"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

slm kızlarrr
çok hevesliydim bugünden ben ya cıkıp gezeceketim tozacaktım falan ama hava kapalı müthiş bi yağmur eve kapanıp kaldım iyimiiii
çileğim çık gez sen benim içinde bol bol bende film izlerim artık tatlım buarada artık iyice toparlanmış olamana sevindim anneciğinin hastalığı için de cok gecmiş olsun acolar üzüyo ama daha da bi güçlendiriyo bizi benim anneminde rahatsızlığı var ama hep birlikte üztesinden gelicez bu günlerimizde gecek inşallah canım benim cok öpüyorum seni
gamzenkcim sende telaş yapma yanlışlık olmuş işte hepimizin başına geliyo böle şeyler sende acıklamanı yapmışsın ne cıkarım yapacagı da ona kalmış ki çileğiminde dediği gibi belkide hayırlara vesile olur bu iş kim bilir

Cadılar selam!

Dün abimle gezdik, dağıttık, sabahladık, tüm stresimi attım, bugün kafam ağırlaşmış durumda, kolumu kaldıracak halim kalmamış ama toparlanmam lazım, temizlik ve epilasyon yapmam lazım...

straw büyük geçmiş olsun canım benim, İnşallah her şey düzelecek, insanız işte dertler bizim için, Allah daha büyükleriyle sınamasın canım benim. Tanıştığın bayan ne güzel şeyler demiş valla, uygulayabilince süper oluyor.

Ben Osho diye bi adam var canım, onun tüm kitaplarını almaya çalışırım hep okuduğum ve en etkilendiğim kişisel gelişimcidir kendisi. Tavsiye ederim, cd leri filan da var kitaplarının çoğunda, hayata dair çok güzel şeyler söyler. Unutmayıp tamamen uygulayabilsem gerçekten hayat çok güzel olurdu eminim. Mesela bizim bu yaşadıklarımız yalnızlığımız aslında ona göre normal. Çünkü insan doğası sürekli yanında birinin olmasına programlanmış değil. Ne dersin haklı olabilir mi?

seilla yap güzel bi Türk kahvesiii, camdan izle yağmuruuu, özendim yeminle.

gamzenk durumunu gözümde canlandırınca ne kadar kötü hissettiğini anlayabiliyorum ama her işte bir hayır vardırrr!!! kesinlikle bunu lehine çevimeye bak!

mayıscadisi hoşgeldinn...

Her şey gönlümüzce olsun İnşallah!

iyi mi oldu kötü mü oldu bilmiorum valla kızlar. özür mesajıma yok önemli deil. tel kapalıydı ztn yeni açtım yazmış. bnde sevindim ya. bnde yiğenimin icabına baktım. bundan sonra telefonumun yakınından bile geçeceni sanmıyorum yazdım. o da gülücükler yollamış olur ya takılma tellefon tek parça halindeyse problem deil yazmış. bnde tel sağlam çok şükür yazdım. sen nasılsın napıosun dedim. o da bana sormuş. sonra neyse tutmuyim seni. okulda grşrz kib.yazdım..o da tmm grşrz. sende iyi bak kendine yazmış.. göz kırpmış

bi yandan iyii oldu sanki ha ne dersiniz:26:

ayyyyyyyy apus yapıp içtim valla güzelde bir film izledim üstüne çok eğlendim izlerken the ugly truth ayyy şimdide ton balıklı bi makarna yapı yicem canım cektiişe girişmeden bi bakıyım dedim ne var ne yok

ya bi ara bende cok okuoydum bu kitaplardan ama aklımda kalmamış hiç biri kitaplarımı bi kurcalıyım bakıyım ne var ne yok içlerinde ama doğan cüceloğluna takmıştım bi ara ünideyken seminerlerine bile katılmıştım böle işte

gamzenk cvp gelmedimi sennkinden yada ben mi göremedim bilmem ama lehine cevir bencede durumu sohbet konusu olsun size işte bu

haaa bak güzel msjlaşmışsınız da iyi iyi hadi bakalım ama suan tam yorum yapamıyorum acım cünkü ben kaçtım

bn yağmur çamur dinlemedim gezdim valla

tekrar olmuşşşş (

Son düzenleme:
Selam fıstıklar. Bu gün bende arkadaşımla dışarı çıktım. İşden firar ettim . Dolaştım dertleştim onunla.

Çok iyi geldi onunla sohbet etmek.

