"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Evet seillacım bi rahatladım bi rahatladım çok şükür, ekilmekten ötesi ne olabilir ki olmuşum galiba:)) O da yaptığı hayvanlıkların eseri olarak ezik büzük olmuş, karizması dağılmış ona da iyi gelmiş yaptıkları. Zaten aramızda üste çıkma gibi bi oyun vardı terbiyesizlikleriyle üste çıkınca bunu yapmasaydım yaav olmuş öyle bi eziklik var onda da. Tabi bunlar şimdilik gördüklerim. Sonrası Allah kerim hayatım.

Belki de çok umut bağlamadan davranınca daha iyi olacak bilmiyorum ki bakalım. Bi de küçücük pembe bi çanta almıştım yanıma onu aldı eline okşadı baktı falan:))) Ah bir bilsem içinden neler geçiyor? Aynı grupta olmayı geçen sene reddetmiştim çooooook bozulmuştu gözleri yaşarmıştı, şimdi kabul edince çok sevindi garibim, kahkaları ortalığı inletiyordu.

Kızlar bu adamı iş ortamı dışına çekebilmem lazım da nasıl?

ya tatlım iş dışına çekmek olsun, ondan kolay ne var :)
okul çıkışı bir kahve içsek mi de olsun bitsin... sonra başka bir gün o kahve borcunu ödesin... sonra yemek olsun ; sonra sinema...

mesela ilk fırsatta evde yapılacak çok işim var ama eve gitmeden bir kahve içip ayılmak istiyorum ; bana eşlik etsene de...

senin iş ortamı dışına çekmekten kastın başka bir şey değil değil mi?

yaa kızlar ben bu bodur bondu bırakıp şu Hintli aktöre aşık olmayı planlıyorum... hiç değilse çevirip çevirip izleyebiliyorum... off nasıl da hisliymiş bu hint ezgileri.... bir tuhaf oldum :KK53:

günaydın ben diyeyim bu sabah miska ve seilladan önce :) güzel bir gün diliyorum hepinize...
ben bu sabah göremedim ; yine sadece arkadaşı geçti... haber vereyim dedim...

neyse kaçıyorum ben ; bugün çok çalışmak istiyorum :)

hayata yaaa öyle unuttum sildim bi tatile çıktım erkekleri anladım demekle olmuyormuş değil mi? Seviyor ve unutamıyorsan evet unutamıyorsundur, hiçbir şey 3 günde unutulmaz geçip gitmez. Gerçekçi olmazsak günün birinde patlak vereceğine inanırım ben hep, psikolojimizi bozmamak için gerçek durygularımızı her ne olurs aolsun yaşamalıyız kafamızda.

Ben bu iş olabilir diyorum yine de. Bunca şeye rağmen sana hayatnın hesabını veriyorsa düşman değilsiniz, geçmişiniz var, eğer sen değişebilirsen neden olmasın?

kpss yi kazandığı şehire gittiğinde bir anda ne değişmeye başladı bılmıyorum gerçekten bilemiyorum fakat dün akşam 6dan 11e yatana kadar mesajlaştık.haftasonu ev bakıcak ondan sonrakı haftasonu ya ben gıtcem ya o gelecek doğumgünü 1 hafta rötarlı kutlucaz bu hafta ev tutacak ve eşya alacak dıye sonrakı hafta arkadaşımın düğünü var ve eğer uygun olursam yanında olmak ısterım ama bakarız duruma göre hıcbırsey bellı degıl dedı.en azından konuşmaya başladık.anladım ama konu o olunca kafam duruyor resmen.

herkese günaydın.miska bende yüzüğünü merak ediyorum buldunmu?

böcük belkide iş gezisine falan gitmiştir.bakalım bekle biraz.

gunaydin sekerler, kuzular, cikolatalar :KK71:

buldum yuzugu, tam dusundugum gibi evde banyoda cikarmisim :) hakkaten alismadik k.cta don durmuyo ama yuzugun varligina da alismisim, dun elim surekli parmagima gitti, cok eksikligini hissettim. neyse ki kaybetmemisim :)

rapunzelim, enisteniz okuyo evet. yuksek lisans yapiyo izmirde.

