda hayirlisini versin, umarim hayatlarinin bundan sonrasi cok daha mutlu ve huzurlu olur.

Selam kıslaaaaaaaaarr
çileğiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmm
seillaaacııııımmmm
böcüküüüüüümmm
miskacaaaaaaaaaaaannn
cekuuuuuuuuuuuuuuuu

ve diğertüm arkadaşlarrrrr

nasılsınız,hepinizi çook özledim!
kızlar ben iyiyim,beni merak edenler olmuş,çok tşk ederim,okuluma geldim,gurbet günleri başladı yine..herkes için hayırlısı olsun inşaallah..
biraz yoğunuz,yarın sınavlar başlıyor,ilçede branşdaş eksikliği sebebiyle ben sınavlarda göçebe gibi gezicem koştur koştur hem de..dersler başlayınca da öyle olacak sanırım..
tüm sayfaları okumaya çalıştım,AllaH'ım kaç saat sürdü neler yazmışsınız,neler neler olmuş! hepsi de aklımda değil ama birşeyler yazayım..

öncelikle miskacan,ne kadar sevindim anlatamam,sanki ben öyle bir aileye gelin gidiyormuşum gibi..dualarınıza amin diyorum,bizlere de en yakın zamanda nasip olsun inşaallah..Allah ağzınızın tadını bozmasın,bir ömür mutlu olun inşaallah..

strawımmmbalım,herşeyin hayırlısı,kendini çok hırpalama..senin,cekunun ve seillanın(inşaallah yanlış hatırlamamışımdır) anneciğine de Rabbim'den hayırlı şifalar diliyorum,tez zamanda şifa bulsunlar inşaallah..

seillacım,sabır timsalisin! o kadar bekledik hadi ekimi de bekleyelim,ama artık olmuyorsa olmuyordur..yakında anlarız,bi dertleri mi vardı yoksa başka birşey mi ama hakikaten düşündürüyor,biraz ilgisi olan adam,eğer ulaşacak başka yol da yoksa girip bakmaz mı yaaahayatanın dediği gibi acaba akrabasınız,senden biraz büyük olmaz diye çekindi de mi uzak durdu bu bücürük?hadi hayırlısı bakalım..

böcükümmm,canımmmm,hep uğraşan sen ol istemezdim,neden böyle yapıyor bu adam yamiskaya katılıyor ve dışardan bakan biri olarak artık biraz uzak durmanı öneriyorum.:113:ama benim tuzum kuru,senin içini tam anlayamam,en doğru kararı sen verirsin,ben bu adam için biraz daha mücadele edicem dersen,senin için hayırlısını dilemekten başka birşey yapmam..bu aradaaaaaaa,deiğin 3 idiots filmini indirdim,bu akşam izleyeceğim Allah izin verirse,çok merak ediyorum ya!beğenirsem senden yeni film önerileri isterim canım

cekucum,yüzme teklif eden adamla,böyle bir tanışma şekliyle görüşmemen bence yerinde olmuş,ne rahat adam ya,şuna bak:90:Hey Allah'ım..inşaallah kötü niyeti olan biri değildir,gerçi kabul etmemişsin çok şükürama temkinli olgerçekten iyi biri olduğunu düşünüyorsan msn.den görüşmeye devam et,daha ileri seviyede tanımak istersen şöyle varsa pek kimsede olmayan,pek kullanmadığın kontörlü bir hat,ordan görüşebilirsin..hakkımızda hayırlısı canım..

suskun sultan ve hayata! kızlar yeter ama toparlandınız diye sevinirken dağıtmayın tekrar..miska'nın dediği gibi bizi dinlemiyor musunuz?sizin de en yakın zamanda mutluluğu yakalamanız dileğiyle..

kız gamzenk,maşallah okul açıldı,dilin de açıldı anlatıp duruyon çocuğu:90:böcükün dediği gibi bunlar en güzel yıllar,biriyle tanışma ortamının en zengin olacağı yıllar iyi değerlendir,al çayını git masasına gerçekten,bu ayıp birşey değil ki..bak snin yaşında ben de öyle düşünürdüm ama şimdi olsa gider yaparım herhalde..çünkü belli yaşa gelince çooook zor,hele doğuda bir yerde kimseyle tanışamadan geçiyorsa günlerin..