Bayramım da çok güzel geçti. Bir ahmak ahmaklık yapıp bayramımı bile kutlamadı. Ne kadar aptalmışım varya. Güvenim adı koca bir aptallıkmış. Çok üzüldüm. Allahım büyük elbet bana yaşattığı acıyı onunda tatmasını diliyorum Allahım.

Koca kafalı ah... m.....k sen beni mumla arayacaksın. ŞAp -aşal seni..

saol cnm. evt her işte vardır bi hayır.

bu sefer fırsatı deerlendirdim hemen sordum nasılsın napıosun diye. iyi oldu aslında. anneme teşekkür mü etsem napsam

kızlaaar ben geldim ama çok yorgunum yaaa... aman yanlış anlaşılmasın şikayet etmiyorum... çünkü ben istedim... keyifli ve yorucu günlerin ardından ; "bugün çok keyifliyi ; yoruldum ama daha fazla keyifli günler istiyorum" diyorum ee bu durumda yorulmam da olağan tabii...

günlerdir uğramaya fırsatım olmadı ama gerçekten güzel günler geçirdim...

salı günü çeşmedeydim ; çarşamba ev işi yemek filan yapıp arkadaşımla önce basket maçı sonra da güzel bir Hint filmi seyrettim... ya son dönem Hint filmleri geçekten çok güzelmiş... hala "3 Idiots" filmini şiddettle tavsiye ediyorum... Seilla ya o kadar film izliyorsun bunu da izle ; beğeneceğini düşünüyorum... sonra yorum yaparız hem :)
dün sabah erken kalkıp yine Çeşmeye gittim... bol bol yüzdüm ; eğlendim ; muzun altında kaldım bol bol su yuttum akşam 9 gibi döndüm yurttan bir akadaşım İzmire gelmiş onunla görüşelim dedik ama kolumu kaldıramadığım için bu sabaha erteledik... bu sabah da erkenden yola çıkacağı için sabahın 7buçuğunda buluşup kahvaltı yaptık ; biraz muhabbet ettik... sonra eve geldim biraz maillerime bakayım dedim o sırada da sevdiğim bir arkadaşım ve ailesi gelmek için aradılar... ve o saatten bu saate kadar bir sürü meze filan yaptık annemle çok keyifliydi ; duş aldım ; hazırlandım şimdi gelmelerini bekliyoruz... şimdilik bu kadar :) yarın ki tek planım güzellik salonuma gitmek ama bakalım belki başka bişiler çıkar :)

şimdi sıra size söyleyeceklerimde :)

çileğim ve seillacım ; Anneleriniz için Allah acil şifa versin... dualarıma anneleriniz de misafir olacak ; sizden başka... siz de destek olabilmek için üzülmemeye çalışın olur mu
çileğim ayrıca pozitif olma kararını sonuna kadar destekliyorum

gamzenk ; çok sıkmasaydın canını bak hoş bir şeye vesile olmuş... olabilecek kazalar bunlar ; anneciğine çok kızmasaydın keşke... sana bir abla tavsiyesi vermek istiyorum ; bu çocuğa karşı biraz rahat olmaya çalış olur mu o zaman iletişim kurmak çok daha kolay olacaktır... senin yaşlarındayken ben de böyleydim ve 3 sene boyunca aşık olduğum adam beni anlamakta çok zorlanmıştı ; yakın arkadaşımdı olmayacak birşeydi ama tabii ben böyle fazla tepkiler verdikçe o da ne olduğunu anlamıyor farklı tepkiler veriyordu ben de onları hep yanlış yorumluyorum... öyle öyle üniversite hayatımın 3senesi bitti ; okul da bitti... okul bittikten sonra birileri ile tanışmak çok zorlaşıyor... o yüzden biraz daha rahat ol ki gerçekleri daha kolay görebilesin... olursa ne güzel uzamadan olmuş olur ; olmayacaksa da vakit kaybetmemiş olursun... inan en güzel zamanların bunlar hiç boşa harcama

suskun sultan ; bayramını bile kutlamamasına üzülmen çok normal ama bu sana bişiler anlatmalı... bir de ailen de detayl bir şekilde ilişkinizi biliyor sanırım; bundan sonra onların onu affetmesi bile çok zor görünüyor... bence üzülmekle vakit kaybetme... toparla bir an önce kendini ve doğru adam için dualarımıza sen de katıl :)

mayıs cadısı ( doğru yazdım umarım ) ; hoşgeldin sen de ...