fusya ayakkabilari trendyoldan aldim, bakalim daha gelmedi, geldiginde bi denerim, eger rahatsa, uzerinde saatlerce tepinebilecegim gibiyse onlari giyerim :) aksesuar kismini da, bilegime fusya bi nedime cicegi yaptirmayi planliyorum. ve bu haftasonu gelinlikcileri gezicem tek basima, ben tek basima alisveris yapmayi daha cok severim cunku, alternatif bi aksesuar bulabilir miyim diye bakicam. cunku henuz sacima bi sey taksam mi ona da karar veremedim. sadece 22 gun kaldi, bende sadece bi elbise var, saka gibiyim! rahat olucam, stres yapmiycam, kasmiycam derken iyice sallamisim, bi ucundan tutsam iyi olacak artik.

sevgilimle de surekli geriliyoruz bu ara, sebebi de su benim eski bay soguk`u hatirlarsiniz. bilmeyen arkadaslar icin soyleyim, bay soguk, benim bundan onceki sevgilim ve en yakin arkadasimin kayinbiraderi. bi 4-5 ay birlikteydik ama rezalet bi iliskiydi, dogru duzgun opusmedik bile, sacma sapan bi seydi, bitti gitti. sorun su ki, enisteniz benim yakin arkadasim oldugu icin, butun olaylari biliyodu. simdi de, normalde hic kiskanc bi adam olmamasina ragmen, o arkadasima kafayi takti! seni bambaska bi iliski icinde hayal etmisti belki de, kayinbiraderiyle olmani istiyodur belki de hala diye kafasinda kurdukca kurdu. halbuki alakasi bile yok ama anlatamiyorum ki... cok uzuyo beni cok...

gunaydin sekerler, kuzular, cikolatalar :KK71:

buldum yuzugu, tam dusundugum gibi evde banyoda cikarmisim :) hakkaten alismadik k.cta don durmuyo ama yuzugun varligina da alismisim, dun elim surekli parmagima gitti, cok eksikligini hissettim. neyse ki kaybetmemisim :)

rapunzelim, enisteniz okuyo evet. yuksek lisans yapiyo izmirde.

fusya ayakkabilari trendyoldan aldim, bakalim daha gelmedi, geldiginde bi denerim, eger rahatsa, uzerinde saatlerce tepinebilecegim gibiyse onlari giyerim :) aksesuar kismini da, bilegime fusya bi nedime cicegi yaptirmayi planliyorum. ve bu haftasonu gelinlikcileri gezicem tek basima, ben tek basima alisveris yapmayi daha cok severim cunku, alternatif bi aksesuar bulabilir miyim diye bakicam. cunku henuz sacima bi sey taksam mi ona da karar veremedim. sadece 22 gun kaldi, bende sadece bi elbise var, saka gibiyim! rahat olucam, stres yapmiycam, kasmiycam derken iyice sallamisim, bi ucundan tutsam iyi olacak artik.

sevgilimle de surekli geriliyoruz bu ara, sebebi de su benim eski bay soguk`u hatirlarsiniz. bilmeyen arkadaslar icin soyleyim, bay soguk, benim bundan onceki sevgilim ve en yakin arkadasimin kayinbiraderi. bi 4-5 ay birlikteydik ama rezalet bi iliskiydi, dogru duzgun opusmedik bile, sacma sapan bi seydi, bitti gitti. sorun su ki, enisteniz benim yakin arkadasim oldugu icin, butun olaylari biliyodu. simdi de, normalde hic kiskanc bi adam olmamasina ragmen, o arkadasima kafayi takti! seni bambaska bi iliski icinde hayal etmisti belki de, kayinbiraderiyle olmani istiyodur belki de hala diye kafasinda kurdukca kurdu. halbuki alakasi bile yok ama anlatamiyorum ki... cok uzuyo beni cok...

