"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

canlarımmm mrb nasılsınız?
ceku geçmiş olsun cnm, umarım şimdi daha iyisindir..
seillacımm muckkss
gamzecim çok sevindim cnm, en azından numaranı silmediğini öğrenmen bile çok güzel bişey :)
eylülümmmmmmm
böcüğüm çeşme nasıldıııı
ve rapuşummmmm harika bir haberrr çok sevindim senin adına, hesap sormamakla iyi yapmışsın tatlımm erkekler böyle şeylerden hiç hoşlanmalzar, bana senin iş olacak gibi gelior ama biraz sabretmen gerek ne de olsa söz konusu olan bir tosbaa
bana gelince ben bugün sabahtan akşama kadar dışarıdaydım, izmitin bi köyüne gittik, bir sürü yeni insanla tanıştık ve çok kişiden ""çok güzelsin neden sevgilin yok kii?" lafını duydum, cvbım "inanın bu sorunun yanıtını ben de bilmiorum oldu"
bu arada sizlerin hoşlandığınız insanlarla tekrar görüşme imkanınız var ama ne yazık ki ben canı bi daha göremiycem, kendimi ona ifade edemiycem bu o kadar kötü bir his ki öfff... aramaz biliorum ama gene de arar die umut ediorum.. yaaa sorun şu ki birilerinden ciddi anlamda hoşlanmam çok zor oluor ondan gerçekten hoşlanmıştım, bişeyler olabileceğini umut ediordum, keşke o olayı anlatmasaydım herşey çok farklı olabilirdi die düşünmekten kendimi alamıorumm... bir hafta öncesine geri dönebilmeyi ne çok isterdiimmmm...
öfff allahım bana bir çaree...
neyse canlarım görüşürüz, iyi geceler

Ay kızlar sizleri görmek ne güzel! Herkes gelsin nolurr! :)

böcükçüm benim tepki vermeyişim onu önemsemediğim anlamına gelmiş olabilir onun için. Oysa ben çok öfkeliydim ve onunla o şekilde konuşmak dahi istemedim. Önemsememek de isterdim açıkçası. Tepki vermem için mi yapıyor bunca şeyi anlamıyorum. Tepki verirsem kopucak olaylar belki de başlıycak onu mu istiyor.

Umutlanmaya hazırım canım zaten. İnsan hayatında kimse olmayınca "buluttan nem kapıyor."

Gerçek bir ilişki istiyorummm, çocuk oyuncağı olmak istemiyorum artık yaa(((

seillacım açıkça konuşucam gerekirse, umarım buna gerek kalmadan bi şeyler yapar ve başlarız, yoksa zaten flört tavırlarına durrrr diycem. Ve bunu derken de napmaya çalıştığını sorucam.

canım bende seni mucks
ve anlatmakla sen doğru olanı yaptın hem o an yaşadıklarının etkisiyle ince hesaplar peşine düşemeden dürüstce başına geleni paylaştın bunu onun da hesap edebilmesi gerekliydi bi insan neden böle bişey uydursun ki sil artık aklından olanları er gec oda anlıycaktır hatasını ama bu onuun için gec olabilir sonucta seninde güvenini kırdı ve sen kendini ona tam olarak ifade edemediğin ve sana acıklama fırsatı verilmediği için bukadar dolu ve üzgünsün ama onlara acıklasan nolacak ki baştan yıkıldı herşey dediğim gib geçmişi boşver gelecege bak yeni insanlarlada tanışmışsın yeni biri ilede tanışırsın elbet

ayyy yok canım siz hızlı hızlı gidin beklemeyin hiç inşallah yeterince bekledin zaten
ben netim yavaşya kızları asagıda görünce hani cok hızlı yamayın ona yetişemem demek istemiştim

:)) Yanlış anlamışım canım ne alakaysa, takılıyorsun sandım, bi telefon etmesini hız saydığımdan olsa gerek.

strawcım evet tospaayla işim var benim ama artık eskisi gibi olmuycak izin vermiycem buna.
Canım sen de pişmanlık duyma bence,sen bahsetmesen arkadaşı bahsedeckti belki çok daha farklı şekilde, o zaman daha kötü olmaz mıydı, karakterini öğrenmiş oldun iştee. Tabi silip atmak zor oluyor en ufak şeyler bile akılda kalıyor ama bu durumda gereksiz bi durum.