Rapuş,senin mesele sanırım ben foruma katılmadan olmuş,pek yabancı kaldım,bilemiyorum..adamın öyle davranması güzel ama şöyle tipler vardır ya hani,senle aynı ortamdayken iyi hoş,sonra o ortamdan uzaklaşınca aramaz sormaz kabalık eder,,seninki sana o yanlışı yazın mı yapmıştı?dikkatli ol derim,gerçekten iyi biriyse miskanın dediği gibi cesaret ver,ima et,ama iş yoksa adamda,neden sevgili gibi davranıp başka kısmetlerin önünü apayasın ki?bilemiyorum,yani birisi sana birini uygun görse ama okuldaki halinizi bilse,yok ya bunun sevgilisi var tanıştırmayayım diyebilir..sen doğru kararı ver,sadece duygularınla hareket etmezsin umarım..

ay unuttuğum kimse kaldıysa özür dilerim..Rabbim tez zamanda gönlümüze göre hayırlı bir eş nasip etsin,iki cihan saadeti nasip etsin inşaallah..:123::132:
hepinizi seviyorum bacılarbir süre daha hem yoğunluk hem de netimizdeki sorun yüzünden giremeyebilirim,aklımdasınız,beni merak etmeyin ve de unutmayın! dualarınızı da eksik etmeyin inşaallah bu bacınızdan

görüşürüzzz:122::119:

eylüüüül
nihayet bir ses verdin... kolay gelsin canım yaa eylül ayı ile birlikte her iş sektöründe bir yoğunluk başladı sanırım... eee tatiller de bitti...
kimseyi unutmadan uzun uzun yazmışsın valla... :)

yaa izle filmi ; çok beğeneceksin... ben başrol oyuncusuna hayran kaldım günlerdir Hint filmi izliyorum yani adama aşık olucam nerdeyse
adam zaten ödüller filan almış ; senaryo,yönetmenlik, oyunculuk hepsi var... bir de hani Hint filmi ama adamın her filminde toplumsal bir mesaj var... adamın lakabı da "mükemmelliyetçi" ymiş... izleyeceğin filmde de var mesaj her ne kadar komedi diye geçse de... bunu beğenirsen Taare Zameen Par var ; öğretmenlerle ilgili bir film onu da izlemelisin mutlaka

benimle ilgili yorumlarınız için de teşekkür ederim kızlar... dediğim gibi cesaretim kırılmış baya ve gerildim mesela bu sabah... genelde birşey beklediğimden uzun sürede gerçekleşmezse olumsuz olacağını düşünerek tepkilerim biraz asabi olabiliyor... haklısınız ben adımımı attım ; tanımadığım birine günaydın dedim... gelmek isterse bir şekilde cesaret edip gelir... sanırım strawın dediği gibi biraz daha bakmaya devam edicem birşey yapmadan... çünkü bugün için mesela birşey yapmadı istemiyor demek ki diye düşünemem çünkü ben ona arkamı dönmüş bekliyordum servisimi... o yüzden hemen olumsuz olacağına karar verip kendimi çekmek istemiyorum ki böyle yapmaya çok müsait yapıda ve ruh halindeyim... neyse görücez hep beraber :)

Ufukta yeni aşklar görüyorum. Aşk yakalasın sizi diyorum....

Ben hislerimde haklıymışım ama hep kendimi kandırmışım artıkın beyzadeyin totusuna 37 numara DDD yüzüne güzel okkalı bir tokat çürümüş kokuşmuş beynine yakışan güzel domatessss

hepinize tavsiyerleriniz teşekkür ederim kızzlarr

bulduğum ilk fırsatta çayımı alıp masasına gidicem :))

ah bi fırsatını yakalayabilsem.

neyse daha iki gün oldu.

illaki konuşcak durumumuz olur. sölediklerinizi aynen yapıcam

kızlar ben benımkısı ıle konuştum.gayet ıyı konustuk ama hayatta en sevdıgı annesı babası gıbı olan ınsanlar boşanmak üzereymiş onları araması ılgılenmesı gerekıyor dıye kapattık.ama kendısı ıle ılgılı haber verdı ama tabıkıde dün akşamki salaklığımı söyleyemedım.ama kendısı ıle ılgılı bana bsyler söylemesi benımle olumlu konuşması bıle bılmıyorum ya suanda acayıp mutluyum ama aılesınden boşancak ınsanları bende tanıyorum ve suanda aptal gibiyim.uzun yıllardır evlılerdı.inşallah boşanmazlar.kendımlede ılgılı bı süre sorunlarının bitmesini,hayatının düzene girmesini beklemem gerekiyorsa beklıcem napım.

ama kendısının araması bıle bırseydır..mesajla olmayacak bu iş diye araması bıle benı cok mutlu ettı.

