"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

İkiniz de su grubuymuşsunuz, uyumlu olursunuz.
Benimki inatçı oğlak ben yay.

evt astrolojiye göre uyumumuz mükemmelmiş:KK35:

burçlardan pek anlamam ama baktım biraz. oğlak ve yay pek uygun deilmiş. ama sonunda şöyle demiş

Aynı yönde hareket etmeyi becerirler ve birbirlerine olan saygılarını yitirmezlerse bir ömür boyu mutlu olabilirler.:KK34:

evt astrolojiye göre uyumumuz mükemmelmiş:KK35:

burçlardan pek anlamam ama baktım biraz. oğlak ve yay pek uygun deilmiş. ama sonunda şöyle demiş

Aynı yönde hareket etmeyi becerirler ve birbirlerine olan saygılarını yitirmezlerse bir ömür boyu mutlu olabilirler.:KK34:

Evet canım aynı grup olunca mükemmel olur yalnız, balık biraz romantik, akrep hırslıdır.
Biz uyumlu değiliz evet :KK55:, ben ateş grubuyum, tezcanlıyım, hareketliyim, ara sıra uçarıyım, o tamamen kazma takılıyor. Toprak ateşi söndürür ama ateşin zemin olarak toprağa ihtiyacı var, yakıcam onu:)))) O zaman aynı yönde hareket edecez edebilirsek.

Harekete geçirme konusunda zorlanmam bundan. Enerjisi tamamen kendine dönük.:44:

Evet canım aynı grup olunca mükemmel olur yalnız, balık biraz romantik, akrep hırslıdır.
Biz uyumlu değiliz evet :KK55:, ben ateş grubuyum, tezcanlıyım, hareketliyim, ara sıra uçarıyım, o tamamen kazma takılıyor. Toprak ateşi söndürür ama ateşin zemin olarak toprağa ihtiyacı var, yakıcam onu:)))) O zaman aynı yönde hareket edecez edebilirsek.

Harekete geçirme konusunda zorlanmam bundan. Enerjisi tamamen kendine dönük.:44:

olcak olcak ben çok umutlu bakıyorum sizin ilişkiye:KK69:

bnmde sayılı günler kaldı. 5 eylülde görcem benimkini. heycanlıyım baya.:KK52:

okulun ilk günü çok güzel olmalıyım hazırlıklara başladım şimdiden:KK9:

bi de ilginç bişe var. bn bi adım atıyorum sonra o bi adım atıo.

mesela bn face te onun eklediği bişeyi beendim. bi baktım anın da benim profil foto mu beenmiş:KK9:

bn ona msj attım sonra o bana msj attı. :KK9:

bu sıraya göre çıkma teklifini benim yapmam gerekiyo sanırım:KK1:

rapuş gördüm hemde ilk flörtümü cok ii arkadastık sonra ilşkiye döndü 15 gün sonra o başka şehre taşındı ayrıldık sonra her buraya geldiğinde görüşüyoduk arkadas olarak kalmaya devam ettik yani sonra bende üniyi kazanıp gittim sonra tel nom falan değişti koptuk tamamenmsenelerdir görnüyorum sadece istanbulda yaşadığını biliyorum cok yakışıklı bi çocuktu bayılırdım ona ne alakaysa işte o geldi girdi rüyama hatırladığım tek şey ise kahkalarla güldüğümüz ve bana sıkı sıkı sarıldığı illede birini göreyim die dua ettim ondan oldu heralde ama o cocugun varlığını bile unutmuştum diyebilirim yani ne hikmetse gelip rüyama girdi
bugünde kızlarla buluştum gezdim tozdum cok eglendim sabahta rüyanın etkisiyle mutlu uyanmıştım zaten bu gece yalnızım evde kafa dinliycem ohhhhhhhhhhhhhh
bol bol film izlerim artık
ayyy okuyorumda ramazan bitti bayyramıda atlattık e tatillde bitiyo herkesin hayatı canlanmaya başlıyo inşallah topiğimizdede güzel canlanmalar hareketlenmeler olur
sevdim sizi muck

gamzenk ben de bakımlara başladım 4-5 gündür. :KK9:

seilla rüyamıza girenler çok alakasız kişilermiş gibi görünüyor bakalım hayırlısı.
Ben de bugün rüyamda dört tane kutu verdiğini gördüm tospaanın bana. Küçük ve renkli kutulardı, çok da hafiflerdi elime aldım baktım tam açıcaktım uyandım.:))

renklı kutular ha ilginçmiş rüyaları yorumlayabilen biri yokmu burda
valla benim rüyam gercekten cok alakasız oldu ama ruyalarda kişile değişebilirmiş
en azından sehri tutturdum bide bu cocugu cok begenirdim ben 1.92 boyu vardı bended boy takıntıya ondan onu gördüm heralde:))))))

canlarımm benim mrb nasılsınız bakalım :)
ayyy bugün neler geldi başımaaaaaa.... kadıköye gittim arkadaşımla görüşmeye sonra dünya barış günü die gösteri varmış meğer, birden ortalık karışmaz mııı, korktum napıcam die etrafıma bakıorum, bi cafe vardı, içeri girin dedi, girdim orda oyalandım, sonra ortalık biraz sakinleşince bahariyeye çıkmayı başardım, arkadaşımla buluştum sonundaa....
neyse bugün asıl anlatmak istediğim konu farklı.. bi rahatsızlığım var benim, çok üzüldüğüm stres yaptığım zamanlarda baş dönmem başlıor ve ayakta zor duruorum dra gittim ilaç verdi, o ilacı kullanınca geçior.. bugün de ne yazık ki tekrarlamaya başladı.. ama inş. ilaç kullanmadan üstesinden gelicem çünkü şu an çok pozitifim :) sebebi de şu:bugün bi bayanla tanıştım, yaa beni o kadar pozitif etkiledi ki, o saatten beri çok neşeli hissediorum, içimde bi karamsarlık kalmadı.. bana sen çok hoş bi kızsın ama dilini tutmayı ve sabretmeyi öğrenmen ayrıca her zaman pozitif düşünmen gerek dedi, yoksa istediğin şeyleri elde etmen çok zor dedi.. düşündüm çok hak verdim, tmm başıma kötü olaylar gelmiş olabilir ama çok daha kötüsünü yaşayanlar var deil mi :) ki ben babamı kaybettim, annem şu an kanser hastası, bunlarla başediorsam bu tür olayları dert etmemeliyim.. hayatta üzülecek o kadar çok şey var ki bu olay yanında kocaman bir hiç....artık ağlamak yok herşey çok güzel olucak inanıorum buna :)
bu arada kendime kişisel gelişim kitapları aldım 2 tane.. bana bu konuda önerebileceği kitap olan var mı?
seillacım belki de o kişi ile tekrar karşılaşıcaksın tatlım benim belli mi olur :)
rapuşum gamzecim sabredin, sabrın sonu elbet mükafatlandırılacaktır :)
böcüğümmm muckkksss :)
hepinizi çok seviorum, herşeyimi bi size anlatabiliorum, iyi ki varsınız canlarım, öpüldünüüzzz :)

günaydın şekerlerrrr :)
bugün kimse yok galibaaaa :26:
neler yapıcaksınız bugün?
benim bi planım yok ama acilen bişi bulmam gerek evde oturmak istemiorummmmm :KK76:
neyse kocaman öpüldünüüzzzz :KK23:

gencim, güzelim, yeni mezun ve iş hayatına atılmış biriyim.

ama çevremdeki herkes (akranlarım) sözlü, nişanlı ya da evli iken bende daha tık yok :) sorunluyum evet.

kafamda beğendiğim kişi ile bir ilişki yürüttüğümü göremiyorum :/

gencim, güzelim, yeni mezun ve iş hayatına atılmış biriyim.

ama çevremdeki herkes (akranlarım) sözlü, nişanlı ya da evli iken bende daha tık yok :) sorunluyum evet.

kafamda beğendiğim kişi ile bir ilişki yürüttüğümü göremiyorum :/

cnm sen de bizdensin demek, hoşgeldin aramıza :KK70:
merak etme aramızda bu durumu yaşayan çok kişi var, inşallah elbirliğiyle sebebini bulup, bu sorunu çözücezzz :KK52:

kızlarrrrr çok kötü bişe oldu yaaaaa..