Biriyle görüşmekten bahsetmiştin, o ne oldu?

kızlar ben kactım erken kalkıcam eve dönüş günü bir sürüde işim var offf offfff öpüldünüz
bakalım bu akşam rüya görebilecekmiyim
hepimiz için herşeyin en güzeli olsun inşallah

Bu gece göreceksin seillaaa! :)

İyi gecelerr herkesee...

cekuuu yorumlarını bekliyorummm...

Son düzenleme:
seillacım zaten herkes sana birini bulalım modundaydı, hatta biri varmış gelicekti sonradan gelmedi, bi yerde genel müdürmüş tanıştıralım filan dediler ama insan aklında başka biri varken yeni biri ile de tanışmak istemior kiii... iyi ki de biz ordayken gelmedii...
rapucumm o kişi de tatilde, her gün beni arıor msg atıor ama ben ona karşı hiçbişey hissetmiorum kii..c.tesi görüşelim dior ama bilmiorum napıcamı, elimi bile tutmasını aklımın almadığı biri ile nasıl evlenicem ki, olucak iş deil
yaaa kızlar bi de bende bi uğursuzluk var sanki, neye elimi atsam kuruor, yaa bu yanlışı bana yapan çocuğun deil bana başka bir kıza bile böyle bişey yapıcağını söyleselerdi inanmazdım, hala anlamıorum neden yaptığını.. düşünsenize herşey yolundaydı, olucaktı ve akıl almayacak bi olay oldu....
ya biri bana ah etti, ya da çok şansızım var bişey ama neeeeee.....

seillacım sana iyi yolculuklar o zaman :)

ben de sabah erken kalkıp yine çeşmeye gideceğim ; arkadaşlarım hala ordalar... çileğim sormuşsun ; güzeldi çeşme ; günübirlik gidip geldim... ee tek başıma olunca 2kişilik oda parası vermektense dönerim daha iyi dedim... yarın yine gidip geleceğim...

sen doğru olanı yaptın canım ; hiç pişman olma... keşke de deme bu çocuk için çünkü haketmiyor... biz anlam yüklüyoruz onlara ; biz büyütüyoruz gözümüzde o yüzden başkası için de böyle hissedemem deme... istersek en aptal erkeği bile doğru erkek olarak düşünme yeteneğine sahibiz biz maalesef... seninle görüşmek isteyen çocuğa şans vermemekte kararlı gibisin ama elini bile tutmak istemediğim biri ile evlenemem diyorsun ya önce bir kahve içmeyi ; biraz onu tanımayı denesen ; sonra belki elini de tutmak istersin

rapuş ; karar verdiysen netleştirmeye süper... hadi bakalım bayram sonrası açılıyor değil mi okullar sık sık görüşebileceksiniz yani... off umarım biraz hızlanır birşeyler... ben de pzt olmasını dört gözle bekliyorum

neyse kızlar ben de kaçıyorum ... hepinize iyi geceler

Son düzenleme:
Bu gece göreceksin seillaaa! :)

İyi gecelerr herkesee...

cekuuu yorumlarını bekliyorummm...

Hala olayı tam anlayamadım ama fikirlerimi söyleyim gerçi bunları sen de düşünüyosundur.
Son olayı çok kabalıktı zaten, üstüne seni aramaması gerçekten ilginç. Hesap sormamakla bence de iyi yapmışsın. Tekrar aynı şeyleri yaşamamak için temkinli davranmalısın canım. Tekrar arar mı bilemiyorum ama o zamana kadar çok kaptırma kendini, görüşmek isterse şakayla karışık diğer buluşmaya benzemesin filan diye hesap sorabilirsin. O olayı yok saymak ona çok taviz verdiğine onun seni elinin altında hissetmesine, gel dediğimde gelir ama ben gitmem hesap da soramaz gibi düşünmesine neden olabilir.
İnşallah bu tosba akıllanmıştır da üzmez seni artık.
Olayları tam bilemediğim için böyle bir yorum yaptım yanlış düşündüğüm yerler varsa beni aydınlat canım