ayy eniştemize de bak seen ; uzakta kalınca kıskançlık damarları da mı kabarmış :)
seni seçtiğine göre doğru kararlar veren biriyim ; arkadaşımı da aynı şekilde seçtim de enişteye ; sussun :)

ben de kendi başıma alışveriş yapmayı severim... ya da alıştım bu duruma alışveriş için bir başkasına ihtiyaç duymuyorum :)
kendi zevkime de güvenirim zaten... başkasıyla gidince "aaa çok güzel al bunu" gazına gelip aslında içinde hiç rahat edemeyeceğimiz şeyleri alabiliyoruz...
22 gün az değil ; halledersin miskacım :KK34:

herkese günaydın.miska bende yüzüğünü merak ediyorum buldunmu?

böcük belkide iş gezisine falan gitmiştir.bakalım bekle biraz.

haftada bazı günler sadece arkadaşı geçiyor ; sanırım ofis harici başka bir yere daha gidiyor... o tarz bir iş galiba...
normal yani bu durum... yapacak birşey yok :)

günaydın herkese kızlar okadar yoğunum ki anlatamam pazartesi bile bukadar değildi yani öffff bunaldımmm uykusuzumda zaten
suanda resmen beynim durdu 5 dakikadır bekliyorum ne yazacaktım dieee bi doktora falan mı gitsem ben acaba gerci hangi doktorada gitmem gerekir ki bunun için cok cabuk unutuyorum hemen dağılabiliyorum gibi şeyler takılıyorm sık sık yani

miska en dogrusu en güzeli yanlız kimse kafanı karıştırmak bak beğen al canım gerci ben akşam baya bi karıştırmaya calıştım amam:))))))

nese hıı rapuss demek cantanı sevdi sen niyetine yazıkkkkkkkk kıyamam artık aklından ne geciyoduysa o ara

böcekimm demek her gün git geli gerektirmeyen bi işi var yada arada bir farklı yerlerde olmasını gerektiren sen hintlinle takılmaya devam et boşver akışına bırak gitsin

hayata baya baya görüşmeye başladınız yani ne diyim hakkınızda hayırlısı olsun
strawım uğramamış sanırım daha

kızlarr günaydınnn:KK71::KK71::KK71:

ayy bugün beni bi stress bastıı
birini armam lazım ama..
acaba kıvırabilirmiyim telde:26:

haa bak bide su kıskanclık mevzusu vardı miskacım ya anlamak lazım onuda zar zor buldu seni zaten enişte şimdide kaybedecek die ödü kopuyodur normal aslında bu tavrı sanırım anlayıslı olmaya calış sen biraz bunaltır belki seni bu ara ama zamanla geceer diye düşünüyorum e nede olsa kaç zamandır yanyanaydınız bi panik bi telaş yapmışdır ayrılınca yanından

günaydın şekerlerrrrr :) nasılsınız bakalımm :) ben çok iyiyim valla artık hep böyle olucam inşallahhh :)
rapuşum herşeyin yolunda olmasına çok sevindim, inşallah hep böyle devam ederrrr :)
hayata cnm, sizin bi sorununuz bile yok gibi, sanki küçük şeyleri büyütüorsunuz gibi gelmeye başladı bana.. madem ayrılınca üzülüorsun, biraz daha ılımlı yaklaş ona.. benim düşüncem bu..
yaa bu eylülcük gene kayıııppp :26:
seillacım, böcüğümm fıstıklarımm benimmm :KK54:
sm793 kimi arıycaksın ki cnm? bence erteleme hemen ara :KK53:
miskacıımmm çok sevindim yüzüğünü bulmana :KK70:
enişte kıskanıorr haa, abartmadıkları sürece severim ben kıskanç erkekleri, değer verdiklerini gösterir, sevdim ben enişteyi :)

birini armam lazım ama..

