Makyaj Ürünleri Beğendiginiz makyaj fotografları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
en son resimdeki makyajı cok yakısmıs tabi biraz fazla fazla ama :asigim:

3 guzel kadın,3 guzel makyaj

Yalnız dıkkatınızı cektımı uclu uzaktan fotoda Jessica Albanın makyajı ne kadar dogal ve az duruken yakından fotosunda yuzunde bir kalıp var.ışte boyle kandırıyorlar bizi

Son düzenleyen: Moderatör:
megan fox,angelina jolie,cameron diaz her daim güzeller ne giyerlerse giysinler hangi makyajı yaparlarsa yapsınlar mükemmeller benim gözümde:lepi:

yeni dudak estetiği berbat oldu ama makyaj guzel..

ay cok photoshop yapmıslar ustteki fotoda

biliyorum :ecrin_bebek: ama sarısın halini pek hos degil onceki saclarına donse harika olacak çok çig gosteriyor bu saç ...ama genede çok guzel cildi her zaman bebek gibi

Birinin diş ipi hediye etmesi iyi olur bence...Diş araları dikkat çekiyor, çok kötü...

sanırım diş yapısı o sekilde,koca nicole kidman oyle gezmez dıye dusunmek ıstıoryum kaydirigubbakcemile3

Bu kadını güldügün de biir arkadasıma o kadar cok benzetiyorum ki sanki onu görüyorum karsımda ama sadece gülerken :jeyyar:

Bende bu tarz makyajları begeniyorum .. Hem dogal güzellik hem dogallık olarak ..:lepi:

bunlar da benim blogumdan... kelebeknehir.blogspot.com

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…