Son düzenleme:

Senin adına çok sevindim Hayata :82: Sabırlı ol :)) :81:

çok tesekkur ederım.bana bütün sorunlarını anlattı gıbı şimdi ve bende nerden bılebılırdımkı yüreği kocaman aıle sorumluluklarını alıp sorunlarla uğraşan bır adamı sevdıgımı dedim.gerçekten mantıklı sorunlar artık hıcbırsey demıcem sadece sorunlarını çözümleyip gelmesini beklicem.sabırlı olman ve ona destek olmam gerekiyor. şuanda ınanılmaz mutluyum :)

eylülllll bebbeeeeeeeem hoşgeldin ohhh şükr rahatladım valla görünce sni kocaman bi gülümsedim sana cok kolay gelsin canım su gibi akıp gitsin işlerin inşallah o koşuşturma içindede birileri gelip sana sevgisiyle aşkıyla ve arkadaşlığıyla rahat bi nefes aldırsın inşallah aminnnn
aman canım ya sallayın gitsin benim bücürü artık boşverdim olurda cvp verirse yada ablası geldiğinde farklı bi durum yaşanırsa ozaman görüşürüz artık dediğin gibi ilgisini cekmiş olsaydım illaki merak edip girer bakardı ama işiin aile akraba ve yaş boyutu onuda düşündğrmüştür eminim biraz ucuk da gelmiş olabilirim ona bunlarıda düşünüyorum ama cözemediğim garip bi huzur var onunla alakalı olarak içimde iyi bi insan oldugunu biliyorum çünkü her ikimiz içinde hayırlısı diyorum vardır bundada bir hikmet

böceğimm sanada artıkk bol sans gözlüklü bonda da biraz akıl diliyorum tabi kendimce adamın içini dışını bilemediğimz için bu yaklaşımıyla ilgili binbir yorum yapıp duruyorum kafamda ama kızlar haklı sanırım en güzeli bir müddet daha bakışlarla cesaretlendirip olayları akışına bırakman olacak sıra onda olmazsada napalım onlardan öncede hayat aynıydı belki onlarda sırasını savarda yeni adaylar belirir ufukta böylece:)))))

rapus ugramamışşş yaa nasıl gidiyo işler acaba

gamzenkcim anlaşılan bugünde konuşamadınız umarım kısa zamanda bi fırsatınız olur

başka başkaa unuttum galibaaa yaaa nese
haaa strawcım sana banada aday diliyorum artık şöle en uygunundan
öpüldünüz

Aç kalbini ben geldim
Sıkı sıkı tut bırakma
Zar zor yıktım duvarlarımı
Kıymetini bil uzatma
Bak yaldızlarımı döktüm
Açtım kapılarımı gir içeri
Gör parklarımı bahçelerimi
Anla ben büyük harflerden ürktüm
Ben anlamam toptan tüfekten
Ben anlamam taştan yürekten
Anlamam akıntıya kürekten
Bunları boşver ne haber aşktan

günaydın kızlarrrrrr geldiğimden beri bu şarkıyı dinliyorum ışın karacadan paylaşıyım dedim silzede armağan olsun kimsecikler uğramamış daha rapuşum meraklardayım neyapmaktasın boşladın bizi sennn

çokkk güzel bi gün olsun inşallah herkes içinnn
öpüldünüz

gunaydinn kuzularr

ay yuzugum yok parmagimda ve hic hatirlamiyorum nerde oldugunu :18: evde sacimi jolelerken cikarmis olabilirim, sonra da geri takmayi unutmusumdur diye umuyorum. off, canim sikildi sabah sabah, bi alisamadim su yuzuge sahip cikmaya! insallah evdedir, kaybolmamistir (

eylulumm hos geldiinn! merak ettik hakkaten, ozluyoruz da sekerim, bu kadar uzak kalma bizden :) tum ogretmen bebislerin yeni ders yili hayirli olsun, hepinize uzuun tatilin bitmesinden sonraki olasi sendrom icin kolayliklar diliyorum :)

bocugum, bana oyle geliyo ki, sen yeni bi aday olmadigi icin bu gozlukluye takildin. sanki birisi ciksa, aninda saticakmissin gibi geliyo bana, yaniliyo muyum acaba

seillaa kuzusuuuu naber :)

rapunzel de gelse de, ayni grupta isler nasi gidiyo bize bi anlatsaa :)))

miska bebeğim gayet iyiyim yüzümde yine sırıtık bi ifade var sakinimde bugün müzik dinliyorum işlerde yoluna giriyo yavaştan şimdilik süpriz yani rapuşu bende merak ediyorum uğrasa bi bökücüm naptı acep

günaydın kızlar :)

seilla yine tam enerjik bir giriş yapmışsın...
miskacım ya üzülme evdedir kesin... alışacaksın hem sonra bir ömür parmağında kalacak o yüzük :)

yaa uğramamış rapuuuu... napıo bu kız 2 gündür akşamları acaba umarım güzel şeyler yaşıyordur da ondan vakti yoktur sonra gelip anlatır bize

eylüüül izledin mi filmi ?

