Bebişlerin odası/yatağı/kıyafetleri hazır mı

Kizlar burda boyle normal dogum 6 gun sezeryan oldundami 9 gun falan.

Burda duzen boyleymis banada uzun geliyo ama yatmisken dinlen keyfine bak diyorlar bakalim.

Birde kizlar tavsiye bebek atlatleri oluyor ya sakin kafadan gecmeli ve alttan citcitli almayin.Ben bugun aldim hep yandan citcitli once atlati ser yere sonra cocugu ustune koy citla bitttii :)) giyim acisindan cok kolay oluyormus tavsiyem sizde onlardan alin

Kizimin Odasi şubat Ortasinda Gelicek Işallahhh:teytey:
Kendim Için Daha Bişey Almadim
Kizim Için Bi Sürü Kiyafet Aldik Ama Hastane çikişimiz Yok Henüz :)
Bakim ürünleri Puseti Hiçbiri Alinmadi
Daha çok Işimiz Var Yani Kizlar:dance:

Kizlar Merhaba,

biz de odasinin siparisini verdik, mart basi gibi gelecek, tamamen masif, beyaz su bazli boya olacak üzerinde, kokusuz ve daha saglikli.

Kiyafet olarak da oglusuma body ve tulumlar aldim, hastane çıkışı alacağım haftasonu, mother care mağazası olan varsa bulunduğu şehirde her ayın 15'inde bazı ürünlerinde %50 indirim oluyor, hastane çıkışı hariç tabi...kesinlikle gidin görün derim, çok güzel şeyler var...

Bir de oyun parkı almayı düşünüyorum, ilk 6 ay gibi yatağında yatıramayacağım çünkü...

Öncelikle almamız gerekenler konusunda herkes yazarsa atladığımız bir şey kalmaz...

1- Hastane çıkışı
2- Tulum ve bodyler
3- Şapka
4- Eldiven
5- Çorap
6- Battaniye
7- Yatak takımı (nevresim, çarşaf, yastık....)
.........
............
...............
..............

Hepinize simdiden iyi haftasonları, bol bol yürüyüş yapalım, hareketsiz kalmayalim...

Oyku

benim oğluşumun herşeyi hazır,Bir tek kendisi eksik, Allahın izniyle o da vaktinde ve sağlıkla gelir inşallah
park yatak aldım fıstık yeşili,
bellonadan da uyku seti,turuncu ve yeşilli box bunny modeli
kıafetleri ,küveti,bakım seti,ateş ölçeri,sıcak su torbası,emniyetli yatış yastığı,emzirme yastığı ve minderi,biberonlearı,emzikleri,biberon temileme fırçası, konak tarağı,tırnak bakım seti, aklıma gelenler bunlar

herşeyini hazırlamışsın ne güzel
sağlıkla kullansın meleğin inşallah...

kızlar bişey söylicem size,
nevresim takımı ve yorganı tek tek almayın
daha maliyetli oluyor,sadece yorgan 50 ytl zaten
bellona da peşin 60 uyku seti var,
yorgan,yastık, kılıfları
çarşafı ve karyola kenarlıkları var bilginize

sağol güzelim ben uyku seti aldım ama 90 liraya
bir tane daha alacaktım bellonaya bakıyım
teşekkürler...

1 takım tam hastane çıkısı yeter dedi dün bir bakalım diye dolastık,1 tane beğendim 45 e olur dedi,pahalı mı?Ancak mı bilemiyorum.Bebek markalarını da bilmiyoruz ki Extradan kaç tane takım almalı,adam 1-2 tane 2li takım verelim dedi,az olmaz değil mi?
Birkaç battaniye olmalı dedi arkadaş,bizimkiler Nisanda gelecek ama.Polarımsı bir battaniye gördüm,çıtçıtlı uyku tulumu oluyor cok hoş.
Bir de park yatak düşünüyodum ama,dün baktık çok enteresan(!) görünüyo,yanlar file,hiç görsel değil,üst katı da hiç güvenilir değil gibi.Yatak da konmaz o üst kata ,yorganı 2 kat yapıp koyuyolarmış vs. yarı ortopedik yatak tavsiye ediyorlar aslında.Ne bileyim kararsızım hala.Eşim gidip adam gibi Çilek' ten alalım diyo.İlk aylar alması zor oluyomuş bebeği diyorlar ,eğilip alırız artık olmaz mı,ne diyorsunuz arkadaşlar?Direk karyola olmaz mı????
Bellonanın da bebek odaları var ama pek cicili değil,internette cok güzel başka markalar var ama görmeden de almakErzincan küçücük yer

burda bi yerde bi topik vardı,neyden ne kadar alıcaz die,
park yataklar çok kullanışlı benim bi kaç arkadaşım kullanıyo
ben de ondan aldım,üst kat 6 aya kadar ve orotpedik yatak aldım içine gayet iyi durdu
uyku setinin içinde yan korumaları var onlarda bi taraftaki fileyi kapatmak için ideal ama bi tarafı açık kalmalı ki,yattığın yerden bebişin pozisyonunu görmek için
becerebilirsem park yatağı ve uyku setinin resmini koyucam

ayyyy kızarrr hayırlısı ile bebişlerinizi kucaklarınıza alırsınızz inşallh dua edin bende yarın göremm bebişimi sağliklı bir şekilde allahın izniyle daha 5 haftalıktaa

ayyyy kızarrr hayırlısı ile bebişlerinizi kucaklarınıza alırsınızz inşallh dua edin bende yarın göremm bebişimi sağliklı bir şekilde allahın izniyle daha 5 haftalıktaa

inşallah hayatım ama kese görülebilir seninki daha fasulye bile olmamıştır:)
sanırım 7 . haftada daha net gözüküyor,
hayırlı olsun bu arada

inşallah hayatım ama kese görülebilir seninki daha fasulye bile olmamıştır:)
sanırım 7 . haftada daha net gözüküyor,
hayırlı olsun bu arada

çokkk sağoll arkadaşımmm hayırlısı inşallahh.......................a.s.

Ayn maşallah kuzum ne güzel hazırlanmışsın. İnsan hevesleniyo valla. Biri doğursa hamile kalsa ben de doğuracam emme zor iş be hamilelik doğum:icecream:

Allah hepinize sağlıklı doğumlar nasip etsin. Güle güle büyütün bebişlerinizia.s.

daha ne cicileri var melul bakışlım oğluşumun,Allahım sağlıcakla bizi ona kavuşturur inşallah,artık günler çok yavaş geçiyor,kıyafetlerini seviyoruz akşamları
çok şükür şimdiye kadar hamilelik zorlamadı ben,
bu arada pembiş takımımı sana ayırıyorum,hamile kalınca alo demen yeter:)

bu da park beşiğimiz,

ben de bu parka yatağı beğendim yarın irembebenin yerinden bakıcam
ben mobilya karyola yaptırdım odasına ama kısmetse 2. ayından sonra yazlığa geçeceğim oraya götürmek için bundan istiyorum
kaç yaşına kadar kullanabiliyor park yatakları biliyor musun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…