"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

güzellerr mrrbbbb :)
ben de güzel bir gün geçirdim arkadaşlarla oturduk, iyi geldi :)
seillacım çok geçmiş olsun annene cnm, inşallah ikimizin de annecikleri bi an önce sağlıklarına kavuşurlar cnm benim
kızlar geçmiş olsun dilekleriniz için hepinize çok tşk ediorum, iyi ki varsınız, iyi ki beni dinliorsunuz, inşallah bi gün reelde de sizleri görebilmeyi çok istiorum
rapuşum , seillacım kitap önerileriniz için çok tşk ediorum, bi araştıriyim ben :)
böcüğüm güzel vakit geçirmene çok sevindim bitanem, p.tesi seninkini görüceksin inşallaaahhh
gamzecim, tatlım benim harika bi gelişme olmuş, anneciğe bi tşk et bence :)
bu arada o gün o yanlışı bana yapan çocuğun arkadaşı ile de görüştük bugün ve anladığım kadarıyla bana inanıorlarmış gibi davransalar da hala içlerinde bir şüphe var, muhtemelen benimki de bana hala inanmadığından benimle görüşmemeyi tercih etti ama napalım kısmet..ben hep diorum ki kimse inanmasa da allah bilior bu benim için yeterli...
bu arada o dünkü bayan dedi ki hep aklından onun gerçeği anlayabilmesini geçir, eninde sonunda bunu anlıycaktır.. ben de hep pozitif düşünüorum eninde sonunda beni arayacak, yanlış anladım diyecek ama aramakta geç kalmaz inşallah die düşünüorum inşallah da öyle olurrr..
neyse işte böyle kızlar :)
yaa bu arada diğer kızları da çok özledim beennn, gelseler keşke hemen :)

çok saol tatlımm..

inş seninki de anlar hatasını.

yaa ceku seni unutmuşum ben hep aşağıdasın ama sesin çıkmıyor ; niye ?

rapuuuşşş ya ben seninkinin aradığını da unutmuşum yorgunluktan sanırım... ayy çok komik yorgunluktan annem bir borcam kırdı ben de bir çay tabağı ile kurtardım
düşün yani o halde yorum yapıcam diye aklımdan çıkmış tamamen... sen karar vermiştin zaten netleştirmeye umarım pztden itibaren bir şeyler hızlanır herkes için... offf hadi pzt gel artık...

bu arada çileğim pzt günü göreceğim ama camdan ; erken aşağı inmemeye karar verdim... belki saçma gelecek size ama eğer benim nerde olduğumu merak etmişse izne çıkmış olabileceğim ve pzt günü iş başı yapacağımı düşünmüş olabilir... bense pzt de görünmeyip biraz daha merak etmesini istiyorum... bu önceki çocuğu ben uzun süre göremeyince ilk gördüğüm yerde tanışmaya karar vermiştim çünkü... öyle bir durum olsun istiyorum... tabii benimle ilgileniyorsa :78:

Yazdım yazdım tam gönderecektim site bakımda yazısı çıktı tüm yazdıklarım silindi

Şimdi girebildim, tekrar yazayım

ben de özledim diğer kızları, tamam olsak ne güzel olur. Bi kişi eksik olsa hissediliyor.

Mesela miskaaaaa!!! Nerelerdesin bebük?

böcük nazar mı değdi ki? Üçüncü bi şeyin de kırılması lazım derler nazarın çıkması için.
Tabi güzellik salonlarından çıkma sen nazar değdi işte! :)
Yaa benimkinin aradığını nasıl unutursun, ben tarih atıcam hatta bi yerlere:)))))

İlk oldu son olmaz umarım, beni defalarcaaaaaaaa sonsuz kere sonsuz kere ararrrr!

gamzenk kesinlikle bunlar kardeş filan olabilir, seninle akraba olucaz kız!

inş cnm seninki defalarca arar. benimkide inşş defalarca mesaj atarrrr

olalım ya. belki bi araya gelirsek adam ederiz bunlaarıı

Seilla ve çilek Allahım annelerinize acil şifalar versin, eski sağlıklı günlerine dönerler inşallah.

Gamzenk anneni tebrik ediyorum çok hayırlı bir olaya vesile olacak inşallah :) yoksa ikinizin de adım atacağı yoktu.

Böcük sen de iyiki tatil planı yapmamışsın böyle geziler daha eğlenceli oluyor bence :) Bu arada pazartesi çocuğu görmen iyi olurdu tepkisini görebilmen için. Ama yine de karar senin tabiki

Rapuş sen de lisede çalışıyordun di mi, pazartesi toplantımız varmış bizim sonra da sınav görevleri dağıtılır. Beni şimdiden pazartesi sendromu germeye başladı. Sende de heyecanlı bir sendrom görüyorum inşallah tosba aklını başına almıştır.