günaydın canım hayırdırrr kimi araman lazım

günaydın şekerlerrrrr :) nasılsınız bakalımm :) ben çok iyiyim valla artık hep böyle olucam inşallahhh :)
rapuşum herşeyin yolunda olmasına çok sevindim, inşallah hep böyle devam ederrrr :)
hayata cnm, sizin bi sorununuz bile yok gibi, sanki küçük şeyleri büyütüorsunuz gibi gelmeye başladı bana.. madem ayrılınca üzülüorsun, biraz daha ılımlı yaklaş ona.. benim düşüncem bu..
yaa bu eylülcük gene kayıııppp :26:
seillacım, böcüğümm fıstıklarımm benimmm :KK54:
sm793 kimi arıycaksın ki cnm? bence erteleme hemen ara :KK53:
enişte kıskanıorr haa, abartmadıkları sürece severim ben kıskanç erkekleri, değer verdiklerini gösterir, sevdim ben enişteyi :)

seillacım kolay gelsin sana da ; herkese de :)

jelibon şekerim aramalısın hadiiii... bak bugün aramazsan bir daha arayamayacaksın çünkü kıvırma şansın bile olmayacak...
Seillanın dün bana dediği bir söz varmış da "yapmadım diye pişman olacağına ; yaptım diye pişman ol" :KK34:

hadi hadi bak öğlen oldu; daha fazla gecikme... burda da yoksun ama dur beni telefonla dürteyim :KK53:

haa bak bide su kıskanclık mevzusu vardı miskacım ya anlamak lazım onuda zar zor buldu seni zaten enişte şimdide kaybedecek die ödü kopuyodur normal aslında bu tavrı sanırım anlayıslı olmaya calış sen biraz bunaltır belki seni bu ara ama zamanla geceer diye düşünüyorum e nede olsa kaç zamandır yanyanaydınız bi panik bi telaş yapmışdır ayrılınca yanından

Bilmiyorum ki artik, aklindan ne geciyosa.. hayir bi de biliyo yani, arkadasimin kayinbiraderiyle bi samimiyeti yok, ayrica adam malezyada yasiyo yani! bi de kisaknc biri de degildir... bak ben sana soyleyim, bu "karim, helalim" kafasini yasamiyosa ne olayim! senden hoslanirken ya da sevgiliyken sorun olmayan bi cok sey, evlenme karariyla/evlendikten sonra sorun oluyo; daha once de yasadim ben bunu. o yuzden universite boyunca sevgilim olan, sozlenmemize bi kac ay kalmis ve cok sevdigim bi adamdan ayrildim bi kac yil once. insallah bu da oyle kafayi yemez, cok korkuyorum :18:

cilekim, iyi oldugunu duydukca mutlaniyorum, allah bozmasin. yesil sahalarda gormek istedigimiz cilek bu!

enisten de iyi bi dayagi hakediyo da doveni yok iste :KK4:

birini armam lazım ama..

jelibon kimi araman lazim, neden araman lazim :)) oyle bizi meraklandirip kacamazsin, aciklama isteriz :)

bocuk, bu arada seilla`nin lafinin bi versiyonunu soylemisti bana da bi arkadasim: "icinde patliycana k.cinda patlasin" diye :KK60: hakkaten de k.cimda patlamisti :KK60:

jelibon kimi araman lazim, neden araman lazim :)) oyle bizi meraklandirip kacamazsin, aciklama isteriz :)

bocuk, bu arada seilla`nin lafinin bi versiyonunu soylemisti bana da bi arkadasim: "icinde patliycana k.cinda patlasin" diye :KK60: hakkaten de k.cimda patlamisti :KK60:

ayy çok komikmiş bu versiyonu da patlamasın k.mızda yaaa :KK37:

Bilmiyorum ki artik, aklindan ne geciyosa.. hayir bi de biliyo yani, arkadasimin kayinbiraderiyle bi samimiyeti yok, ayrica adam malezyada yasiyo yani! bi de kisaknc biri de degildir... bak ben sana soyleyim, bu "karim, helalim" kafasini yasamiyosa ne olayim! senden hoslanirken ya da sevgiliyken sorun olmayan bi cok sey, evlenme karariyla/evlendikten sonra sorun oluyo; daha once de yasadim ben bunu. o yuzden universite boyunca sevgilim olan, sozlenmemize bi kac ay kalmis ve cok sevdigim bi adamdan ayrildim bi kac yil once. insallah bu da oyle kafayi yemez, cok korkuyorum :18:

ama eniştemiz bu detayı da bilmiyor mu ; bir hatırlatsan mı ki ayarlarını düzeltmek için :26:

X