bu arada edenizi diye bir arkadaş da gelmiş; hoşgelmiş ... rapuşun arkadaşı galiba değil mi ; yoksa daha önce vardıysa ve ben hatırlayamadıysam pardon :26:
aydınlatın beni kızlar :)

rapuuş ; okul başlamadan gez toz ohhh ... umarım pzt günü süper bir öğretmenle tanışırsın ; pzt olsun artık yaaaa

jelibonum uğramış kaçmışsın

eylül nerelerdesin ?
miskanın ve hayatanın tatilleri güzel geçmiştir umarım... unuttuğum yoktur umarım ; kaçıyorum kızlar ben ...

sölediklerini dikkate alıcam cnm rahat olmaya çalışcam. çünkü ben soğuk davrandıkça o da uzaklaşıo.

hep karşı taraftan beklemek olmuyo birazda biz çabalamalıyız dimi ama:44:

bnmde 1 sene oldu ztn. eğer bu senede bişe olmazsa. unutma yoluna gidicem maalesef.

bu zamana kadar hep soğuktum biraz samimi davranıyim bakim:18:

Annene teşekkür etmelisin:)) Ne güzel bir diyalog olmuş. Bence ileride nasıl başlamıştı ilişkiniz benzeri konulara anlatılacak güzel bir anı oldu bu.

böcükçüm benimkinden hayır yok mu sence? Yeni öğretmenle tanış falan diye dilekte bulunmuşsun. Sağol canım hayırlısı olsun bakalım. edeniz arkadaşı tanımıyorum canım, çok samimi şekilde ve hatta konunun eski halini biliyormuş gibi yorum yapınca konuşmalarımız tanışıyormuşuz gibi olmuş olabilir.

Ben de geziyorum valla, evdeki işlerimi halledip şehir turu yaptım geldim. Biraz da heyecan var onu atmaya çalışıyorum nasıl bi şeyse. Çok güzel şeyler olacak İnşallah kızlar hepimiz için.

:2:
Afiyet bal şeker olsun tatlımm, ton balıklı makarnaya bayılırımmm.

Teşekkürler Böcüğüm. Dualarınıza katılıyorum :)) Dualarım dasınız.

Bugün gözüm hep daldı hep aklıma geldi. Yolda olması gerekiyordu.

evet biliyorlar. Biz yemeğe çıktığımızda aileme yemek yaptırmıştı.Sürekli aileme selam gönderirdi. Beni sevdiğine o kadar çok inandırdı ki. YAptıklarını kabul etmek çok zor.

Bu duruma geldiğine inanamıyorum.

Nasıl bir erkek bir kıza olmuyorsa yada istemiyorsa olmuyor diye ayrılmak istediğini söyleyemez. Neden bu kadar korkak bu erkekler ve neden bu kadar sorumsuzlar.. Ben bu erkeğim diye geçinen bu tür canlılara akıl erdiremiyorum.

Son düzenleme:

evt ya gerçekten güzel bi diyalog oldu. buraya özet geçtim. baya detaylı yazmıştı aslında. hoşuma gitti

annecimmmm seni seviyoruummmm

evt ya gerçekten güzel bi diyalog oldu. buraya özet geçtim. baya detaylı yazmıştı aslında. hoşuma gitti

annecimmmm seni seviyoruummmm

Aaa ne yazmış ki ayrıntılı?
Ne güzel oldu yaa yoksa sen hayatta yazmazdın ona bi şeyler.
Allah isteyince oluyorrr nasıl olduğunu anlamıyorsun iştee.
Okul başladığında bu konuyu konuşursunuz.

Aaa ne yazmış ki ayrıntılı?
Ne güzel oldu yaa yoksa sen hayatta yazmazdın ona bi şeyler.
Allah isteyince oluyorrr nasıl olduğunu anlamıyorsun iştee.
Okul başladığında bu konuyu konuşursunuz.

evt hayatta yazmazdım gerçekten..

ne yaptığını filan yazmış. çalışıomuş galiba. iş güç pek tatil yapamadım aslında yazmış. valizleri hazırladım ama hiç gelesim yok demiş. :))

sen napıosun nasılsın nerdesin die sormuş

bnde iyiyim. arkadaşlarla takılıom. bnde gidesim yok okula filan yazdım. neyse tutmuyim seni. grşrz okulda kib dedim.

o da tmm grşrz:) sende iyi bak kendine demiş..

böle işte :)

Ahaha benimki de güya okulun ne gün açıldığını bilmiyodu ben söyleyince hatırladı.
Çok hevesli değiller güyaaaaaaa!!!

Kesinlikle ilgileniyor seninle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…