Suskuncum seni aramaması daha iyi olmuş yoksa yine umutlanacaktın heyecanlanacaktın, onun seni sildiğini anlayamayacaktın. Şimdi göremesen de böylesi unutman için daha iyi olacak canım. İnşallah değerini bilecek hayırlı bir insanla tanışırsın en kısa zamanda

Unuttuğum vardır mutlaka, affedin beni

Şimdi de kendime geçeyim. Online people de biriyle tanışmıştım msnden konuşuyorduk. Benim yaşadığım şehre yakın bir yerde yaşıyor. Bigün canım sıkılıyo demiştim gel gezelim birlikte dedi, bikaç kez de çay içmeye kahvaltıya davet etmişti ama ben her seferinde bi bahane bulup gelemeyeceğimi söyledim. Çünkü hala yüzyüze görüşmek için erken olduğunu düşünüyorum( daha 1 haftadır konuşuyoruz sadece akşamları) Dün akşam konuşurken deniz lafı geçti ve beni yüzmeye davet etti ben de öncekileri reddettiğim için şaka yapıyo diye düşünüp gelirim filan dedim. Bu arada ikimizin yaşadığı şehirde de deniz yok 2 buçuk saat uzaklıktaki bir şehirde deniz var oraya gitmemiz gerekecek yani. Gelirim dememi ciddiye almış hemen okulun ne zaman başlıyo hangi gün gideriz 1 gün kalırsın dimi gibi şeyler söyledi ben de ciddi olduğunu anlayıp gelemem dedim. Daha yüzyüze görüşmediğim biriyle denize gitmek pek normal gelmedi bana dedim. Ama ben seni görüşmeye davet ettim o zaman da gelmedin dedi. Belki farklı bir şehire gelirsin diye düşündüm dedi. Ben de gelemem dedim. Niye gelmiyosun filan dedi ısrar etti. Yani bu istek biraz sapıkça geldi bana sizin fikirleriniz neler konuyla ilgili. İlk defa internetten biriyle tanıştığım için çok temkinli yaklaşıyorum buluşma fikri bile hiç mantıklı gelmiyor henüz ve güvenemiyorum benimle konuşuyor ama aynı zamanda başka biriyle de konuşuyo olabilir bundan emin olamıyorum. Ve son isteği de sapıkça geldi biraz. Bugün de az önce msne geldi slm verdi slm dedim aynı zamanda buraya da yazdığım için pek konuşamadım o da hiçbişey demeden çıktı msnden.
İnternetten tanışıp sevgili olan vardı heralde aramızda nasıl güvenebildiniz kızlar yaa. Bi de ne kadar zaman sonra buluştunuz.

bnde ilkten çooook kızdım annecime ama sonradan özür diledim :) iyi ki aramış. devamı gelir umarım

senin olayına gelince cnm. yüzmeye gitmek istemesi tuhaf cidden. bana net olayı biraz riskli gelio ya niyeti farklı olabilir

aynen canım niyeti farklı olabilir diye düşünüyorum ve hep temkinli yaklaşmıştım zaten, iyi ki görüşmemişim

cekucum pzt sendromu yaşıyorum kesinlikle ama farklı sebepten! :)) Çok merak ettiğim şeyler var, mesela gerçekten samimi miydi yoksa araması oynadığı oyunun bi parçası mı? Neyse bakıcaz bakalım. İyi bir sene olur İnşallah canım , şimdiden hayırlı olsun hepimiz için...

Ben netten tanıştığım iki kişiyle görüştüm, çok eskiden tanışmıştım o zamanlar masum insanlar olabiliyordu, şimdi herkes sapık gibi geliyor bana. Nasıl güvendin dersen, benim görüştüğüm kişilerden biri öğretmendi doğuda, sonra buraya tayin oldu, okulu filan her şeyi belliydi ve biz iki sene konuşmuştuk msn de öylesine konuşurduk sohbetimiz süperdi buna güvenerek görüştüm iki yılın sonunda. Tip olarak hiç yakışıklı biri değildi, ben bunu dert etmedim gerçekten, Allah biliyor, kafamız uyuyor diye düşündüm, sonra olmadı o bitirdi. Benimle olursa sürekli kıskanacağını vs belirtti. Benim hayat tarzımı değiştirip değiştirmeyeceğimi filan sormaya başladı ben de sildim. Ki ben mütevazi biriyim aslında.

