bebişlerin gelişimleri ne durumda??????

eylülcüm iyi kilon bence fazla değil benim 13 kg sütü çok içtipğin içinmi kilo almışın?bebeğinde maşşallah iyi kilosu sütmü aldırmış bu kiloları size

Evet yasemincim oo hain süt yapmış bize bunları doktor 2 bardak yeterli dedi

eylülcüm senin bebekte haftasına göre önden gidiyor maşallah
bir litre süt haaaaaa??????ben günde bir bardak anca içiyorum onuda yaklaşık bir aydır falan yani

Eylülcüğüm bebişine maşallah :) kilon bence gayet iyi...nasılsa verilecek bu kilolar o yüzden düşünme canım... :)

eylülcüm senle ben aynıyız sanırım....
bende toplamda 12 kilo aldım benimde oğluş 1500 gr....
yani haftasına göre önde gidiyo 2hafta.....

en azından içimi rahatlatan aldıklarımızın çoğu bebişide gitmiş....a.s.:teytey:

kardelencim benim oğluşta 2 hafta önde gidiyor 1550 gr erken felan doğar die içimde bi şüphe var ama hayırlısı

kardelencim benim oğluşta 2 hafta önde gidiyor 1550 gr erken felan doğar die içimde bi şüphe var ama hayırlısı

maaşaalah yasemin eylül ve kardelen tosuncuklar geliyo desenize :dance:
bende günde 3 bardak süt içiyom liğht içiyom ama o kilo aldırmaz dimi ya:uhm:

kızlar ben hiç süt içmiyorum yani içemiyorum malesef....
ama peyniri çok tüketiyorum.....

kardelencim peyniri hiç deme gece gündüz peynir yesem doymam canım çok istiyo

kardelencim peyniri hiç deme gece gündüz peynir yesem doymam canım çok istiyo

aynen murgizcim bende peynir manyağımdır....kafamçokkarıştısırnaşık şey
çok severim süt ihtiyacımıda burdan karşılıyorum gibi geliyosengözlerimebaksanab:teytey:

aynen murgizcim bende peynir manyağımdır....kafamçokkarıştısırnaşık şey
çok severim süt ihtiyacımıda burdan karşılıyorum gibi geliyosengözlerimebaksanab:teytey:
bende peyniri çok seviyorum önceden akşam yemeklerinin yanında bile peynir yerdim.
tabi yoğurdu da bi okadar severim.duyduğuma göre peynirde süte oranla daha fazla
kalsiyum varmış

Maşallah iyi gidiyor bebişlerin kiloları sonuna kadar böyle gider inşallah.. :))

En iyi kalsiyum miktarı kaşar peynirinde kızlar..süt az içiyorsak bolca yemek lazım..biryerlerden karşılayalımda :))

Murgizciğim bende yarımyağlısüt içiyorum baştan beri..ama kilolar aldı başını gidiyor :bbo: herşeyi yedikten sonra yarımyağlı süt içmek pek işe yaramıyor..muş..yeni öğrendim ama geç oldu :1no2:

ayperincim sırnaşık şey bende önceden herşeyi, yerdim yerdim ama kolam light olcak niyeyse işte:roflol:

kızlar ben hepsinden yiyorum süt yoğurt kaşar peyniri beyaz peyniri bayılıyorum gerçi bu aralar bayılmadığım ne kaldıki herşey yiyorum zaten bebeğimde ondan çok kilo almış doktor öyle dedi

eylülcüm herşeye bayılıyormusun :roflol: sorma yaaa bende çikolataya bayılıyorum bu aralar canım tatlı çekio bazen rüyalarımda bazı yicekler(şimdi söylemeyim canınız çeker) görüyorum onlardan yiyorum falan:1rolleyes:

Bende nedense hiç iştah kalmadı ..Yani eskisi gibi saldırmıyorum herşeye..Birtek sütüme yoğurduma, peynirime, kuruyemişime ve pekmezime dikkat ediyorum birde demir vitamini alıyorum. Tatlı olarakta çikolatayı ve gofreti bıraktım Dr Oetker'in yoğurt ve sütle yapılan puding benzeri bir tatlısı var onu yapıyorum..Bisküvi yiyorum..Ama bu aralar niyeyse canım acayip lokum istiyor..Eşime alırmısın demiştim unutmuş, çıkıp kendim alsam yedikten sonra üzüleceğim bir sürü..Neyse sabredip bekliyorum şimdilik..Bu hafta randevular dolu olduğu için gelecek hafta cumartesi gideceğim kontrole o zaman bakalım bebiş kaç kilo almış öğreniriz ama ben bu ayı sanırım 600 grla falan kapatacağım..İnşallah bebişe gitmiştir hepsi....(Gerçi artık alışveriş yaparken de herşeye saldırmak yerine gerçekten lazım olanları alıyorum, sanırım alışverişe her zaman tok çıkmak gerekiyorsengözlerimebaksanab)

ebrucum çok iyi gidiyorsun seni tebrik ederim ben çikolataya devam ediyorum ne yazıkki :)) alışverişe gerçekten tok biraz tatlı yeyip çıkmak gerekiyor :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…