Makyaj Ürünleri Beğendiginiz makyaj fotografları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tabi canım kadın vucudu ıle ünlü oldu,o kadar cok tekip edeni ve hayranı varki

ya evt her yuze cok kalin kas gitmio kimisini cok sert gosterio :1shok: ben bebek yuzlu hatunlarda begeniorm cok kalin kasi. boshayallersmile

ay bu forumda Angelina gormekten gına geldi bana,biraz yaratıcı olalım kızlar ya.Angelinaya bayılan biri olarakta gercekten fiziksel olarak bayılacagım Angelina gore gore :))))

başka makyajlı kadın mı kalmadı yahu :)))

evet ya cok haklisin - bide kadinin makyaji hep ayni: Eyeliner ve acik renk bi ruj .. kaydirigubbakcemile3 yasakkelime yasakkelime yasakkelime

evet ya cok haklisin - bide kadinin makyaji hep ayni: Eyeliner ve acik renk bi ruj .. kaydirigubbakcemile3 yasakkelime yasakkelime yasakkelime

hayır severım begenırım o ayrı,ama kadının stili hep aynı.ben farklı seyler gormek ıstıyorum.marjinal olanlar,degısık bulacagımız kişiler

mesela ben gulben ergenın makyajını da cok begenıyorum

penelopeyi cok cok begenırım,siyah kalemli gozleri ve hafif kalem cekılmıs nude dudakları.cok karakterli bir yuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de liv görmekten çok sıkıldığımı belirteyim o zaman. Onda da değişik bir şey yok. Neredeyse makyajsız gibi görünüyor zaten. Hep aynı.

valla liv konusunda da haklısın,bende o fotoyu koydum cunku herzamankı farklı olarak bayagı bı renk vardı yuzunde..hatta far falan kullanmıstı allık seker pembesiydi.ekstralarla doluydu

En azından ruju koyu orda evet ama altta bir tane daha var ona hiç gerek yoktu. Sanırım prenses fb koymuş.
Ama diğer koydukların çok güzell..

Penelope ve Lady Gaga'ya bayıldım.:asigim:
Böyle şeyler görmek istiyorum. Suratlarında makyajı görelim.

lady gaga bazı fotolarda guzel gorunuyor,o gözlere oynanan makyajı ıle ne de guzel gorunmus

Lady Gagayı hiç sevmem beğenmem. Fotolarına da hiç bakmadım. Burda gözlerle oynandığını farketmedim bu yüzden. Bence de muhteşem olmuş ne yapılmışsa. Bundan sonra incelicem.

makyajlar nasıl bence güzel

Eklentiler

• $EBRUGN~1.jpg
    11 KB · Görüntüleme: 52
  • $ebru-gundes.jpg
    9,3 KB · Görüntüleme: 50
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…