genel müdürün gelmemesi iyi olmuş ama bir sonraki sefer de tanışmayı erteleme ; bu başkası için de geçerli... evet haklısın insanın aklında biri olunca başka birini düşünemiyor... ama bu biri aklından çıkması gereken biri ; maalesef olmayacak biri... biliyorum olmasını istiyordun ama zaman kaybetmene değecek biri olmadığını çoktan kanıtladı... o yüzden başkaları ile tanışma konusunda isteksiz olma... dediğin gibi akıllara gelmeyecek bir durumdu yaşadığın ama maalesef oldu...şimdi o defteri kapatıp yenisini açma zamanı... lisede değiliz ki yasını tutalım ; senin gibi hoş hatunla tanışmak isteyenleri boş göndermeyelim... iy olan da seni kazansın

bence güzel bir yorum :) ben biraz daha detay bildiğim ve kafam karıştığından kararsız yorum yapabilmiştim... olayı yok saymakla ilgili yorumun da bana gayet olabilecek bir durummuş gibi geldi...

Ben bu sırada biriyle görüştüm ve arkadaşları beni gördüler, bunu ona yetiştirdiklerinden şüpheleniyorum hep. Madem başkalarıya görüşebiliyosun neden geliyosun diye tepki verip beni ektiğini düşündüm, sonra da onu aklamaya çalışıyorum diye kendime kızdım hep.

Bu konuyu bi şekilde yüzüne vurmak istiyorum tabi, her ne olursa olsun bi özür dilemesi gerekirdi. Ben buluşamayınca onu aramış ulaşamamıştım, o bana tekrar döndü ama ne özür ne bi şey, beni arasaydın çıkmdan önce dedi hep üste çıkıyor.

Bu kez yüz yüze gelince çok kötü bi konumda olacağı için aramak zorunda hissetmiş olabilir diye düşünüyorum. Gerçi aklından vicdanından tamamen silmiş olsa aramasına da gerek yok, sonuçta onu öldürecek değilim, muhatap olmazdım cezam bu olurdu bunu biliyor, bunu istemediğini anlayabiliyorum.

Son düzenleme:

Evet canım havadiissss diye koşarım artık akşamları topiğimize.
Az kaldı sabret sen de havadislere başlıycaksın yakında:)
İnşallah güzel haberlerle dolup taşar burası.

teşekkürlerr cnm..

bi dandirik mesajıyla bile o kadar mutlu oldum ki anlatamam

devamı gelir umarım

neden sevgilin yok lafını bnde o kadarr çok duyuyorum ki. herkes çok şaşırıo. ay hatta inanmıolar vardır vardır diolar. sölemediğimi zannediolar.

olsa nie sölemiim dimi ama

Son düzenleme:
Şu bayram da olmasa napardık gamzenk.
Ya bi şeyler başlasın istiyolar ya da geçmişte yaptıkları kabalıkları silmek için bayramı kullandılar.
Bakalım hangisi?

Şu bayram da olmasa napardık gamzenk.
Ya bi şeyler başlasın istiyolar ya da geçmişte yaptıkları kabalıkları silmek için bayramı kullandılar.
Bakalım hangisi?

hakkaten napardık bilmiyorum

ikisi de olabilir. inş bişeler başlasın istiyolardır ama

bnmkide kandil mesajıma cvp yazmamıştı. sonra kendi bayram mesajı attı. hatasını anladı mı ne

hakkaten napardık bilmiyorum

ikisi de olabilir. inş bişeler başlasın istiyolardır ama

bnmkide kandil mesajıma cvp yazmamıştı. sonra kendi bayram mesajı attı. hatasını anladı mı ne

Evet canım hatasını anlamış bence.
Süründürerek giriş yapmak adetleri sanırım.
Yaz boyu "süründük", okullar açılacağı sırada sevindik bak.
İkisinin kafası benzer şekilde işliyor galiba.

Her ne için olursa olsun, ben mutlu oldum.:103:

bnde bnde hem de çook sevindim

evt benziolar hakketen.

seninkinin burcu ne?? beniim ki akrep bnde balığım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…