Diğeriyse gene normal forumlardan tanıdığım biriydi, ısrar etti görüşelim diye, face üzerinden emin oldum askerdi, bir ay kadar konuştuk msn de sonra telde görüştük bir hafta kadar, gelip görüşeceğini ve bir ay içinde evlilik düşündüğünü söyledi, annesi babası biliyordu, geldi görüştük veee elektirik sıfırdı, sanki konuşurken fotolara bakarken heyecanlanan ben değildim, çok garipti gerçekle yüzleşmek. Ben acaba önyargılı mıyım, acaba olur mu diye düşünürken, o benim görüşmeden moralimin bozulduğunu, olmayacağını o an anladığını söyledi. Bitti.

Şu an net üzerinden kimseyle konuşmuyorum bile. İnanmıyorum canım normal bi ilişki olacağına. Evliler giriyor -genellikle tek gecelik ilişkiler vs için.

Senin durumun da bana normal gelmedi.

evet yaa gelsin kızlarrrrr :)
vaayyy böcüğüm taktik haaa harika bir fikir
kızlar bişi sölicem, hala aramasını beklememi saçma buluorsunuz belki ama ben bi kaç gün önce ona bu foruma yazdığımı filan söledim, başlığın adını ve kendi nickimi de söledim.. inanmıorsan ordan yazdıklarımı okuyabilirsin dedim, herhalde sanal ortamda tanımadığım insanlara bile yalan söyliycek kadar saçma biri olduğumu düşünmüordur.. o yüzden bu forumu okursa gerçeği anlar die hala ümidim var :26:
ceku cnm netten tanıştıklarına hemen güvenme derim, yani iyi niyetli insanlar var tabi ama çoğunun amacı pek iyi deil ne yazık ki, o yüzden iyice tanımadan emin olmadan görüşme cnm olur mu

strawcım anlasa ne olucak ki?
Yani anlasa tabi iyi olur ama ilişki olsa ne olur sana ne kadar saçma şeyler söyledi sonuçtaa.
Zoru seviyosun sen de ben gibi anladım!

strawcım anlasa ne olucak ki?
Yani anlasa tabi iyi olur ama ilişki olsa ne olur sana ne kadar saçma şeyler söyledi sonuçtaa.
Zoru seviyosun sen de ben gibi anladım!

yaaa tatlımm ama napalım huy bu atsan atılmaz satsan satılmaaazz
diğer çocuğa da düğün var dedim, görüşemeyiz dedim, yaa benim görmek istediğim kişi o deil ki
ben umutla beklemeye devam ediyim :97: :))

Evet hayatım, zor adamlar daha tatlı oluyor, boşver şansımızı deneyelim, umarım olucak canımın içi, hiç bir şey belli olmazki belki v,cdanı sızlamaya başlıycak bi gün, bu olayı belki o yüzden yaşamışsındır, başlanamız için bir vesiledir, belli olmaz ki!

Gerçketen sevilip sevilmediğimizi test etmiş oluyoruz bence zor adamları sevmemiz ondan! Eh maceraperest ruh da olunca yeme de yanında yat!

Olacak strawım olacak, bizim de aşkımız olacak!!!! Sabırrrr!!!

olacak rapuşum olacak artık hep poztif bakıoruz negatif düşünce yookkk :)

canlarımmmmm nabersiniz tek tek öpüyorum siziiiiiiii ve ii dilekleriniz için cok teşekkür ediyorum tüm hastalara acil şifalar diyelim
evet ya bende özledim kızları miska eylül hayata nerelerdesiniz yaaaa gelin artık
gamzenk keyifler yerinde maşallah daha ii olur inşallahhh:))))))
rapuşşş cicim bende pek severim afiyetle yedim senin tosbaaada yola gelecek bence
çilekim biliyorum ccanım cok dert ettin kendine içine kaldı hersey feci şekilde anlatamadın kendini ifade edemedin istediğin gibi ama artık düşünme bu adamı arsa ne olur bu saatten sonra sarsıldınız bikere ama yinede allah gönlünen göre versin en azından için rahatlıycak gibi o seni aradımı inşalllah diyelim ozaman
cekum bebeğim ben netten tanıştığım biriyle görüşmedim hiç ama öle telde nette görüşmüşlüğüm konuşmuşluğum var fakat hep bi şekilde son buldu g
rapuşunda dediği gibi skiden daha bi güvenilirdi şmdi cok seyler duyuyoruz ama yinede cok katı bakmıyorum bu olaya ben düzgün bi insanda cıkabilir karsına fakt cok dikaatli olmak lazımha bu nasıl olur bilemiyorum tam olarak ama zaten aklını bulandıran seni huzursuz eden bi durum varsa görüşme içine gercekten sindiği zaman görüşürsün oturu biyerde bişeyler içerisiniz o senin şehrine gelsin ilk olarak bi tanışma durumu yapabilirsin yani
böcüküm gezmektn yoruldun he harikaymış bu demek pazarteside cıkmıycan karsına illa bizide onuda catlatacan yani e bekliycez artık bi güncük daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…