kendimi de anlatayım ; yine bir şey olmadı... ama garip bişey oldu... saat 8i 10geçe gibi indim aşağı arkadaşı geçti yalnız başına ağır adımlarla esneye esneye ama normalde bu arkadaşı biraz hızlı adımlarla yürüyen biri... neyse benimki gelmeyecek diye ben de servisimi beklemeye başladım ; 5 dk sonra da benim çocuk geçti tam önümden geçerken fakettim ; gelirken bakma gibi bir durumum olmadı yani... yine gözlükleri vardı uyuz oldum... neyse küstüler mi ne :26: ben onun geldiğini arkadaşını görünce anlıyordum yaaa off böle işte ... miskacım yaa ben pek beklemeyi seven biri değilim o yüzden başka bir aday çıksa vazgeçme ihtimalim çok yüksek tabii

günaydınnn kızlarrrr :)
ayyy eylülümüzzz gelmişşş, hoşgeldin cnmmm, çok sevindim seni gördüğümeeee güzel yorumların için tşk ederim tatlımm benim :) bi daha bu kadar uzun süre kaybolmaa merak edioruuzzz seniii
yaaa rapuşşş kayıp bu defa da, evleniorlar da o işlemlerle mi uğraşıor şu an acaba
miskacım sakince bi sabah ne yaptığını düşün, eminim hatırlarsın yüzüğünü ne yaptığını :)
seillacım o şarkı süperrr yaaa, ben de çok seviorumm....
böcüğüm sen böyle devam et, ben demiştim yaa herşeyi pozitif düşünücem artık, arkadaşım da bana dedi ki ama istediğin şey olmayınca üzüleceksin ama ben de ona dedim ki "hyr bekleme anını zaten olucak die mutlu geçireceğimden belki de başka yönlerden şansım açılıcak ve olmasını beklediğim olayın olmamasının benim için bi önemi kalmayacak :)" haksız mıyım kızlarrrr :) sen de öyle yap tatlımm olur muuu

ben bunu sevgilimden ayrıldığımda yapmıştım... biraz düşünmek istiyorum moduna geçmişti... ben de o dönemi ayrılmamışız gibi hissederek ve davranarak geçirmiştim... çünkü olmayacaksa zaten yeterince üzülecektim... tabii bu biraz ertelemek gibi oldu acı sonu ama sonuçta işkence gibi değildi o bekleme süreci :) hadi bakalım güzel şeyler olacak madem şimdiden mutlu olalım değil mi

aaa miskacım yüzükmi gitmiş ben o kısmı nasıl atladımm görmememiş özür ama üzülme ya dediğin gibi sacınla başınla ugrasırken cıkarıp koymussundur biyere evdedir mutlaka merak etme
bugünde bi enerjiğim evet herkese gülerek kocaman günaydınlar dedim suratı asık olan bile beni görünce gülümsedi buda cok hoşuma gidiyo alıştırdım herkesi normalde bi günaydını bile esirgeyen herkes beni görünce slm vermek zorunda kalıyo çünkü ben yüzyüze geldiğim insanlara kafamı cevirerek gecemiyorum her karsılasmada mutlaka bi tebessümde olsa bırakıveriyorum kızlar gercekten artık olumsuz düşünmeye korkar oldum aklıma kötü bişey gelse hemen def ediyorum dilek anımdır tutar falan die bu güzel bişeyde paranoya cevirirmiyim bu durunu acaba

ya su filmi bi ben izleyemedim böcüküm ya netimle film indiremiyorum iştende direk eve geciyorum bu aralar ugramıyorum biyere cdlere falan bakayım aa dur ben bi kankama söyliyim bu filmi de o indirsin bana olmadı

strawım güzell parca dimi bende seviyorum uzun zamanda olmuştu dinlemeyeli serviste dinleyince iştede devam ettim

rapucannnnn ugra bize hemennnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…