"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

olacak olacak kızlar pozitif düşünce bakın bana 2 haftadır tık yok ama hala umutla bekliyorum cok fazla düşünmeden kendimi üzmeden sabırla iyi şeyler olacak diyorum ve bekliyorum:)))))))

olacak rapuşum olacak artık hep poztif bakıoruz negatif düşünce yookkk :)

Yok hayatım yoook, negatif değiliz artık, dış etmenlere bağlı kalmadan pozitif olmayı deniyorz tamam mıııı?!!! Sevsinler sevmesinler biz sevelim sevmeyelim fark etmezzzz biz ne dersek o olucak artık! Olumlu düşünücez olumlu olucak o kadar!

seillacım geçmiş olsun hayatım, mevzuyu yeni anladım, strawa geçmiş olsun dilekleri geliyor sandım hep, yeni ayıldım, her şey iyi olucak kızlarrrrrr, hatay bizimle oyun oynuyorsa biz de onunla oynayalım gitsin yaaaaaaa!!! Hem belki daha iyi anlaşırız oyuncular olarak ha?

Şimdi şööyle yaşlı bi nine olsa hayatta neler yapmadığına pişmansın diye sorsam bunu istedim kızlar yaa... Var mı yanınızada yörenizde babanne anneanne? Benimkiler hayatta değil olsalar hemen arardım gerçekten aklım başımda olsaydı zamanında, sorsaydım keşke.

Net konusunda ben de önyargılı değilim yaa her an her şey olabilri belli olmaz bu işer ama ben takılmıyorum onu belirtmek istemiştim. İlk günden de yüzmeye davet etmesi pek edepli bi davranış değil gibi sanki.
Neyse biraz daha konuşun bakalım cekucum anlaşılır zaten.

straw dert etti evet çünkü yarım kaldı içinde kaldı eksik kaldı bişiler, umarım hayırlısıysa eğer anlar o çocuk ve arar! En azından pişman olduğunu straw görür ve mutlu olur.

Evet haklısınız eskiden daha güvenilirdi insanlar ama şimdi kimseye güven olmuyor ne yazıkki, zaten deniz olayı olduktan sonra soğudum bugün de hiç konuşmadım. Görüşmek için çok erken olduğunu düşünürken adam bana denize gidelim dedi yaa. Sizce temkinli bir şekilde konuşmaya devam mı edeyim yoksa hiç vakit kaybetmeyeyim mi

olacak rapuşum olacak artık hep poztif bakıoruz negatif düşünce yookkk :)

olacak olacak kızlar pozitif düşünce bakın bana 2 haftadır tık yok ama hala umutla bekliyorum cok fazla düşünmeden kendimi üzmeden sabırla iyi şeyler olacak diyorum ve bekliyorum:)))))))

Canım bitanem bence seninki de sana bi sürpriz yapıp beklemediğin bir anda mesaj atacak.
Beklemeyi kestiğim an arar sora çıkar karşıma benimki hep.
Beklemeyi sil tamamen kafandan, dene bak gör!

saol canım benim muck
köyde olsaydım hemen sorardım bizimkilere ama yalnızım evde bu akşamda annem şöle der ama arada bir ben cok kontrollüydüm sen olma kendine zarar getirmeden her şeyi yap yaşa boşa geçirme günlerini cok fazlada ayrıntılara takılma hesaplama herşeyi öle didik didik gez toz gül eğlen der fakat bu söylediklerinin hepsi bende mevcut maleseffffffff diyoorum bazen keşke bu kadar kasmasam kendimi salsam gitse diye ama huy işte

Canım bitanem bence seninki de sana bi sürpriz yapıp beklemediğin bir anda mesaj atacak.
Beklemeyi kestiğim an arar sora çıkar karşıma benimki hep.
Beklemeyi sil tamamen kafandan, dene bak gör!

aslında evet bitti bu iş diyip arkamı döndüğüm her an cıkıveriyolar biyerlerden bunuda düşünmüyorum sorsan takmıyorum ama nezaman pc elime alıp face yazsam beliriveriyo kafamda o gün bugün mü die sanırım bunun biraz daha vakti var tamamen silinmesi için en azından gün içinde dğşğnmüyorum artık evirip cevirip resimlere bakmıyorum

ayy tatilin son günleri kimsenin yatası yok anlaşılan... ben de o kadar çok yemişim ki yatsam da uyuyamayacağım

