Beddua edeceğim artık

Böyle seviyesiz ilişkilerde olacağı bu. Herkes herkesle yüz göz.

Dünya üzerinde hiç insan kalmamış gibi böyle aynı aile içinde evlenip durun. Curcunaya bak be. Fitne fesat, çekememezlik, dedikodu, iftira, kavga gürültü her şey var. Hiç canınız sıkılmaz böyle.

Çok takıyorsun kafana diyor. Bırak ne derlerse desinler diyor. Ben yapamıyorum
Biri size dedikoduyla gelirse benim yanımda kimsenin dedikodusunu yapmayın diye tersleyeceksiniz. Onun dediğini buna, bunun dediğini şuna yetiştirmeyeceksiniz, yanınızda bulunmayan kimsenin hakkında konuşmayacaksınız. Bu şekilde yaşarsanız bu aile yumağı içinde sağ kalabilirsiniz.

O zaman hayatın ne tadı var

Neden kendi icinizde evleniyorsunuz akraba sayisini coğaltmamak için mi ? Şaka bir yana karısmayin hic bir seye herkes iyi olur siz kötü olursunuz

Aile akraba hepsi birbirine girmiş.. onca kız erkek var kardesiniz de gorumcenizi mi bulmuş...
Çok baş agritici ilişkiler. Herkes birbirinden uzak dursun meseleniz kalmaz

Gece boyu uyumadım amcamın dedikleri yüzünden yani hiç eğlenceli değil. İşin içinde kardeşim olmasa umursamam da dinlemem de söylemem de ama maalesef kardeşim var. Ben elimden geldiğince seviyelerine düşmemeye çalıştım ama maalesef balçık gibiler sen çırpınmaya çalıştıkça bırakmıyorlar. Benim bu işi çözmem lazım çünkü ablam da üzüldü bu konu yüzünden amcam ablama benim yalancı olduğumu söylemiş.

Kolay gelsin o zaman.

Siz de anlattığıniz kişilerden çok da farklı değilsiniz.Noye gidip bu dedikoduyu yetiştirdiniz ki? Ben olsam direkt kardeşimle konuşurum.İsin içine elti ,görümce bişeyler girmis.Herkes şeytan siz melek msiiniz.Sondaki yazdığınız telefondan kavga edilmiyor lafları da bunun kanıtı.Umutmayin herkes düşmanı kadardır bu hayatta

Kardeşinize değer veriyorsunuz belli ki. Aranızda güzel bir ilişki var ise burada tek muhatabınız kardeşiniz. Gözümle gördüğüm bir şeyi ben olsam ben de kardeşime iletirim, aksi kötülük olur. Hayatını birleştirecek sonuçta.

Olayı (kibar haliyle yazıyorum) başkaları ile paylaşarak, sadece işi başınıza sarmışsınız. Bundan sonra ne haliniz varsa görün diye kenara çekilip tavır alın bari de krizi fırsata çevirin. No akraba no migren. (İyi insanları tenzih ederim.)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…