dün gece telimde en son onun mesajı açık kalmış yatmışım..

sabah ben uyurken bana msj gelmiş.. annem de yeni nesil telefonlardan anlamadığı için oraya buraya basim derken. benimkini aramış. sabahın 9 unda . offf yaaa :KK43:(( bi kalktım kuruşlarım gitmiş noluyo derken. arananlara bi baktımmm benimknin adı yazıo.. başımdan aşşağı kaynar sular döküldü. annemle de tartıştık. şimdi de özür mesajı attım. kusura bakma yiğenim telimi karıştırmış ben uyurken dedim :S inanmış mıdır. ben onu o saatte niye arıyim ki sapık mıyım yaa..

offff kızlar çok kötüyüm yaaa. kim bilir ne anladı :S tam da herşey güzel gidioken şu rezillğe bakın yaaaaa :KK43:(((((((((

Son düzenleme:
kızlarrrrr çok kötü bişe oldu yaaaaa..

dün gece telimde en son onun mesajı açık kalmış yatmışım..

sabah ben uyurken bana msj gelmiş.. annem de yeni nesil telefonlardan anlamadığı için oraya buraya basim derken. benimkini aramış. sabahın 9 unda . offf yaaa :KK43:(( bi kalktım kuruşlarım gitmiş noluyo derken. arananlara bi baktımmm benimknin adı yazıo.. başımdan aşşağı kaynar sular döküldü. annemle de tartıştık. şimdi de özür mesajı attım. kusura bakma yiğenim telimi karıştırmış ben uyurken dedim :S inanmış mıdır. ben onu o saatte niye arıyim ki sapık mıyım yaa..

offff kızlar çok kötüyüm yaaa. kim bilir ne anladı :S tam da herşey güzel gidioken şu rezillğe bakın yaaaaa :KK43:(((((((((

tatlımm benim yaa bu herkesin başına gelebilecek bişey, inanmıştır tahminimce ama acaba mı die de aklına gelmiştir die düşünüorum.. başka bişey düşünmek istiorsa da düşünsün, belki harekete geçmesine vesile olur, vardır her işte bir hayır :KK66:
ben de geçen sene sabah işe giderken tlfnumun tuş kilidi açık kalmış ve sabahın yedisinde benim işyerimin orda kantin işleten biri var, onun numarası aranmazzz mıı hem de saat yedideeee, üstelik de adamın zaten bana ilgisi vardı eyvah dedim napıcaaammm... sonra adam beni aradı, beni aramışsın çilek hanım v.s. dedi.. dedim yok ben aramadım, yanlışlık olmuş, adam beni kahve içmeye davet etmez miiii, yok dedim çok işim var yakayı kurtardım :KK53:
yani seninki de her an seni kahve içmeye çağırabilir biraz olumlu düşün ki olumlu şeyler olsun olur mu tatlımmm :KK70:

tatlımm benim yaa bu herkesin başına gelebilecek bişey, inanmıştır tahminimce ama acaba mı die de aklına gelmiştir die düşünüorum.. başka bişey düşünmek istiorsa da düşünsün, belki harekete geçmesine vesile olur, vardır her işte bir hayır :KK66:
ben de geçen sene sabah işe giderken tlfnumun tuş kilidi açık kalmış ve sabahın yedisinde benim işyerimin orda kantin işleten biri var, onun numarası aranmazzz mıı hem de saat yedideeee, üstelik de adamın zaten bana ilgisi vardı eyvah dedim napıcaaammm... sonra adam beni aradı, beni aramışsın çilek hanım v.s. dedi.. dedim yok ben aramadım, yanlışlık olmuş, adam beni kahve içmeye davet etmez miiii, yok dedim çok işim var yakayı kurtardım :KK53:
yani seninki de her an seni kahve içmeye çağırabilir biraz olumlu düşün ki olumlu şeyler olsun olur mu tatlımmm :KK70:

saol tatlım ya. umarım dediğin gibi olur.

özür mesajı yazmakla iyi yapmışım ama dimi?

ay bide 2 gün sonra görcem okulda yaaaa :KK43:(

X