Bebislerin Videolari Burayaaaaaa

bizdikcan

Davetsiz Misafirim Geliyo
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2008
621
0
44
Evet Kızlar buyurun bakalım bebışımın 22+5 günlük kısacık videosuuuuuuuuu
Bak Maaşallah Diyinnnnnnnn:nazar::nazar::nazar:
Linki:

Son düzenleme:
canımcım gerçek görüntülerinide izleriz inşallah burdan yaklaşık 4 ay sonra
ama ben bir ayağını ve ellerini farkedebildimmaşallah

Destina kızım seninki de avi uzantılı şunu zipleyip yada rarlayıp atsana ve şu linki sil lütfen ben göremiyecem yoksa bebişiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii bak ben sildim rarlayıp atçam

sayfayı açamıyorum anladın mı şimdi farklı bir yere gittim ordan açıyorum yeniden odama dönmem lazım ok anladın mı

ne diyon kısım türkçe konuş ne raplaması maplaması ben senin gibi bilgisayar programcısımıyımm:roflol:sen peki ekim anneleri başlığına nası giriyosun kuzummfisfisfis

destinaa :nazar::nazar::nazar: 41 kere maaşallah, rabbim nazarlardan saklasın bebişini ,
ama bızdıkcan kaldırmış linki göremedim onun bebişini

destinacım bende seyrettim minik prensini..allahım nazarlrdan saklasın..minicik yaaaa...kaç haftalıktı orda??yenimi???

destinacım bende seyrettim minik prensini..allahım nazarlrdan saklasın..minicik yaaaa...kaç haftalıktı orda??yenimi???

yok canım 14 haftalık orda ikili taramada çekildi..renli ultrasona girdiğimdede 20 haftalıktı onu görsen o çok daha net ablamda unuttumm:sm_confused:

maşallah maşallh.bunda bile acaip duygulandım..kimbilir o net olanda nasıl olurum??yanlız yuklersen bi dahakine dosyanı küçült biraz yükleme tam 40 dk sürdü.
bide canım istanbulda nereye gidiosun bu usg i,çin.sanırım ben bu usg ye istanbula gittiğimde giricem??özel muayenemi yoksa hastane falanmı?? ücreti nedir?

maşallah maşallh.bunda bile acaip duygulandım..kimbilir o net olanda nasıl olurum??yanlız yuklersen bi dahakine dosyanı küçült biraz yükleme tam 40 dk sürdü.
bide canım istanbulda nereye gidiosun bu usg i,çin.sanırım ben bu usg ye istanbula gittiğimde giricem??özel muayenemi yoksa hastane falanmı?? ücreti nedir?

dosya küçültmeyi bilmiyomki...:çok üzgünüm:istanbul koşuyolunda medipol hastanesine gidiyorum 80 ödüyorumm.ama ssklılar 35 ödüyoo sanırım bu görüntülerle diğer görüntüler biri ikili taramada diğeri ikinci düzey ultrasonla çekildi yani mormal muayneye gittiğinde 3 boyutlu bakmazlar diye düşünüyorumm hayatımm..siz karar verdinizmi istanbulda nereye taşınıcağınıza..

dosya küçültmeyi bilmiyomki...:çok üzgünüm:istanbul koşuyolunda medipol hastanesine gidiyorum 80 ödüyorumm.ama ssklılar 35 ödüyoo sanırım bu görüntülerle diğer görüntüler biri ikili taramada diğeri ikinci düzey ultrasonla çekildi yani mormal muayneye gittiğinde 3 boyutlu bakmazlar diye düşünüyorumm hayatımm..siz karar verdinizmi istanbulda nereye taşınıcağınıza..

canım merhaba bende temmuzda ıste gıdıcem doktoruma sordum cd olayı yok dedı ama ben cd olsun ıstıyorum belkı gıttıgımde bu hastaneye ugrabılırım bana adresını verırmısın

hayatım çok merkezi biyerde e-5 kadiköy yönünde acıbadem köprüsünü geçince hemen sağda kalıyoo.koşuyolu medipol hastanesi ama dediğim gibi bu cdyi alman için 2.düzey ultrasona girmen lazım seninde haftan gelmiş zati..telefonla arayıp randevu al hakan beyden anca yer bulursun teli yazrdım ama yasak galiba burda sen netten bak aryıp randevu al 10 gün öncesinden anca buluyosun çünkü hee bide hakan bey demeyi unutma tabii..

hee lojmana giricez.o da samandıra mı ne biyer varmıs..ordaymıs lojmanlar.bakalım..7 temmuzda gidicez istanbula..25 gün kadar kalıcam ben orduevinde.sonra eşimn beni getiricek geri dönücek o..2 haftada bir gelicek..lojman ağustos sonu gibi cıkıcakms:uhm:

X