cekucum ; ben nette tanışmıştım eski sevgilimle ama ortak bir arkadaşımız da vardı ve de aslında önceden sima olarak tanıyormuşum o yüzden hiç güven sorunu yaşamadım... ben de karşı değilim netten tanışmaya ; sonuçta KK sayesinde de bir sürü güzel insanla tanıştım ; sanal haricinde de görüşmeye devam ediyorum... ama tabii erkekler konu olunca iş biraz değişiyor ; biraz temkinli olmak lazım... denize çağırması da en pembe haliyle biraz rahat biri olduğunu düşündürüyor bana... yani iyi niyetli olsa da bir ilişkiden beklediği şeyler ilk etapta biraz fazla gibi... bu tarzı sana uyar mı bilemiyorum tabii... ama sonuçta normal br görüşmeyi kabul etmeyen bir kız vaken karşısında ; denize davet etmek nasıl bir mantıktır anlayamadım... biraz tersten çalışıyor belki mantığı... netten tanıştık ; korkutmayayım ; önce güvenini kazanayım gibi endişeleri yok ya da... sohbetinden hoşlandıysan biraz daha sohbet edebilirsin hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için... tabii bilgiler doğru mu olur yanlış mı bilemezsin hep bir soru işareti olmalı... ama sohbetler sürekli görüşelim modunda ise bence boşver... netten tanışmanın mantığı bence karşındaki insanı yazdıklarından çtanımaya çalışıp sanal haricinde de görüşmeye değer mi değmez mi karar verebilmek... aksi halde herhangi bir mekanda da otururken gidip biriyle tanışabilirsin hakkında hiç bilgi / fikir sahibi olmadan...

rapuşum ; yaa unutmuşum işte ; pardon sen at tarihi kenara ; hatta ben mi atsam bayramın 3. günü müydü ; 1 Eylül mü ?

çileğim; böyle hissetmen normal... saçmaysa saçma napalım acele etme madem hemen aklından çıkarmak için... ama bence adam gibi bir adam çıkacak karşına o zaman bu yazdıklarımızı kim için yazdığımızı bile unutacağız

seillacım ; olumlu düşünmeye devam ... bu arada evet çatlasın tabii eğer umrundaysa siz çatlamayın yaa ben pzt camdan bakar anlatırım size nasıl göründüğünü bakalım bayramda göbek yapmış mı

Yorumlar için teşekkürler kızlar ben pes ediyorum çok uykum geldi yatıyorum. Size iyi kaynatmalar dedikodumu yapmayın sakın
İyi gecelerrrrr hepinizi öpüyorumm

Tamam işte yakındır seillacım mesaj atma zamanı geldi fotolarına evirip çevirip bakmadığına göre!
Bırak hiç bakmamaya çalış gerçekten o sırada arayıp soruyorlar nasıl işse!
Uykusuzluktan bayılazaaam kızlar ayyy, yazmayo da nasıl istiyorum var ya!
Takma demiş anneciğin doğruları söylemiş işte her şeyi tak tak nereye kadar yalan dünyada yaa???!!!
Valla fırsaınız olursa benim hatrım için sorun kızlar yaa büyükanne-babalarınıza, nerden aesti bilemedim, merak içindeyim...

Bana öyle geliyor ki hepimiz gerçekten kalbi güzel adamlarla beraber olacağız,
Sevdiğimizden çok sevileceğiz!
Aradığımız gerçek aşkı bulacağız çünkü sabrın sonu selamet!
Faso fisoya inanacak tipler olsaydık bulmuştuk saçma birer adam!
Bulamadığımıza göre sabredip göreceğiz kızlar!

Sizi çooooooooook seviyorum, öpüyorum yavrular!
İyi uykular, tatlı rüyalar, yarına ve diğer tüm günlere şahane bir ruh haliyle çıkalım İnşallah!!!
Her şeyi temiz kalplerimize göre versin Allahı'ımmmmm!!!

Göz yaşlarım ve ben sizi sevdiğimizi söyleyeretk gidiyoruz yatağıma!

evet su andauyku sıfır babiş dondurma almış koymuş dolaba ondan yiyorum suan acayip iştahlıyım bu aralar ben seninkini bilmem ama böcük ben aldım galibaaa (((((( yedikçe yiyorummmmmmmmm
cekucum tedbiri elden bırakmadan görüşebilirsin bence sonucta amac seni gercekten tanımaksa yılmıcaktır ısrarından ölesine bi tavırsa zaten sıkılır bırakır ısrarı

anam herkes kaçmış nese ii geceler diyim ozaman bende ayyyy saatte kaç olmuş harbiden biraz kitap okur uyurum bende artık tatlı rüyalarrrr

kızlar galiba ben de yatıcam yavaş yavaş :) tatlı ve pembe rüyalar size...
seilla benim için de ye dondurma serin serin ohhh ; benim tek lokma yiyecek halim kalmadı

kızlar ben evli bir bayanım 9 yıllık benim fikrim..tamamı ile nasip işi bu işler..
şans işi..

örn.bir erkeğin zengin olup olmaması değil cimri olup olmaması önemli kızlar..yada eğtimlidir ama görgüsüzdür yani önyargılı olmayın..güzin abladan tavsiyeler.:86:

bu sefer tamam dedikten sonra, dünya hayallere dalmak, hani umut etmek ve beklemek, sonra yeniden koca bir hüsranla karşılaşmak. bunu herdefasında bile bile tekrarlamak, bu ne yaman çelişki. veteriner amcam hep derdi ayılar aynı hatayı 2. sefer yapmaz azıcık doğadan birşeyler öğrenin diye...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…